Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 16 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 320
  1. #141

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jah. Finüülis on see blindide muutmine, et minnakse tagasi keskmise peale ja siis uued ajapangad. Üehsõnaga mõnus stallimine hakkab.
    Copy paste mees ka laivis

  2. #142
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    see ju haige. Mängid väiekst turbot pool päeva!. Teen gg-s uninstalli!

  3. #143
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    see ju haige. Mängid väiekst turbot pool päeva!. Teen gg-s uninstalli!
    Samas, kui Tehnik ja Ecuador ka juhtumisi vinüüli jõudnud, siis suure tõenäosusega jäävad nad magama või on nii mälus, kui 4 järgi. Saad tasuta raha.

  4. #144
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Aa ja eriti hea see, kui nad ilma delayta striimivad, ja Twitchi panevad pealkirjaks sama turka nime, milles finaalis on :D

  5. #145

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    see ju haige. Mängid väiekst turbot pool päeva!. Teen gg-s uninstalli!
    🤣🤣🤣🤣🤣ma vist ütlesin midagi väga sarnast veebruaris/märtsis. Minu põhjused muidugi variatsiooni vähendamine-muidu kõik muu oli tip top. Kui oleks 20 aastane kes võib aastate viisi oma roi-d realiseerida ema keldris ,siis ma ainult gg-d mängikski.

  6. #146
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    🤣🤣🤣🤣🤣ma vist ütlesin midagi väga sarnast veebruaris/märtsis. Minu põhjused muidugi variatsiooni vähendamine-muidu kõik muu oli tip top. Kui oleks 20 aastane kes võib aastate viisi oma roi-d realiseerida ema keldris ,siis ma ainult gg-d mängikski.
    Oled ikka nii kindel, et väiketurniiridel finaalis dispersioon seetõttu väheneb?

  7. #147

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oled ikka nii kindel, et väiketurniiridel finaalis dispersioon seetõttu väheneb?
    Jah olen kindel,mul pole kahjuks andmeid anda,kuna unibetis olen pimedas. Optibetis sample väike. See ju lihtne primedopes-arvudega mängimine samas.....ma arvan equador nõustuks minuga. Roi tõuseb suurtes fieldides,samamoodi variatsioon.Õhtused tippregud võivad aasta otsa MU/BE grindi teha. Minu jaoks 3 kaotuspäeva järjest ,siis vähe sitt jooks oma alla 100ste fieldidega .Lõppkokkuvõttes nad "peaks "must rohkem teenima ,aga minu elu stabiilsem.

  8. #148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Jah olen kindel,mul pole kahjuks andmeid anda,kuna unibetis olen pimedas. Optibetis sample väike. See ju lihtne primedopes-arvudega mängimine samas.....ma arvan equador nõustuks minuga. Roi tõuseb suurtes fieldides,samamoodi variatsioon.Õhtused tippregud võivad aasta otsa MU/BE grindi teha. Minu jaoks 3 kaotuspäeva järjest ,siis vähe sitt jooks oma alla 100ste fieldidega .Lõppkokkuvõttes nad "peaks "must rohkem teenima ,aga minu elu stabiilsem.
    Mina loll arvasin, et fishid, kes jõuavad finaali, siis nad muutuvad ka vähe viisakamaks. Päris lipsu ette ei pane, kuid foldivad rohkem ja teevad vähem sigadusi, siis seetõttu heal mängijal, kellele ranged paigas, sügava stäkina tekib eelis ja ka väikese stäkina tekib eelis.

    Kui aga see GG-pokker, kus toimub reverse blind + antakse uued ajapangad, siis see hindustani fish võib panna omale pintsaku selga, küünedki ära lõigata ja kutsuda pool suguvõsa vaatama, et näed, tema nüüd finaallalauas ja deepis. Lisaajaga võib mõelda ka, et äkki polegi siin see fold vale või call õige.

    Aga mida mina tean. Ma oleks 3.3BB QKo-ga ka buttonilt shovenud, kus öeldi, et see standard fold, kuid edasine arutelu kadus.

  9. #149

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina loll arvasin, et fishid, kes jõuavad finaali, siis nad muutuvad ka vähe viisakamaks. Päris lipsu ette ei pane, kuid foldivad rohkem ja teevad vähem sigadusi, siis seetõttu heal mängijal, kellele ranged paigas, sügava stäkina tekib eelis ja ka väikese stäkina tekib eelis.

    Kui aga see GG-pokker, kus toimub reverse blind + antakse uued ajapangad, siis see hindustani fish võib panna omale pintsaku selga, küünedki ära lõigata ja kutsuda pool suguvõsa vaatama, et näed, tema nüüd finaallalauas ja deepis. Lisaajaga võib mõelda ka, et äkki polegi siin see fold vale või call õige.

    Aga mida mina tean. Ma oleks 3.3BB QKo-ga ka buttonilt shovenud, kus öeldi, et see standard fold, kuid edasine arutelu kadus.
    See 3.3bb mul juba kahtlus selle RP osas sp ,et oldi juba rahades ma eeldan ja ainult 1 short oli veel nagu aru sain. Aga jh minu teadmised sellest käest piirdusid teie kirja pandud tekstiga.

  10. #150
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    See 3.3bb mul juba kahtlus selle RP osas sp ,et oldi juba rahades ma eeldan ja ainult 1 short oli veel nagu aru sain. Aga jh minu teadmised sellest käest piirdusid teie kirja pandud tekstiga.
    Ammu olid rahades. Lihtsalt finaallaua bubble. 1 short oli. Kätt ju ei ole antud. Mõned käed enne seda oli ka J7s või oli J4s ning olukorras, kus oli 4.4BB ja oli FE, sest BB-l oli turna teine short.

  11. #151
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 431

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma ei tea isegi mis käest te räägite :D

  12. #152

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma ei mäleta samas ,et gg-s oleks olnud vahe 10nda ja 9nda koha vahel nii suur ,et RP-d nüüd meeletult mõjutada. Suurim rp midstackidel,kui shortid lauas-mitte shortidel.

  13. #153
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Mis see RP on? 😊😳

  14. #154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma ei tea isegi mis käest te räägite :D
    Sellest käest: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...l=1#post634066

    Lisan siia multiquote

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    10 järgi ehk final table bubble. Sa buttonil 3.3BB ja käes KQo, siis on kindlasti see fold, kui teises lauas keegi all-in läheb? Oskab keegi seda kommenteerida? Mõned käed varem oli J7s, siis oli äkki 12 järgi 4.7bb vms.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oled sa kindel selles? See 3,3BB. Pole päris sitakas ja isegi sitaka bubbles hakkas see lähenema juba shovele, sest polnud neid väikesi seal enam ja seal on ekstreem - 0 v midagi.

    Mõistaks, kui 5BB, aga 3.3BB. Seega tahsksin veel kuulata arvamusi. Tegelt vist see mingi ICM kalkulaatoriga lahendatav?

    Kui jah, ecuador, viitsid postita kogu käsi. Täitsa huvitab. Lisaks orbiit/kaks varem J7s käsi ning väljamaksed.

    Natuke klõbistaks arvudega ja arvutitega.



    Jep. GG oli.

    Kui õigesti mäletan, siis see blind reverse ei oleks andnud sittagi selles olukorras juurde. Oleks ka finaali alustanud suht sama BBdega, milleks oleks olnud 3BB.

  15. #155
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 431

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis see RP on? 😊😳
    Ma pole küll selle kohta midagi lugenud ja sain aru et see on risk premium :

    Loogika ütleb et mid stackidel on kõige rohkem EVd kaodata mängides, suurtel stackidel on hea survet teha ja väikestel stackidel on see 1 money jumpi pärast tühjaks foldida suht mõttetu

    Suur stack teise suure vastu siis risk küll kasvab ja pead nittima

    Olen ma õigesti selle välja mõelnud?

  16. #156

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis see RP on? 😊😳
    Trollid ?(riskpremium) Lisa-equity mida vajame icm olukorras vist eesti keeles. Kui kaka lükkab ala 8bb sb-l minu bb-se ja mul ntx 9bb-bottom suited combo oleks Q8s callimiseks ,vb kitsam-ega kaka pole plähmerdis. Kui me oleks aga icm olukorras,siis vastavalt ülejäänud stackide suurusele kujuneb rp(riskpremium) ,mis liigutab mu bottom calling off range % ,et oleks vähemalt BE call. Nagu ma ütlesin,minust ei saa eales head õpetajat-ammugi coachi,aga ma vähemalt üritasin.

  17. #157
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Trollid ?(riskpremium) Lisa-equity mida vajame icm olukorras vist eesti keeles. Kui kaka lükkab ala 8bb sb-l minu bb-se ja mul ntx 9bb-bottom suited combo oleks Q8s callimiseks ,vb kitsam-ega kaka pole plähmerdis. Kui me oleks aga icm olukorras,siis vastavalt ülejäänud stackide suurusele kujuneb rp(riskpremium) ,mis liigutab mu bottom calling off range % ,et oleks vähemalt BE call. Nagu ma ütlesin,minust ei saa eales head õpetajat-ammugi coachi,aga ma vähemalt üritasin.
    Ei trolli. Esimest korda kuulen. Ma pole ju turka mängija.

  18. #158

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ja see rp pole mingi asi mida tead peast ,lihtsalt hrc(holdem resource calculator)-s palju grindides võid umbes alati ingame aimata oma rp-d

  19. #159
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Okei. Ja kuidas see RP siis 3.3 shovemisse mõjutab? Hetkel on ju surnuks foldimise risk suurem, sest moneyjumpid ei ole nii mõjusad.

    Ja tulles nüüd moneyjumpide juurde. Isegi, kui oletaks, et tegu on satikaga ja alles on 10 mängijat, 9 saavad pileti, kümnes midagi, siis ma võiksin näha foldi, kui teises lauas peaks miskit toimuma. Aga muul juhul ma lihtsalt kahtlen selles.

    Sest, kas siin nüüd ei tule hoopis vastupidine risk, et buttonilt KQ foldides tekib risk hoopis end surnuks foldida.

  20. #160
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ja veel üks asi, millele vastust ei saanud. Kas selle KQ käe jaoks oleks olema kalkulaator, et kas see on siis fold või mitte, sest antud olukord pakub küll huvi, et kas ma teeksin siis buttonilt vea ja kui suure, kui läheks allin. Kriitiline koht tundub.

Lehekülg 8, kokku 16 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES