Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 157
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Lisan veel niipalju, et point on selles, et ühelt poolt pole nii suurt huvi ja teisalt pole ka võimekust minna ja taguda 500 eurot sisse. EMV põhikal, mis on Eesti pokkeri tippsündmus, oli ju 500-eurose osalustasuga "kõigest" 122 mängijat.

    Kõik arvud näitavad seda ühte ja samat, et tavaturniiridele sellise osalustasuga orgaaniliselt on väga raske üle 50 inimese kokku saada. Veitsa pilti teeb ilusamaks re-entryd, aga tegelikult on päris kole, kui 50 000-eurose osalustasuga turniirist on huvitunud kõigest 45 inimest, kellest 11 said pileti sitakalt.

    Kui satikaid poleks olnud, siis olekski ainult 35 huvilist, kui sedagi? Ja huvi natuke tõstab ülespoole suur overlay ja garantii. Kui ka seda poleks, mis siis saab? 2-table SNG?

  2. #42
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisan veel niipalju, et point on selles, et ühelt poolt pole nii suurt huvi ja teisalt pole ka võimekust minna ja taguda 500 eurot sisse. EMV põhikal, mis on Eesti pokkeri tippsündmus, oli ju 500-eurose osalustasuga "kõigest" 122 mängijat.

    Kõik arvud näitavad seda ühte ja samat, et tavaturniiridele sellise osalustasuga orgaaniliselt on väga raske üle 50 inimese kokku saada. Veitsa pilti teeb ilusamaks re-entryd, aga tegelikult on päris kole, kui 50 000-eurose osalustasuga turniirist on huvitunud kõigest 45 inimest, kellest 11 said pileti sitakalt.

    Kui satikaid poleks olnud, siis olekski ainult 35 huvilist, kui sedagi? Ja huvi natuke tõstab ülespoole suur overlay ja garantii. Kui ka seda poleks, mis siis saab? 2-table SNG?
    300€ äkki on rohkem taskukohasem, vaja ju 100 matsi kokku saada, ei usu väga et tuleb aga mingi hetk see peale maksmine ju lõppeb, mis siis saab :D

    Vaatajatest oli vahepeal koomiline et twitchis 45st vaatajast 10-15 vaatas ainult minu pärast ja ikka tunde :D Lauast ära tõsteti tegin nalja et vaatajaskond langes 20% praegu :D

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    300€ äkki on rohkem taskukohasem, vaja ju 100 matsi kokku saada, ei usu väga et tuleb aga mingi hetk see peale maksmine ju lõppeb, mis siis saab :D

    Vaatajatest oli vahepeal koomiline et twitchis 45st vaatajast 10-15 vaatas ainult minu pärast ja ikka tunde :D Lauast ära tõsteti tegin nalja et vaatajaskond langes 20% praegu :D
    Ära nüüd murustuma hakka (loe müüristuma) 🤣

    Samuti vaatajaskond on lihtsalt number, mitte täppisarv. See annab mingi suuna ning C500 puhul on veel eriti keeruline, sest pilti edastatakse vähemalt viiel kanalil: FB, 2 x YouTube, 2 x Twitch.

    Näiteks vaataja jäi siit läbi YouTube vaatama, kuid läks Twitchi, et chattida. Või vastupidi. Moblas oli kehv Twitchis vaadata ja võttis hoopis YouTube lahti või alustas Win TV Twitchis, kuid kuna sealne chat oli eraldi, siis läks Chesteri Twitchi. Seega need numbrid viie kanali peale võib olla väga kõikuv ja öelda, et sina ühe kõikumise põhjuseks olid, on natuke meelevaldne :D

    Muidugi, kui sa ise 15 venda ei kutsunud, see teine asi.

  4. #44
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ära nüüd murustuma hakka (loe müüristuma) 🤣

    Samuti vaatajaskond on lihtsalt number, mitte täppisarv. See annab mingi suuna ning C500 puhul on veel eriti keeruline, sest pilti edastatakse vähemalt viiel kanalil: FB, 2 x YouTube, 2 x Twitch.

    Näiteks vaataja jäi siit läbi YouTube vaatama, kuid läks Twitchi, et chattida. Või vastupidi. Moblas oli kehv Twitchis vaadata ja võttis hoopis YouTube lahti või alustas Win TV Twitchis, kuid kuna sealne chat oli eraldi, siis läks Chesteri Twitchi. Seega need numbrid viie kanali peale võib olla väga kõikuv ja öelda, et sina ühe kõikumise põhjuseks olid, on natuke meelevaldne :D

    Muidugi, kui sa ise 15 venda ei kutsunud, see teine asi.
    Tõin nagu ise kutsudes jah ~15 inimest vaatama kes muidu üldse ei vaatakski

    Ma muidugi ei tea kes palju millal vaatad ja mu see märkus oli lihtsalt nali :D
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 22.09.24 at 17:43

  5. #45
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 704

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Ma arvan, et C300 muudeti C500 mitte seepärast, et kisa tõsteti, VAID highrolelrite jaoks ongi 500 selline minimaalne buy-in, et kohale löntsida. 300 eurot oleks juba selline win Tv sugune toode...
    Arvasin, et overlay tuleb suurem, aga jah kui 4-5 reentrit tehakse, siis ikka suuremas pildis arvan tulevikus overlay pigem kahaneb.

  6. #46
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ma arvan, et C300 muudeti C500 mitte seepärast, et kisa tõsteti, VAID highrolelrite jaoks ongi 500 selline minimaalne buy-in, et kohale löntsida. 300 eurot oleks juba selline win Tv sugune toode...
    Arvasin, et overlay tuleb suurem, aga jah kui 4-5 reentrit tehakse, siis ikka suuremas pildis arvan tulevikus overlay pigem kahaneb.
    Küsimus ongi, et mida soovitakse teha?

    Kui pikas perspektiivis äritegevust, siis kas saab olla jätkusuutlik maksta C500 turniiridel peale iga kord ühe Win TV suguse turniiri jagu auhinnaraha? Võib-olla on kasulik, sest näed, isegi PP lehel 20est postist üle kuue on Chester, aga väga sügavalt kahtlen selles.

    Kui aga altruismiga tegeleda, siis pole jätkusuutlikus küsimuseks, kuid kas sel juhul ei võiks seda tuua laiema seltskonnani?

    Ja ma arvan, et C300 muudeti tagasi C500, sest liigne agarus on ogarus. Saadi ise ka aru, et kui absurdne see muudatus oleks olnud ja mingit kasu ei too. Ju näeme oktoobris uut muudatust. Panustaksin mingile online kombole koostöös Coolbeti või Unibetiga.

    Nii või naa Unibetil selline plaan ju Chesteris oli (Unibet Summer Grind), kuid mingil põhjusel jäi ära. Meeldetuletuseks: https://www.pokkeriprod.com/unibet-summer-grind/

  7. #47
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ma arvan, et C300 muudeti C500 mitte seepärast, et kisa tõsteti, VAID highrolelrite jaoks ongi 500 selline minimaalne buy-in, et kohale löntsida. 300 eurot oleks juba selline win Tv sugune toode...
    Arvasin, et overlay tuleb suurem, aga jah kui 4-5 reentrit tehakse, siis ikka suuremas pildis arvan tulevikus overlay pigem kahaneb.
    Ehk jõuame ikkagi sinnani et vaja netis satelliit turniire siis.

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ehk jõuame ikkagi sinnani et vaja netis satelliit turniire siis.
    Kusjuures. Isegi ma ei mõista, miks netis sitakaid ie ole. Kui nii või naa laias laastus €8000 - €16 000 maksad peale, siis jõle raske oleks neid €500 kohti anda läbi neti. Seetõttu privadori h-stakes kuidagi ei klapi, vaid äkki ikka jälle need adekvaatsed asjandused :P

  9. #49
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kusjuures. Isegi ma ei mõista, miks netis sitakaid ie ole. Kui nii või naa laias laastus €8000 - €16 000 maksad peale, siis jõle raske oleks neid €500 kohti anda läbi neti. Seetõttu privadori h-stakes kuidagi ei klapi, vaid äkki ikka jälle need adekvaatsed asjandused :P
    Kui see turna toimuks olympicus siis eksiks sinna ikka 8 purjus soomlast ära, kuidagi vaja need kohale saada või lähebki niisama lihtsalt aega et populaarsust koguda ja tulevad inimesed ka.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kui see turna toimuks olympicus siis eksiks sinna ikka 8 purjus soomlast ära, kuidagi vaja need kohale saada või lähebki niisama lihtsalt aega et populaarsust koguda ja tulevad inimesed ka.
    Populaarsuse koha pealt on nüüd need tähtsad kuud, kus aeg annab arutlust. Chesterit teab nüüd iga vähegi pokkeriga kursis olev inimene ja suvi sai läbi, seega peaksid järgnevate kuude tulemused olemagi nii öelda pika perspektiivi tulemused.

    Samas mina ei näe ikka neid horde, kust nad tulema peaksid? Miks nad ei tulnud siis enne Olympicusse ja nüüd peaksid tulema Chesteri? Tegelikult ma siiski näen, sest tulla saavad netimägnijad kui ka turistid. Neits on samas Chesteri esindatud ainult läbi Win TV, mitte mujal.

    Väljaspool Eestist ei tea ma midagi. Võib-olla mingi brändishow? Festival nagu Coolbet Open? Kuid need ei ole siiski lahendus suurtele ülemaksetele ja nagu öeldud ,et võib-olla ei otsitagi lahendust, sest tahetaksegi tegeleda altruismiga.

  11. #51
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Muidu pokkerit mängida eelistan küll juba chesterfieldis, nagu ikka pokkeri vibe on üleval, väga hea koht.

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Oktoobrikuu Chesterfield 500 toimub 18. ja 19. oktoobril

    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/oktoobri-chesterfield-500/

  13. #53
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oktoobrikuu Chesterfield 500 toimub 18. ja 19. oktoobril

    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/oktoobri-chesterfield-500/
    Mina olen need kuupäevad ära ja osa ei võta

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***



    Bombay Club'is toimub 5. oktoobril 100 000-eurose auhinnafondiga pokkeriturniir

    Laupäeval, 5. oktoobril tähistatakse ülemaailmset James Bondi päeva ja Bombay Club korraldab selle auks spetsiaalse pokkeriturniiri Bombay 100K GTD.

    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/bombay-c...okkeriturniir/

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Motomees, lähed mängima?

  16. #56

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust


    Bombay Club'is toimub 5. oktoobril 100 000-eurose auhinnafondiga pokkeriturniir

    Laupäeval, 5. oktoobril tähistatakse ülemaailmset James Bondi päeva ja Bombay Club korraldab selle auks spetsiaalse pokkeriturniiri Bombay 100K GTD.

    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/bombay-c...okkeriturniir/
    Meeldivad viimased punktid turnareeglites,kõike võib igal ajal muuta ja üldse 100k gtd võis olla trükiviga,tegelt oli 10k (nii loen mina seda )😀😀

  17. #57
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Motomees, lähed mängima?
    Ma veel ei biidi netis 22seid ehk veel 2200stele ei hakka ronima

  18. #58
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma veel ei biidi netis 22seid ehk veel 2200stele ei hakka ronima
    Teed täna Toodzis sisseostu + 3 tagasiostu (4x$5,5), mis on täpselt $22 ja võidad selle ära, siis peaks juba kärama ju küll.

  19. #59
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Teed täna Toodzis sisseostu + 3 tagasiostu (4x$5,5), mis on täpselt $22 ja võidad selle ära, siis peaks juba kärama ju küll.
    Ma siiamaani ootan sponsoreid ja mul ikka ideid on.

    Näiteks saaks päeviku pealkirjadeks panna :

    Kakahirmutis Toru24-ga olympicu peldikut inspekteerimas
    Kakahirmutis Optibetis Vici kalatööstusega vaala jahil
    Kakahirmutis desperado ehitusega noobe üle laskmas
    Kakahirmutise ja Viru valge seiklused lottemaal
    Kakahirmutis testimas mitu Red bulli läheb südarini

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Kakahirmutis shoppamas Temus tossukantosside ja norskamisvastase seadlisega

Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 36 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 36 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES