Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 16 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 320
  1. #201
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    krt vist mingi gtow oleks vaja..
    30Bb utg avab ma sb callin A7s 20bb
    fllop KQJ mul 2 mastikaarti. Ta väike bet ma call. turn 6 ch ch river 9, masti ei tulnud.Nüüd siis otsus. Chekkdies mul tõenäoliselt 0 showdon value. Kui ma nüüd bluffima peaks palju ma peaks panema. Sizinng...
    Tal võib olla seal kõike 2 paari AK sette jne. Panustades me reppime T. Asja teeb ka raskemaks, et tal endal võib T olla. Kuis saate betti, kas 2 paariga callite?

  2. #202
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Minu jaoks lihtne bet. Tal ei ole sittagi, kui piisav, et SD-le võita. Seega betin üle poole panga (55 kuni 70%).

    GTOW näitaks sulle võimalusi, kuid ma arvan GTOW kopeeringu otsene kasu oleks siis, kui vastane on väga hea.

    Lisaks turkadel overbet ei meeldiks, kuigi tundub koht, kus seda saaks teha.

  3. #203
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Selline pot v overbet tundubki pigem kahtlane

  4. #204
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Polariseeritud.bet nagu, A7s sobib väga hästi blufiks ja ma paneks mingi 75-85%, aga see isiklik arvamus

  5. #205
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Polariseeritud.bet nagu, A7s sobib väga hästi blufiks ja ma paneks mingi 75-85%, aga see isiklik arvamus
    Aga millega callid nt K9, KQ,99 ,AK ?

  6. #206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Selline pot v overbet tundubki pigem kahtlane
    Kahtlane? Siis peakskid ju 9T ja AT-ga ning kogu valuerangega overbettima või pottima. Ja seepärast ongi overbet-pot hea, kui mõtled rangede balansi peale ja pakuks, et GTOW midagi sellist lahendust riveril pakkuma hakkabki.

  7. #207
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Aga millega callid nt K9, KQ,99 ,AK ?
    Oleneb vastasest, foldiks blufi blokkerid ala AK taolised

    K9 oleks äge call, blockid KT,T9 tüüpi asju

  8. #208
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Kahju jah et programmi pole aga kahtlustan seda overbeti kasuks. Et saada ka setid foldima, et seal ei tekiks küsimust.

  9. #209
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Oleneb vastasest, foldiks blufi blokkerid ala AK taolised

    K9 oleks äge call, blockid KT,T9 tüüpi asju
    Arvan, et tüübid kaitsevad ka T4o. Kui T8 foldib ja T9 callib siis su jutus pointi.

  10. #210
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Setti nüüd küll keegi seal ei foldi. Isegi TP pealt on raske ära saada. Oleneb kõik, mis vastasega tegu on. Kui tüüpiline regular, siis mina läheksingi lihtsalt natuke üle poti, et saada sitt foldima ja kui oleksin kindel temas kui ka endas, siis overbet tundub hea. Aga ma ei ole nendes asjades eriti hea, siiski cashi 0.02 crusher.

    EDIT: 0.03 crusher ja BB/100!!!!

  11. #211
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Setti nüüd küll keegi seal ei foldi. Isegi TP pealt on raske ära saada. Oleneb kõik, mis vastasega tegu on. Kui tüüpiline regular, siis mina läheksingi lihtsalt natuke üle poti, et saada sitt foldima ja kui oleksin kindel temas kui ka endas, siis overbet tundub hea. Aga ma ei ole nendes asjades eriti hea, siiski cashi 0.02 crusher.

    EDIT: 0.03 crusher ja BB/100!!!!
    Oleneb limiidist, overfolditakse ja underblufitakse neid oma jagu, sama on 4 masti kaardiga boardid

  12. #212

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Setti nüüd küll keegi seal ei foldi. Isegi TP pealt on raske ära saada. Oleneb kõik, mis vastasega tegu on. Kui tüüpiline regular, siis mina läheksingi lihtsalt natuke üle poti, et saada sitt foldima ja kui oleksin kindel temas kui ka endas, siis overbet tundub hea. Aga ma ei ole nendes asjades eriti hea, siiski cashi 0.02 crusher.

    EDIT: 0.03 crusher ja BB/100!!!!
    Me üritame AJ,AQ ja underpairidelt maha saada teda. Dno kas selleks vajalik lausa overbet. Tx combod mis utg-l on vast ei checki järgi turni tihti,pigem ei ole tal nii meeletult neid Tx-.

  13. #213
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Me üritame AJ,AQ ja underpairidelt maha saada teda. Dno kas selleks vajalik lausa overbet. Tx combod mis utg-l on vast ei checki järgi turni tihti,pigem ei ole tal nii meeletult neid Tx-.
    No ütle, mida sa teeksid?

  14. #214

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    No ütle, mida sa teeksid?
    Paneks nuppe 😅😅🤣 . Aga ma licalt mõlgutan mõtet,kas see on vajalik.

    Edit. Läheks turnapro kaka teedpidi arvatavasti ingame, miski 80%+ potist. Nupud/pot liiga sus. Oleneb kes seal istub vastas
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 05.10.24 at 15:09

  15. #215

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ei tea turnadest suurt midagi (lifetime big loser võin öelda, täpselt 0 big hitti), aga overbet, eriti AI, tunduks nagu see nn ICM suitsiid. Ta pole ju kuskilt otsast capped, endal ka Tx jagub. Ma pigem lepiks sellise sizega, kus 2pair+ foldima saada ei yritaks, ehk siis 75-100%. Kuna vastane siin kuskilt otsast capped pole, siis osa sinu AT läheb kindlasti ka checkraise peale (või vähemalt nii oleks sarnastes spottides cashis).

  16. #216
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Aa putsi. Ma riveri 9 ei näinud. Siis ma betiks natuke üle pooliku.

  17. #217
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Eile krt vaatasin ka Urmo HU. Ikka oli nauditav vaadata. Teadsin kui hu algas, et mingit "tiksumist" ei tule.Midagi tasuta ei antud. 3-s kord juba itallane ei suutnud uskuda, et Urmo külmavereliselt jälle blufib ja pani KT maha. Ikka ulmecallid ka itallase poolt.Kommnetaatorid panid kildu, kui Urmo poleks pokkerimängija, kes ta võiks olla. Siis pandi pakkumislee , et sarimõrvar.

  18. #218
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Üks turna käsi, Aidake mul leida sizingut ja plaani riveriks.
    UTG avan KJs, 2 pos edasi paneb otsa 5BB. Ma call Pank 12BB. Flop AQ4ss ja 2 minu ristit. cg ch. Turn mitteristi T. Mul nuts. Panen pool panka, ta call tuleb ka potimastidraw . Pank 24BB. River 4 blank. Tegelt pole blank kordus....
    Mul mitu lauda ajapank läbi. Teen overjammin 47BB, Ta CALL
    Mis sizinguga me riveris üldse peaks mängima?Mul tundub, et see peaks väike sizing olema.=
    Sest millega ta cbetti ei tee? KK,JJ,Arag

    Olen avastanud netipokkeris uue asja. olen hakanud mõtlema!Aga ajaga tõsiseid probleeme. Ei mõtle välja kui timebank arutult tiksub.
    Viimati muudetud privador poolt : 10.10.24 at 11:10

  19. #219
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Üks turna käsi, Aidake mul leida sizingut ja plaani riveriks.
    UTG avan KJs, 2 pos edasi paneb otsa 5BB. Ma call Pank 12BB. Flop AQ4ss ja 2 minu ristit. cg ch. Turn mitteristi T. Mul nuts. Panen pool panka, ta call tuleb ka potimastidraw . Pank 24BB. River 4 blank.
    Mul mitu lauda ajapank läbi. Teen overjammin 47BB, Ta CALL
    Mis sizinguga me riveris üldse peaks mängima?Mul tundub, et see peaks väike sizing olema.=
    Sest millega ta cbetti ei tee? KK,JJ,Arag

    Olen avastanud netipokkeris uue asja. olen hakanud mõtlema!Aga ajaga tõsiseid probleeme. Ei mõtle välja kui timebank arutult tiksub.
    Ma ei ole küll mingi turna pro aga ma paneks turnis 66% ja riveris kütaks nuppe.

  20. #220

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Üks turna käsi, Aidake mul leida sizingut ja plaani riveriks.
    UTG avan KJs, 2 pos edasi paneb otsa 5BB. Ma call Pank 12BB. Flop AQ4ss ja 2 minu ristit. cg ch. Turn mitteristi T. Mul nuts. Panen pool panka, ta call tuleb ka potimastidraw . Pank 24BB. River 4 blank.
    Mul mitu lauda ajapank läbi. Teen overjammin 47BB, Ta CALL
    Mis sizinguga me riveris üldse peaks mängima?Mul tundub, et see peaks väike sizing olema.=
    Sest millega ta cbetti ei tee? KK,JJ,Arag

    Olen avastanud netipokkeris uue asja. olen hakanud mõtlema!Aga ajaga tõsiseid probleeme. Ei mõtle välja kui timebank arutult tiksub.
    ma ei suuda süveneda prg, aga kiirelt ütleks- alustaks turnis kõvasti suuremalt, et spr alla tuua

Lehekülg 11, kokku 16 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES