Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 136
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Vaatasin chesterit ühte Hullu kätt Mauri ja Ivari vahel. Proovin sellest aru saada... see on suht 4 tunnil täpselt.
    Mauri avab J5o UTG hullamisreziimis ilmselt...või panna käik sisse laua kapteniks saamisele.
    BB istub buldooser chipleader IvarS. Minu arvates fish, aga sellise vastiku loose stiiliga agro fish, kelle vastu pole kerge mängida, eriti kui poolikult boardidele pihta saad. Ivar S 3 betib A5o BB-lt, mis ka täitsa ok, arvestades, et ta chipleader...
    Nüüd Teeb Mauri mingi väga crazy ligutuse...callib...
    Ok flop 674. Ivar paneb 1/3, mis täitsa ok, samuti ka Mauri call.. Turn. 5 ja 3 ärtut ka nüüd lauas..
    Nüüd Ivar Check. Mauri nüüd betib 1/3 arvan, see väga ok isegi Ivaril võib seal Mingeid Ak,AQ,AJ ärtutõmbega olla.. Nüüd on juba see koht, kus ma oma a5 tunneks sügavat muret...Või mida ma beadin...Ivar iseloomulikulkt kiire call. Ja riveril T(nonärtu) donkab ka mingi 1/5 kiirelt. Ilmselgelt selline fishilik blockbet...Nüüd on Mauril huvitav koht. Kindlasti ta mõtlev mängija ja oma 5 ta ei beadi Ivari donk raise. Ivaril võib olla T,8,7 mis iganes...sellise betiga ta tahab lihtsalt odavalt showdowni...Ja tulebki Mauri shove.... Ma arvan 95% mängijaid viskaks kõik ära...Isegi A3 vb isegi A8,sest mast lauas. Ma nüüd ootaks enamusjuhtudel mängija piinlemist ja kindlat foldi. Mida teeb Ivar. Instacall!!!! Mauri Tõuseb tardunult püsti nagu oleks puuga pähe saanud-ei saa aru, mis laual toimus...Midagi pole öelda 1.0 Ivarile. Mauri läks Ivari käest muhku norima ja sai täiega vastu.
    Ma panen pärast selle käe isegi üles. See oli jõhker käsi. Seda ei saa nii kirjeldada, vaid seda peab ise nägema.

  2. #22
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Just, ja see lõpuosa ka detailselt huvitav. Mauri jääb boardi vaatama, et millega see Ivar siis lõpuks callis...On tal mingi rida v?A5 nagu kuidagi välja seda ei anna. Ma põrnitseks ka flopmselttükk aega, et aru saada, mis hand vastasel siis lõpuks on...

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Just, ja see lõpuosa ka detailselt huvitav. Mauri jääb boardi vaatama, et millega see Ivar siis lõpuks callis...On tal mingi rida v?A5 nagu kuidagi välja seda ei anna. Ma põrnitseks ka flopmselttükk aega, et aru saada, mis hand vastasel siis lõpuks on...
    Kogu see käsi oli üks suur WTFFFF. Preflop 3betist ja flopi cbet sinnani nagu oli ja siis hakkas üks kammajaa.

    Kui ei teaks tausta, siis ütleks, et Ivar nägi kuidagi kaarte, sest see riveri snap bet + snap allini call. No wtf. Konkreetne own.

  4. #24

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Kui ei teaks tausta...
    Mis see taust siis on? ei hakka isegi eitama ,et mul küll mingi alarm läks tööle seda kätt nähes. Keegi mainis,et ivari näol tegemist hobimängijaga. Kui kaks regi kes palju mängivad omavahel koos panevad mingit haiget metat ,siis jumala eest. Prg jääb siuke imelik maik suhu .

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mis see taust siis on? ei hakka isegi eitama ,et mul küll mingi alarm läks tööle seda kätt nähes. Keegi mainis,et ivari näol tegemist hobimängijaga. Kui kaks regi kes palju mängivad omavahel koos panevad mingit haiget metat ,siis jumala eest. Prg jääb siuke imelik maik suhu .
    Seda tausta, et paari ei foldi, kui vastasel saab AK v AQ olla. Ju seda Dorbek ka imestas, et ta teadis, et vastane paare üleimetleb, kuid seda, et nii tugevalt AK peale paneb, ei osanud arvata. Seepärast ka pahviks olek.

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Lisan niipalju, et "AKle panek", peaks jutumärkides olema, et paremini
    mind mõista. Otse ja sirgjooneliselt enam kirjutada ei julge, muidu jälle kostub jonn ja saab jälle mõne käest soimata. Ja telos päris hää kirjutada isegi.

  7. #27

    Re: MTT ja Tinderi grind

    tra teil kellelgi, eriti prival, on raske link ja timestamp panna?

    2 tundi arutatud ja mingi "kes teab see teab" pedereerimine.

  8. #28
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Jõuame alati selle hea vana ütluseni : Ära bluffi fishi

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    tra teil kellelgi, eriti prival, on raske link ja timestamp panna?

    2 tundi arutatud ja mingi "kes teab see teab" pedereerimine.
    Lihtsalt vana ei suuda kannatada.

    Annab ikka otsida, kuid allolevas videos käsi, millest räägitaks 4:29:30


  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Chatis oli ka päris häid pirne :D


  11. #31

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lihtsalt vana ei suuda kannatada.

    Annab ikka otsida, kuid allolevas videos käsi, millest räägitaks 4:29:30

    Video: https://www.youtube.com/watch?v=tq8y...1REMoN&t=16156
    ple küsimus kannatamises. wall of texti jõutakse kirjutada, aga teemakohalist viidet panna mitte.

  12. #32
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Videos tundub veel ulmelisem jah :D

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ple küsimus kannatamises. wall of texti jõutakse kirjutada, aga teemakohalist viidet panna mitte.
    Kuule, ma olin vannis!

  14. #34

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuule, ma olin vannis!
    Vannis pole telo näpuvahel?

  15. #35
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Vannis pole telo näpuvahel?
    Oleks mul ainult vann saaks selle raisatud pesu aja ka grindimisele pühendada

  16. #36
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Täna tegin siis jooksu. Ma selline tüüp, kes ilma eriti ei vaata..Arvasin, et peaks ikka kuupäeva järgi midagi sügisemat peale panema.. Otsustasin siiskii t-särgiga minna. Issand kuidas oli soe-pidin otsa andma, nagu troopikas.
    Plaan sügisjookusle minna nagu olen võimalusel käinud. 10km siis. Eelmine aasta jooksin 49min ja sekundid juurde, ehks ain alla 5min/km. Praegu seis teine olen paksuks õginud ja trenni vähem teinud. Siiski loodan siin mingi vormikõvera teha ja eesmärk on ühejutiga joosta ja see peaks garanteerima sellise alla tunnise aja. Alla 55minuti oleks juba väga hea. Eelmine aasta joostes oli kaal nii 93kg, suve algsues läks päris lappesse ja 100kg peale. Nüüd teadliku jälgimisega saanud kuskile 96kg peale . Proovin nüüd siin sügisel võta challenge ja alla 90kg saada. Pole seda näinud vist peale keskkooli. Siis juba jookusvorm peaks isenesest paranema kui mingi 10kg seljas vähem.
    Sattus mingi youtube link lennuki hukkumisest https://m.youtube.com/watch?v=Vi9Tfs...NpZGVudA%3D%3D
    https://en.wikipedia.org/wiki/LOT_Po...es_Flight_5055
    Veidi hirmutavad oli kapteni viimased sõnad reisjatele. Crew Good night! Goodbye! Bye, We perish
    Ma pole päris ise kindel, kas ma tahaks seda kuulda..

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Täna tegin siis jooksu. Ma selline tüüp, kes ilma eriti ei vaata..Arvasin, et peaks ikka kuupäeva järgi midagi sügisemat peale panema.. Otsustasin siiskii t-särgiga minna. Issand kuidas oli soe-pidin otsa andma, nagu troopikas.
    Plaan sügisjookusle minna nagu olen võimalusel käinud. 10km siis. Eelmine aasta jooksin 49min ja sekundid juurde, ehks ain alla 5min/km. Praegu seis teine olen paksuks õginud ja trenni vähem teinud. Siiski loodan siin mingi vormikõvera teha ja eesmärk on ühejutiga joosta ja see peaks garanteerima sellise alla tunnise aja. Alla 55minuti oleks juba väga hea. Eelmine aasta joostes oli kaal nii 93kg, suve algsues läks päris lappesse ja 100kg peale. Nüüd teadliku jälgimisega saanud kuskile 96kg peale . Proovin nüüd siin sügisel võta challenge ja alla 90kg saada. Pole seda näinud vist peale keskkooli. Siis juba jookusvorm peaks isenesest paranema kui mingi 10kg seljas vähem.
    Sattus mingi youtube link lennuki hukkumisest https://m.youtube.com/watch?v=Vi9Tfs...NpZGVudA%3D%3D
    https://en.wikipedia.org/wiki/LOT_Po...es_Flight_5055
    Veidi hirmutavad oli kapteni viimased sõnad reisjatele. Crew Good night! Goodbye! Bye, We perish
    Ma pole päris ise kindel, kas ma tahaks seda kuulda..
    See ikka jumala hea jooksuaeg 10km peale, eriti võttes arvesse 93kg massi.

  18. #38
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tinderist jälle veidi. Nagu esimeselt graafikult koosneb see tutvumine mitmest etapist. 1)Matchide saamine 2)chatis vestlemine 3)kohtumine Ma veel jagaks 3 osa veel kaheks. Kas saad ka teise kohtumise. Minu arust on see KRIITILISE tähtsusge kogu protessis. Võid teha superprofiili vb ka palgata ka chativestleja, kui ise ei viitsi muliseda, Aga kui pidevalt saad korvi esimisel korral on, midagi väga valesti...Seega ma ei muretseks selle üle nii väga kui matche ei saa või vestlus ei vii kuhugi...
    Olen kuulnud lugusi, kus mees valetab ennast pool meetrit pikemaks või 20a nooremaks. Aga jah sisuliselt on saadud datele pettusega ja kuidagi seda rongi ümber pöörata raske. Arvan seda teevad isegi sellised jõukamad mehed, kes loodavad, et tutikas bemm ja sarm muudavad olukorda. Ei muuda, kui just täielik golddigger pole.
    Ja umbes 1 4-st saab teisele kohtingule. Seega kergekäeliselt seda valget lippu ei anta.

    See on huvitav gto-protsess. Naljakas on see, et sa saad aru, et mis toimib ja mis ei toimi. Teed tuimalt date ja vaatad, mis toimis, mis ei toiminud-katseeksitusmeetodil. Pärast põhjalik analüüs.

  19. #39
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    See tinder on üks paras ühiskonna madal koht, naiselt kuulnud mis debiilsed mehed seal kirjutavad ja ise nägin mis debiilsed naised seal on.


    Selg siiamaani haige nende vestluste tassimisest

  20. #40

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    See tinder on üks paras ühiskonna madal koht, naiselt kuulnud mis debiilsed mehed seal kirjutavad ja ise nägin mis debiilsed naised seal on.


    Selg siiamaani haige nende vestluste tassimisest
    tinder vast naljanr võrreldes sellega, mis igast emmede gruppides toimub .Pole endal eales tinderit olnud, tundub üks peldik koht.

    Edit: Miks su naisel tinder on , ma annaks küll kodus üle tahi ja asjad pihku :D
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 27.08.24 at 11:36

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES