Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 16 EsimeneEsimene ... 513141516 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 308
  1. #281
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Downswing on pööranud tõusule. Olen oma mängus teinud mõned muutused.. Ei calli nii kergekäeliselt. Tõesti vahest tõesti on vastastel top paarid, setid, väljaimetud gutshotid!
    Tegelen ikka 20BB täielikult tundmaõppimisele.
    Nt mulle üllatuseks on KQ-see on käsi, mida olen alahinannud. Nt 15Bb btn shoveb eff. siis KQo call SB pealt. v nt avad KQs ja BB shoveb 29 bbcall. Squuese calld jjne.
    Lisaks veel kummaline käsi 15Bb eff ctf avab. loogiline oleks KQs KJ s shoveda BB pealt. Aga GTO ütleb call! shoved J9s ja JTs sugust "rämpsu". KQj ja KJ lähed "võitlusesse". Ühesõnaga olen põnevil arvuti avastustest, kudias ta "mõtleb". Nagu jumal mängiks pokkerit.
    Teine üllatus ICM. Nt 3 rahas 4 järgi. Olen arvanud, et kõige väiskem oled siis sul pole nothing to lose puhas CEV mängid. Tegelikult see nii pole. Nt stakkidega 4000, 4000, 2000, 1400. Btn oled 1400 stakiga. A7o nt on +CEV shove. Aga mudelisee shove ei meeldi, pead nitisem olema.
    Kas keegi ei saaks mind aidata, kust saad proovida MR vs shove simulatsioone.
    Nt 6 järgi 5 rahas. Chipleader avab 50%, mis rangega peaks shovema 10BB? Ma olens sela veidi lost.Arvan, et meil shoveda märksa rohkem kui arvame. Seal FE korralik.

  2. #282
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Olen ka mõelnud ka bluffide peale. Kas olete mõelnud, miks te mingites spottides kunagi calli ei saa.
    Aga kasutame seda ära!Mul alati nuts, aga krt ei callita...ajab ju vihale!
    Toon näite
    30bb eff.
    ctf avab sb callib ma callin BB. Flop 48J. Ütleme mul 9T. chchch. Turn 3. chchch. river 4. Nüüd sb paneb mingi pool panka. . Nüüd mul ju "4". Ma tahan "väärtust" panen korraliku läraka. Ma ei saa sealt kunagi calli.

  3. #283
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Seal riveris saab omajagu calle, kuid tõenäoliselt miite piisavalt s.t. ideaalne koht ükskõik, millisel mängijal bluffimiseks. Kes esimesena bluffib, see panga omale ka saab. Ja kui mingi aja saab callitud, siis kompenseerib seda 4X ehk range on isegi niisama võttes tasakaalus.

  4. #284
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Krt täna mõtlesin, et teen netigrindi. Pühapäev pole. Pole seda üldse seda "tunnet" et tahaks arvuti taga istuda ja grindida. SAlgul mõtlesin, et Kingsi üldse nina ei tõsta. Just see tapjalik rake, aga natuke nagu tekib huvi, kudias siis TASE tegelikult on? On seal üldse väärtust mängida v vastas ainult tuimad gto-soome rexid.350.st cuppi v 550 eventi võiks proovida.Maini võiks ka mängida, aga buy in kõrge, kui keegi 0-gi ühe poole ostaks oleks käpp.
    Viimati muudetud privador poolt : 20.10.24 at 16:45

  5. #285
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Täna kudiagi täielik tühjus pokkerist. Tegin paar netiturkat sains eal kohe 3 outerid vist 3-4korda järjest-võttisisu ära. Tahtsin täna Kingsile jõudnud, aga ei viitsinud ka sinna minna. Ehk homme tekib võimalus.Üht asja olen aru saanud. Pokkerit ei tasu mängida, kui väsimus peal-just vaimne väsimus. Live on natsa teine, jälgid lauas kudidas keegi mängib-see ka huvitav. Ja tihti tuleks teha ka lauaanalüüs. Isegi kui ise bustid, siis vaatad, aks mängud on ülds emängitavad. Kui 8 kapuutsivenda vastas, kes vigu ei tee, siis mis mõtet üldse festivalil osaleda.

    Chesteris oli ka huvitav käsi-aga ta oli naljakas pigem. Avasin UTG Steven Tool pigem väiskema stakiga äkki tal 20-25bb. SB pos teeb minraisi. Mul Ako. Ma shoven ja ütlesin talle, et ma tean, et sul AA, aga noh ma ei saa foldida:)Netis näinud pidevalt sellsied mingayraisid ja ajad ssse nupud AA-KK vastas.Tegelt oleks naljaksas show mõttes isegis seda ak-d maha visata. Jah, ta võib trikitada mingi Ajo nt, aga siis läheb juba leveldamismänguks

  6. #286

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Täna kudiagi täielik tühjus pokkerist. Tegin paar netiturkat sains eal kohe 3 outerid vist 3-4korda järjest-võttisisu ära. Tahtsin täna Kingsile jõudnud, aga ei viitsinud ka sinna minna. Ehk homme tekib võimalus.Üht asja olen aru saanud. Pokkerit ei tasu mängida, kui väsimus peal-just vaimne väsimus. Live on natsa teine, jälgid lauas kudidas keegi mängib-see ka huvitav. Ja tihti tuleks teha ka lauaanalüüs. Isegi kui ise bustid, siis vaatad, aks mängud on ülds emängitavad. Kui 8 kapuutsivenda vastas, kes vigu ei tee, siis mis mõtet üldse festivalil osaleda.

    Chesteris oli ka huvitav käsi-aga ta oli naljakas pigem. Avasin UTG Steven Tool pigem väiskema stakiga äkki tal 20-25bb. SB pos teeb minraisi. Mul Ako. Ma shoven ja ütlesin talle, et ma tean, et sul AA, aga noh ma ei saa foldida:)Netis näinud pidevalt sellsied mingayraisid ja ajad ssse nupud AA-KK vastas.Tegelt oleks naljaksas show mõttes isegis seda ak-d maha visata. Jah, ta võib trikitada mingi Ajo nt, aga siis läheb juba leveldamismänguks
    tightimapoolse utg vastu hakata trikitama sb-l.. ei tea kui mõistlik see on.

  7. #287
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Kui ma oleksin nii kindel, et tal taga domineeriv premm ja samas ei suudaks ikka pres foldida ning stäkid on suht, kuid mitte lõplikult seotud, siis ma flatiks pre ja shoveks 70% ajast floppe, mis ei hiti. Nii mängides ei muutu equity KK ja AA vastu, kuid võid foldida välja ta rangest AK, kui tal peaks see sees olema.

    Kui tahad veel fancymat liini ja oled kindel, et ta range koosneb KK, AA ja vahest ka AK ning soovid turniiri jätkata, siis flati:
    👉 shove iga mööda läinud flopp, kui ta chekib;
    👉 foldi või shove, kui ta cbetib;
    👉 tabamuse korral ekstrakti ja mängi vastavalt.

    Selle mänguliini probleem ongi see, et kui tal on seal ranges ka midaig muud peale KK/AA ja AK, mis tahaks näiteks pres stäkkida või bluffis pres.

    Kuid üldiselt pohhui. Ma arvan, et AK-ga shovemine seal kõige lõbusam tegevus ei ole, kuid pikas perspektiivis preflopis fold tunduks veel hullem. Enne foldimist võtaksin ülaltoodu liini - on vähemalt lõbusam floppigi vaadata.

  8. #288
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Fold leveldamise mõttes avab expoitimsie ukse. Teebki edaspidi 27o seal trikke:)

  9. #289

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Fold leveldamise mõttes avab expoitimsie ukse. Teebki edaspidi 27o seal trikke:)
    Sb vs utg pole nagu spot ,kus hakata exploitima,eriti selle sizinguga...samas nägin klippi kus eelmisel 500sel QQ limp/foldis utg-lt 🤯🤯🤯

  10. #290
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Sb vs utg pole nagu spot ,kus hakata exploitima,eriti selle sizinguga...samas nägin klippi kus eelmisel 500sel QQ limp/foldis utg-lt 🤯🤯🤯
    Täpipealt! Seepärast ei saagi priva mitte kuidagi seal foldida ja SB võib päriselt ka omast arust "exploitida" privadori, et "ma 3betin teda QQ-ga väikselt ja kui tema [priva on nit] shoveb, siis on tema KK+".

    Kui seal on ka väga madala sagedusega mingit sellist loogikat, siis see on ka põhjus, miks mitte kunagi AK-d priva foldida ei saa ja seda loogikat on. Ja pole mõtet hakata siia tooma kaartidele nimesid taha ega mingeid "oleneb".

    Kokkuvõttes: Shove >>>> Call. Fold on maha kriipsutatud ja ainult siis, kui kaarte näed. Call on siis, kui minu vastu mängid (et ma saaksin oma bluffiga su AK pealt postflopis ära) ja muudel juhtudel shove.

  11. #291
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    https://gyazo.com/ea56001e6440a74315b233e65f3e6e8e

    Kakal täitsa õigus 20BB SB pealt ei raisita 92o, ega T2o!! Nagu Laas stuudios röökis...raudselt gtovend.
    )2s, T2s siiski ranges. Ajasin segamini 10BB huga, ilma antedeta kus T2o võid isoda.

  12. #292

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    https://gyazo.com/ea56001e6440a74315b233e65f3e6e8e

    Kakal täitsa õigus 20BB SB pealt ei raisita 92o, ega T2o!! Nagu Laas stuudios röökis...raudselt gtovend.
    )2s, T2s siiski ranges. Ajasin segamini 10BB huga, ilma antedeta kus T2o võid isoda.
    Sb/bb ei vaata üksski gto bot su poole viltu kui kohati mängid 100% range
    Näifeks istuks chesteris copperkoini kõrvale paremale käele.. ma mängiks 100% käsi sb-l,suure osa avaks 2.5-3.5x olenevalt,kus faasis me parasjagu oleme. Copperi asemel istuks ivar ,siis peaks natuke rohkem range ehitama mängitavuse suunas.
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 21.10.24 at 20:46

  13. #293
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Krt täna selline alsikus peal, pole mängimise tunnetki. Aga veidi piilusin solverit.
    Minu jaoks jälle huvitavad kohad. Btn vs BB 20bbeff. Btn avab sa callid Flop AK4 ja sul T4. Solver pakub ka chraisi T4-ga V üldse olen näinud, kus solver pakub chraise madalapaariga.Üritan aru saada, mis on masina idee. Ma saan aru, et GTO-l meeldib chraisida boardidel kus on equity mängus. Ehk runner runenr mastid, gutshotid, üksikud paarid. jne

  14. #294
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 404

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Krt täna selline alsikus peal, pole mängimise tunnetki. Aga veidi piilusin solverit.
    Minu jaoks jälle huvitavad kohad. Btn vs BB 20bbeff. Btn avab sa callid Flop AK4 ja sul T4. Solver pakub ka chraisi T4-ga V üldse olen näinud, kus solver pakub chraise madalapaariga.Üritan aru saada, mis on masina idee. Ma saan aru, et GTO-l meeldib chraisida boardidel kus on equity mängus. Ehk runner runenr mastid, gutshotid, üksikud paarid. jne
    Kui sul on 4 siis vastasel on vähem value käsi

  15. #295
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Mina eriti inimeste ajusse ei näe, aga chesteris 30% ülemaksega ei mängita. Ehk isegi kui oled 0 mängija teenid 30% roid. Aga minnakse kingsile seda 500 mängima, kõva rakega nittidest sommidest regzide vastu. Natuke tundub ka nagu kõvatamine. Et mul savi kuhu lähen olen crusher.

  16. #296

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mina eriti inimeste ajusse ei näe, aga chesteris 30% ülemaksega ei mängita. Ehk isegi kui oled 0 mängija teenid 30% roid. Aga minnakse kingsile seda 500 mängima, kõva rakega nittidest sommidest regzide vastu. Natuke tundub ka nagu kõvatamine. Et mul savi kuhu lähen olen crusher.
    Äkki seal pigem see nüanss,et 0 mängijal on olnud võimalus kingsile satikalt peale saada... chesteris siiani seda võimalus polnud (rõhun just netisatikalt) .

  17. #297
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Äkki seal pigem see nüanss,et 0 mängijal on olnud võimalus kingsile satikalt peale saada... chesteris siiani seda võimalus polnud (rõhun just netisatikalt) .
    Jup. Ainuüksi netis garanteeriti üle 100 põhiturniiri pileti ja ju teist sama palju ka 555-sele.

  18. #298
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Mind huvitavad alati numbrid ja statitsika nagu Rankatki!
    Veidi ka Tinderist.
    Vist tuleb kokku 30-40 kohtingut.
    Naised tulid kõigile kohale-100%. Mingit nurga taga luuret ei tehtud:)
    Ise vist ka läksin 100% kohale kui oli kokkulepitud

    Kas auto on oluline. JAH on OLULINE: Puhas ja kallis auto on oluline. Kui tegin auto upgrade, kudiagi suhtumine muutus. Olen üritanud seda mõistatada, mis on selle taga. Arvan vb see polegi autos, aga see fakt, et teete midagi koos kulgete koos kuskile annab väärtust. Vb see ka, et mees ona asjalik vms...naine saab naine olla jne...

    Aa veel üks huvitav asi. Mehed kusjuures ei räägi üldse eomavahel detailidest. ala nt naine ei anna kodus keppi v mängib meritähte ja siis läheb see PINGE kõik pudelisse Nad on PIMEDUSES ja seetõttu nad on ka infosulus ja paterdavad enda teadmiste kohaselt. Naised seeeest räägiavd kõigest sõbrannade ringis. Kel kui suur on, kes mida kuskil tegi, mida pakkus. Neil on see skeene-GTO palju paremini teada kui meestel. Või teavad, mis turul toimub. Seega tihti võib kohtuda lowstakes mängija Tinderi turul naishighrolleriga ja ta vaiskelt muigab, mida see mees teeb ja üritab...Ja naistel päris palju parnereid. See tõsi, et mehed räägivad rohkemaks naised vähemaks. See pole naise huvides öelda, et tal 100 meest olnud...Pigem reklaamida end kui süütut ja vaatab "niisama" ringi.

  19. #299
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mind huvitavad alati numbrid ja statitsika nagu Rankatki!
    Veidi ka Tinderist.
    Vist tuleb kokku 30-40 kohtingut.
    Naised tulid kõigile kohale-100%. Mingit nurga taga luuret ei tehtud:)
    Ise vist ka läksin 100% kohale kui oli kokkulepitud

    Kas auto on oluline. JAH on OLULINE: Puhas ja kallis auto on oluline. Kui tegin auto upgrade, kudiagi suhtumine muutus. Olen üritanud seda mõistatada, mis on selle taga. Arvan vb see polegi autos, aga see fakt, et teete midagi koos kulgete koos kuskile annab väärtust. Vb see ka, et mees ona asjalik vms...naine saab naine olla jne...

    Aa veel üks huvitav asi. Mehed kusjuures ei räägi üldse eomavahel detailidest. ala nt naine ei anna kodus keppi v mängib meritähte ja siis läheb see PINGE kõik pudelisse Nad on PIMEDUSES ja seetõttu nad on ka infosulus ja paterdavad enda teadmiste kohaselt. Naised seeeest räägiavd kõigest sõbrannade ringis. Kel kui suur on, kes mida kuskil tegi, mida pakkus. Neil on see skeene-GTO palju paremini teada kui meestel. Või teavad, mis turul toimub. Seega tihti võib kohtuda lowstakes mängija Tinderi turul naishighrolleriga ja ta vaiskelt muigab, mida see mees teeb ja üritab...Ja naistel päris palju parnereid. See tõsi, et mehed räägivad rohkemaks naised vähemaks. See pole naise huvides öelda, et tal 100 meest olnud...Pigem reklaamida end kui süütut ja vaatab "niisama" ringi.
    Statistika meeldib, kuid see ju puhta poolik! Alustame ikka kõige tähtsamast - palju conversion rate oli ehk paljuga asjaks läks?

    Siis natuke algusesse tagasi - paljudega üldse mõtlesid, et võiks edasi minna? Mõtlen, et kui date oli, siis kas enamikuga oleksid läinud ka teisele või juba ootasid, et millal see date läbi saab? Või said ise pärast korvi ?

    Lao aga numbreid.

  20. #300
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 404

    Re: MTT ja Tinderi grind

    Ma vallaline olin siis oli alati blokk ees et pole autot :D Nagu taksosi ei eksisteerikski

    Ja nüüd abikaasa muretseb et keegi näppab mu aru, loll ei saa aru et autot pole ja võimatu variant
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : Täna at 13:49

Lehekülg 15, kokku 16 EsimeneEsimene ... 513141516 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES