Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 271
  1. #1
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    638

    [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tere, hakkan siia shipi pilte postitama.

    Jooks viimasel ajal liiga heaks läinud seega ainus lahendus on päevikuga alustada - EV on vaja paika loksutada.

    Olen 15a pokkerit mänginud ja nüüd plaan aktiivsemalt toimetada - streamida, gämblida, bluffida ja möllu teha. Hetkel ehitan ühte tuba korterist stuudioks ja järgmisel pühapäeval 11.08 üritan kõigi eelduste kohaselt streami käima tõmmata.

    Viimased paar kuud olen keskendunud vaid laulupidudele ja regan muud kraami kõrvale lisaks. Veidi augutäiteks grindin spinne ka kui actionit vähe on.
    Buyin vahemikke mängin väga lahtise käega onlines avg buyin jääb 30 kanti (10-200), lives kuskil 300 kanti (100-1500). Joogise peaga lasen live cashgame ka, üritan video contenti sealt saada tulevikus.

    Postitan siia kõikidest sündmustest ja arengutest.

    Olude sunnil grindisin paar päeva tagasi ka väiksemaid fielde.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  2. #2
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    638

    PokkeriProd Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Ja eile Chiantil ise hüppas kork pealt ära õhtul ja tulemuseks siis paar tundi und +korralik veinipohmakas ja:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Viimati muudetud Ecuador13 poolt : 06.08.24 at 12:36

  3. #3
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 730

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Väga tore, hakkab elu käima siin vaikselt jälle.

    Edu sulle laudades!

  4. #4

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    edu laudades, ja vaheta vein corona vastu

  5. #5
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    638

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Kallasin kõik coronad endale peale WinTVl, lubati kopsakat protsenti cashist. Mida ma olen näinud sama palju kui enda varbaid kaalule astudes!

  6. #6

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Väga tore, hakkab elu käima siin vaikselt jälle.

    Edu sulle laudades!
    varsti server kokku jooksnud ka sellega kuumaga

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 783

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Ja mina veel mõtlesin, et kes kurat on Ecuador13....

  8. #8

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja mina veel mõtlesin, et kes kurat on Ecuador13....
    Kirjelduse järgi tundub nagu tupiku kloon

  9. #9
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 730

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kirjelduse järgi tundub nagu tupiku kloon
    Sa pead muru oskusd enda sisse laskma, saad osa ta powerist, tahad võita või ei taha.

    Tee tema järgi kõik ja saad ka miljonäriks

  10. #10

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Sa pead muru oskusd enda sisse laskma, saad osa ta powerist, tahad võita või ei taha.

    Tee tema järgi kõik ja saad ka miljonäriks
    Ma olen pigem kade ,ütlen otse ja ausalt ,et sellise koguse alkoholiga terve karjääri jooksul teinud tegusid. Samas ma ei näe kardina taha ,vb juba aastast 2009 istuski alukate väel makaronid näos(nagu etv saates ütles) ja grindis 100h nädalas ja ma nägin ainult neid väikseid hetki laivis,kus kogu aeg oli koomas.

  11. #11

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Ja kade sp ,et ma ise nagu tunnen ,et ohverdan palju sotsiaalset elu k.a mõnusaid külmasi õllesi palju väiksemate tulemuste nimel. Muru erand siiski ja loodan,et noormängijad kes veel tulemas mängu ei joondu selle järgi. Ma oleks busto raudselt väga kiirelt muru stiilis.

  12. #12
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 730

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ma olen pigem kade ,ütlen otse ja ausalt ,et sellise koguse alkoholiga terve karjääri jooksul teinud tegusid. Samas ma ei näe kardina taha ,vb juba aastast 2009 istuski alukate väel makaronid näos(nagu etv saates ütles) ja grindis 100h nädalas ja ma nägin ainult neid väikseid hetki laivis,kus kogu aeg oli koomas.
    Aga ta ju toppiski hunnikutes tunde pokkeri õppimisse, tegeles turniiri talliga, mängis neti turniire, ilma vaevata ei teeni keegi kasumit.

  13. #13

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Aga ta ju toppiski hunnikutes tunde pokkeri õppimisse, tegeles turniiri talliga, mängis neti turniire, ilma vaevata ei teeni keegi kasumit.
    Pigem arvangi ,et tegemist erandiga ,kes ka täiesti lakkus enamvähem suudab ära majandada. 99% ei suudaks ma arvan ja lapiks oma võlgu tagantjärgi

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 783

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Hetkel ehitan ühte tuba korterist stuudioks ja järgmisel pühapäeval 11.08 üritan kõigi eelduste kohaselt streami käima tõmmata.
    Seega, 11.08 on striimi oodata? Ma annan natuke ideid. Kui eriti ei viitsi teha või striim juhtub Muru "Road to Million" tippaegadele, siis pane eetrisse üks suur KAKTUS. Lihtsalt üks kaktus, millel on vene tähtedega kirjas "KAKTYCC".

    Korra tuled eetrisse ja ütled miski lollaka lause venekeels "Kak tuss?". Siis räägid esimesed 10-15 minutit, mida oled viimase kahe nädala jooksul teinud. See sisaldab endas üksipulgi ja ainult marujoomarlust ja tsüklit. Ei midagi muud. Täpsed kirjeldused, et "teisip jõin", "kolmap jõin", siis seal sai joodud ning seal ka joodud ning ühes kohas pandi keegi pagasnikusse jne.

    Kui joomatuuri jutud räägitud ja see kaks nädalat kiirelt kokku võetud kümneminutiga, siis jääd vait. Midagi pobised omaette, paar sõna ja nii tiksud kuni õhtuni välja ning kui turkadelt oled kõikidel tala saanud (mida ei võida obv), siis paned striimi kinni ja lähed ära. Tuled kahe nädala pärast tagasi!

    STOP! Siin see idee ongi. Pole mõtet. Võta see KAKTUS, millel silt "KAKTYCC" ja paned eetrisse. Siis tuled korra kaamera tagant välja ja ütled, no poisid "Kak tuss?" ja siis liigutad taga miskit silti, mis näitab noolega MURU. Ise lähed ära, paned suvalise pokkerilaua taha ja miski mussi ka.

    Garanteerin, et suure tõenäosusega hakkab see KAKTUS muruntale konkurentsi pakkuma. Esimesed 10 minutit võib-olal mitte, kuniks joomatuuri jutud kestavad, aga kui need läbi, võib isegi kaktus vaatajate numbrites Murule ära teha.

    Väike visuaal ka asjast:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  15. #15

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    ma soovitan korduvalt ennast kõvemaks teha streami jooksul kui pos variatsioon peal. Öelda kuidas vägistad neid regulare

  16. #16
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 730

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Ei tea kas 11.08 õhtul pokkeri saate kõrvale on hea oma streami üles panna aga kiikaksin üle küll.

    Tähtis on veel et alati pead ajama juttu nagu sina oled nr.1 ja teised on lihtsalt NPC-d

  17. #17
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    638

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Pühapäevaga võib kiireks minna tõesti, ma pole nädala jooksul ühtegi kruvi jõudnud keerata veel (kuigi screwdrivereid olen küll joonud omajagu).

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 783

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ei tea kas 11.08 õhtul pokkeri saate kõrvale on hea oma streami üles panna aga kiikaksin üle küll.

    Tähtis on veel et alati pead ajama juttu nagu sina oled nr.1 ja teised on lihtsalt NPC-d
    See arvamus ja tean või ei tea, on puhtalt ESTO Juhanite teema, kes askeldavad rohelistes exceli tabelites.

    Seega ma hoopis väidan seda, et see "Pokkerisaade" on täiesti ebaoluline seal. Kliendid käivad siiski koka järgi ja selat tuleb mängu see NPC teema.

    Lisaks pokkerisaade on puhas möga. Entertainment, nagu nende enamik slotisaateid.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 783

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Pühapäevaga võib kiireks minna tõesti, ma pole nädala jooksul ühtegi kruvi jõudnud keerata veel (kuigi screwdrivereid olen küll joonud omajagu).
    Alustadki siis esimese saatega, kus kruvisid keerad.... Kõrval ka oranž kruvikeeraja.

  20. #20
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    638

    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Pidin Googledama NPC'd. Igatahes eile veinisõbrana võitsin turniiri jälle saidil kust cashoutida hetkel ei saa.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Viimati muudetud Ecuador13 poolt : 11.08.24 at 13:02

Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES