Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 16 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 308
  1. #221
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 704

    Re: MTT ja Tinderi grind

    66% turnis ok, sellega nõus Aga ausalt ma ei näe millega ta maksab Mingit suurt A ta betib flopis juba cbetina.Arag ainult chekib järgi.KK ka,JJ,TT vb ka QQ,AA
    Pm siis Aragi käest läheme valuet võtma?

    Ütlen nüüd ausalt ära, tal oli TT, te ütlete et cooler ja next, aga süda ei anna rahu. Aga tunne, et optimaasel oli riveris väike bet ta paneb otsa ja see CALL. Tõenäoliselt jääb ka järgi kui allinni ei pane.
    Viimati muudetud privador poolt : 10.10.24 at 11:16

  2. #222
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    66% turnis ok, sellega nõus Aga ausalt ma ei näe millega ta maksab Mingit suurt A ta betib flopis juba cbetina.Arag ainult chekib järgi.KK ka,JJ,TT vb ka QQ,AA
    Pm siis Aragi käest läheme valuet võtma?

    Ütlen nüüd ausalt ära, tal oli TT, te ütlete et cooler ja next, aga süda ei anna rahu. Aga tunne, et optimaasel oli riveris väike bet ta paneb otsa ja see CALL. Tõenäoliselt jääb ka järgi kui allinni ei pane.
    Maailm on suur ja lai, vastased ei mängi alati perfect, mõtlevad üle ja teevad hero calle, lisaks sa blockid ta riveri folde ehk KK/JJ

  3. #223
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Populatsioon räägib, et turnil on meil piisav FE, et alati äsada; kuid kui vastane callib turni, siis riveril FE väga oluliselt langeb. Samuti iga panuse suurus tõstab FE-d oluliselt, eriti turnil.

    Seega on siin kaks võimalust:
    👉 Turnil suuremalt ja kui callib, siis riveril on meil FE väga madal ja seega panusta väga suurelt;
    👉 Turnil väiksemalt ja kui callib, siis riveril on meil FE madal ja seega võid panustada riveil ka suurelt.

    Ekspluatatsioon loogika ütleb, et tuleks võtta esimene liin, sest kui ta turni foldib, siis foldib nii või naa, kuid kui maksab, siis maksab ka riveril suure panuse.

    Ja vastupidises olukorras (bluf) Turnil suht autobluff ning kui calitud saad, siis iga riverit barreldada ei maksa, vaid tuleb vaadata spotte, sest FE on oluliselt madalam riveril.

  4. #224

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma veel selle mõtlemise osas ka tahtsin mainida ,et ära seda nii palju ka harrasta,et timebankist ei piisa. Liigne mõtlemine võib pealtnäha lihtsad spotid väga keeruliseks ajada, kus teed lõpuks rohkem endale kahju kui kasu... kui sa just igapäevaselt hommikust alates 100+ abi ei lase ,kus eeldaks suuremat koormust regularide poolt kogu poolist.

  5. #225
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 704

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ostsin ära nüüd progre. Just huvitab 10bb 20bb pokker. Mõned asjad päris huvitavad ka enda jaoks UTG avan 20BB 6 maxis. KQs. BB shoveb, KQsCALL!.btn avad KJs, ka CALL shovele. Ehk siis arvuti peab KQs ja KJ käsi palju võimsamaks kui am seni olen arvanud.
    Nt üks spot, milles ma kahtlen veidi. 12BB kõik. btn MINraisib! GTO järgi onsb ja bb pm iga A-ga shove...
    Aga GTO paneb range seal ka Q6s ja taolised asjad.
    Reaalsus kui ma olen shovenud oma A, saan ALATI induciva käe avstu. Seega mõtlemiskoht. Regzidel pole seal q7s

  6. #226
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ostsin ära nüüd progre. Just huvitab 10bb 20bb pokker. Mõned asjad päris huvitavad ka enda jaoks UTG avan 20BB 6 maxis. KQs. BB shoveb, KQsCALL!.btn avad KJs, ka CALL shovele. Ehk siis arvuti peab KQs ja KJ käsi palju võimsamaks kui am seni olen arvanud.
    Nt üks spot, milles ma kahtlen veidi. 12BB kõik. btn MINraisib! GTO järgi onsb ja bb pm iga A-ga shove...
    Aga GTO paneb range seal ka Q6s ja taolised asjad.
    Reaalsus kui ma olen shovenud oma A, saan ALATI induciva käe avstu. Seega mõtlemiskoht. Regzidel pole seal q7s
    Eks seda range pead ise adjustima vastavalt lauale ja vastasele

  7. #227

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Eks seda range pead ise adjustima vastavalt lauale ja vastasele
    Nodelockimine proges aitab piirpealsete combode ev-d pmst ainult suures plaanis,kui me äärmuslikest olukordadest/villainitest just ei räägi.

  8. #228
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 704

    Re: MTT ja Tinderi grind

    nu GTO järgi ei epaks ma siegi midagi kaotama isegi kui and open AA AK seal kogua eg näitavad. Q7s ja muu sodi nad ju foldivad järelikult ja saan ruumi SB BB omavahl madistada. Vähemalt ma näens eda nii. Jah mul võimalus exploitida ja visata A8o maha, kui tunne, et regz seal 100% shoveb.

    Teine selline tüüpiline spot. BB istud ja kaitsed UTG avangut Q7s nt.
    Flop QT3. Turn 8 river 3 etteruttavalt "plangud"
    Tüüp teeb 30% cbeti. ma callin. Turn 50% ma call ja rievr ka call. Nii jälle spot, kus GTO EI VISKA KUNAGI top paari maha. Aga, mis on reaalsus? Olen neid calle teinud ja ALATI näinud suurt paari for value. Lihtsalt ei blufita kogu stakki maha. Mõni julgem rex julgem 2 barelit panna, mõni multitableja 1 barreli...
    Lives on palju kergem, mõtled kas vastne on suuteline seal 3 barrelit panema...Eriti kui mingi naisterahvas...tuleks mikrosekundiline fold:) Mingid Ottomarid Urmod calliks insta
    Viimati muudetud privador poolt : 10.10.24 at 15:34

  9. #229
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: MTT ja Tinderi grind

    See GTOW on peaaegu sama tark kui mina ja hakkab samadele järeldustele vaikselt jõudma, kuhu minagi. Päris hea mängija see GTOW.

  10. #230

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See GTOW on peaaegu sama tark kui mina ja hakkab samadele järeldustele vaikselt jõudma, kuhu minagi. Päris hea mängija see GTOW.
    Prg naljakas,aga jamaks läheb siis kui gtow-se hakatakse andmebaase söötma ette populatsioonist ....ja siis kui selle pealt hakatakse õppima...(vb see keelatud ja gtow-ga oleks kõik ka,see juba liiga avalik datamine,kui gtow nii teeks)
    Edit ma arvan selline programm ammu olemas ,kuhu saad kogu oma databaasi sisse vurada(toimiks cashis vist paremini kus saab suuremat samplet genereerida) ja siis programm gtow stiilis annab kõik ranged ja freq% ,samas mõnele tumbajumbale ei piisaks sellest ka ...
    Loodetavasti sellisel juhul tõmmatakse kõik datamine võimalused kinni,k.a ei saa niisama lauda avada ,kui ise ei istu antud turnal/cashi lauas. Rääkimata mingite käte allalaadimisestm
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 10.10.24 at 16:36

  11. #231
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Prg naljakas,aga jamaks läheb siis kui gtow-se hakatakse andmebaase söötma ette populatsioonist ....ja siis kui selle pealt hakatakse õppima...(vb see keelatud ja gtow-ga oleks kõik ka,see juba liiga avalik datamine,kui gtow nii teeks)
    Edit ma arvan selline programm ammu olemas ,kuhu saad kogu oma databaasi sisse vurada(toimiks cashis vist paremini kus saab suuremat samplet genereerida) ja siis programm gtow stiilis annab kõik ranged ja freq% ,samas mõnele tumbajumbale ei piisaks sellest ka ...
    Loodetavasti sellisel juhul tõmmatakse kõik datamine võimalused kinni,k.a ei saa niisama lauda avada ,kui ise ei istu antud turnal/cashi lauas. Rääkimata mingite käte allalaadimisestm
    Mati juba tegeleb laivis märkmik ees dataminemisega.

    (Vabandust Mati)

  12. #232

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mati juba tegeleb laivis märkmik ees dataminemisega.

    (Vabandust Mati)
    Äkki me teeme matile liiga ja mängib numbrimängu igavusest .

  13. #233
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 704

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Mulle tundub just, et Markku Koplimaa mäng on väga edukas. Ta väga palju mänginud ja see datamine pool tal lihasmälus. ta ei calli mingeid spotte, kus gto karjub CALL. Ehk kui palju mängid siis saad aru, et mingites spottides ei blufita...

  14. #234

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mulle tundub just, et Markku Koplimaa mäng on väga edukas. Ta väga palju mänginud ja see datamine pool tal lihasmälus. ta ei calli mingeid spotte, kus gto karjub CALL. Ehk kui palju mängid siis saad aru, et mingites spottides ei blufita...
    Me ei saa ainult aju usaldada selle dataminega ,muidu hakkadki koletisi nägema voodi all nagu ranka öelnud. Ala JJ5 flop ja kui villain cbetib siis krt raudselt see J raisk,kogu aeg näen seda kolmikut . Vast temagi omakorda pop tendencied läbi töötanud H2n-s vms

  15. #235
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Prg naljakas,aga jamaks läheb siis kui gtow-se hakatakse andmebaase söötma ette populatsioonist ....ja siis kui selle pealt hakatakse õppima...(vb see keelatud ja gtow-ga oleks kõik ka,see juba liiga avalik datamine,kui gtow nii teeks)
    Edit ma arvan selline programm ammu olemas ,kuhu saad kogu oma databaasi sisse vurada(toimiks cashis vist paremini kus saab suuremat samplet genereerida) ja siis programm gtow stiilis annab kõik ranged ja freq% ,samas mõnele tumbajumbale ei piisaks sellest ka ...
    Loodetavasti sellisel juhul tõmmatakse kõik datamine võimalused kinni,k.a ei saa niisama lauda avada ,kui ise ei istu antud turnal/cashi lauas. Rääkimata mingite käte allalaadimisestm
    GTOW v top1 mangija pole imevidin. Mottetus. Aga sealt saab suuna ja sealt juba liigud edasi (vihje: pt ja mu pokkeriboti teema). Ja kui tahad lased labi gtow ka. Siis on sellest kasu. Muidu mitte.

  16. #236

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    GTOW v top1 mangija pole imevidin. Mottetus. Aga sealt saab suuna ja sealt juba liigud edasi (vihje: pt ja mu pokkeriboti teema). Ja kui tahad lased labi gtow ka. Siis on sellest kasu. Muidu mitte.
    Võtsid läpaka sauna kaasa või? 👨‍💻👨‍💻👨‍💻🛀🛀🛀

  17. #237
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Me ei saa ainult aju usaldada selle dataminega ,muidu hakkadki koletisi nägema voodi all nagu ranka öelnud. Ala JJ5 flop ja kui villain cbetib siis krt raudselt see J raisk,kogu aeg näen seda kolmikut . Vast temagi omakorda pop tendencied läbi töötanud H2n-s vms
    Kusjuures just. Mulle tundub, et thin on rohkem, kui me arvata oskame - nii betis kui ka callis ning monstereid vähem kui arvame.

  18. #238
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Jõudsin saunast tagasi.

    Esiteks see, millest Söönlusikast kirjutab pole tulevik, vaid olevik või pigem minevik. Avalikult neid lihtsalt ei ole.

    Teiseks. See sama pokkeriboti video, mis ma panin, mis pärineb 2021. aastalõpust, ongi sisuliselt sama asi. Baasstrateegia, milleks on suht GTO alged ja sealt siis kõrvalekalded ehk tasakaalustamatus tuleb mängijate vigade ärakasutamisest.

    Sealt ta ka seda konkreetselt ütleb, et muidu mängib GTO (ju tegelt mõtles ABC, aga erilist vahet pole) ja nii kui leiab vea (mille arvuti ka leiab), siis toimub sealt kalle ehk selle vea ära kasutamine (kalkulatsioon).

    Pigem oleme ja jäämegi olema päris GTO-strateegiast väga kaugele ja seda õppida kujul, et seda jäljendada, tõenäoliselt pole vaja. Küll, oleks vaja seda kasutada nurgakivi rajamisel, ideekorjel kui ka näiteks suunajuhiks teatud olukordades.

    Pakun, et kõige parem GTOW kasutamise näide ongi preflop rangede koostamisel kui ka flopi tüüpsituatsioonid ning kõik ülejäänud siis, kas populatsiooni või juba mängija põhiselt vastavalt mängule ja mängijale.

    Midagi sarnast NASH-ile, mis muidugi oli lollkindlam ja lihtsam. Kui tunned, et eelist pole, siis NASH aitab välja, kuid muul juhul on ta ülimalt hea suunajuht mängu konstrueerimisel isegi kuni mõne BB-ni välja. Sealt siis juba edasi näiteks limp-ranged kuniks asendus see GTOWga.

  19. #239
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ja ka botiomanikud ütlesid, et GTO-d nad ei kasuta, vaid exploit ja ei ole mõtet hakata ratast leiutama. Kui keegi, kes on analüüsinud sadu miljoneid käsi ja teenib sellega raha ning müüb seda, siis maksab teda uskuda, kui mõnda ülbikregulari näiteks.

  20. #240

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma mõtlesin pigem ,et see võrdväärselt kõigile kättesaadav avalikult samasuguse subi eest nagu igal teisel programmil,et see tulevik. Mina näiteks ei teaks kust boti osta ,või kuidas see tehniline köögipool käib tema rakendamisel...raha eest muidugi kõik võimalik. Aga ma ei usu ,et tulevik tupictee sellegipoolest,või siis need keda kahtlustan bottidena on ikka pagana sitad. Kui muud pole ,siis laiv on tõusuteel millegipärast . Ntx unibetis üks vend kes igapäev laudades 90%+bot,kui saaks trackerisse andmed saaks seda % tõsta . Pmst kogu range kogu aeg snapbet 1bb oop/ip. Tundub nagu mingi bot aastast mine mu**ni ja botiomanik üldse ammu manala teel vms. Hui reportingi teda ,las ta olla -siuksed mulle meeldivad. Gg bottide tase muidugi hirmutavam

Lehekülg 12, kokku 16 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES