Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 16 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 320
  1. #81
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    https://gyazo.com/003f7aeacddccefd895891c605141f4b

    Vaatasinseda highrolelrit veidi ja 6 järgi ja 2-l nt on 20BB. Ikka tundub suht turbo olevat stuktuur. Kõigil neil ilmselt tabelid kõik peas. või noh mis edge üldse jahitakse?Rake vist 10% päris pole aga...
    Või ongi eesmärk pigem hendonmobi tulemusi koguda?
    Imestan, et Laddev eestist veel esimene pole, kui pidevalt neid 25k donkaks.

  2. #82
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    https://www.pokernews.com/poker-play...imir-korzinin/

    EPT-l keegi eestlane naljaka välimusega mängib 100k highrolelrit!

  3. #83
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma algul vaatasin, et sellest "Gold Rush" disoveri seriaalist too üks kullakaevur, see parempoolsem.


  4. #84
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Täna sain satilkat WIN-TV-le peaks juba 2 piletit seal olema, eks tuleb laupäev kohale minna. Jooksen kiirelt 10km Rahvajooksul ja siis kohe win-tv-sse
    Esmaspäeval juba Naxeriga Maltasse.
    Vaatasin ka veidi Müüri, aga ta kuidagi tujutult vaikselt mängis, keerasin pokerstarsi 100k live peale, näha siis mida kuidas prod mullis mängivad. Kahjuks, et seal meie mehi peal pole. Ermo Kosk 2k highrolelril ka päris deep.
    Täna tegin jooksu, aga kaalu teemat olen arutanud. Jooksuga on huvitav asi. Kui iga päev trenni teed, siis ikka areng toimib.. Nt läksin täna jooksma-krt tunnen nagu minekut pole, et nagu seisan. Mingi hetk vaatan kella ja johaidii km aeg tuleb päris hea.Ehk siis sa ei pane tähele kui samm läheb pikemaks või sagedamaks, mis tõstab su enese teadmata kiirust.
    Proovin peale Maltat teha tee dieedi, keegi pokkerimängija soovitas.Kes oli alla võtnud ja ma kohe küsisin, et mida ta tegi. St peale kella 6-e enam ei söö.Loomulikult keha hakkab kohe mingi 9-10 rasvast ja magusat nõudma nagu narkomaan. Selllele ta pakkkus juua teed ja kui ei aita teed nii kaua lurrbid kuni uni tuleb. Sisuliselt lähen tühja kõhuga magama. Eks näeb kuidas läheb.

  5. #85
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ehk siis sa ei pane tähele kui samm läheb pikemaks või sagedamaks, mis tõstab su enese teadmata kiirust.
    Jup. See ülihaige. Tunned nagu jalad oleks pakud all ja selline tönts oleks ning siis vaatad, et WTF, et tulemus vastupidine.

    Palju muidu hetkel kilomeetri aeg on ja mis aega rahvajooksul sihid?

  6. #86
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Eile käisin jooksmas läks hästi, täna juba tunnen, et sitt olla jääb sport ära.
    Krt aasta tagasi olin ka ühes treeninggrupis. Küsisin treenerilt, kui ma siin kõvasti trenni teeks treeningkava järgi palju mu 10km aeg oleks. Ütles, et 45min/10km vb ka 40-42m/10km. Viimasel rahvajookusul tegin ca 49min, mis ongi ca rekord. aga olen aru saanud aru ühte asja treenimises ja mida krt ei sa vältida. 1)Trenni tehes olen siiski vastuvõtlikum viirustele. Ja sisuliselt olen nädal vb ka 2 out. See tähendab seda, et see aeg kui olen out võib nullida kuu ajase töö. 2) variant on mingi nihestus jalas . See on kergem, sest siis ma olen terve ja saan vähemalt kasvõi ülakehale mingeid harjutusi teha ja töö ei lähe päris 0 vb suudan ka säilitada. Ehk kui tahta heasse vormi saada, sisuliselt ma pean kogu aeg terve olema, mis tundub suht võimatu

  7. #87

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Sul ka vaja marsimehe vitamiine vist.

  8. #88
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Eile käisin jooksmas läks hästi, täna juba tunnen, et sitt olla jääb sport ära.
    Krt aasta tagasi olin ka ühes treeninggrupis. Küsisin treenerilt, kui ma siin kõvasti trenni teeks treeningkava järgi palju mu 10km aeg oleks. Ütles, et 45min/10km vb ka 40-42m/10km. Viimasel rahvajookusul tegin ca 49min, mis ongi ca rekord. aga olen aru saanud aru ühte asja treenimises ja mida krt ei sa vältida. 1)Trenni tehes olen siiski vastuvõtlikum viirustele. Ja sisuliselt olen nädal vb ka 2 out. See tähendab seda, et see aeg kui olen out võib nullida kuu ajase töö. 2) variant on mingi nihestus jalas . See on kergem, sest siis ma olen terve ja saan vähemalt kasvõi ülakehale mingeid harjutusi teha ja töö ei lähe päris 0 vb suudan ka säilitada. Ehk kui tahta heasse vormi saada, sisuliselt ma pean kogu aeg terve olema, mis tundub suht võimatu
    Selle haiguse nimi on vanadus.

  9. #89
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Kuigi, kui mõtlema hakata, siis ma küll nüüd ei näe mingit seost, et miks peaks aktiivselt liikuvam inimene olema haigem või vastuvõtlikum viirustele.

    Jooksmine, kuni 10km, pole ka selline pingutus, mis kehale annab liigkoormust, mis omakorda võib immuunsüsteemi koormata. Teisalt jooksmine on individuaalne sport, kus ei joosta siseruumides ega olda koos, siis ka see ei saa olla põhjuseks, et haigestumise tõenäosus suureneb.

    Seega ma ütleksin, et su väide "1)Trenni tehes olen siiski vastuvõtlikum viirustele", on olnud pigem juhus ja ilmselgelt igasugune paus vähendba tulemusi. Teisisõnu, kui sa poleks teinud trenni, oleksid ikka haigestunud ja tulemused oleksid veel kehvemad.

  10. #90
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma ka treenides tunnen end kehvemini, nii lihas valud kui ka muud hädad, nagu keha ei taha taastuda sellest massiivsest koormusest mis talle peale panen :D 2h deadlifte, benchi, kükke jne.


    Aga ma käin ainult 2x nädalas.

  11. #91
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Arvan seal oluline vahe. Kui tõesti valin nn "laboritingiimused" . Jooksen metsarajal mingi 7min/km, siis ilmselt see peaks tervisele olema väga hea. Aga reaalselt ikka ju üritad piire nihutada. Tahad ikka võistlusel kuskil pildituks joosta mingi isikliku rekordiga ja see ikka juba risky business. Ja sellise 7min rabajookusga sa ei arene. Vaja teha kiirendusi, fartlekki, sprinte-see paneb km kiiremini jooksma. Vahpeal passisin niisama. Oli isegi mõte, et teha 2x päevas trenni. Unistus oli 10k alla 45minuti joosta. Aga see eeldab paljude asjade kokkulangemist. Dieet-edukas trenn-terve olek jne

    Huvitav ka see, et kõik rekordid olen jooksnud nii, et esimene pool täie rauaga ja teine pool kannatan ja taarun, kas jõuan lõpuni. Samas treener ikka soovitab esimene pool rahulikumt panna ja teine pool siis panna. Kuidagi see rahulik alustamine minu puhul ei toimi, ma ei saa seda aega tagasi ja kiiretsi alustades ilmselt ma "aurude" tõttu veel ei kustu täitsa ära ja tempo suht rahuldav.
    Viimati muudetud privador poolt : 03.09.24 at 21:15

  12. #92
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma oktoobrist üritan nüüd ka MTT-si grindima hakata. Otsin tuba, kus paremad tingimused. Millegipärast motile mõjub hästi kui tuba pakub mingit lisaväärtust-mtt leaderboard, kõvat rakebacki
    Ka soft pole vähetähtis. Mõne softig lihtsalt pole sellist "keemiat" nagu naisterahvad ütlevad.

    Ja ilmselt eismest korda elus https://www.pokernews.com/tours/ept/...ance/chips.htm 50k osalevad 3 eestlast. Äkki tuleb mingi live ka sellest. 100k igatahes oli.
    Early birds will be given an extra incentive as 50% of the entry fee will be refunded for any player who registers in advance and takes their seat before the tournament begins

    Arevstades, et rake on päris väike+seal ikka ärimehi kohe mitu tükki. ROI võib sal crusheritel küll 20% olla.
    Viimati muudetud privador poolt : 03.09.24 at 23:05

  13. #93

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ma oktoobrist üritan nüüd ka MTT-si grindima hakata. Otsin tuba, kus paremad tingimused. Millegipärast motile mõjub hästi kui tuba pakub mingit lisaväärtust-mtt leaderboard, kõvat rakebacki
    Ka soft pole vähetähtis. Mõne softig lihtsalt pole sellist "keemiat" nagu naisterahvad ütlevad.

    Ja ilmselt eismest korda elus https://www.pokernews.com/tours/ept/...ance/chips.htm 50k osalevad 3 eestlast. Äkki tuleb mingi live ka sellest. 100k igatahes oli.
    Early birds will be given an extra incentive as 50% of the entry fee will be refunded for any player who registers in advance and takes their seat before the tournament begins

    Arevstades, et rake on päris väike+seal ikka ärimehi kohe mitu tükki. ROI võib sal crusheritel küll 20% olla.
    Kõva rakebacki mtt grinder küll kuskilt ei saa.

  14. #94
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kõva rakebacki mtt grinder küll kuskilt ei saa.
    Jah, sa võtad oma 11$ turna, maksad 1$ rake ja passid tunde.
    Turnades võiks inimesi vähemaks võtta, no ütleme et 3 max, chippe on ka liiga palju, võiks olla 300 ja et oleks suurem mott mängida loosiks 1x1000st suurema fondi. Saad sina oma mängud kiiremini tehtud ja network saab su reigi kiiremini kätte.

  15. #95

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Jah, sa võtad oma 11$ turna, maksad 1$ rake ja passid tunde.
    Turnades võiks inimesi vähemaks võtta, no ütleme et 3 max, chippe on ka liiga palju, võiks olla 300 ja et oleks suurem mott mängida loosiks 1x1000st suurema fondi. Saad sina oma mängud kiiremini tehtud ja network saab su reigi kiiremini kätte.
    +1 ,levelid võiks ka olla 1 minut

  16. #96
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Sitaks geniaalsed ideed ju. Ma siis hakkaks ka koheselt turnagrindierks. Ainuke asi, et need lühikesed tasemed ei meeldiks. Noh meeldiks, kui fond oleks väike, aga see tasemete pikkus võiks natuke pikem olla, kui fond suurem on. Geniaalne.

  17. #97

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sitaks geniaalsed ideed ju. Ma siis hakkaks ka koheselt turnagrindierks. Ainuke asi, et need lühikesed tasemed ei meeldiks. Noh meeldiks, kui fond oleks väike, aga see tasemete pikkus võiks natuke pikem olla, kui fond suurem on. Geniaalne.
    Seal muidugi see jama,et ükshetk hakkavad regularid jälitama. Ei saa sitalegi minna,regularid ootavad ukse taga.
    Hakkad unes ka neid regulare nägema.
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 04.09.24 at 08:13

  18. #98
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Seal muidugi see jama,et ükshetk hakkavad regularid jälitama. Ei saa sitalegi minna,regularid ootavad ukse taga.
    Hakkad unes ka neid regulare nägema.
    Tegelt see hea, kui jälitavad. Teinekord, kui näiteks peaks "#ERROR" juhtuma, siis on hea kohe reksilt pappi (paberit) küsida.

    #ERROR
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  19. #99
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Vaatan praegu Müüri blogi. Päris huvitava GTO-artikliga välja saanud. Arvan, et 20BB MTT avangud, 3betshoved, callid peaks olema nagu raudpolt MTT-mängijal selged, sest enamus ka live-turnades olemegi sela tsoonis. Win-TV-l isegi võib keskmine stakk 10BB mullis liikuda!
    Nt huvitavad ranged HJ 17BB deep. QJs shove, A8s openshove. Ja mis veel huvitav palju LIMPIMISRANGE.
    Nt. a2s,a7s,T8s samas peab ka KK,AKs,AQs limpima aeg-ajalt. Väga huvitav. Paljud kohe lives ütleks, et fish näe limbib!

  20. #100

    Re: MTT ja Tinderi grind

    ilma hea põhjuseta ei peaks küll limpimisrange oma mängu sisse tooma, eriti veel lives. Aga ma ei ole ka pokkeristaar

Lehekülg 5, kokku 16 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES