Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
Vaatasin chesterit ühte Hullu kätt Mauri ja Ivari vahel. Proovin sellest aru saada... see on suht 4 tunnil täpselt.
Mauri avab J5o UTG hullamisreziimis ilmselt...või panna käik sisse laua kapteniks saamisele.
BB istub buldooser chipleader IvarS. Minu arvates fish, aga sellise vastiku loose stiiliga agro fish, kelle vastu pole kerge mängida, eriti kui poolikult boardidele pihta saad. Ivar S 3 betib A5o BB-lt, mis ka täitsa ok, arvestades, et ta chipleader...
Nüüd Teeb Mauri mingi väga crazy ligutuse...callib...
Ok flop 674. Ivar paneb 1/3, mis täitsa ok, samuti ka Mauri call.. Turn. 5 ja 3 ärtut ka nüüd lauas..
Nüüd Ivar Check. Mauri nüüd betib 1/3 arvan, see väga ok isegi Ivaril võib seal Mingeid Ak,AQ,AJ ärtutõmbega olla.. Nüüd on juba see koht, kus ma oma a5 tunneks sügavat muret...Või mida ma beadin...Ivar iseloomulikulkt kiire call. Ja riveril T(nonärtu) donkab ka mingi 1/5 kiirelt. Ilmselgelt selline fishilik blockbet...Nüüd on Mauril huvitav koht. Kindlasti ta mõtlev mängija ja oma 5 ta ei beadi Ivari donk raise. Ivaril võib olla T,8,7 mis iganes...sellise betiga ta tahab lihtsalt odavalt showdowni...Ja tulebki Mauri shove.... Ma arvan 95% mängijaid viskaks kõik ära...Isegi A3 vb isegi A8,sest mast lauas. Ma nüüd ootaks enamusjuhtudel mängija piinlemist ja kindlat foldi. Mida teeb Ivar. Instacall!!!! Mauri Tõuseb tardunult püsti nagu oleks puuga pähe saanud-ei saa aru, mis laual toimus...Midagi pole öelda 1.0 Ivarile. Mauri läks Ivari käest muhku norima ja sai täiega vastu.
Ma panen pärast selle käe isegi üles. See oli jõhker käsi. Seda ei saa nii kirjeldada, vaid seda peab ise nägema.