Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 53
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Neerukividega vist jah saadetakse emost tagasi? V tehaks emidagi?
    Heal juhul perse peale süsti saad, kuid tõenäoliselt oled valu juba välja kannatanud ja minema läinud, kui sind vastu võetakse.

    Ja õige ta on. Mida saab emo teha? Mitte midagi. See ongi meie meditsiinsüsteeni pudelikael, kuid muuta ei soovita.

  2. #22
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 601

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Ohoo lugesin huviga 2014 kaalublogi-päris huvitav.
    Selles mõttes jah nõus, et keelata oleks enesepettus. Sa võid kõiki süüa koka kolat, burkis torti. Küsimus jah kogustes.
    Mul ei ole ka usku nendesse dieetkooladesse, dieetshokolaadidesse või Orgu kalorivabad pannkoogid! jne. Nad maitsevad teisiti ja keha saab aru, et teda üritakse üle lasta"
    Mulle piisab vahest paarist loksust kokast, et saada see "laks" kätte. Kahju et ei tehta 0.1L koka mikro pudeleid, oleksin sela klient.
    Viimati muudetud privador poolt : 08.09.24 at 19:30

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    See post väga hea ja nii lihtsalt võikski asi kirjas olla. Aga no see omaette töösturharu ,kus lollidelt võetakse iga nipiga kõik raha käest ja sellised tasuta postid eales ei jõua kuskil google top otsingusse. Ma isegi kuulnud,et firmad maksavad selleks ,et olla kõrgemal otsingus googles(see külajutt ja ei pane pead,kuna pole IT vend) ala kui kunagi panin otsingusse tellitoit(siis esimesed vasted olid bolt ja wolt ) kuigi mõtlesin,tellitoit.ee-d otsida.
    Ikka. SEO (Search Engine Optimization) on tulus äri ja teoorias pigem soosib kliente, sest otsiteooria järgi peaks võiduajamise esikoha võtma parim sisu. Praktika viitab ikka sellele, kellel on rohkem raha ja ka võimu, sest tsensuur on tagasi.

    Paljud ei uskunud, kuid nädalapäevad tagasi Zuckerberg tunnistas, et teda ja tema ettevõtet Meta (Facebook) mõjutati COVID19 ja vaktsiinide info levitamist, kas mõjutama sobivas suunas või tsenseerima.

    https://www.theguardian.com/technolo...vid-19-content

    On naiivne arvata, et Alphabeti (Google) ja teisi ei käidud samuti mõjutamas.

    Kuid see, millest sa räägid, on tõenäoliselt tavaline Google reklaam, kus iga kliki eest reklaamiostja maksab.

  4. #24

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Trbel. Sa tegid nii hea päeviku, et korra spämman veel. Tegelikult sellised asjad, alates kaalust lõpetades igapäevase bioloogiaga, peaks olema kooliõppekavas, mitte õppima, mitu varvast ja silma inimesel on.

    Kasvõi elementaarne näide, et palavikku ei tohi alandada lampi, sest palavik on immuunsüsteemi osa ja tööpõhimõte on ka lihtne ning geniaalne. Täpsemalt. Kuna paljud viirused on kohastunud eluks väga kitsas temperatuurivahemikus, siis väike temperatuuritõus pärsib nende paljunemist.

    See ongi kõige lihtsam tööpõhimõte. Keha tõstab temperatuuri, et viirused ei saaks paljuneda ja immuunsüsteem saaks nii kiiremini võidu ja inimene paraneb kiiremini. Lisaks on seal ka veel väiksemaid nüansse, et miks on "väike" palavik hea.

    Kui koolis nii lihtsaid asju õpetataks, siis inimesed ei tõttaks alla 39 kraadiga palavikku alandama ja seeõttu nad paraneks ehk päev kiiremini, mis tõttu puuduks nad töölt vmns. vähem. Samuti ei ummistaks emosid ega perearste.

    Sarnaseid näiteid võin võtta vöölt kui indiaanipealik skalpe. Näited elus enesest, igapäevased, lihtsad ja loogilised. Sama ju kaaluga - et kuidas toimub kaalulangetus; kuidas tekivad kivid; palavikud, nohud, köhad, põletikud.

    Ei. Me õpetame kohati mingi süvabioloogiat.
    Rääkimata finantsteadmistest,baas it-baasteadmistest,üldse kogu kool õpetabki gtow-d ,mis päriseluga mingit seost ei õpeta

  5. #25

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Lihtsalt panen siia +EV momendi valida hea naine.

    https://gyazo.com/c2fde6932922636d7901c24f41636962

    Kõik homne ja ülehomne toit tehtud ning kaalutud+ eraldatud(oldi nõus ka liituma minuga selles projektis,kuigi daam seda ei vaja), lisandub ka hommikupuder mis juba ootab mind ärgates (umbes 200cal),minu töö veel täita circa 300 cal,sest nagu ütlesin kiire kaalukaotus rasvunu faasis võib olla risky business.

    Töö näeb suht lollikindel välja

    nr1:tahan kohvile piima,siis panen kohvitassi köögikaalule mille resetin nulli .

    Nr2: teen piima triipkoodist pilti(äppis insta kogu cal. Info) ja minu töö ainult omada baasteadmisi matemaatikast (olemas enda arust ajus veel ja rohkemgi veel) ja panna grammid teele. Pmst nagu täidaks exeli tabelit,milles juba kõik valemid eeltäidetud.

    Pakk kodujuustu ostetud ,kust plaanis defitsiiti täita ,samuti sos puuviljad olemas,sest ega mul ranged hui peas veel on-kust palju miskit tuleb. Ongi mõni kuu katsetamisfaasi.
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 08.09.24 at 22:18

  6. #26
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Ei tea kas nii ekstreemseks peab minema et lusikatäit piima kaaluda aga päeva jooksul need asjad + õli kokates jne teeb päris hea hulga kaloreid küll.

  7. #27

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ei tea kas nii ekstreemseks peab minema et lusikatäit piima kaaluda aga päeva jooksul need asjad + õli kokates jne teeb päris hea hulga kaloreid küll.
    Ma arvan alguses võib päris hirmus olla. Aga enne vaja ju aru saada ,mida ja kui palju sa sisse sööd/palju vajad. Ma ever ei hakka kalori täpsuse hullust tegema,ega ammugi jälgima grammi täpsusega mis toiduainegruppi sisse ajan,et saada iga viimne kui vitamiin täpse freq% kätte. Lihtsalt paraku see on nagu baas,mis nagu peab selgeks saama. Ja edasi kui kogenud,võib lasta silma järgi.

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ei tea kas nii ekstreemseks peab minema et lusikatäit piima kaaluda aga päeva jooksul need asjad + õli kokates jne teeb päris hea hulga kaloreid küll.
    Tegelikult ei ole nii ekstreemne ja pigem alguses võiks. Just see lühike periood, et uus "elustiiliga" harjuda. See on umbes nagu iga asjaga, et uuele töökohale minnes või uut asja tehes, oled ka rohkem täpsem ja jälgid igat millimeetrit. Hiljem, kui kogemus, paned juba silma järgi, aga muidugi mitte nii nagu vene ehitajad.

  9. #29

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult ei ole nii ekstreemne ja pigem alguses võiks. Just see lühike periood, et uus "elustiiliga" harjuda. See on umbes nagu iga asjaga, et uuele töökohale minnes või uut asja tehes, oled ka rohkem täpsem ja jälgid igat millimeetrit. Hiljem, kui kogemus, paned juba silma järgi, aga muidugi mitte nii nagu vene ehitajad.
    Sa nagu ka see copy ja paste mees ?🤣🤣🤣

  10. #30
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult ei ole nii ekstreemne ja pigem alguses võiks. Just see lühike periood, et uus "elustiiliga" harjuda. See on umbes nagu iga asjaga, et uuele töökohale minnes või uut asja tehes, oled ka rohkem täpsem ja jälgid igat millimeetrit. Hiljem, kui kogemus, paned juba silma järgi, aga muidugi mitte nii nagu vene ehitajad.
    Tõsi, mul töölt helistatakse vabal ajal oma jagu ja tihti peale on midagi erakordset ja müstilist, annad juhised kätte ja rohkem nagu ei mõtlegi päeva jooksul sellele.

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Sa nagu ka see copy ja paste mees ?🤣🤣🤣
    ROFL. Nüüd lugesin alles.

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Ma teist korda loen veel läbi ja see "silma järgi". ROHVEL.

  13. #33

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    See "katsetamisfaas" tegelikult äärmiselt põnev. Näiteks vaatasin,et equadori lemmik liitrine jim oleks terve mu päevane laks(100 cal saaks veel näksida ka),aga eks me teame,et ega tegelikult ühegi valge inimese menüüst ei jääks ükskki toidukord vahele,ehk siis iga amps oleks otse kuskile "varusse" mida peeglist näeks.

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 925

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Seal muidugi tuleb mängu see, et kaloril ja kaloril on vahe sees. Jim Beami kalorid on täiesti tühjad, sest toiteväärtust pole, aga õllepuhul on jälle süsivesik.

    Aga ju seepärast Ecuador jimmi lõpuni ei joonudki. Jälgib kaalu :D

  15. #35

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    https://gyazo.com/6b7065ac31702cbf8cd667d26cd6b2c7

    Tegelikult hakkab tunduma,et ülekaaluliseks saamine hoopis raske grind +distsipliin. Hommik ja lõuna söödud(muide lõuna tõmbas punu nii täis,et paha väheke olla) . Eks see nõuabki alkoholi/mahlasid/muid random süsivesikuid ,et stabiilselt rasvuda. Ma ei tea ,mis valemiga ma veel 1500cal sisse endale vuhan täna. Ja nikotiini võõrutus ka juba hakkab pihta ,sellised minutilised hood , kus kõik ajab närvi ja siuke buzz oleks nagu sees,et ei oska istuda,ega astuda.
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 09.09.24 at 12:28

  16. #36
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Ega kui vähese kaloraažiga on kõht täis siis sa ei pea ju 1500 kalorit täna veel sööma.

  17. #37

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ega kui vähese kaloraažiga on kõht täis siis sa ei pea ju 1500 kalorit täna veel sööma.
    Kusjuures ,ega see baas kaloraaz ka sai kuskilt suvalt võetud. Panin kaalu (122,9)/vanuse(32)/pikkuse(182cm) ja ,et sooviks max 1kg nädalas kaotada-kui keegi leiab kuskilt,et mulle kägu aetud (2300cal päevas) siis võiks kohe sekkuda ja öelda mulle parem nr. Ja mingi hetk sooviks pigem 0.5kg nädalas võtta alla ,et natukenegi rippuvat nahka vähem jääks projekti lõpus. Eks lõpuks hakkab endal ka data sisse tulema (kaal/vööümbermõõt) ja saab hakata adjustima. Prg plaanis kord nädalas ainult neid mõõtmisi teha,ei taha end hulluks ajada.

  18. #38
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kusjuures ,ega see baas kaloraaz ka sai kuskilt suvalt võetud. Panin kaalu (122,9)/vanuse(32)/pikkuse(182cm) ja ,et sooviks max 1kg nädalas kaotada-kui keegi leiab kuskilt,et mulle kägu aetud (2300cal päevas) siis võiks kohe sekkuda ja öelda mulle parem nr. Ja mingi hetk sooviks pigem 0.5kg nädalas võtta alla ,et natukenegi rippuvat nahka vähem jääks projekti lõpus. Eks lõpuks hakkab endal ka data sisse tulema (kaal/vööümbermõõt) ja saab hakata adjustima. Prg plaanis kord nädalas ainult neid mõõtmisi teha,ei taha end hulluks ajada.
    Seda on niisama väga raske õelda sest ei ole võimalik õelda palju sa ennast liigutad (näiteks isegi pokkeri mängimine peaks lisa kaloreid põletama).

    Paari nädalaga peaks selguma mis kaloraaži pealt kui kiirelt sa alla võtad

  19. #39

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Paar kilo veel saadavad nii,saaks GG praeguse aasta plussi isegi.

    https://gyazo.com/744bb307ec697e29a0e1befe0ef23c3c

  20. #40

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    @ranka aka kodulehtede võlur.

    Surfasin täna ma ringi,et peaks ikka üleliigse rahaga midagi peale hakkama. Keegi soovitas mingit ülihea blogi ka sellel teemal,a ei avane ja viskab mingit imelikku errorit ,oskad aidata?

    https://gyazo.com/6575bcec91b9adb24d642ef624ada9ac

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES