Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 9 EsimeneEsimene ... 789
Näidatakse tulemusi 161 kuni 173, kokku 173
  1. #161

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mina olen oma teekonnaga saanud sinistest odensitest (üpris kange) kuni lahja velo ja kõige lahjem poe veip. Ehk kuu ajaga olen nikotiini kogust 3x langetanud. Aga edasine tundub nagu veidi võimatu kuna nii palju kohti käia, turnasi pelada, õlut juua
    Ma enda arust teengi kõige lahjemat velo,mida konsumis/grossis leiab. Ükskord lasin endale ette näidata menüüd. Alla 3 tärni ei leidnud,vb selleks peab juba ekstra veibipoodi minema.
    Edit ongi mul sinine lol,aga neid siniseid ka erinevaid. Velo kogu aeg muudab pakendit.
    Panin extra kardinad ette,et ranka ei hakkaks oma musta maagiaga tegelema.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 16.10.24 at 15:13

  2. #162
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 921

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ma enda arust teengi kõige lahjemat velo,mida konsumis/grossis leiab. Ükskord lasin endale ette näidata menüüd. Alla 3 tärni ei leidnud,vb selleks peab juba ekstra veibipoodi minema.
    Edit ongi mul sinine lol,aga neid siniseid ka erinevaid. Velo kogu aeg muudab pakendit.
    Panin extra kardinad ette,et ranka ei hakkaks oma musta maagiaga tegelema.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Küüned lõigatud. Väga hea. Heldad sokid tumeda osaga. Hea maitse. Sõrmed alles. Saekaatris pole töötanud. Mis veel?

  3. #163

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Küüned lõigatud. Väga hea. Heldad sokid tumeda osaga. Hea maitse. Sõrmed alles. Saekaatris pole töötanud. Mis veel?
    Väheke kallima otsa sokid kui tavaline friendsi 5pack. Telekas ka seina külge riputatud.

  4. #164
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Väheke kallima otsa sokid kui tavaline friendsi 5pack. Telekas ka seina külge riputatud.
    Kardinad et keegi aknast kaarte ei vaataks

  5. #165

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kardinad et keegi aknast kaarte ei vaataks
    Lihtsam oleks mulle pahavara saata. Aknast oleks vaja vist james webbi teleskoopi ,kui midagi näha tahaks.

  6. #166

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Kuna viirusepoiss oli taandunud võrdlemisi lampi subjektiivse hinnangu järgi minu enda poolt (kurk veel sügeleb ja kerge köha veel on), surusin end täna trenni-igaksjuhuks mainin,et hoidsin kõigist distantsi ja desosin kõik pinnad mida kasutasin,et ükski tõrvikuga koroonafänn mind ära ei pakiks. Pagana kõva tunne oli 40kg kangile lisada viimase seeria ajal mustad rõngad veel lisaks (1.5kg×2) ...oli lihtsalt tunne,et jõuan esimeste seeriate järel. Selle sama 40kg all ma tegin pehmelt öeldes mää esimene kord.
    Tahtsin enda jaoks ära dokumenteerida lihtsalt ,kuna ranka pakub siin pilveteenust juba. Tore lugeda kunagi,kui kõik just tupicusse ei lenda, aasta vms pärast .

  7. #167
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 921

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Ma ka 40KG juures :P Lisarõngasteni läheb veel aega, vähemalt tundub.

  8. #168
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Ma mingi 70kg x 6 peal, talvel olin 80x6 :D Üpris nukker et ma ei ole kunagi saanud 100kg surutud, rekord 97.5kg, ei tea kas kunagi üldse saan kui nüüd huvi veidi lahtunud :D

    Teil kindlasti saab vormi ka parandada ja saaks 10-20% otsa raskusele, üks tuttav deadliftis 70kg, trenni lõpus juba 110kg.
    Rinnalt surumise aitasin tal 50kg max pealt 65kg max peale.
    Kõrvalt vaataja näeb vead paremini ära, minagi aastaid tõstnud ja kui Kaido Leesmanni üheks trenniks kaasa palkasin sain aru et kõigis põhi tõstetes mingi viga sees
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 17.10.24 at 10:58

  9. #169

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma mingi 70kg x 6 peal, talvel olin 80x6 :D Üpris nukker et ma ei ole kunagi saanud 100kg surutud, rekord 97.5kg, ei tea kas kunagi üldse saan kui nüüd huvi veidi lahtunud :D

    Teil kindlasti saab vormi ka parandada ja saaks 10-20% otsa raskusele, üks tuttav deadliftis 70kg, trenni lõpus juba 110kg.
    Rinnalt surumise aitasin tal 50kg max pealt 65kg max peale.
    Kõrvalt vaataja näeb vead paremini ära, minagi aastaid tõstnud ja kui Kaido Leesmanni üheks trenniks kaasa palkasin sain aru et kõigis põhi tõstetes mingi viga sees
    Deadlifte ei hakka ma tegema vist kunagi ,eile tegin mingit poolkükiga harjutust..... need põlved drawing dead. Nii kui poolkükki läksin,oleks nagu mõlemasse põlve keegi noa sisse löönud. Slaavi kükiga pole seda jama. Ei tea mis kala on.Täpselt mingi kindla kraadi all ainult lööb põlvedesse valu sisse.

  10. #170
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Deadlifte ei hakka ma tegema vist kunagi ,eile tegin mingit poolkükiga harjutust..... need põlved drawing dead. Nii kui poolkükki läksin,oleks nagu mõlemasse põlve keegi noa sisse löönud. Slaavi kükiga pole seda jama. Ei tea mis kala on.Täpselt mingi kindla kraadi all ainult lööb põlvedesse valu sisse.
    Tee seda ja aeglase tempoga.



    Seda tee iga trenni lõpus, ma teen 2-3 seeriat mingi 5 min nii raskelt kui läheb.



    Põlve valu ilmselt täiesti ära ei kaogi aga kui sa lihased/sidemed tugevamaks treenid siis nad hoiavad paremini ja valu läheb paremaks.

    Üli hea asi on veel belt squat, ei pane nii suurt koormust põlvedele nagu kükk :


  11. #171

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Oda mis seal teise peal toimub. Tagurpidi kõnd lindil ? 😀😀
    Esimest olen teinud,sellega muidugi see probleem-et see nö "naistealal" ja seal hordide viisi naisi pidevalt oma virsikuid treenimas.

  12. #172
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 412

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Oda mis seal teise peal toimub. Tagurpidi kõnd lindil ? 😀😀
    Esimest olen teinud,sellega muidugi see probleem-et see nö "naistealal" ja seal hordide viisi naisi pidevalt oma virsikuid treenimas.
    Mul on trennis üles mäkke see lint ja mitte nagu mootoriga, ise pead suruma liikuma ja tunned kuidas põlves lihased/sidemed põletavad. Väga hea asi kui põlve tervisest hoolid (mida peaks kõik 30+ inimesed probably)

  13. #173

    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Pean rohkem hakkama arvutist eemal olema. Näen random spottides juba optibeti logo näiteks
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Lehekülg 9, kokku 9 EsimeneEsimene ... 789

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES