Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis limiiti mängite TowerGaming pokkeritoas? (saate valida 2 varianti)

Hääletajad
48. Sa ei tohi hääletada
  • 10NL

    15 31,25%
  • 20NL

    10 20,83%
  • 30NL

    10 20,83%
  • 50NL

    8 16,67%
  • 100NL

    3 6,25%
  • 200NL või kõrgem

    2 4,17%
Lehekülg 57, kokku 92 EsimeneEsimene ... 747555657585967 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 1832
  1. #1121

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Ma nüüd kolm shotti NL20 võtnud ja ei saa kuidagi hakkama. Nl10 võidad iga päevaga aga nii kui NL20 proovin siis jälle antakse panniga pähe. Mulje on jäänud et seal rahvas tükkmaad agressiivsem ja krt no tee mis tahad hitivad ära. Paar KKvsAA juurde ja olemas ongi. Grindin vist 50 BI NL10 ära ja proovin neljandat korda. Krt vah ei tohiks ju nii suur olla.
    minu meelest ongi just parem see, et rahvas aggrom ja loosem. seal nl10 oli julm nitikari ja shortstackerd kes ootasid oma aa kk. nl20 palju mõnusam

  2. #1122
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    22 BI oli Nl20 jaoks. Peaks piisama ju ometi.
    Jup.

  3. #1123

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Mul oli mingi 700-800$ kui ma õigesti mäletan ning alles siis läksin NL20. Siis tundsin küll ennast ülihästi, ei olnud mingit probleemi isegi kui paar bi-d läks. Vb peaks ka tegelt NL50 jaoks 40BI grindima. Ei tohiks väga kaua aega ka võtta vist.

  4. #1124
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Ma läksin nl20 mingi 650ga, nl30 900ga, nl50 1400ga. Alati olen alguses paar biiti saanud, aga pole hullu olnud ja olen ilusti mängu käima saanud :).

  5. #1125

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tower on ikka sick tuba. ;D Hommikul tegin 500se sessi. Mitte midagi ei hiti, kõik täiesti kinni ja -30$. Nüüd praegu tegin 2 sessi, 800 kätt mängisin ja 126$ plussis. BOWBOW!!! ;D ;D ;D

    Fishe on täna sitaks, nii et andke kuuma! Ja kui leiate, et lauad hakkavad nitistuma, siis tehke ise uus laud. Fishid tulevadki just nendesse, sest nad ei viitsi oodata raha äraandmist.

  6. #1126

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tegin väikse sessi 2.5 k kätt just. Mul vist totaalne karmavõlg Toweri ees. Miksi triljon outi oli kogu aeg aga mitte midagi ära ei tulnud. Miinus polnudki eriti suur aga noh kettase ajas selline värk. Õhtul proovim veel siis vähe pikema sessi.

  7. #1127

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Üks selline rumal küsimus - kas tasub veel Towerisse rahasid kanda, kas nende boonussüsteem toimib veel korralikult?

  8. #1128
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe
    Üks selline rumal küsimus - kas tasub veel Towerisse rahasid kanda, kas nende boonussüsteem toimib veel korralikult?

    Ikka tasub,boonussüsteem ikka sama ju.

  9. #1129
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas urmo1

    Ikka tasub,boonussüsteem ikka sama ju.
    Eem, mis mõttes. Muudeti just ära ju. Kui alguses mängima asuda, siis starting bonus on vist veel korralik, aga reload boonuseid enam ei eksisteeri ju. Ma olen level2 ja mu 1$ point clear rate on 25 :/. Reload boonuste ajal oli siis 8 pointi per 1$. Seega vahe on hetkel pea 3 kordne.

    Ja vahemärkusena, eile sellel loyalty vms freerollil, 2k Q jõudsin finaallauda, kus AK kohtus AA-ga. Standard ühesõnaga ja lendasin 7dana ning sain ~90$.

  10. #1130

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Eem, mis mõttes. Muudeti just ära ju. Kui alguses mängima asuda, siis starting bonus on vist veel korralik, aga reload boonuseid enam ei eksisteeri ju. Ma olen level2 ja mu 1$ point clear rate on 25 :/. Reload boonuste ajal oli siis 8 pointi per 1$. Seega vahe on hetkel pea 3
    Ma sain pärast peale 4 päevast korralikku punktirallit clearing rate 22p 1$. NL10 sai siis 30-40 puntki päevas tehtud. Nüüd on kukkund taas 32p 1$ eest. Jama. Õnneks on veel 24. märtsini 8x boonus ja viimasel hetkel tehtud 8x bonus dealer offer ka vist ei kao ära....

  11. #1131
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe
    Üks selline rumal küsimus - kas tasub veel Towerisse rahasid kanda, kas nende boonussüsteem toimib veel korralikult?
    Esimene deposiit boonus on ikka väga hea 8x vabastamisega, kuni 2000$ võimalik valida.

  12. #1132

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Esimene deposiit boonus on ikka väga hea 8x vabastamisega, kuni 2000$ võimalik valida.
    tänud info eest ja proovin toweri ära

  13. #1133
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe
    tänud info eest ja proovin toweri ära
    Nägin, et mängid 6maxi, Toweris on ainutl 5maxi võimalus. Igaks juhuks teavitan.

  14. #1134
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    mhm.. plaanis mingi 150 euri sisse kanda, mis on umbes 200$.. kas mul tasuks valida 75$ GROUND FLOOR BONUS või 200$ GETTING AHEAD BONUS
    ma kardan et seda viimast boonust ma lahti ei saa, kuna mängin mingi neljas NL10 lauas..

  15. #1135
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mhm.. plaanis mingi 150 euri sisse kanda, mis on umbes 200$.. kas mul tasuks valida 75$ GROUND FLOOR BONUS või 200$ GETTING AHEAD BONUS
    ma kardan et seda viimast boonust ma lahti ei saa, kuna mängin mingi neljas NL10 lauas..
    Kui laudu ei lisa, siis teisega võid hätta jääda jep. Samas minu arust seda 200$-st vabastatakse 5$'ste osadena, vähemalt mul tehti nii, siuke stabiilne juurdetiksumine BR'le. 75ne peaks korraga kogu kupatusena clearides tulema.
    Kuna hetkel Towerist enam peale starting bonuse korraliku clear ratega asju ei saa, siis uuri selle 200'se kohta, kas ta ikka on 5$ste osadena tuleb, siis vb oleks isegi see mõistlikum ehk teed niipalju kui jõuad, sest häid boonuseid peale seda ootamas anyway pole.
    Minu loogika vähemalt selline.

  16. #1136

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    75 pakett tuleb samamoodi 5te osadena.

  17. #1137

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Plaan ka triobetist ära kolida ning towerisse boonuseid korjama minna. Olen tight/agressive mängija ja nüüdsest 10NL-is
    Kui tower on multitablemiseks parem kui triobet, siis olen vabalt valmis 6lauda korraga mängima.
    Kuu ajaga olen nüüd mänginud (4-6lauda) 14k kätt.
    Milline boonus oleks mul kõige optimaalsem võtta, et sellest kõige rohkem kasu saaks :)

    Uurisin ka ise natukene ja vaatasin nii 75$ kui 200$ osas on terminites kirjas

    Bonus is released at a rate of 8 Player Points per bonus dollar and will be issued to your account in installments of $5. You have 60 days to clear the bonus.

    tundub, et 200$ seega mõtekam?

  18. #1138
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    Plaan ka triobetist ära kolida ning towerisse boonuseid korjama minna. Olen tight/agressive mängija ja nüüdsest 10NL-is
    Kui tower on multitablemiseks parem kui triobet, siis olen vabalt valmis 6lauda korraga mängima.
    Kuu ajaga olen nüüd mänginud (4-6lauda) 14k kätt.
    Milline boonus oleks mul kõige optimaalsem võtta, et sellest kõige rohkem kasu saaks :)
    Praegu on oluline võtta võimalikult suur first deposiit boonus, midagi väga kaotada ei ole, kui ära ei vabasta, sest boonus vabastatakse 5$ osadena. Sellise koormuse juures 14k kätt, üle 75$ ei jõua boonust kindlasti vabastada, isegi sellega võid hätta jääda aga samas 30$ jääb jälle väheks.

    Soovitan 75$ first deposiit boonus valida ja kasuta ikka foorumi linke liitumisel


  19. #1139

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    no ma nüüd ei tea... kui teha väikesed kalkulatsioonid
    kui saab 6lauda korraga mängitud, siis sinu esimeses postis on toodud, et 9lauda ja 15p h, seega kui mina mängin kuuel siis tuleb 10p h
    see teeb nii, et iga 4-ja tunni tagant vabastaks 5$ ja kuna kuus jääb sinna 60-70tunni kanti, siis kaks kuud aega 120-140tundi, mis teeb
    150-175$. või ma olen millegist valesti aru saanud?

  20. #1140
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    no ma nüüd ei tea... kui teha väikesed kalkulatsioonid
    kui saab 6lauda korraga mängitud, siis sinu esimeses postis on toodud, et 9lauda ja 15p h, seega kui mina mängin kuuel siis tuleb 10p h
    see teeb nii, et iga 4-ja tunni tagant vabastaks 5$ ja kuna kuus jääb sinna 60-70tunni kanti, siis kaks kuud aega 120-140tundi, mis teeb
    150-175$. või ma olen millegist valesti aru saanud?
    Arvutus peaks õige olema. Nagu Tigrano ka ütles, on ka hetkel suht ükskõik, kas jõuad boonuse clearitud või mitte, aga et ta vähemalt koguaeg tiksuks. 200$ boonuse puhul oli, aga see, et tuli vist ka sissemakse teha vähemalt 200$.

Lehekülg 57, kokku 92 EsimeneEsimene ... 747555657585967 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES