Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 16 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 320
  1. #161

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Okei. Ja kuidas see RP siis 3.3 shovemisse mõjutab? Hetkel on ju surnuks foldimise risk suurem, sest moneyjumpid ei ole nii mõjusad.

    Ja tulles nüüd moneyjumpide juurde. Isegi, kui oletaks, et tegu on satikaga ja alles on 10 mängijat, 9 saavad pileti, kümnes midagi, siis ma võiksin näha foldi, kui teises lauas peaks miskit toimuma. Aga muul juhul ma lihtsalt kahtlen selles.

    Sest, kas siin nüüd ei tule hoopis vastupidine risk, et buttonilt KQ foldides tekib risk hoopis end surnuks foldida.
    Mul kuri kahtlus equador kirjutas autopiloodil kerges vines selle selgituse sinna. Kui sa kõige shortym,eriti kui tegemist pole hyperiga -ala keskmine stack ongi 10bb-siis rp küll miskit ei mõjuta.

  2. #162

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja veel üks asi, millele vastust ei saanud. Kas selle KQ käe jaoks oleks olema kalkulaator, et kas see on siis fold või mitte, sest antud olukord pakub küll huvi, et kas ma teeksin siis buttonilt vea ja kui suure, kui läheks allin. Kriitiline koht tundub.
    Ikka on ,hrc -vajaks küll väljamakseid ja täpseid stacke tollel hetkel

  3. #163
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Appi, kas mu jam oli ok?
    5 järgi. utg 10bb, utgplus 10bb, chipleader 30BB, ma SB 20BB,ja BB 20bb
    Btn avas, tundus et kasutas pos ja oli loose. Jammisin SB-lt 22-d, BB cllis JJ-ga...
    CHIPEV see plusev, aga kas ka icm?

  4. #164
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 934

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma leiaksin foldi :( Aga ma olen nitt. Ma ei taha olla sellise stäkiga 5 mängijaga olla see vend, kes palvetab, et calli ei saaks; vaid vastupidi see vend, kes neid värdjad varastab. Pole minu arvates see turka, kus seda thin edge võtta. Kui muidugi eelist ei tunneks, siis jammiks. BB-lt ka jamm mõeldav.

  5. #165
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Chesteri500 sai mängitud, ilmselt tuleb korralik overlay. Otseselt huvitavaid käsi pole, aga üks käsi, mis suht oluline.
    Ma arvan , et 8 level. Avan btn Ato. Priit Oja ja BB callib. Flop ideaalne A36 suht rainbow
    Panen cbeti. Oja chraisib mind BB fold....No kuidas tahan, aga ma ei saa seda foldida.Callin
    Turn 8. Paneb mingi 30% ja riveris ilsmelt oleks juba kogu stakk sees...Mõtlen ja mõtlen...krt nu ma ei näe seal bluffe, teen raske foldi juba turnis ja säilitades mängitava stakk. Näitab AK...

  6. #166
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 934

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Huvitav, miks ta buttonilt AK callis? Saaksin veel aru, kui sa avaksid EP-lt. Vist peab sind ülinitiks.

  7. #167

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Huvitav, miks ta buttonilt AK callis? Saaksin veel aru, kui sa avaksid EP-lt. Vist peab sind ülinitiks.
    Äkku fishu ,või shove stackid olid blindidel? Ma muidugi ei tea kes see priit oja on

  8. #168
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Huvitav, miks ta buttonilt AK callis? Saaksin veel aru, kui sa avaksid EP-lt. Vist peab sind ülinitiks.
    Ma olin btn-l ta oli SB Mul vist oli 40bb ja ta kattis mind..Eks "trappis" ilmselt. Samas ta langebki lõksu, et väga dry board, millega ta blufi?,, Lisaks ju 3 handed,BB ka mängus. Vahepeal mõtlesi, et äkki Kjo, aga ta oli sellist nägu, et tuleb 3 barrelit Huvitav mis GTO ütleks?Arvan GTO.le, et sellised foldid üdliselt ei meeldi, muutud exploiditavaks, igaüks hakkab õhuga sind potist välja surama.


    A üks käsi oli veel naljakas. 5-handed. Pihela UTG avab, mul btn 25bb standard Jam shortina ajo...
    Pihela mõtleb, mõtleb..krt mõtlen, kas aq? Ei callib 75s! Tegi mees ka paar bulletit, eks homme jälle platsis.
    Viimati muudetud privador poolt : 21.09.24 at 09:23

  9. #169
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 934

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ma olin btn-l ta oli SB Mul vist oli 40bb ja ta kattis mind..Eks "trappis" ilmselt. Samas ta langebki lõksu, et väga dry board, millega ta blufi?,, Lisaks ju 3 handed,BB ka mängus. Vahepeal mõtlesi, et äkki Kjo, aga ta oli sellist nägu, et tuleb 3 barrelit Huvitav mis GTO ütleks?Arvan GTO.le, et sellised foldid üdliselt ei meeldi, muutud exploiditavaks, igaüks hakkab õhuga sind potist välja surama.

    A üks käsi oli veel naljakas. 5-handed. Pihela UTG avab, mul btn 25bb standard Jam shortina ajo...
    Pihela mõtleb, mõtleb..krt mõtlen, kas aq? Ei callib 75s! Tegi mees ka paar bulletit, eks homme jälle platsis.
    Kui AK-ga keegi nii "trapib", siis võid koheselt ajus teha käsu "rm -f gto.exe" ehk teisisõnu täielikult unustada GTO ja minna ekspluatatsioonile.

    * "rm -f gto.exe" (rm - remove, f force, gto.exe - mida) on linuxis üks kindlamaid viise millegi kustutamiseks - ei küsita mingit kinnitust ja ingnoreeritake kaitstust, et ei saa pärast kahelda, et äkki ikka. Sobib ideaalselt siia kätte GTO unustamiseks, et mitte mingil!

  10. #170
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Kuivasin täielikult kokku ja tegelesin foldimisega.
    Üks käsi nt 15bb avan utg 5 handed QTs. Laanemets callib BB. Flop AQ7 kõik potid, mul pole
    Panen 1.5BB Ta chraisib mind lärakaga mingi 5-6BB. Näen siin jälle "o" bluffi ja siin foldin.

    Huvitav käsi oli Simmer vs Tamm

    Laanemets avab, Tamm 3b buttonilt, Simmer ka suure stakiga overcallib, Laanemets fold.
    Flop mingi 734. Ivar donkab läraka, Tamm c,Turn 7 uus lärakas Tamm call. River J. Ivar chekib nüüd. Tamm ai ja Ivar instacall.. Tamm 77 vs Qjo...
    Edu foorumlastele!

  11. #171

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kuivasin täielikult kokku ja tegelesin foldimisega.
    Üks käsi nt 15bb avan utg 5 handed QTs. Laanemets callib BB. Flop AQ7 kõik potid, mul pole
    Panen 1.5BB Ta chraisib mind lärakaga mingi 5-6BB. Näen siin jälle "o" bluffi ja siin foldin.

    Huvitav käsi oli Simmer vs Tamm

    Laanemets avab, Tamm 3b buttonilt, Simmer ka suure stakiga overcallib, Laanemets fold.
    Flop mingi 734. Ivar donkab läraka, Tamm c,Turn 7 uus lärakas Tamm call. River J. Ivar chekib nüüd. Tamm ai ja Ivar instacall.. Tamm 77 vs Qjo...
    Edu foorumlastele!
    See vähemalt tõestab,et ivar legit kuju ja ei cheadi... kui mõelda A5 käe peale.

  12. #172
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Natuke mõtisklesin siin ka turnade üle. Kuidas mõõdetakse live edukust?
    Reentryd. Keegi ju sry ei näe kui paljus a neid teed. Mõni paugutab "vaikselt" 5 bulletit nii, et arugi ei saa. Võetakse loose liine, gamble spotte, mingeid herofolde nagu 1 bulleti mees ei tee...
    Sisulsielt käib hendonisse tulemuste ostmine. Ok nad saavad ilmselt natuke EV-d tagasi sest mullis nad on tavaliselt keskmsiest suuremad stakid.
    Teiseks variatsioon.
    Steven on praktilsielt kõik evendid olnud seal finaalalus ja top2-s.
    Maltal mängisime üks lätlane sai õistelt turnadelt(turbo laadsed), kus 80-100 inimest järjest 2,2, 1 ja top3(diiliga) koha. Minu AA crakkis ka pre ära 99 vastu.
    Ehk lives võib olla vabalt, et jooksed aasta nagu jumal ja siis ei saa enam aru, miks käed ei pea...

  13. #173

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Natuke mõtisklesin siin ka turnade üle. Kuidas mõõdetakse live edukust?
    Reentryd. Keegi ju sry ei näe kui paljus a neid teed. Mõni paugutab "vaikselt" 5 bulletit nii, et arugi ei saa. Võetakse loose liine, gamble spotte, mingeid herofolde nagu 1 bulleti mees ei tee...
    Sisulsielt käib hendonisse tulemuste ostmine. Ok nad saavad ilmselt natuke EV-d tagasi sest mullis nad on tavaliselt keskmsiest suuremad stakid.
    Teiseks variatsioon.
    Steven on praktilsielt kõik evendid olnud seal finaalalus ja top2-s.
    Maltal mängisime üks lätlane sai õistelt turnadelt(turbo laadsed), kus 80-100 inimest järjest 2,2, 1 ja top3(diiliga) koha. Minu AA crakkis ka pre ära 99 vastu.
    Ehk lives võib olla vabalt, et jooksed aasta nagu jumal ja siis ei saa enam aru, miks käed ei pea...
    Kas hendoni tulemused annavad midagi ? Jagatakse uhkeid auhindasi nagu etpf galal iga aasta ?

    Teiseks: näeme ikka vähemalt kodumaastikul palju neid bulleteid tehakse 🙂🙂 paraku "laiv edukuse" jaoks vaja samplet vähe suuremat. Siiski võimalik pilt ette saada ,kes vb natuke oskab mängida siiski. Aga usun laivis oma silm kuningas hinnangute jagamisel ja "sharki" laadne graafik pole suur näitaja.

  14. #174
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas hendoni tulemused annavad midagi ? Jagatakse uhkeid auhindasi nagu etpf galal iga aasta ?

    Teiseks: näeme ikka vähemalt kodumaastikul palju neid bulleteid tehakse 🙂🙂 paraku "laiv edukuse" jaoks vaja samplet vähe suuremat. Siiski võimalik pilt ette saada ,kes vb natuke oskab mängida siiski. Aga usun laivis oma silm kuningas hinnangute jagamisel ja "sharki" laadne graafik pole suur näitaja.
    Teed 5 rebuy ja olekski nagu 5 turniiri mänginud 1 päevaga ja vähendad variatsiooni.

  15. #175
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 934

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas hendoni tulemused annavad midagi ? Jagatakse uhkeid auhindasi nagu etpf galal iga aasta ?

    Teiseks: näeme ikka vähemalt kodumaastikul palju neid bulleteid tehakse 🙂🙂 paraku "laiv edukuse" jaoks vaja samplet vähe suuremat. Siiski võimalik pilt ette saada ,kes vb natuke oskab mängida siiski. Aga usun laivis oma silm kuningas hinnangute jagamisel ja "sharki" laadne graafik pole suur näitaja.
    Hendon on müstika. Olen ka varem kirjutanud ja siin samas päevikus. Hendoni puhul on veebileht, mis tegutsenud aastast 2004 ja kogunud subjektiivseid andmeid tulemuste kohta ning läinud populaarseks alles viimastel aastatel.

    Imestama panebki see tagurpidilsus. Oleksin mõistnud, kui Hendon oleks olnud populaarne algusaastatel ja koos pokkeri arenguga muutunud vähem populaarseks, mis asendunud siis uue Hendoniga, mis kogub juba objektiivseid andmeid, kuid vastupidi.

    Subjektiivsed andmed on siis andmed, kus kogutakse ainult võite ja kuvatakse neid kogutulemina, samas ei võeta arvesse ühtegi kulu. Objektiivsed või vähemalt objektiivsemaks andmed võtaksid arvesse ka kulud või prooviksid võtta niipalju, kui kogumisemeetod võimaldab.

    Seetõttu jääb mulle mõistetamatuks, et milleks see Hendoni lipuke nii tähtis on, eriti kui kõik live turniirid on piiramatute tagasiostude formaadis ja valdav enamus neist kilomeetrite pikkuste perioodidega.

  16. #176
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 934

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Teiseks: näeme ikka vähemalt kodumaastikul palju neid bulleteid tehakse 🙂🙂 paraku "laiv edukuse" jaoks vaja samplet vähe suuremat. Siiski võimalik pilt ette saada ,kes vb natuke oskab mängida siiski. Aga usun laivis oma silm kuningas hinnangute jagamisel ja "sharki" laadne graafik pole suur näitaja.
    Rääkides tagasiostudest. Võtame näitena äsja lõppenud Chesterfield 500 (C500) turniiri. Hiline registreerumine oli avatud 11 mängutaset selliselt, et esimesed 10 mängutaset olid 30 minuti kestvusega ja viimane 40 minutit. See teeb ajaliseks kestvuseks 340 minutit, ümardatult kuus tundi.

    Live-pokkeris mängitakse umbes 20 kuni 30 kätt tunnis ja arvutuste huvides võtame kiirema variandi, milleks on 30 kätt tunnis.

    Seega C500 turniiril oli hiline regamine ja tagasiostu periood avatud kuus tundi. Kui tunnis mängitakse 30 kätt, siis hilise regamise ja tagasiostu perioodi pikkuseks oli käte arvu arvestatuna 180 kätt.

    Olen elus mänginud mitu miljonit pokkerikätt ja 180 käe jooksul kaotanud 3 kuni 5 sisseostu jagu raha, kuid pigem on need olnud harvad juhtumid, mis jäänud HU rahamängudesse ja HT HUSNG'dsse. See on olnud kehv jooks, kuid alati järgnenud mingil ajahetkel korrelatsioon.

    Lihtne ja loogiline. Kui aga vaadata C500 turniiri, siis esialgsetel andmetel oli üks inimene, kes tegi selle 180 vältel sisseostu + neli tagasiostu (kokku 5, €2500 eest oste); 3 inimest, kes tegid sisseostu + kolm tagasiostu (kokku 4, €2000 eest oste); 2 inimest, kes tegid sisseostu ja 2 tagasiostu (kokku 3, €1500 eest oste).

    Kas tõesti ühel turniiril saab olla siis niipalju mängijaid, kes jooksevad nii halvasti, et 180 käe jooksul kaotatakse niipalju sisseoste? Ja kui vaadata suuremat pilti, siis teatud mängijad alati "kaotavad" 4-5 sisseost kogu hilise perioodi vältel.

    Ei tea tõesti turka dispersioonist midagi, kui Ecuadori striimi vaadates pole täheldanud, et ta iga turniiri alguses 3-4 tagasiostu teeb ja 20 laual mängides hilise perioodi lõpuks on juba 60 - 80 sisseostu jagu raha investeerinud.

    Ma ütleksin hoopis nii, et need "bulletid" vist tõesti on päris headeks indikaatoriteks. Kui joppab, ja saad laua kassa lähedale, siis saad vaikselt infot koguda, et kes on kes ja ilma, et oleksid temaga ühtegi kätt mänginud.

    Matemaatiliselt ju tundub võimatu sellistel vahemikel +EV olukordades niipalju sisseoste ja pidevalt kaotada, või eksin?

  17. #177
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 934

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Teed 5 rebuy ja olekski nagu 5 turniiri mänginud 1 päevaga ja vähendad variatsiooni.
    Jup. Lähed esmaspäeval parki ja teed 7 tagasiostu ära, siis oledki nagu nädala jagu turniire mänginud ja rohkem see nädal mängida pole vaja. Ajamasin.

  18. #178
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jup. Lähed esmaspäeval parki ja teed 7 tagasiostu ära, siis oledki nagu nädala jagu turniire mänginud ja rohkem see nädal mängida pole vaja. Ajamasin.
    Ega mina üritasin ka alguses rohkem gamblida sest rebuy võimalus olemas, et kas saan stäki suuremaks ja võtan nn laua liidri postisiooni ja hakkan rohkem avama, tele lauas mingi hetk on näha et kui ma saan veidi suurema stäki peale siis ma avan palju laiemalt ja nopin tasuta chippe.

    Short stack play mulle eriti ei meeldi, igav tabeli järgi värk ja tihti oled välja langemis olukorras ala nagu ma 66-ga 25bb shippisin MP openi vastu, õige lüke aga see on ju risk.


    Eriti hea oli vaadata tagant järgi streami et kuidas nad aru ei saa asjadest? Mu QQ flat näiteks preflop kui taga 3 venda väikse stäkiga, et miks ma ei 3bettinud ja siis Laas ütles et no Mauri on shortstack, ei seal oli taga 3 shorti mitte 1.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 23.09.24 at 10:37

  19. #179
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 934

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Hmmm. Tagasiost ei tohiks ju mõjutada otsust, vaid seda peaks mõjutama ainult EV ja ICM ning ülejäänud juhud on väga suured erandid.

  20. #180
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hmmm. Tagasiost ei tohiks ju mõjutada otsust, vaid seda peaks mõjutama ainult EV ja ICM ning ülejäänud juhud on väga suured erandid.
    Suure stäkiga mängimine on rohkem +ev kui väikse stäkiga mängimine

Lehekülg 9, kokku 16 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES