Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 29
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Edaspidi kõik Chesterfield Poker Club ja Bombay Club seotud uudised, sündmused, turniirid jms. siia.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Chesterfield 500 on nüüd Chesterfield 300 ehk 50 000 eurot garantii on asendatud 30 000 eurot garantiiga ja 500-eurone osalustasu asendatud 300 või 600-eurose osalustasuga. 300-eurone osalustasu annab 30 000 punkti ja 600-eurone osalustasu 60 000 punkti.

    Iga nädalaste Freebuy sattelliitide garantii tõstetud kolmele piletitele, kuid auhinnafond summaarselt see tõttu varasema 1000 euro asemel 900 eurot.

    https://www.pokkeriprod.com/chesterf...sterfield-300/

  3. #3
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 790

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    See on küll õige suund.

    Edit : Nvm, saab mingi double BI teha, tundub imelik.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 05.09.24 at 12:33

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    See on küll õige suund.

    Edit : Nvm, saab mingi double BI teha, tundub imelik.
    See on "kavalus", et reentry perioodi lõpus saaksid 30BB stäki. See muideks võib olla isegi üks kasumlikumaid viise mängu sisenemiseks.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Ja kui ma oleks live mängija, siis ma grindiks neid live freebuy sitakaid ning prooviks saada kaks piletit. Kuna pileteid saab kasutada ainult ühel turniiril ja neid ei saa edasi kanda ega anda, siis ma siseneksingi nende piletitega viimasel hetkel.

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 600

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Need freebuyd pole enam nii magusad. Me Naxeriga arvutasime, et EV ehk mingi 20 euri. Ja see läheb järjest väiskemaks, sest gur vähendatakse ja jutt levib, et "odav raha". Ühte turnat käisin mängimas ja selline tunne nagu terve ülikooli ühikas oleks mängima tulnud. Mingi 80 v 90 matsi Sinna minek, öösel tagasitulek, baari söök päris kallis jne.Autoga parkida ei saa, v noh saad aga maksad. räigelt jne..

  7. #7
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 790

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Nii et freebuyd on mõttetud asjad :D ma korra mõtlesin homme minna 1k gtd freerollile aga nagu ei viitsi ka.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Naxer pole mingi arvutaja :D Panin SIIA screenshoti.

    Ma nüüd uusi, kus on €900 auhinnafond ja 3 osalejat, ei tea, kuid vanadel oli väärtust. Tõsi. Väärtus hakkas ajas langema ja väärtus oli ka selles, et üle ühe pileti polnud mõtet grindida ja sealt tekkis siis risk, et tuleb re-entryks enda raha kulutada. Vastasel juhul ma üleüldse freebuydel ei osaleks.

    Nüüd on vastupidi. Tuleks freebuydelt proovida saada kaks piletit ja kui ei saa, siis ei saa ning otsuse teeks nii, et kas hakkaks mängima kohe ja teist re-entryt ei teeks, või kui oleksin nõus teise re-entry tegema, siis regaksin viimasel hetkel.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Mida ma veel täpsustuseks ütleksin. Osalejate arvus ma muutust ei ennusta (homme saab teada), kuid kuna auhinnafondis on kahe pileti asemel kolm, siis dispersioon langeb oluliselt ja seetõttu ka piletit "lihtsam" saada.

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 600

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Isegi kui keegi tahab minna siis kõige optimaalsem on late reg sisse minna teha addonni-see ongi su maksumus

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Isegi kui keegi tahab minna siis kõige optimaalsem on late reg sisse minna teha addonni-see ongi su maksumus
    Jup. See tundub mu jaoks ka kõige loogilisem.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Kaka, mine testi homme ära ja kirjuta muljeid.

  13. #13
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 790

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kaka, mine testi homme ära ja kirjuta muljeid.
    Ei viitsi nagu

    300sele võin minna kui 300€ stake saan, ostan topelt sisse :D

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ei viitsi nagu

    300sele võin minna kui 300€ stake saan, ostan topelt sisse :D
    Rebuy (RB) eksperdid võiks öelda, kas RB-turkadel on üleüldse mõtet alguses topelt osalust teha? Kui ei, siis mis ajast on?

    See oleks minu jaoks esimene küsimus, kui minul oleks plaan C300 turniiri mängida. See tähendab, et kui ma sooviksin võimalikult varakult kohale ilmuda, siis selle alusel teeks ajalise plaani, millal turniirile (topelt) sisse ostan.

    Üldiselt võiks teha elementaarse matemaatika selle kohta, kuidas hilise perioodid lõpus sisse ostmine mõjutaks EVd ja kui palju. Küsimuse aluseks ongi see, et kui juba GTO Wizardi blogi järgi tavaturniiridel, kus saab tavastäki, näitas hiline regamine massiivset EVd, siis huvitaks, kuidas oleks see turniiril, kus saab topeltstäki, kuid topeltkuluga. Kuidas see EV-d mõjutab.

  15. #15
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 790

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Mina olen veendunud et turniiri alguses on rohkem puntijaid ja fishe kes lihtsalt ei kesta tervet päeva ja need chipid tasuks ikka endale ära korjata.

    Aga nüüd ongi teadmatus, pärast lähen turniirile ja vaatan 5 venda on 60k stäkiga lauas.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 06.09.24 at 09:26

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mina olen veendunud et turniiri alguses on rohkem puntijaid ja fishe kes lihtsalt ei kesta tervet päeva ja need chipid tasuks ikka endale ära korjata.

    Aga nüüd ongi teadmatus, pärast lähen turniirile ja vaatan 5 venda on 60k stäkiga lauas.
    Jup. Selles ongi küsimus, et ühtegi chippi ei saa ju riskivabalt ehk iga chipi saamiseks kaasneb risk laostuda, siis kas see kaalub üles seda riski, kui teisel päeval tulevad sisse stäkid, millel see risk puudus, kuid stäkkide suurus on peaagu sama.

    Sarnasel põhimõttel töötavad ju OlyBeti sitakad, kus viimase hetke regajad saavad teha add-oni, mis annab suhteliselt sarnase stäki, mis on neil, kes terve turniiri kaasas jõlkunud. Samas põllult on harvendatud üle üle kolmandiku mängijatest.

    Kui võtta C300 võrdluseks C500, siis teisel päeval on üle poole põllu tühi, seda juba põhjusel, et freebuy mehel ei pruugi olla raha, soovi ega tahtmist tagasiostu teha.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Täna õhtul kell 20.30 toimub Unibeti pokkeritoas 5-eurone satelliit, mille esikümnele garanteeritud 100-eurosed piletid homsele Win TV Live-le. Loe lisa: 👉 https://www.pokkeriprod.com/unibetwi...ive-satelliit/

    ---

    Sitakast 💩🛰️:
    • osalustasu €5, kuid rebuy / addon maksavad €10! Samas ka algstäkk on 3000, kuid rebuy / addon annavad 6000.
    • 5 minutit mänugtasemed.
    • hiline regamine avatud kaheksa taset ehk 40 minutit, seega lõppeb orienteeruvalt kell 21.15. Igaks juhuks huvilistel olla platsis kell 21.10. Ma ei tea, kas 5 minutilise pausi sees hilise regamise kell peatub või mitte. Olen näinud nagu kohti, kus ei peatu.

    Ise regaksin viimasel hetkel ja teeksin koheselt juurdeostu. Saaks 9000 märki ja algaks 9 tase, mis tähendab 100/200 panuseid ja 50 antet ehk 45BB stäkki.

    Samas, kui 🐀 rottimise tuju, siis isegi add-oni ei teeks, aga sel juhul on 15BB ja läheb flippamiseks 🖕. Pigem add-on on kohustus, saab kell 21.15 AK spordi ja ilma rahulikult ära vaadata, ei pea asjatult tõmblema.

  18. #18

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rebuy (RB) eksperdid võiks öelda, kas RB-turkadel on üleüldse mõtet alguses topelt osalust teha? Kui ei, siis mis ajast on?

    See oleks minu jaoks esimene küsimus, kui minul oleks plaan C300 turniiri mängida. See tähendab, et kui ma sooviksin võimalikult varakult kohale ilmuda, siis selle alusel teeks ajalise plaani, millal turniirile (topelt) sisse ostan.

    Üldiselt võiks teha elementaarse matemaatika selle kohta, kuidas hilise perioodid lõpus sisse ostmine mõjutaks EVd ja kui palju. Küsimuse aluseks ongi see, et kui juba GTO Wizardi blogi järgi tavaturniiridel, kus saab tavastäki, näitas hiline regamine massiivset EVd, siis huvitaks, kuidas oleks see turniiril, kus saab topeltstäki, kuid topeltkuluga. Kuidas see EV-d mõjutab.
    Naljakas ,et seda mainid. Ma pole ammu kuskil näinudki seda formaati,et saab kohe topelt sisse osta ja topelt Rebuyd. Starsis vist veel oli viimati. Ju see ütleb,et netis on see läbiproovitud variant ja ei toimi,miks peaks siis laivis toimima. Aga nii palju mäletan,et natu häiriv formaat oli. Suur grupp nitrollereid ostis end viimane hetk sisse ja pmst nagu satikal pool tundi iga viimne kui jüri timebankis/tõmbas netijuhtmeid välja vist kuni add on käes oli. Aga chesteri variandil pole add on-i jällegi. See stackivahe ei mängiks esimesed levelid mingit rolli minu silmis praktilises elus.

  19. #19
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 790

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Naljakas ,et seda mainid. Ma pole ammu kuskil näinudki seda formaati,et saab kohe topelt sisse osta ja topelt Rebuyd. Starsis vist veel oli viimati. Ju see ütleb,et netis on see läbiproovitud variant ja ei toimi,miks peaks siis laivis toimima. Aga nii palju mäletan,et natu häiriv formaat oli. Suur grupp nitrollereid ostis end viimane hetk sisse ja pmst nagu satikal pool tundi iga viimne kui jüri timebankis/tõmbas netijuhtmeid välja vist kuni add on käes oli. Aga chesteri variandil pole add on-i jällegi. See stackivahe ei mängiks esimesed levelid mingit rolli minu silmis praktilises elus.
    Oli jah kunagi starsis selline süsteem ja üpris nõme oli :D

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Täna orienteeruvalt kell 20 algab Win TV live telelaud: https://www.pokkeriprod.com/win-tv-l...ud-vaata-otse/

    Tuletan meelde, kui laud laivis.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES