Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 3, kokku 3
  1. #1

    NL25 6max Kas liiga fancy play?

    Ma ei osanud villanit muu käe peale panna, kui flushdraw, Kõik timingtellid näitasid, et tal väga kätt ei ole, kas riveri shove on +ev? Ma tõesti ei usu, et ta seal tP-ga callib, ma ei usu et ta sellega isegi riveril bettis.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (3 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($23.30)
    BB ($38.85)
    Hero (Button) ($27)

    Preflop: Hero is Button with K, 6
    Hero bets $0.75, SB calls $0.65, 1 fold

    Flop: ($1.75) 10, 3, 4 (2 players)
    SB bets $1, Hero raises to $3, SB calls $2

    Turn: ($7.75) 9 (2 players)
    SB checks, Hero bets $4.25, SB calls $4.25

    River: ($16.25) 8 (2 players)
    SB bets $4.50, Hero raises to $19 (All-In)

  2. #2

    Re: NL25 6max Kas liiga fancy play?

    Hmm, kui turni bettida siis 6$ oleks seal normaalne.
    3-handed ka, mingi eelneva actioni info võiks ka olla. See flopi reraise annab sulle võimaluse näha odavalt river (turni ta juba checkis).
    Ma pole päris kindel kas see riveri shove on siin hea, samas seda tuleb kasutada ikkagi vahest.

  3. #3
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL25 6max Kas liiga fancy play?

    Tsitaat Algselt postitas neeme
    Hmm, kui turni bettida siis 6$ oleks seal normaalne.
    3-handed ka, mingi eelneva actioni info võiks ka olla. See flopi reraise annab sulle võimaluse näha odavalt river (turni ta juba checkis).
    Ma pole päris kindel kas see riveri shove on siin hea, samas seda tuleb kasutada ikkagi vahest.
    * turni panuse suurus on savi kuni see on sinu standard turni cbeti suurus.
    * checkida järgi oleks hea, aga samas suht läbinähtav kui riveri peaks mast saabuma, valuet väga ei pruugi saada.
    * riveri allinn on siin puhtalt vastase tunnetuse asi, kas on herocaller või pigem kartev mängija, panuse suurust arvestades fold equity sul eksisteerib kui eeldasid et vastane teeb blocking beti mitte valuebaeti, mis ootab raise
    * ma ei läheks riveris allinn, põhjus lihtne see on nõrgem kui jätta miski 1,5$ stäkk endale alles ja kui ta sind callib siis säästad 6bb. win-win.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES