Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 16 EsimeneEsimene ... 6141516
Näidatakse tulemusi 301 kuni 313, kokku 313
  1. #301

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Mul on Redkingsi kahel korral juba raha lauda kinni jäänud. Esimene kord sai asja korda. Teine kord kanti ainult osa tagasi ja ütlevad et nemad ei näe et midagi kinni oleks ja hämatakse või ei vastata üldse. Summa on küll tühine aga ei soovi küll enam nende suppordi ega sarnaste probleemidega tegeleda. Õnneks kohti jagub kus mängida.

  2. #302
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas potreraiser
    Mul on Redkingsi kahel korral juba raha lauda kinni jäänud. Esimene kord sai asja korda. Teine kord kanti ainult osa tagasi ja ütlevad et nemad ei näe et midagi kinni oleks ja hämatakse või ei vastata üldse. Summa on küll tühine aga ei soovi küll enam nende suppordi ega sarnaste probleemidega tegeleda. Õnneks kohti jagub kus mängida.
    See raha lauda kinni jäämine on Ongames üldine probleem ja RedKings pole selles otseselt süüdi ning raha kantakse arvele tagasi alati 24 või maximum 48h jooksul. Muidugi kindlasti ei ole tegu meeldiva asjaga, mida ikka viimaselajal tihti kipub esinema.

  3. #303

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Huvitav oleks teada saada redkingsi ja muude tubade müüginumbritest võrreldes aasta taguse ajaga.

  4. #304
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Huvitav oleks teada saada redkingsi ja muude tubade müüginumbritest võrreldes aasta taguse ajaga.
    Kuskilt sai graafikuid võtta Ongame arengust, katsun leida.

  5. #305

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    raha kantakse arvele tagasi alati 24 või maximum 48h jooksul.
    Mitte alati. Mul on sellest juba üle nädala möödas, jõudis ainult osa tagasi ja ülejäänu ilmselt ei jõuagi.

  6. #306
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas potreraiser
    Mitte alati. Mul on sellest juba üle nädala möödas, jõudis ainult osa tagasi ja ülejäänu ilmselt ei jõuagi.
    Tõesti huvitav..Saada mulle PM oma kasutajanimega ja summa, mis peaks puudu olema ning katsun asja ehk kiiremini ajada.

  7. #307

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Kas kellelgi on veel sellist jama, et ei saa RedKingsi cashieri sisse?
    Kui programmist vajutan cashier, siis ei reageeri ta üldse. Kui üritan veebist sisse logida, siis esimesel korral logiks nagu sisse ja koheselt suunab logouti ka.
    Imelik süsteem.

  8. #308
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    Kas kellelgi on veel sellist jama, et ei saa RedKingsi cashieri sisse?
    Kui programmist vajutan cashier, siis ei reageeri ta üldse. Kui üritan veebist sisse logida, siis esimesel korral logiks nagu sisse ja koheselt suunab logouti ka.
    Imelik süsteem.
    Seda ikka juhtub vahel, siis vaja kannatust jälle, et oodata, kui softi probleemid jälle lahendatud.

  9. #309
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    No ei leia mina seal toas sellist kohta, kus ma vaadata saan kas ta salvestab ikka hand history kuskile. Tahaks HEM-i seal tööle saada, aga huiat ma ütlen.

  10. #310

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    No ei leia mina seal toas sellist kohta, kus ma vaadata saan kas ta salvestab ikka hand history kuskile. Tahaks HEM-i seal tööle saada, aga huiat ma ütlen.
    Käsi hakkab salvestama automaatselt folderi, mis asub xp peal C:\Documents and Settings\xxx\Local Settings\Application Data\P5\RedKings\handhistory

  11. #311
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Käsi hakkab salvestama automaatselt folderi, mis asub xp peal C:\Documents and Settings\xxx\Local Settings\Application Data\P5\RedKings\handhistory
    Aga vista peal? Ma ei suuda kuidagi leida. :/

  12. #312

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    vistapeal ma ei tea, aga XP pealt ma kah searchiga ei leidnud seda folderit, vaid copysin sellesama rea PokerTrackerisse ja käed tulid.

  13. #313

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tervist foorumlased.

    Mul järgmine mure: Tegin hiljuti RedKings pokkerituppa konto, peamise eesmärgiga tasuta PokerTracker 4 välja grindida. Konto tehtud, depo tehtud, sain mängida paar-kolm päeva ja enam ei lase sisse logida. Tarkvara ütleb: "Your account is blocked. Please contact support." Nojah, mis siis ikka, kiire meil supporti ja tuleb selline vastus:

    Thank you for your E-mail regarding your account.

    Please be advised that your account is not blocked. You should able log in and play without any issues.

    I would like to inform you, that this message you might receive if your Internet provider blocking gaming sites.
    Asi on aga selles, et DNS hookus pookus on tehtud, teised saidid nagu PartyPoker ja PKR töötavad ilma probleemideta ja ei oska nagu enam midagi muud teha. RedKings.com leht avaneb samuti, samas "Instant Play" (e. brauseris mängimine) laeb ära ning siis viskab sama errorit mis tarkvara.

    Mingisugust esimese depo boonust on mul vist kah RK-s võimalik lahti mängida ja PT4 triali asemel tahaks kah ikka full versioni lahti saada enne triali lõppu... Niisiis, oskab keegi öelda milles probleem olla võib?

    Ette tänades,
    Mängija nr. 1

Lehekülg 16, kokku 16 EsimeneEsimene ... 6141516

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES