Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567
Näidatakse tulemusi 121 kuni 136, kokku 136
  1. #121
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Kuidai olen ka kuulnud, et see talli asi mõnele on jube BOOST.Andu andu vist tegi ka kõva boosti sng hu-des. Eks seal on ka ilmselt parimad materjalid. Igatahes minu teada Ladva ostis kõik kursused tühjaks, mis sai.Teiseks eks see kogukond annab ka juurde. Istud downswingis siis on vaja, et keegi ütleb sulle, et sa tõesti ei tilta, lihtsalt sitt jooks.

  2. #122
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma olin paar kuud mingis tallis enne quittimist aga ma hakkasin liiga hullult pidu panema ja keerasin suht pekki oma mängu, talli omanik oli 5+ tüüp though

  3. #123

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Mul pole ühtegi halba sõna öelda ka oma talli osas,aga nägin igakord kui pandi kõrgemale gruppi,siis järjest cutt-iti vendi paremale-vasakule. 90% oli mental minu arust. Kõik tore ja lilleline kuni doomswingini ja siis tead,et pead MU tagasi grindima ,enne kui saad 50% spliti peale mõtlema hakata. Aga kui olid tegus tüüp,siis said kõik vaimse toetuse jne,mida omaette ei saaks. Ka mina sain uskumatu laengu swingi ajal,et mv ma 5 taalaseid regama olen hakanud-kriitika mis süstis uskumatut enesekindlust.

  4. #124
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Nii naxeriga Maltal. Sai siin juba lastud 2 bulletit 250-sel ja out. Mäng loomulikult fishine
    Esimene käsiblindid 800. UTG solid avab 2k, 1 call, mingi vanamees paneb 7 v 8k.Mäng väga loose ja lahtine. Näen BB AKs kütan sisse 40k, võin tõesti calli saada ka aj-sugustelt kätelt...ei imesta.
    Solid utg mõtleb...call, 3b vanamees ka mõtleb, rähmab käega call. Mul ja solid vennal ak, vanamehel TT, mida ta peaks foldima. teoreetilsielt..aga võidab kogu noosi.
    Teine bullet läks latereglõpus flipga
    Täna siis uuesti 250 mängima ja väärtust võtma.vb ka cashi proovin.
    Ega siin peale mängimise midagi teha pole, käidud siin juba küll.7 kord vist juba.

  5. #125
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Nii naxeriga Maltal. Sai siin juba lastud 2 bulletit 250-sel ja out. Mäng loomulikult fishine
    Esimene käsiblindid 800. UTG solid avab 2k, 1 call, mingi vanamees paneb 7 v 8k.Mäng väga loose ja lahtine. Näen BB AKs kütan sisse 40k, võin tõesti calli saada ka aj-sugustelt kätelt...ei imesta.
    Solid utg mõtleb...call, 3b vanamees ka mõtleb, rähmab käega call. Mul ja solid vennal ak, vanamehel TT, mida ta peaks foldima. teoreetilsielt..aga võidab kogu noosi.
    Teine bullet läks latereglõpus flipga
    Täna siis uuesti 250 mängima ja väärtust võtma.vb ka cashi proovin.
    Ega siin peale mängimise midagi teha pole, käidud siin juba küll.7 kord vist juba.
    Edu teile ja tooge üks suur kott koju.

  6. #126
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Hendonis (250 turna)cashsisin, aga tegin ka 3 bulletit.
    Üks huvitav case ka. Mängisin BJ ja siis kõrval üks selline äkki 35-40 naisterhvas. Suhtesin-usast pärit. Minu kõrvad kohe kirgastusid, kui kuuslin, et ta live pokkeripro. Onlines ei mängi, aga lives käib mööda euroopat ja usas mängimas.75k aastas pidavat lisa teenima iga aasta jne...buy inid max 500 vms
    Sattusin siis tema lauda hendoni teisel päeval. Tal oli ehk 25BB. UTG avas A2o MP 3b-s teda 99. Ta callis. Ja flopil 856. Donkas sisse kogu staki ja 99 callis ja out.Ehk siis elukutseline "edukas" naispro suutis 3 viga teha ühe käe jooksul. 1)A2o ei avata2)3b ei callita. 3)donkamine tugeva range vastu tühjal flopil-ega ta ka midagi head pole.
    Ehk siis, kas usas on nii sitt pokkeritase või tädi sõidab mehe raha eest ringi ja mängib pokkerit.Midagi siin jutus lekib

    Täna siis maini mängima. Siin inimesed rääkinud, et lauad võivad olla täiesti seinast seina-dongilauad ja rexilauad. Soovitati alustada kohe, sest rexid loivavad hiljem ja neist tehakse lauad. Satikavõitjad jne muud tegelased alustavad kohe.
    Proovisin ka cashi. Cash mahlane. Üks eesti rex pakkus sellist trikki. Väga palju keevaverelisi lõunamaalasi on lauas. a)Teed blufi ja näitad. ja vastased übertitlis b)Nüüd ootad kätt ja teed 5x overbeti kui vaja-võid calli saada...easy.
    Viimati muudetud privador poolt : 12.09.24 at 11:36

  7. #127

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Mulle need "laivpro" muinasjutud ikka meeldisid vanasti. Insta tagisin fishiks oma ajus.

  8. #128
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Hendon on tegutsenud üle 20 aasta, alates 2004 ja alati jälginud live-pokkeri tulemusi, kuid toona ei kottinud Hendonis tulemused küll kedagi.

    Kui nüüd räägitakse Hendonist tihti. Win TV livede mehed, Privador siin kui ka Müür pidevalt oma blogis, et saab jälle Hendonisse lipukese kirja.

    Minu küsimus ongi see, et miks see Hendon nii tähtis on? Mis vahet seal on, kas on tulemus kirjas või mitte?

  9. #129
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Live prode tase ongi suht madal imo, ilmselt õpitakse ka vähem.

  10. #130
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Live prode tase ongi suht madal imo, ilmselt õpitakse ka vähem.
    Selle peale meenub, et kaka rääkis, et kuidas ta YouTube videoid vaatab ja paremaks saab ning jagas ühte meilegi, mis siiani ajab itsitama:


  11. #131
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tervitused Maltast. Olen siin juba 2 mincashi saanud. Mänguga rahule jäänud. Maini sai 2 päeva mina ja Naxer mul siis 50k(keskm 62k) Naxer kokku kühveldanud 130k
    Siseruumides ikka kondid annavad korralikult kuuma. Olen suutnud siin soojas kliimas nohu saada.
    Homme läheb ka huvitavaks. Meil läheb lennuk öösel nii1 12 paiku. Ehk ma ei tea kuidas need levelid lähevad, aga võib juhtuda, et õhtul kuskil mincassi bubbles vms tuleb võtta väikseid gambleid. Lennukist mahajäämine võib tähendada nii 1k miinust.
    Üks huvitav käsi ka. mul 25bb. UTG limp, esimene limp, ma limbin järgi. Ausalt see on spot, kus ma ei oska eriti midagi teha. Keskelt tõstetakse 3.5bb. UTG nüüd tõstab 8BB...ma easy fold, keskelt jammib ja tuleb call. QQ oli limpija AA vastas. Pääsesin väga odavalt.
    kellegil muud plaani kuidas TT mängida? Oleks utg callinud, oleks jamminud

  12. #132
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma ei mõista sellest loogikast, et miks võetakse lennupileteid eeldusel, et ei jõuta ME-l kaugele? Tundub, et tõelised hasartmängurid, et ka lennupiletitega tuleb gamble võtta.

  13. #133
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Õnnelikult kodus. Suutsin seal külmetuse saada. Jah nimelt 35 kraadises Maltas!. Nimelt see haige värk seal siseruumis annavad kondid ikka korralikult. Pokkerisaal ka nagu külmkapp.
    Ma olin "tark", et võtsin ainult t-särgid kaasa. Reaalselt oleks pidanud ikka vammused kaasa võtma. Eks teinekord targem. Mängust Hendonmobi turniiril tegin 3 bulletit ja tipnes mincashiga.Ühel 130 sain finaallauda ka suht mincashga, ühe 250 bustisin ja Mainil ka mincash. Ehk siis 6 üritust ja 3 cashi. Pole paha mänguga jäin rahule.
    Väärtust oli küllaga. Rääkisime just Naxeriga, et mainil jõuad cashini, et praktilsielt all-innis ei käi, ega turnaelu ohus pole. Lihtsalt grindid ülesse.
    Mainil näide kuidas mängiti. Avan KK 1600 blindidega 3300, kõrvalt 3b 10500, SB donkvanamees callib. Short BB shoveb umbes 32000. Minu töö on teada. Olla veidi ja kõhklev ja sisse kütta..Kütan, umbes 75k staki, 3b fold(ytles et oli aq)...Donkvanamees mõtleb....call!!!. Mul siis KK,Shortil AQ(mis küll tundub mulle juba veidi loose...)Vanamees 77!!!(Ta range peaks nii QQ+ olema kui mitte KK+). Igatahes A särab flopis ja loodan, et 7 ei tule...Võidan sidepot ja saan veidi lisa...
    Lauas nägin ka teises päevas veel huvitavaid asju Btn CALLIB. BB chekib. flop 367. Ja Btn suudab K6 sellises flops allinnis lõpetada..45o vast .BB-le jälle tasuta duubel 30bb jne... Palju nägin lauas KINGITUSI
    Viimati muudetud privador poolt : 15.09.24 at 12:22

  14. #134

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Õnnelikult kodus. Suutsin seal külmetuse saada. Jah nimelt 35 kraadises Maltas!. Nimelt see haige värk seal siseruumis annavad kondid ikka korralikult. Pokkerisaal ka nagu külmkapp.
    Ma olin "tark", et võtsin ainult t-särgid kaasa. Reaalselt oleks pidanud ikka vammused kaasa võtma. Eks teinekord targem. Mängust Hendonmobi turniiril tegin 3 bulletit ja tipnes mincashiga.Ühel 130 sain finaallauda ka suht mincashga, ühe 250 bustisin ja Mainil ka mincash. Ehk siis 6 üritust ja 3 cashi. Pole paha mänguga jäin rahule.
    Väärtust oli küllaga. Rääkisime just Naxeriga, et mainil jõuad cashini, et praktilsielt all-innis ei käi, ega turnaelu ohus pole. Lihtsalt grindid ülesse.
    Mainil näide kuidas mängiti. Avan KK 1600 blindidega 3300, kõrvalt 3b 10500, SB donkvanamees callib. Short BB shoveb umbes 32000. Minu töö on teada. Olla veidi ja kõhklev ja sisse kütta..Kütan, umbes 75k staki, 3b fold(ytles et oli aq)...Donkvanamees mõtleb....call!!!. Mul siis KK,Shortil AQ(mis küll tundub mulle juba veidi loose...)Vanamees 77!!!(Ta range peaks nii QQ+ olema kui mitte KK+). Igatahes A särab flopis ja loodan, et 7 ei tule...Võidan sidepot ja saan veidi lisa...
    Lauas nägin ka teises päevas veel huvitavaid asju Btn CALLIB. BB chekib. flop 367. Ja Btn suudab K6 sellises flops allinnis lõpetada..45o vast .BB-le jälle tasuta duubel 30bb jne... Palju nägin lauas KINGITUSI
    Viiruse vast said pigem juba lennukis sinna vms. See kont lihtsalt aitas kaasa ,et su immuunust nõrgestada.

  15. #135
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma õppisin coolbet openil ära et võtan kotiga pusa kaasa.

  16. #136
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Viiruse vast said pigem juba lennukis sinna vms. See kont lihtsalt aitas kaasa ,et su immuunust nõrgestada.
    Neljas süst ja topeltmask oleks võinud olla abiks. Igaks juhuks ka enne kumm peale panna, siis võib päris kindel olla.

Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES