Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 16 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 313
  1. #41

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    et ehk siis kes on potti raha pannud, mitte lihtsalt käes osalenud ?
    Just.

    Kui Sa saaksid ühe punkti iga jaotuse eest, millel osaled, võrduks 8x boonus umbes 300% rakebackiga

  2. #42

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Nüüd RedKingsis seljataga esimene pikem sess, mille tegin 12 laual ja kestis 2h, selle jooksul kasutasin ka camtasiat, mozillat, msn jne ja suuremat lagi tunda ei olnud, kui just camtasia ajal korra natukene, sest osad lauad olid ka natuke kattes. Kindasti vahetasin ära layoudi aga kõik on ikka liiga kirev, tuleb veel vaeva näha sellega. Kaardid suuremaks ja veel mõned asjad suuremaks, nagu öelda nipet näpet ja saab tehtud.

    HEM töötas samuti hästi ainult vaja oma 3 rida statte veel paremini paigutada.

    Kõige rohkem häiris praegu üldse waiting listi puudumine, aga sai hakkama ning see uuendus pidi see kuu vist tulema nagu aru sain.

    Küll tegijamad ka scriptid üles riputavad kohe kohe, mis laudade suurusi reguleerivad ja vahetavad layoute jne.

    Laudasi on jubedalt juurde tekkinud, samuti ka fishe, nii et olen edasi positiivne.

    Mis arvuti sul nüüd oligi? ;D

    Enda AMD Athlon 2,41GHz , 2GB rami ees veidi põen. Ei tea kas veab välja... :-\ (kui siin juba mehed, kellel 4gb ramiga arvuti kinni tõmbab :-[)

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    1)redkingsi kodulehte vaadates läheb küll süda natuke pahaks.
    2)kui see promo läbi saab, kas siis on võimalik saada mingi muu promo või rakeback?
    3)neid VIP/VPP/misiganes punne saab siis pmst nagu FTP-s? (v.a. potti raha toppimise osa) i.e. rake on $0.6, mina olen potti raha toppinud, seega saan 0.6 punni ?

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mis arvuti sul nüüd oligi? ;D

    Enda AMD Athlon 2,41GHz , 2GB rami ees veidi põen. Ei tea kas veab välja... :-\ (kui siin juba mehed, kellel 4gb ramiga arvuti kinni tõmbab :-[)
    Minul on Intel Core Duo E8400, 4GB RAM ja loomulikult XP ;D

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    1)redkingsi kodulehte vaadates läheb küll süda natuke pahaks.
    2)kui see promo läbi saab, kas siis on võimalik saada mingi muu promo või rakeback?
    3)neid VIP/VPP/misiganes punne saab siis pmst nagu FTP-s? (v.a. potti raha toppimise osa) i.e. rake on $0.6, mina olen potti raha toppinud, seega saan 0.6 punni ?
    Praegune koostöö ongi sellise suunaga võetud, et läbi foorumi linkide liitunud mängijaid saaksid ka edaspidi parimaid pakkumisi RedKingsis. Ühesõnaga võite rahumeeli promo boonuse ära vabastada ja küll me Janariga Teid edaspidi aitame hüvede saamisel

    3)neid VIP/VPP/misiganes punne saab siis pmst nagu FTP-s? (v.a. potti raha toppimise osa) i.e. rake on $0.6, mina olen potti raha toppinud, seega saan 0.6 punni ?

    Jah, täpselt nii ongi.l


  6. #46
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Panin selle layouti, mida virx lahkesti pakkus ja ma pean ütlema, et nii mulle see asi meldib. Originaalvälimus on täielik pask ikka sellega võrreldes. 8l laual jooksis normaalselt, vahepeal võttis vähe tiksuma. Seda kätefilei pole siiamaani suutnud tuvastatda ja lasin ilma träckkimata aga prague jh jagub igasuguseid mõnusaid vendi. PFAI 9Ts 100bb jne. Arvamus hakkab paremaks minema.

  7. #47

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    cascade on olemas? ei leidnud ise .. mind häirisid need toolid .. öak .. saaks nagu starsi simple theme oleks isegi pandav ... ime kui mu dell sellega h2tta ei jää .. (4gb rammi ja mingi 2.5ghz dual core äkki vms .. need ongamed teemad on nii ressursi nõudlikud).

  8. #48
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Kas redkingsi homepageil jääb kõik samaks selles suhtes, et siiamaani mul pole uue softiga uuendanud seda punnide seisu ja iga hetk peaks uus osa vabanema. Kas võtab uuendmaine lihtsalt aega või on mingu uus dela.

    Ja kas enne Pokkeriprode koostööd redkingsiga läbi selle affi. lingi liitunud saavd ka pärats neid uusi boonuseid?

  9. #49
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    cascade on olemas? ei leidnud ise .. mind häirisid need toolid .. öak .. saaks nagu starsi simple theme oleks isegi pandav ... ime kui mu dell sellega h2tta ei jää .. (4gb rammi ja mingi 2.5ghz dual core äkki vms .. need ongamed teemad on nii ressursi nõudlikud).
    võta see virxi pakutud layout ja iga kord kui soft töös viska see redkingsi kausta
    vaata nii
    peaks kohe töötama
    nii oli päris pandav. See orikas välimus on ja paras ****
    ja cascadest ei tea, aga keegi rääkis mingist autohotkey asjast et saab lauad hüppama ja cascadei saad ise laduda suured tabelid suht hõlpsalt

  10. #50
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    kui hotkeyd olemas siis kõik postitage ilusti siia ka, oleks päris eduline mängimiskoht siis

  11. #51
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Ja kas enne Pokkeriprode koostööd redkingsiga läbi selle affi. lingi liitunud saavd ka pärats neid uusi boonuseid?
    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Praegune koostöö ongi sellise suunaga võetud, et läbi foorumi linkide liitunud mängijaid saaksid ka edaspidi parimaid pakkumisi RedKingsis. Ühesõnaga võite rahumeeli promo boonuse ära vabastada ja küll me Janariga Teid edaspidi aitame hüvede saamisel

  12. #52

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Kas redkingsi homepageil jääb kõik samaks selles suhtes, et siiamaani mul pole uue softiga uuendanud seda punnide seisu ja iga hetk peaks uus osa vabanema. Kas võtab uuendmaine lihtsalt aega või on mingu uus dela.
    Punktide uuenemine võib tõesti natuke aega võtta. Samas, kui mõned tunnid möödas on ja punktid endiselt uuenenud ei ole, võiksid mulle PM-i saata või kirjutada support@redkings.com.

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Minul on Intel Core Duo E8400, 4GB RAM ja loomulikult XP ;D
    ohoo, mul kõik samad näitajad :)

  14. #54

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    plaanisin ka redkingi liituda aga jah uus soft ajas hetkel plaanid vussi.
    nasa arvutit mul ka pole nii, et peab tuba vahetama.
    ootan kui tehakse parandused softis ja siis $800 boonust vabastama.
    :)

  15. #55

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    AHK-dega vennad töötavad, aga eks see võtab mingi aja, hetkel pole mingeid scripte saadaval P5 jaoks.
    Ise ootan kõige rohkem auto move scripte, see on üle prahi võrreldes cascade ja stack modega, tile poole üldse ei vaata, see on IMO kiviaja lahendus.

  16. #56
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Mind hullult häirib see, et cashier ja account balance on nii uimased. Kogu aeg ei saa aru, kas oled kuskil raha tiltanud, või jälle ringleb kuskil paar buy-in´i ja otsivad koduteed.
    Pole träckima ka saanud, et ei saagi aru, mida arvata

  17. #57
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Nii esimene script olemas, seekord ostsin selle ;D

    http://www.ongamehacks.com/

    Muud kasu pole, kui vahetab laua ise aga seda kõike aeglaselt, sest mõeldud ka kehvemate arvutite jaoks. Kaardid on ilusad, diiler button ka suurem ning hea must taust, lisaks on paremini välja toodud need action nupud.

    Edit: küsisin ühtteist lisa ja sain vastuseks:

    Hi Siim,
    I'm glad that everything worked out!
    As for other scripts, we're right now very actively working on this and plan to provide at lease the following scripts very soon:
    - automatic 'mini tables' function;
    - automatic closure of the chat panel;
    - fix for the tables so that all buttons would be fully available even when the table is in mini-mode.
    After those three patches are provided, we can work further on making customized upgrades but right now all our efforts unfortunately go into working on the abovementioned hacks.

    I will make sure that we will inform you as soon as we have anything new launch!

    Many thanks,
    Tom

  18. #58

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Nii esimene script olemas, seekord ostsin selle ;D

    http://www.ongamehacks.com/

    Muud kasu pole, kui vahetab laua ise aga seda kõike aeglaselt, sest mõeldud ka kehvemate arvutite jaoks. Kaardid on ilusad, diiler button ka suurem ning hea must taust, lisaks on paremini välja toodud need action nupud.

    Edit: küsisin ühtteist lisa ja sain vastuseks:

    Hi Siim,
    I'm glad that everything worked out!
    As for other scripts, we're right now very actively working on this and plan to provide at lease the following scripts very soon:
    - automatic 'mini tables' function;
    - automatic closure of the chat panel;
    - fix for the tables so that all buttons would be fully available even when the table is in mini-mode.
    After those three patches are provided, we can work further on making customized upgrades but right now all our efforts unfortunately go into working on the abovementioned hacks.

    I will make sure that we will inform you as soon as we have anything new launch!

    Many thanks,
    Tom
    Ostsin ja proovisin selle ka ise ära.

    Tigranoga igati nõus - laud on mõnus, kaardid ka mini-suuruses laual 1600x1200 resoga loetavad, diilerinupp hea suur, käima panna lihtne (ei pea iga kord faili üle copyma). Närvidele käib ka mulle ca. minutine ooteaeg iga kord, kui RedKings käima panna, kuid ehk teevad tulevikus paremaks - lubati mulle käsi südamel pidevaid uuendusi :)

    Ja "auto-mini-table't" ootan huviga ...

  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Kolmapäev, 17. juuni 22:00
    $1000 garanteeritud, $5+$0.50 sisseost ning võitjale iPod Shuffle!


    Et täna siis selline turna on seal

  20. #60
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Kolmapäev, 17. juuni 22:00
    $1000 garanteeritud, $5+$0.50 sisseost ning võitjale iPod Shuffle!


    Et täna siis selline turna on seal
    Jah sellised turniirid RedKingsis tulekul:

    3 uut ja lahedat turniiri RedKingsis

    1. Kolmapäev, 17. juuni 22:00
    $1000 garanteeritud, $5+$0.50 sisseost ning võitjale iPod Shuffle!

    2. Neljapäev, 18. Juuni 21:00
    $1000 uue tarkvara freeroll ainult kutsetega (oled kutsutud!) *

    3. Pühapäev, 21 Juuni 21:00
    $1000 lisatud raha ja $5+$0,.50 sisseost – uue tarkvara turniir!

    Tasuta $10+$1 turniiripilet
    (Kõigile, kes lõpetavad kolmapäevasel turniiril rahalisel kohal!)

Lehekülg 3, kokku 16 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES