Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 157
  1. #121
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    On ju selgelt näha et 92o on pehme munn, 92s on kõva munn

    Aa on jah rsk. Ma arvasin ,et vastupidi, et seda alumist osa võib lõdva M-iga sisse uhada, aga hoopis niipidi siis.

  2. #122
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Irw...92o nagu oleks salakeel. Tüüp raudselt mingi GTObot!Kes teaavd need teavad!
    Krt tegin ikka ka vea. 20eff btn avab, sb call. A4s on jam 20Bb eff. BB pealt. Eriti veel kui tüüp btn avas 65o..Naxer mainis ja ta oli õigus(ta ka vana gtovend). Mul need A4-5 shoved igalt pos-lt pudru ja kapsad!

  3. #123
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 404

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Irw...92o nagu oleks salakeel. Tüüp raudselt mingi GTObot!Kes teaavd need teavad!
    Krt tegin ikka ka vea. 20eff btn avab, sb call. A4s on jam 20Bb eff. BB pealt. Eriti veel kui tüüp btn avas 65o..Naxer mainis ja ta oli õigus(ta ka vana gtovend). Mul need A4-5 shoved igalt pos-lt pudru ja kapsad!
    Ma eile uhasin voodoo bountyl A5s 20bb sisse ja sain 74s käest calli, board 54334 :D

    Mõned tunnid hiljem lükkan 15bb 77 sisse ja saan J6s calli, jahtis min bountyt. Flopp obv tuli JJx
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 20.10.24 at 15:10

  4. #124
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Alates tänasest toimuvad Unibetis Chesterfield 500 satelliidid

    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/unibet-c...0-satelliidid/

  5. #125

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Alates tänasest toimuvad Unibetis Chesterfield 500 satelliidid

    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/unibet-c...0-satelliidid/
    ma ei saa aru kelle, või mille järgi see "kellaeg" pandud, mis kell satikas käima läheb. Nagunii ainult eesti mängijad, na**ui vaja kottida. Või hobikatele meeldib pool ööd üleval olla pühapäeval ?

  6. #126
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 404

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    ma ei saa aru kelle, või mille järgi see "kellaeg" pandud, mis kell satikas käima läheb. Nagunii ainult eesti mängijad, na**ui vaja kottida. Või hobikatele meeldib pool ööd üleval olla pühapäeval ?
    KOT oli sama asi pm :D

  7. #127
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    ma ei saa aru kelle, või mille järgi see "kellaeg" pandud, mis kell satikas käima läheb. Nagunii ainult eesti mängijad, na**ui vaja kottida. Või hobikatele meeldib pool ööd üleval olla pühapäeval ?
    :) Seda pead küsima nende "adekvaatsete" tegelaste käest, kes kannavad uhkusega silti "pokkerimänedžer". Ise lähevad kell 16 ära, sest kell 9 hommikul peab tööle tagasi minema ja exceli tabeli avama.

    Mu raamatus on neil nimi, nagu juba teate, estojuhanid ja nad tegelevadki aastast-aastasse estojuhanlusega - täpselt sellega, milles on hetkel probleem. Tabelis nagu töötab, aga päriseluga poel vähimatki seost ja veel vähem adekvaatsusega ning veel vähem tohiks nad kanda kõrgeid ja kauneid silte ning ametinimetusi.

    Arvan, et nii kõrges eas võin ma juba selle ka välja öelda :)

  8. #128
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    KOT oli sama asi pm :D
    KOT-i miniatuurseks õigustuseks räägib vähemalt see, et kella neljast hakkasid iga tund sendikad kui ka tavasatikad, et nii jõuaks õhtusesse sateliidipuu tippu. Teisisõnu juba jõuti mõttetegevusel teisele tasemele.

    Seal saavutati siiski oma ajutöö tipp, mõttetegevus sisuliselt seiskus ja hakati estojuhanlusega tegelema.

    Selle asemel, et satikad tuua rohkem lähestikku, jäeti neile suhteliselt suured vahed, mis venitas esimese satika algusest kuni viimase lõpuni kena kaheksa tunnise sitakapäeva.

    Päriselus, kui üks mänedžer oleks viitsinud selle puu läbi teha ja sellise mõttega, et ta mängib telefonis, oleks võinud isegi ilma suurtemate järelandmisteta kõik need sitakad 3-4 tunni sisse mahutada.

    Kasutanud veel loogikat ja tegelenud vähem esojuhanlusega, siis lõdvalt algusajad tunni-paari sisse, kuid paraku NOPE! Seda ei juhtunud, ei ole juhtunud ega ei hakka ka juhtuma. Saab see festival läbi, tehakse mingi miniaruandlus, asi lendab sahtlisse. Kõik.

    Tuleb uus festival, otsitakse kõvakettalt see sama sitakate exceli tabel lahti ja estojuhan hakkab sealt tabelist kõike seda sama uuesti maha viksima ning kõik kordub.

    Ja see on lõppematu protsess, sest neid estojuhaneid ei lasta kunagi lahti, sest ka nende ülemused on estojuhanid, kes peavad tööliste kohta samuti tabeleid, millel puudub reaalne seos päriseluga....

  9. #129
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Lisaks veel need sitakate pikad HR-id (hilised regamised) ja topelt lisaostud. No milleks? See on algajate lõks ja ebameeldiv kogemus neile.

    Alustad sitakaga, millel magus ülemakse ja 2 saab pileti. Juba on kolm mängijat alles ehk üks peab veel kukkuma ja oledki pileti võrra rikkam. Hea tuju, et leidsid sellise väärtusega turniiri.

    Kaks mängijat kolmest läheb all-in ja VUPS! Selle all-ini ajal s"puhtjuhuslikult" registreerub uus mängija. No ikka juhtub. Mõru maitse, aga no kehv õnn ja ajastus, et täpselt nii tuli. Olgu öeldud, et all-inis olev mängija kukkus välja ja jätkatakse mängimist taas kolmekesi.

    Pole hullu, 6 minut HR-i lõpuni. Kolm mängijat mängivad selle 6 minutit ära ja 10 sekundit veel HR-i. OIed ikka õnnelik, et hea väärtusega turniir.

    Ja siis ilmub ei kusagil see CopperCoin. Siis mingi BalticPower, siis veel miski Holdediilah, veel paarvenda. HR suletakse ja turniiril on nüüd 8 mängijat, mitte enam kolm!!!!

    Sa oled tund aega mänginud ja hambad ristis võidelnud, et saada pilet. Kaks korda bubblesse jõudnud ja nüüd oled jälle alguses tagasi. WTF, nüüd toimub? Peale selle teevad nad kõik nüüd topeltaddoni ja neil on suurem või sama suur stäkk kui Sinul!

    Jätkame mänguga.... Väga tilt, väga vihane... Kahtlane, kas homme naasen.


    Mingi selline stsenaarium, mis ei ole fiktiivne, sest sendikatest tulevad mängijad, kes peavad esimesest minutist mängima, isegi kui nad teavad seda süsteemi. Kes ei tea ja astus sinna lõksu, saab lihtsalt ülimalt ebameeldiva kogemuse osaliseks.

    Kõike ikka selle nimel, et garantiid täis saaks. Teisisõnu, et vähemteadlikelt saada katma neid ülemakseid. Ja nagu aru saan, siis see on olnud juba aastas-aastasse, sest tabelis see töötab...

  10. #130

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisaks veel need sitakate pikad HR-id (hilised regamised) ja topelt lisaostud. No milleks? See on algajate lõks ja ebameeldiv kogemus neile.

    Alustad sitakaga, millel magus ülemakse ja 2 saab pileti. Juba on kolm mängijat alles ehk üks peab veel kukkuma ja oledki pileti võrra rikkam. Hea tuju, et leidsid sellise väärtusega turniiri.

    Kaks mängijat kolmest läheb all-in ja VUPS! Selle all-ini ajal s"puhtjuhuslikult" registreerub uus mängija. No ikka juhtub. Mõru maitse, aga no kehv õnn ja ajastus, et täpselt nii tuli. Olgu öeldud, et all-inis olev mängija kukkus välja ja jätkatakse mängimist taas kolmekesi.

    Pole hullu, 6 minut HR-i lõpuni. Kolm mängijat mängivad selle 6 minutit ära ja 10 sekundit veel HR-i. OIed ikka õnnelik, et hea väärtusega turniir.

    Ja siis ilmub ei kusagil see CopperCoin. Siis mingi BalticPower, siis veel miski Holdediilah, veel paarvenda. HR suletakse ja turniiril on nüüd 8 mängijat, mitte enam kolm!!!!

    Sa oled tund aega mänginud ja hambad ristis võidelnud, et saada pilet. Kaks korda bubblesse jõudnud ja nüüd oled jälle alguses tagasi. WTF, nüüd toimub? Peale selle teevad nad kõik nüüd topeltaddoni ja neil on suurem või sama suur stäkk kui Sinul!

    Jätkame mänguga.... Väga tilt, väga vihane... Kahtlane, kas homme naasen.


    Mingi selline stsenaarium, mis ei ole fiktiivne, sest sendikatest tulevad mängijad, kes peavad esimesest minutist mängima, isegi kui nad teavad seda süsteemi. Kes ei tea ja astus sinna lõksu, saab lihtsalt ülimalt ebameeldiva kogemuse osaliseks.

    Kõike ikka selle nimel, et garantiid täis saaks. Teisisõnu, et vähemteadlikelt saada katma neid ülemakseid. Ja nagu aru saan, siis see on olnud juba aastas-aastasse, sest tabelis see töötab...
    Arvad ,kui HR vähemaks tõmmataks,siis balticpowerid coppercoinidega jääks tulemata ? Kui hea väärtus paistab,siis kohal nagu 3 kopikat.

  11. #131
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Arvad ,kui HR vähemaks tõmmataks,siis balticpowerid coppercoinidega jääks tulemata ? Kui hea väärtus paistab,siis kohal nagu 3 kopikat.
    Egghuntil oli ka selliseid turniire, et ma ei pidanud ühtegi kätt mängima. Tegelt ühe pidin (foldima).

    EDIT: Suurim väärtus tulebki sisse sealt, et oluline osa mängijaskonnast on hävinenud ja teise osaga saad tänu topeltjuurdeostule samaväärse või isegi suurema stäki. Peale selle, satikatel ei oma eriti tähtsust, kas sul on 30BB või 3000BB, kui on bubble ja hunnikul vendadel on alla 10BB.

  12. #132
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Arvad ,kui HR vähemaks tõmmataks,siis balticpowerid coppercoinidega jääks tulemata ? Kui hea väärtus paistab,siis kohal nagu 3 kopikat.
    Ja lisan veel niipalju, et hilise regamise lühendamine lühendab ka aegu. Kõik see on kombinatoorika, mida tabelisse panna ei saa. See nõuab natuke elutegevust meie organis, mis asub 16 tundi kõige kõrgemal, moodustab 2% meie kehamassist, kuid tarbib suisa 20% kogu energiast - tarbides umbes pidevalt 20 vatti energiat - piisav, et laadida meie nutiseadet.

  13. #133

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Aga selle estojuhanlusega.... meil ju olnud adekvaatseid härrasid puldis. Olop olybetis. Burger trios-mingi aeg oli ka vonkartoffel minu teada-või nende käed ka seotud sellega ,mida veel kõrgemal kõiksevõimsam excel ütleb?
    Edit burget*

  14. #134
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 703

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Ma isegi olen mõelnud, kkuda selline sadomaso juhtmeid ära ei keera. Ma ütlen ausalt, mina ei viitsi seal tõmblemsiega tegeleda, et kuskil coppercoini moodi 5 äratuskella panna helisema, et siis kuskile latereg sise hüpata.Ma ise arvan nagu pokkeris, et mingi aeg olis atikate kuldaeg ja bagu ikka juhtub karjutakse, et easy raha ja siis mingil hetkel saad aru, et jah see pole enam nii magus. Samamoodi nagu Herli akrjub kogua eg overlay overlay chesteris!!!Et ikka soomalsed kogu bandega sealt parkist chesterisse suunduks...Ma kohe huviga jälgin kaua seda magusat raha veels eal on. Ja kudias siis amssid käituma hakkavad. Hispaania regud olid juba kohal chesteris ja üks võitsi ära nüüd.
    Viimati muudetud privador poolt : 21.10.24 at 22:24

  15. #135
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Kui need on festivali tõttu tulnud tegelased, siis pehmelt öeldes asi väga õudne, sest taaskord antirekord purunes. Järgmine kuu ju KOT-i pole. Seega olen privaga samas paadis - kaua see kestab.

    Lisaks olen Olopiga samas paadis - minge kurat mängima neid! Kui oled live mängija, siis ma ei saa aru, et miks sa end kohale ei vea?

    Olgu. €500 BI on ehk kallis, kuid kui ma oleks näiteks mingi Mustika või Järve reks, siis ma oleksin freebuydel 100% ajast kohal. Reaalselt väga lihtne ja odav raha vedelemas.

  16. #136

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui need on festivali tõttu tulnud tegelased, siis pehmelt öeldes asi väga õudne, sest taaskord antirekord purunes. Järgmine kuu ju KOT-i pole. Seega olen privaga samas paadis - kaua see kestab.

    Lisaks olen Olopiga samas paadis - minge kurat mängima neid! Kui oled live mängija, siis ma ei saa aru, et miks sa end kohale ei vea?

    Olgu. €500 BI on ehk kallis, kuid kui ma oleks näiteks mingi Mustika või Järve reks, siis ma oleksin freebuydel 100% ajast kohal. Reaalselt väga lihtne ja odav raha vedelemas.
    Rex ei tähenda alati võitvat/elukutselist/proffesionaali. Inimene on harjumuse ori. Kui sa oled harjunud väikses hubases mustikas tiksuma, no mille pärast sa pead sinna vanalinnamelusse sukelduma. Või olympsis oled harjunud kohe sulas käpale raha saama/sulas sisse ostma-no ei viitsi hakata mingeid netirahakotte tegema jne. Midagi analoogset,et mõned ei soovi siiani iseteeninduskassase minna(minu teooria,et paljud kardavad) ja nui neljaks istuvad kasvõi 2 asjaga mitmemeetrises järjekorras.... selle asemel,et teha 2 piiksu ja kiirelt oma eluga edasi minna. Varem või hiljem kaob igasugune tavakassa variant niikuinii though,vaja lihtsalt poodide vahelist vaikimisi õrna kartellitahet.

  17. #137
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Rex ei tähenda alati võitvat/elukutselist/proffesionaali. Inimene on harjumuse ori. Kui sa oled harjunud väikses hubases mustikas tiksuma, no mille pärast sa pead sinna vanalinnamelusse sukelduma. Või olympsis oled harjunud kohe sulas käpale raha saama/sulas sisse ostma-no ei viitsi hakata mingeid netirahakotte tegema jne. Midagi analoogset,et mõned ei soovi siiani iseteeninduskassase minna(minu teooria,et paljud kardavad) ja nui neljaks istuvad kasvõi 2 asjaga mitmemeetrises järjekorras.... selle asemel,et teha 2 piiksu ja kiirelt oma eluga edasi minna. Varem või hiljem kaob igasugune tavakassa variant niikuinii though,vaja lihtsalt poodide vahelist vaikimisi õrna kartellitahet.
    Kasiinos osas nõus. Lisaks peale kõike selle, kui seal urgastes muidu slotid tühjad, kuid kui saabub esimene paus, siis... Annab kohta leida ja mingil põhjusel esimene 10-15 minutiline paus on hoopis 30 minutit ja ilma, et keegi isegi tunneks huvi, miks paus viibib. Seega Chesteris sellisel regularil pole midagi teha ja see slotimäng neil nädalavahetuseit on osa nende meelelahutusest.

    Iseteeninduskassadest. Kuidagi naiivne mõtlemine. Poe omanikuna sind absoluutselt ei huvita see, kui kaua ja kes järjekorras on, vaid see, kui suur on kasum. Isegi, kui huvitab, siis suurpoeketid on nii suured, et omanikuna sa lihtsalt ei tajugi seda ära, sest su alluvuses on räigelt lipsuga estojuhaneid, kellega sa ei viitsigi võidelda. Lisaks pole neil "ühte omanikku".

    Isegi, kui oleks, lööd käega ja lased tabelimeestest estojuhanitel oma tööd teha, mis siis, et see ei pruugi olla maksimum EV-ga. Kuid kui käibenumbrid tõusevad või on samad, siis ei hakka ka ise vahele segama.

    See viib selleni, et iseteeninduskassasid ei osta sul keegi räige varuga, vaid lõppude-lõpuks tekivad ka sinna järjekorrad ja need järjekorrad juba odavpoodides praegu eksisteerivad ning need järjekorrad pole teps mitte väikesed.

    Lahendusi järjekordade vähendamiseks on mitmeid (pult, rakendus jne), kuid nagu me teame, siis leidub neid, kes isuga varastaks ja varastavadki.

    Raha ei tule siiski maa ega seina seest ning ka piiblipoiste taevast, vaid lõppude-lõpuks maksab selle siiski kinni klient, kes nüüd istub siiski iseteeninduskassa järjekorras, saab vahekontrolle ja kui miski suurem tõrge tekib (kassades endis või kaardimaksetes), siis mõtleb selle päeva peale, et inimesega kassa oli siiski parem.

    Kuid see ei muuda midagi. Hommikul oled poes tagasi, samas ringis ja ülevla estojuhan võtab preemiat ning lihvib tabelis süsteemi, millega eluga on vähe seost. Seda kõike mitte kellegi muu kui kliendi arvelt.

    Seega ma seda iseteenindust kui lõpliku lahendust ilma inimtoeta küll eriti tulevikuks ei pea.

  18. #138

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kasiinos osas nõus. Lisaks peale kõike selle, kui seal urgastes muidu slotid tühjad, kuid kui saabub esimene paus, siis... Annab kohta leida ja mingil põhjusel esimene 10-15 minutiline paus on hoopis 30 minutit ja ilma, et keegi isegi tunneks huvi, miks paus viibib. Seega Chesteris sellisel regularil pole midagi teha ja see slotimäng neil nädalavahetuseit on osa nende meelelahutusest.

    Iseteeninduskassadest. Kuidagi naiivne mõtlemine. Poe omanikuna sind absoluutselt ei huvita see, kui kaua ja kes järjekorras on, vaid see, kui suur on kasum. Isegi, kui huvitab, siis suurpoeketid on nii suured, et omanikuna sa lihtsalt ei tajugi seda ära, sest su alluvuses on räigelt lipsuga estojuhaneid, kellega sa ei viitsigi võidelda. Lisaks pole neil "ühte omanikku".

    Isegi, kui oleks, lööd käega ja lased tabelimeestest estojuhanitel oma tööd teha, mis siis, et see ei pruugi olla maksimum EV-ga. Kuid kui käibenumbrid tõusevad või on samad, siis ei hakka ka ise vahele segama.

    See viib selleni, et iseteeninduskassasid ei osta sul keegi räige varuga, vaid lõppude-lõpuks tekivad ka sinna järjekorrad ja need järjekorrad juba odavpoodides praegu eksisteerivad ning need järjekorrad pole teps mitte väikesed.

    Lahendusi järjekordade vähendamiseks on mitmeid (pult, rakendus jne), kuid nagu me teame, siis leidub neid, kes isuga varastaks ja varastavadki.

    Raha ei tule siiski maa ega seina seest ning ka piiblipoiste taevast, vaid lõppude-lõpuks maksab selle siiski kinni klient, kes nüüd istub siiski iseteeninduskassa järjekorras, saab vahekontrolle ja kui miski suurem tõrge tekib (kassades endis või kaardimaksetes), siis mõtleb selle päeva peale, et inimesega kassa oli siiski parem.

    Kuid see ei muuda midagi. Hommikul oled poes tagasi, samas ringis ja ülevla estojuhan võtab preemiat ning lihvib tabelis süsteemi, millega eluga on vähe seost. Seda kõike mitte kellegi muu kui kliendi arvelt.

    Seega ma seda iseteenindust kui lõpliku lahendust ilma inimtoeta küll eriti tulevikuks ei pea.
    Omanikuna ma mõtlen ,et mida vähem inimtööjõudu mul vaja on,seda parem sellele kasumile (sotsmaks saatanast) ,järjekorrad tõesti mind ei huvitaks. Samamoodi kunagi ilusas maailmas teeks AI-koostöös kaameratega kogu selle vargavalve töö ära ja 3-4st turvamehest suures poes,saaks alles jätta ühe.

  19. #139
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 916

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Omanikuna ma mõtlen ,et mida vähem inimtööjõudu mul vaja on,seda parem sellele kasumile (sotsmaks saatanast) ,järjekorrad tõesti mind ei huvitaks. Samamoodi kunagi ilusas maailmas teeks AI-koostöös kaameratega kogu selle vargavalve töö ära ja 3-4st turvamehest suures poes,saaks alles jätta ühe.
    Täpipealt. Ja edasi see viimane osa viibki reaalselt 1984 "Orwell" düstoopiasse, mis ei olegi enam ka enam düstoopia Hiina näitel.

    Kõik tundub ju aus ja õilis - mina ei varasta ja minul ei ole midagi varjata - ja seetõttu las kontrollivad. Lisaks ju kliendina võidan, sest ma ei pea varastatud kaupa kinni maksma.

    Paraku töötab see ainult sotsialistide ja estojuhanite ideaalmaailmas, kus tabelisse kantuna tundub kõik ideaalne ja töötav, kuid päriseluga pistmist pole, sest koheselt keegi leiab võimaluse, kuidas selliseid süsteeme "ühiskonna heaoluks" ära kasutada.

    Kokkuvõttes. Me ei saa antud teema käsitluses kuidagi sekkuda, sest lõplikult paneb paika selle turg ja see võib tähendada ka seda, et Muski stiilis pioneer hoopis loobki mingi muu süsteemi, mis hakkab rahuldama turu vajadust.

    Selleks võiks vabalt olla see, et iseteenindus vs inimkassas on teised hinnad, mis ei tule hinnasildist letil, vaid maksel saadavad soodustusest või punktidest.

    Näiteks kasutade iseteeninduskassat, saad rohkem soodustust ja see ei pea olema staatiline, vaid dünaamiline, et teatud perioodidel on soodusustus kõrgem ehk suunata nii kliente täpselt sinna, kus on rohkem ressurssi vaba, andes ka kliendile parima hinna-kvaliteedi suhte.

    Viimane lihtnäide, aga väljaspool estotabeleid ning kliendi jälgimist, kui sellist ei toimu, vaid jälgitakse poes toimuvat põhinedes statistikal ja hetkelisel ressurssikoormusel. Lihtne ja loogiline ning tõenäoliselt ka töötav.

  20. #140

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Jah ja lõpuks pead kardinad sp panema, et riik tahab sisse piiluda-äkki tegeled millegi kriminaalsega. See ühiskonna enda "turvalisuse" jaoks :D praegu natuke võtab muigama, aga ütle nüüd, et täiskontroll poleks riigiaparaadi märg unenägu.

Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 27 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 27 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES