Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 16 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 320
  1. #241
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    GTO ehtne näide. Ma avan ctf 13bb TT-ga. Peab ju MR alustama GTO ütleb!. Bb callib flop A38. 30% ta call . turn 7 Ta nüüd donkab. Donka donka sul ju A-d pole. River2 betib uuesti, ma call (tean, et olen beat aga huvi pärats tahan ta kätt näha). Näitab AJo!!! Tüüp ei julgenuds ellega siegi shoveda...
    Ehk siis tihti, kui arvad, et tal ei sa aju A-d olla, et iga A-ga ta jammib...siis näeb saab kõike olla...

  2. #242
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 431

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    GTO ehtne näide. Ma avan ctf 13bb TT-ga. Peab ju MR alustama GTO ütleb!. Bb callib flop A38. 30% ta call . turn 7 Ta nüüd donkab. Donka donka sul ju A-d pole. River2 betib uuesti, ma call (tean, et olen beat aga huvi pärats tahan ta kätt näha). Näitab AJo!!! Tüüp ei julgenuds ellega siegi shoveda...
    Ehk siis tihti, kui arvad, et tal ei sa aju A-d olla, et iga A-ga ta jammib...siis näeb saab kõike olla...
    Kui ma sind nägupidi ära tunneks ma tuleks sind lives Ax pre flattima

    Edit : Muidu CO TT 13bb deep peaks raise ja shove olema sama EV, ehk tee mäng lihtsalt ja küta sisse
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 10.10.24 at 19:38

  3. #243
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kui ma sind nägupidi ära tunneks ma tuleks sind lives Ax pre flattima

    Edit : Muidu CO TT 13bb deep peaks raise ja shove olema sama EV, ehk tee mäng lihtsalt ja küta sisse
    Mina googeldasin Privador ja leidsin ta kohe üles. Keegi Sector Privador


  4. #244
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Kinnituseks soovitan teha Tinderi, paned naiseks end ja hakka swipema. Küll varsti ekraanile libiseb selline mees. Siis võid olla kindel, et tema. Välistamiseks tee seda kuskil kasiinos, kus on ka privador mängimas ja pane distantsiks näiteks 1 kilumeeter.

  5. #245
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 431

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kinnituseks soovitan teha Tinderi, paned naiseks end ja hakka swipema. Küll varsti ekraanile libiseb selline mees. Siis võid olla kindel, et tema. Välistamiseks tee seda kuskil kasiinos, kus on ka privador mängimas ja pane distantsiks näiteks 1 kilumeeter.
    Tegelikult on lihtsam, WinTV ajal astud laua peale ja hüüad täiest kõrist PRIVADOR, kes vaatab see ongi.

  6. #246

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tegelikult on lihtsam, WinTV ajal astud laua peale ja hüüad täiest kõrist PRIVADOR, kes vaatab see ongi.
    Kas sa reageeriks kakahirmutisele samamoodi nagu taavile?

  7. #247
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ei. See Tinder on kõige parem. Istud lauda maha ja võtad selle tinderi lahti. Siis vaatad mehe pilti, siis lauda - kas on keegi sarnane mees lauas. Pole, siis swiped. Siis vaatad uuesti jne.

    Ma arvan, et isegi, kui keegi üle õla näeks, et sa seal lauas mehi swiped tinderis, ei mõtleks imelikult....

  8. #248
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tegelikult on lihtsam, WinTV ajal astud laua peale ja hüüad täiest kõrist PRIVADOR, kes vaatab see ongi.
    Ega see karjumine seal Chesteris eriti hull polegi, arvestades, et lauas on seksi pakutud (tegelt lauaväliselt - ettepanek tehti, et peldikus ikkagi) kui ka perset näidatud. Mis see väike räuskamine ikka ole. Elatakse üle.

  9. #249
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 431

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas sa reageeriks kakahirmutisele samamoodi nagu taavile?
    Taavile ei reageerikski et äkki teine Taavi kuskil, aga vot kakahirmutisi, neid on küll aint üks. (Võibolla 2, keegi kunagi varastas mu nime ära)

    Muidu ikka vahest kuulen et teises lauas räägitakse mingist Kakahirmutisest

  10. #250
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Taavile ei reageerikski et äkki teine Taavi kuskil, aga vot kakahirmutisi, neid on küll aint üks. (Võibolla 2, keegi kunagi varastas mu nime ära)

    Muidu ikka vahest kuulen et teises lauas räägitakse mingist Kakahirmutisest
    Eks seal ennegi mõned mehed kuulnud, kuidas ikka tema sitakate õpped on abiks olnud. Uus viirus levimas vist...

  11. #251
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 431

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Eks seal ennegi mõned mehed kuulnud, kuidas ikka tema sitakate õpped on abiks olnud. Uus viirus levimas vist...
    Mingi kõhu viirus mis paneb sind JTo bluffima.

  12. #252
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Mäletan ühte head GTO lugu. Naxer tuhnis ka tabelites. Läks kohe rind kummis pargi turkale mingi 30 eurone vms. Siis situatsioon oli järgmine co avab Rikard callib Sb ja Naxer jammib 40BB! QJs
    Nu see tabeli shove-profit jne...Rikard mõleb mõtleb.rähmab käega call AQ!..Naxer out. Kas siis Rikard sb pealt ei 3 betigi vä! oli hämminguses.Nii nit ei saa olla!

  13. #253

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mäletan ühte head GTO lugu. Naxer tuhnis ka tabelites. Läks kohe rind kummis pargi turkale mingi 30 eurone vms. Siis situatsioon oli järgmine co avab Rikard callib Sb ja Naxer jammib 40BB! QJs
    Nu see tabeli shove-profit jne...Rikard mõleb mõtleb.rähmab käega call AQ!..Naxer out. Kas siis Rikard sb pealt ei 3 betigi vä! oli hämminguses.Nii nit ei saa olla!
    Mis ajastust see gto ? Mul samalaadsed naxerid blindidel ma flatin iga päev top range.
    Edit:sb ma siiski ei hakka oop passiivselt floppi mängima multiway AQ.Btn pigem "induced" "surnud" rahana.
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 10.10.24 at 22:38

  14. #254
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mis ajastust see gto ? Mul samalaadsed naxerid blindidel ma flatin iga päev top range.
    rofl@ samalaadsed naxerid :D

  15. #255
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    https://m.youtube.com/watch?v=OCRsh-7jWjc Päris huvitav ICM. Mulle tunduva KK jne foldimused hullumeelsetena, aga head vaatamsied. Arvan, et ei arvestada future ICM.
    Jah sa kaotad "EV" kui teed flipi, aga kui võidad flipi, saad suureks ja "varastad" ev tagasi.

  16. #256

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Jargo asju kõlbab osta ka bbz lehelt. Aga räägi tinderi juttu ka,mul endal pole kunagi seda olnud. Tuttav muuseas rääkis,et paljudes riikides tinder prostitutsiooni vahendaja pigem,kui tutvumissait. Ntx ukrainas olla olnud iga 3s,et fiftyy euros kui tuttav tinderi lahti tegi. Presõda oli see muidugi. Kuda eestis sellega ?

  17. #257
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 431

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Jargo asju kõlbab osta ka bbz lehelt. Aga räägi tinderi juttu ka,mul endal pole kunagi seda olnud. Tuttav muuseas rääkis,et paljudes riikides tinder prostitutsiooni vahendaja pigem,kui tutvumissait. Ntx ukrainas olla olnud iga 3s,et fiftyy euros kui tuttav tinderi lahti tegi. Presõda oli see muidugi. Kuda eestis sellega ?
    50€ on 1 turna rake kõigest

  18. #258
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Jargo asju kõlbab osta ka bbz lehelt. Aga räägi tinderi juttu ka,mul endal pole kunagi seda olnud. Tuttav muuseas rääkis,et paljudes riikides tinder prostitutsiooni vahendaja pigem,kui tutvumissait. Ntx ukrainas olla olnud iga 3s,et fiftyy euros kui tuttav tinderi lahti tegi. Presõda oli see muidugi. Kuda eestis sellega ?
    Praegu väike paus. Pole jaksu reisikorrdajalt mängida.Kuskile naisi vedada ja viia.Pokkeirle suunatud. 2 asja korraga ei saa:)

  19. #259
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Mängin turnasi, buy in 5-50. Nüüd kogen seal ligi 3k downswingi, mis paneb mind muretsema.Aga teistpidi saan jälle aru, et vaja praktikat. Kui mingi segane spot, siis kohe vaatan üle tagantjärgi. Kahjuks enamus spotte, kus vea teen, kohe saan aru. iule nt olen pm chipleader 50BB raha lähenemas. Laua teine suur stakk 3b mind sb-lt ma BB. Mul JJ ja shoven, ta call ja KK. Ausalt ma ei sa aru, miks ma pean seal shovema...kui on call olemas...
    Ehk siis jah mindsiet paika. Kuidagi üritan mõelda, et kõik rämedalt bufivad mind ja varastavad. aga ma ei mõtle kunagi, et äkki ongi kellegil premium paar v hittis seti vms...

    Kuulan seda youtube podcasti päris hea meelega. https://m.youtube.com/watch?v=4mc7xQ...BrdWxldg%3D%3D. seal räägib tõusev staar Alex Kulev, kudias ta jõudis paari aastaga 50-100 highrolelriks.Just oluline, on kuidas nad mõtlevad jne Pokkeris mindset ÜLIOLULINE

  20. #260
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    See "pokker ja mõtteviis/hoiak (mindset)" on nii ülehinnatud teema (tegelikult alahinnatud), et lausa on naljakas, kuidas seda proovitakse õppida.

    Ma mõtlen selle ülehinnatuse ja alahinnatuse vasturääkivuse all seda, mida on keeruline selgitada. Mõtteviis, mida proovitakse pokkeris juurutada on minu hinnangul pokkerimängijana vale.

    See tähendab, et seda ei tohiks juurutada pokkeris, milleks on elupuu lõputute võrade üks ots, vaid see mõtteviis peaks olema kogu elus ja peegelduma elupuuotsuse iga võra tipus või vähemalt proovima seal.

    Seda on keeruline selgitada, kuid haakuks ehk ütlusega: "Ole oma kodus nagu kuninga juures, siis oled kuninga juures nagu oma kodus".

Lehekülg 13, kokku 16 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES