Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 136
  1. #41
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Minu arust on ülioluline väljaselgitada, kes tegu api-regulariga. On naisi, kes juba aastaid seal istuvad ja oma "printsi" ootavad, aga sellle on ka tavaliselt põhjus. Ega naised ka lollid pole. Nad ka kuidagi hämavad oma api-elu kohta. Et a la ma korraks vaatasin proovisin seda appi...tegelikult juba 5a seal istunud vms...
    Ma ise arvan, et api-naine pole päris normaalne naine...Miks? Päris palju tajun sellist pealiskaudsust ja mittesiiras olemist. Teiseks datemishetkel sul võib olla meeletu konkurents, aga sa ei näe seda(mingi 100 meest istub ka chati otsas...)Reaalses maailams ei pruugi sul konkurentsi ollagi.See vb polegi probleem. Aga veel suurem probleem on see, et kui olete suhtes või mingit sorti koosluse vormis, siis iga väikse probleemi korral võib daam ust näidata, sest tal vasarab peas, et seal äpis jälle 50 jorssi teda ootavad.Ja ratas hakkab uuesti pihta.
    Seega minu jaoks on selge vahe, kas on tegu api regziga või naisterahvaga, kes tõesti on teinud selle 2 nädalat tagasi ja on siiras.
    Muidu olen kuulnud ka sõbrannade grupist, kelle eesmärk ongi mööda restosi ringi kapata. Äriplaan selline, et käib jorsiga niikaua mööda restosi ringi, kuni tüüp ligi ei hakka ajama. Grupis siis arutavad kus keegi käis (Tuljakus v Glorias...)või mis meelellahutust pakuti...Seega minu jaoks on selge punane rätik kui nt esimest korda hakatakse suunama kuskile peenesse restosse, et seal pidavat head toidud olema vms...
    Viimati muudetud privador poolt : 27.08.24 at 12:22

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 036

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Muljed on huvitavad, aga mitu aastat (nädalat?) ise seal grindid? Praegu tundub kuidagi selline theme, et kurat aastad lähevad, aga õnne ei ole, naistel räme edge.

  3. #43
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Deitidel on rake ka päris kõrge.

  4. #44

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Deitidel on rake ka päris kõrge.
    Erinevalt pokkerist riisuvad parimad rakeback diilid regularid

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Deitidel on rake ka päris kõrge.
    😂😂😂 kaka täna ikka rebib

  6. #46
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    BSH jaoks sul vaja paremat autot kui tal, olema pikem tast, viima kallitesse kohtadesse ja normaalne kodu peab olema.


    Äkki selle pärast Madisel see road to million käibki?

  7. #47

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    BSH jaoks sul vaja paremat autot kui tal, olema pikem tast, viima kallitesse kohtadesse ja normaalne kodu peab olema.


    Äkki selle pärast Madisel see road to million käibki?
    Mine vaata tädi käivet äriregistris. Vähemalt see "show" toob rohkem sisse ,kui "road to mill"

  8. #48
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Muljed on huvitavad, aga mitu aastat (nädalat?) ise seal grindid? Praegu tundub kuidagi selline theme, et kurat aastad lähevad, aga õnne ei ole, naistel räme edge.
    2-3a äkki. Vahest suhtepausid jne...Kusjuures mu jutt võib tunduda hirmutav, aga tegelikult eestis grindida on palju-palju parem kui kuskil võõrriigis. Konkurents välisriigis ikka hoopis teine. Loen siin nt Dubai youtube. dating seen on seal täiesti fucked up. Võid seal teenida 10k kuus ja heas asukohas place+hea välimuseg, aga sa pole seal average Joegi. Naised muidugi seal ka kahtlased...

  9. #49
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    BSH jaoks sul vaja paremat autot kui tal, olema pikem tast, viima kallitesse kohtadesse ja normaalne kodu peab olema.


    Äkki selle pärast Madisel see road to million käibki?
    Just loomulikult tuleb vaadata, kas see naine on sinu liigas. Katri Teller nt ütles suht otse mingis intervjuus nt, et mees peab temast üle olema. Telleri arvatav net worth 3M. Ehk siis 3M+tüübid võiks kohvile kutsuda. Ja mul on tunne, et naised tajuvad oma "turuväärtust" suht hästi. Või üldse inimesed, kes palju suhtlevad. Enda turuväärtuse saab ka suht lihtsalt teada. Ütleme nt BSH on 10/10, Mingi 200kg seanäoga peletis 1/10. Hakkad lihtsalt seal vahel pendeldama ja vaatad kuhu hammas peale hakkab. Palju näitab ka see, kes ta exid on olnud. Tegelikult kui paare tähelepanelikult jälgite on nad nn. staatuselt suht võrdsed.

  10. #50

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Bsh pole küll 10/10st ,kui siis ainult enda arust

  11. #51
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Bsh pole küll 10/10st ,kui siis ainult enda arust
    No ma arvan ta seal topi ligidal. Tal postkast umbes kirjadest.Kõik nillivad. Räägin siis hinne tuleb populatsioonist, mitte personaalsest maitsest:)

  12. #52

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    No ma arvan ta seal topi ligidal. Tal postkast umbes kirjadest.Kõik nillivad. Räägin siis hinne tuleb populatsioonist, mitte personaalsest maitsest:)
    Pärtelpoja postkast ka vast umbes ,minu silmis oleks isegi 1/10st stretch. Eks turg määrab vist jah,pole kogemusi.

  13. #53
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Pärtelpoja postkast ka vast umbes ,minu silmis oleks isegi 1/10st stretch. Eks turg määrab vist jah,pole kogemusi.
    Vaata et alla 8/10st pannes saad nõudekirja veel

  14. #54

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Vaata et alla 8/10st pannes saad nõudekirja veel
    Mis asi see nõudekiri on? Mingi moodne versioon katusepakkumisest või?

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Bsh pole küll 10/10st ,kui siis ainult enda arust
    Tinderi kontekstis siiski topis ehk 10/10.

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mis asi see nõudekiri on? Mingi moodne versioon katusepakkumisest või?
    Robert tuleb.

  17. #57
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tinderil pidavat isegi algoritm olema. ELO-süstem.. Kui nt hot naine likeb sind, su staatus või ranking suureneb. Ja vastupidisel su ranking langeb, kuni mingi tasakaalupunktini. Ehk siis top tüübile kuvataksegi advokaate,tippjuhte,modelle ja madala rankinguga tüübile pakse ja hammastateta "iludusi"
    Ma tean, et mingil hetkel oli ka pokkerimängija Margus vaher Tinderis. Ta pole sellest saladust teinud. Eesti naisele kindlasti meeldib kuulsus ja see tõstab ta rankingut. Arvan puusalt, et talle kuvati top accounte:)
    Mul endal oli huvitav juhtum. Ühe naisega oli vestlus, aga see kuidagi vajus ära, ei tajunud naise suurt aktiivsust ja leidsin ise juba kellegi. Juhtumisi ta luges mingit artiklit minust kuskil ajakirjas.. rongis istudes. Võttis ise ühendust, mis väga harvaesinev asi ja see "huvi" oli hoopis teine...
    Ehk igasugune kuulsus ka negatiivne! tõstab su nn. turuväärtust.

  18. #58
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Oh, nii saabki ?

    Ma pean lihtsalt näitama postimehe arhiivist 2014 "Kakahirmutis võitis turniirilt 3300$"

  19. #59
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Kas keegi oskab öelda, mis põhjusel neid pokkeritreeningsaite nii palju on?
    Kas keegi oskab öelda palju seal raha liigub, et mingi highroller viitsib sellise äriga tegeleda.Am i missing smth?

  20. #60
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Päris suuri summasi küsitakse ka.

    Materjal 1000+€ ja siis coaching ala 200€/h

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES