Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 8 EsimeneEsimene ... 678
Näidatakse tulemusi 141 kuni 157, kokku 157
  1. #141
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Jah ja lõpuks pead kardinad sp panema, et riik tahab sisse piiluda-äkki tegeled millegi kriminaalsega. See ühiskonna enda "turvalisuse" jaoks :D praegu natuke võtab muigama, aga ütle nüüd, et täiskontroll poleks riigiaparaadi märg unenägu.
    Absoluutselt ja mingi retakas võibki arvata, et see on pseudoprobleem ning ulmefilmid, mis nii või na meid ei mõjuta. Tegelikult ei ole, sest väga tugevalt soovitakse sekkuda ja oma agendat peale suruda. Kes väidab vastupidi, on päriselt ka idioot.

    Kasvõi toome viimase näite, mis on tõenäoliselt jäämäe tipp. Zuckerber kinnitas, et riigid sekkusid ("survestasid") COVID-19:
    https://edition.cnn.com/2024/08/27/b...021/index.html

    See puudutas absoluutselt kogu uut maailma; igat ühte meist, kust reaalselt administratsioonid sekkusid nii öelda vabasse ühiskonda, rakendades mitte tsensuuri teatud sisule, vaid võimendades ka teist sisu, mida praegu teame, et oli vale. Muuseas, selle tagajärjel surid päriselt ka inimesed.

    Ja kõike ikka "ühiskonna hüvanguks".

    Muidugi kurb, et siiani ei soovita seda uskuda, et päriselt sellised asjad eksisteerivad. Raske on uskuda, et meie endi ühiskonnas on tegelikult siiski samad propagandajuured, mida oleme arvanud olevat ainult diktatuurides.

  2. #142

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***


    timi taheti röövida ? ma pole artikli lugemiseni veel jõudnud

    https://ekspress.delfi.ee/artikkel/1...alt-miljardari

  3. #143
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Alates tänasest toimuvad Unibetis Chesterfield 500 satelliidid

    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/unibet-c...0-satelliidid/
    Niipalju siis sellest. Kui alguses oli 2 x €55, siis tänasest juba 1 x €55 pilet GTD. Kas sellest, et eile tehti reaalselt 8 x €5 addoni ja 7 x €1 rebuy.

  4. #144
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Ja selle asemel siis pühapäevaks (vist) pandud lisa sitakas, kus 5,5 sisseost ja 3 x €55 piletit. Mõistematu, et miks selliseid asju jooksvalt muuta või ajan ise midagi sassi? 🤔

  5. #145
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    47€ juba miinust vähem järgmiseks chesterfield 500ks ju :D

  6. #146
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    47€ juba miinust vähem järgmiseks chesterfield 500ks ju :D
    Seda ma mõtlengi, et ma nagu ei saa aru, et kas ma ajan ise midagi sassi või milles kühvel, et jageletakse 50 euro üle, samal ajal, kui peaturkal viiekohalised ülemaksed.

  7. #147

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja selle asemel siis pühapäevaks (vist) pandud lisa sitakas, kus 5,5 sisseost ja 3 x €55 piletit. Mõistematu, et miks selliseid asju jooksvalt muuta või ajan ise midagi sassi? 🤔
    Mind ajab naerma. Vb ma mõtlen liiga kastist välja ja liiga kauge estojuhanist... .Chester maksab iga kuu 10k + overlayd . Kui panna kasvõi 1/3 sellest overlayst ntx algastme freebuydesse jne netis...(kui veel tehakse add one jne ,siis saab seda overlayd hajutada,et rohkem hobikaid saaks pileteid). Nii nüüd kari hobikaid saavad peale,mis omakorda peaks rohkem tooma regulare .. + kui mõni hobikas võidaks jne...lihtsalt saaks selle lumepalli veerema. Kõigil tekib positiivsem emotsioon jne. Prg tekib tunne,et oih ,liiga palju andsime hobikatele raha ,kui ala 55 euri läks overlaysse... anname niisama regudele parem 10k kui turkapäev käes

  8. #148
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mind ajab naerma. Vb ma mõtlen liiga kastist välja ja liiga kauge estojuhanist... .Chester maksab iga kuu 10k + overlayd . Kui panna kasvõi 1/3 sellest overlayst ntx algastme freebuydesse jne netis...(kui veel tehakse add one jne ,siis saab seda overlayd hajutada,et rohkem hobikaid saaks pileteid). Nii nüüd kari hobikaid saavad peale,mis omakorda peaks rohkem tooma regulare .. + kui mõni hobikas võidaks jne...lihtsalt saaks selle lumepalli veerema. Kõigil tekib positiivsem emotsioon jne. Prg tekib tunne,et oih ,liiga palju andsime hobikatele raha ,kui ala 55 euri läks overlaysse... anname niisama regudele parem 10k kui turkapäev käes
    Ma arvan et mulle peaks iga kord tasuta pileti andma kuniks ma ära võidan.

    Hordid tuleks kohe kui ma seal 92s 3beti panen ja karikas käes kisaks õppige mängima, kui kakahirmutis saab hakkama siis saad sina ka!

  9. #149

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma arvan et mulle peaks iga kord tasuta pileti andma kuniks ma ära võidan.

    Hordid tuleks kohe kui ma seal 92s 3beti panen ja karikas käes kisaks õppige mängima, kui kakahirmutis saab hakkama siis saad sina ka!
    Ma juba ootan seda striimi,kus sul cap käes ja ft-s. Iga kord kui võidad poti ütleb laas ,õpi mängima :"[villaini nimi]"

  10. #150
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ma juba ootan seda striimi,kus sul cap käes ja ft-s. Iga kord kui võidad poti ütleb laas ,õpi mängima :"[villaini nimi]"
    See FT saamine on jube kõva tunne, telelaua ekstra pinge ka meeldib, aga jube raske on sinnani saada :D

    Ja siis veel hunnik raha ära anda 9. ja 6.kohaga sest ei hooli ICMist väga, võita tahan
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : Eile at 22:29

  11. #151

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    See FT saamine on jube kõva tunne, telelaua ekstra pinge ka meeldib, aga jube raske on sinnani saada :D

    Ja siis veel hunnik raha ära anda 9. ja 6.kohaga sest ei hooli ICMist väga, võita tahan
    Avaldan sulle saladuse........ panen salaja siia...tasuta.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  12. #152
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mind ajab naerma. Vb ma mõtlen liiga kastist välja ja liiga kauge estojuhanist... .Chester maksab iga kuu 10k + overlayd . Kui panna kasvõi 1/3 sellest overlayst ntx algastme freebuydesse jne netis...(kui veel tehakse add one jne ,siis saab seda overlayd hajutada,et rohkem hobikaid saaks pileteid). Nii nüüd kari hobikaid saavad peale,mis omakorda peaks rohkem tooma regulare .. + kui mõni hobikas võidaks jne...lihtsalt saaks selle lumepalli veerema. Kõigil tekib positiivsem emotsioon jne. Prg tekib tunne,et oih ,liiga palju andsime hobikatele raha ,kui ala 55 euri läks overlaysse... anname niisama regudele parem 10k kui turkapäev käes
    Jup. Ma ka seda osa ei mõista. Kui nii või naa maksad raha peale, siis milleks annad ära seda tühjalt auhinnafondi - anna see raha siis piletitena mängijatele, millest oleme ka siin varem kirjutanud. Waimu turniirid (näiteks too Viljandi meistrikad), Win TV telelaua loosid, netiturniirid - mida iganes.

    Sellised asjad panevad kukalt kratsima. Tunne nagu tahetaksegi, et auhinnafondis oleks ülemakse, sest nii saaks ju korraldada näiteks privaatturniire, kus on ülemakse... Turniir toimub siis, kui kasiino on avalikkusele kinni ja seal saavad osaleda ainult kutsetega, kes on puhtjuhuslikult tuttavad ning hästi juhuslikult on ka Eestis hasartmänguvõidud maksuvabad...

  13. #153

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Kuidas nüüd poliitkorrektne olla ,et sarv poleks nõudekirjaga ukse taga...tahtes öelda seda,mida nii mõnigi vaikselt oma peas mõtleb. Haiseb väheke,ega see vist nii poliitkorrektne kui saab üldse olla 😀😀

  14. #154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Eks meil on ainult tunne ning vandenõulased nagu me oleme. Seega puhas vaksivastaste ja lamemaalaste uhuujutud surnud foorumis.

  15. #155

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Eks meil on ainult tunne ning vandenõulased nagu me oleme. Seega puhas vaksivastaste ja lamemaalaste uhuujutud surnud foorumis.
    Ma ei pea ennast vandenõulaseks. Ma üritan kõike lahendada oma peas loogilise mõtlemisega ...jama kui loogiline mõtlemine jookseb tupicusse muidugi,kui ala mõelda kust hakkas kosmos jne. Aga enamus päriselu probleemide võitlemise vastu aitaks lihtne talupoja mõistus ja mõni ajurakk.

  16. #156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 919

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ma ei pea ennast vandenõulaseks. Ma üritan kõike lahendada oma peas loogilise mõtlemisega ...jama kui loogiline mõtlemine jookseb tupicusse muidugi,kui ala mõelda kust hakkas kosmos jne. Aga enamus päriselu probleemide võitlemise vastu aitaks lihtne talupoja mõistus ja mõni ajurakk.
    Kui näiteks suur enamus arvab ühtemoodi ja sina teistmoodi, siis milline on tõenäosus, et sina eksid?

    Võtame näiteks kommunismi. Kui sügaval kommunismi ajal kahtlesid kommunismi ideoloogias, et selline ühiskonnakorraldus ei ole võimalik ja jõudsid sellele järeldusele oma loogikaga, et see on ainult võimalik paberil ja tabelis (estojuhanlus), siis sa olid rahvavaenlane.

    Ja mitte üksnes riigiaparatuuri ja truude parteipugejatest tallalakkujate silmis, vaid enamiku ühiskonna silmis, sest kohalik rajooni Kommunist või Edasi ajalehes kirjutatakse ju hoopis teist juttu. Kui kuldne, suur ja võimas kõik on ning kui hästi kõik läheb.

    Päris ehtne näide meie põlvkonna tagusest minevikust. Lisaks meie endi põlvkonna minevikust on samaks näiteks COVID-19.

    Kui natukenegi suutsid loogikat kasutada ja kainet talupojamõistust, siis sa ei olnud mitte keegi muu, kui uhuust vandenõuteooriat ja valeinfot jagav lamemaalane. Ja ma ei räägi siin esimesest aastast, vaid sellest ajast, kui päriselt tekkisid ka teaduslikud ja matemaatilised andmed.

    Ja neid näiteid võib tuua iga põlvkonna kohta. Muistsetel aegadel need karjast väljas olevad "loogikud" muidugi ei pruukinud pikka pidu pidada. Parimal juhul lõpetasid heidikuna, halvemal juhul tuleriidal.

    Seega loogika kasutamine võib viia päris karmide tagajärgedeni - kui kunagi heidik-tuleriidale, siis tänapäeval sildistamiseni ja vandenõuteooriast uhuuni ning parem on mitte loogikat kasutada :D

  17. #157

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui näiteks suur enamus arvab ühtemoodi ja sina teistmoodi, siis milline on tõenäosus, et sina eksid?

    Võtame näiteks kommunismi. Kui sügaval kommunismi ajal kahtlesid kommunismi ideoloogias, et selline ühiskonnakorraldus ei ole võimalik ja jõudsid sellele järeldusele oma loogikaga, et see on ainult võimalik paberil ja tabelis (estojuhanlus), siis sa olid rahvavaenlane.

    Ja mitte üksnes riigiaparatuuri ja truude parteipugejatest tallalakkujate silmis, vaid enamiku ühiskonna silmis, sest kohalik rajooni Kommunist või Edasi ajalehes kirjutatakse ju hoopis teist juttu. Kui kuldne, suur ja võimas kõik on ning kui hästi kõik läheb.

    Päris ehtne näide meie põlvkonna tagusest minevikust. Lisaks meie endi põlvkonna minevikust on samaks näiteks COVID-19.

    Kui natukenegi suutsid loogikat kasutada ja kainet talupojamõistust, siis sa ei olnud mitte keegi muu, kui uhuust vandenõuteooriat ja valeinfot jagav lamemaalane. Ja ma ei räägi siin esimesest aastast, vaid sellest ajast, kui päriselt tekkisid ka teaduslikud ja matemaatilised andmed.

    Ja neid näiteid võib tuua iga põlvkonna kohta. Muistsetel aegadel need karjast väljas olevad "loogikud" muidugi ei pruukinud pikka pidu pidada. Parimal juhul lõpetasid heidikuna, halvemal juhul tuleriidal.

    Seega loogika kasutamine võib viia päris karmide tagajärgedeni - kui kunagi heidik-tuleriidale, siis tänapäeval sildistamiseni ja vandenõuteooriast uhuuni ning parem on mitte loogikat kasutada :D
    Tänapäeval on õnneks luxexpress ja ryanair mida saab osta ka ühe otsana.

Lehekülg 8, kokku 8 EsimeneEsimene ... 678

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 38 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 38 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES