Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 16 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 313
  1. #141

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Tekkis küsimus, kas enam need Pokkeriprode boonused ei tööta?
    NB!!! Boonused kehtivad ainult 15.06 -21.06.09 ja liitumisel tuleb kasutada PokkeriProd.com liitumislinki


    Aga ehk tuleb miskit uut ka, see oli tõesti kole lühike aeg.

  2. #142

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Kui keegi on veel lähipäevil deposiiti tegemas/teinud ja boonuseid väga saada tahab siis pange mulle PM ja ajame korda

    Uute boonuste teemal räägime kohe-varsti Tigranoga läbi ja vaatame, mis teha annab.

  3. #143
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Kas ongames datamineda saab?

  4. #144
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Kas ongames datamineda saab?
    Enne sai handgrabberiga.

    EDIT: praegu ei oska öelda

  5. #145

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    a kumb on siis siis kui palka saab võib selle välja võtta ?
    bump!

  6. #146
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    bump!
    Ei tea. Tõenäoliselt see:
    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    cashouti ei saa vast sellepärast ka teha, et sa nende stakega vehkat ei teeks
    Ehk väljamakset ei saa teha kampaania vältel. Siis, kui kampaania läbi võid teha väljamakse.

    Originaallause ise oli selline:
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    [i]The "salary" is paid at the end of the 4 week campaign and players are not allowed to do any withdrawals during this period.

  7. #147

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    et siis kaks 4 nädalalist tsüklit millelõpus võib cashoutida ?

  8. #148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    et siis kaks 4 nädalalist tsüklit millelõpus võib cashoutida ?
    Ei üks nelja nädalane tsükkel. Seda ma ei tea, miks neil on aga kampaania kestvuseks märgitud 6 nädalat (21.juuli - 31. august) :-\

  9. #149
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    mul oleks natuke nõu vaja ,ühesõnaga ma liitusin läbi teie pokkeriprod.com nüüd selle redkingsiga ja võtsin 500 boonuse ,aga nüüd eile sai mängitud tulin topi enim punkte saand mängija:):) ja võitsin sellega nüüd aind ma ei tea mida no saana aru lähen lehele et pane sinna summa palju tahad ,aga ma ei saand sellest lausest aru Please note you will not be able to purchase another bonus for 30 days.
    Choose wisely, select a bonus that will last you at least 30 days! no ma saan aru sellest et eesti keeles tähendab see umbes nii Palun pane tähele, et sa ei saa osta veel üht boonust 30 päeva. Vali targalt, vali boonus mis kestab sul vähemalt 30 päeva aga poindist ei saa aru nüüd kuidas seee boonus vabaneb, mitme mängija punktide vastu ja kas mul see pokkeriprode bonus kaob ära siis ,või see boonus mis praegu saaks valida, hakkaks hiljme jooksma no äkki keegi teab siin ,natuke midagi rohkme kui ma, ma ei saa üldse aru:)

  10. #150
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Jään vastuse võlgu, sest ise Red Kingsis ei mängi. Arvan, et TIGRANO oskab vastata aga ta hetkel trennis, proovin ta võimalikult kiirelt foorumisse peksta.

  11. #151

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    mul oleks natuke nõu vaja ,ühesõnaga ma liitusin läbi teie pokkeriprod.com nüüd selle redkingsiga ja võtsin 500 boonuse ,aga nüüd eile sai mängitud tulin topi enim punkte saand mängija:):) ja võitsin sellega nüüd aind ma ei tea mida no saana aru lähen lehele et pane sinna summa palju tahad ,aga ma ei saand sellest lausest aru Please note you will not be able to purchase another bonus for 30 days.
    Choose wisely, select a bonus that will last you at least 30 days! no ma saan aru sellest et eesti keeles tähendab see umbes nii Palun pane tähele, et sa ei saa osta veel üht boonust 30 päeva. Vali targalt, vali boonus mis kestab sul vähemalt 30 päeva aga poindist ei saa aru nüüd kuidas seee boonus vabaneb, mitme mängija punktide vastu ja kas mul see pokkeriprode bonus kaob ära siis ,või see boonus mis praegu saaks valida, hakkaks hiljme jooksma no äkki keegi teab siin ,natuke midagi rohkme kui ma, ma ei saa üldse aru:)
    kahjuks on su jutt väga segane ja sellest raske aru saada. kuid niipalju kui mina aru saan, siis sa oled võtnud pokkeriprode boonuse ja tegeled hetkel selle vabastamisega. juhul kui sulle pakuti mingitmoodi lisaks veel mingit boonust, siis ilmselt on ka sellel mingisugune tähtaeg, milleni on aega seda vabastada.. kuid eelnevalt pead esimese boonuse vabastama.

  12. #152
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    ok tänud:)

  13. #153

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    igaljuhul kui sa valid mõne boonuse lisaks, siis seda ära karda, et praegune boonus kuidagimoodi ära kustub.

    btw.. summer party turna peaks ongames 5minca juba käima, aga frozen.. kellegil laud ei avane.. 4k m2ngijat, ongame serverite jaoks vist liiga julm :P

  14. #154
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    ehh mul ka ei avane see summer party mul poleks meelde tulndki ,aga nüüd tuli meelde jah ja tühi vaikus selle koha pealt ,aga selle boonuse koha pealt mis nüüd sain see dayli player ranking vms:) kuidas see avaneb mitmele punnile praegu on 8 punkti eest dollar aga see sellest pole seal lehel midagi juttu:) aga üks küss oleks tigranole või kes seda toa värki orgunnib ,et kas tulevikus kui see first depo boonus läbi tehtud on siis saab edaspidi veel mingeid boonuseid mingit juttu nagu siin oli ,et siis pole vahet see boonus mis praegu oleks saand valida millest ma asja ei jaga:D

  15. #155
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    ehh mul ka ei avane see summer party mul poleks meelde tulndki ,aga nüüd tuli meelde jah ja tühi vaikus selle koha pealt ,aga selle boonuse koha pealt mis nüüd sain see dayli player ranking vms:) kuidas see avaneb mitmele punnile praegu on 8 punkti eest dollar aga see sellest pole seal lehel midagi juttu:) aga üks küss oleks tigranole või kes seda toa värki orgunnib ,et kas tulevikus kui see first depo boonus läbi tehtud on siis saab edaspidi veel mingeid boonuseid mingit juttu nagu siin oli ,et siis pole vahet see boonus mis praegu oleks saand valida millest ma asja ei jaga:D
    Tere gerd84,

    Eelmine küsimuse vastus on ilmselt selline, et praegune boonus PP500 alles sul jookseb ja ei ole mõtet ühtegi teist boonust lisaks võtta, sest need boonused lähevad järjekorda ehk peale selle pp500 boonuse lõpetamist saad alles seda pakutavat boonust vabastada, siin on aga üks kurb tõsiasi, et uue boonuse vabastamise aeg hakkab juba armutult tiksuma koheselt, kui oled mõne boonuse lisaks valinud, seega üldjuhul nii või naa ei jõua pakutud boonust ära vabastada, sest aeg juba tiksub, kui sina vabastad alles teist boonust.

    Edaspidiste boonuste osas katsun Janariga RK rääkida asjad veel üle, sest Jaanipäev segas natuke asjade ajamist aga arvan, et leiame igale mängijale sobiva lahenduse. Janar juba oli maininud ka, et PM temale ja katsub asjad korda ajada ;D aga täpsemalt, siis anname teada, kui asjad räägitud.

    Parimat,

    Tigrano

  16. #156
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    tänud tigrano vastamast:) ei hakand seda boonust võtma loodan ,et teil tulevikus janariga tuleb midagi redkingsi ei viitsi igakuu tuba ka vahetada, aga nüüd üks suurem probleem ja palve eile sai mängitud esimene sess ,väike mingi 300 kätt ,ennem sessi alustamist oli mul arvel 815 peale sessi lõppu oli 797 aga manager näitab mulle sessioon jäi plussi 30 daalaga ok vb tõesti manager kaotab käed ära mõned ,aga olen üsna kindel 1000 prossa kuna see oli nii väike sess ,et ma võitsin rohkem kui kahjumi jäin kindlasti kohe ,võibolla viga selles ,et üks laud kadus lampi ära ka iseenesest, ja õhtul tegin teise sessi oli mul arvel 797 lõpetasin oli 767 jälle kuhugi raha kadund ,ka see sess ma olen kindel, et ma ei saand niipalju kaotada 300 käe peale kuskil jäi jälle raha rippuma ?olen lugend siin ,et vahel on nii olnd ,aga see oli eile ja täna praeguseks pole midagi tulnd arvele ja suppordi saatsin eile kirja vastust ei ole tulnd hommikul kirja vastust pole tulnd? äkki saaks keegi nedega ise läbi rääkida oleks väga tänulik näiteks tigrano või janar vb mu inglise keel pole ka nii hea ,aga siis nad olesk kirjutand vastugi ,et ei saa aru vms aga täielik vaikus ma ei jäänd eile mitte kuidagi 50 daalaga miinusees see on võimatu kindlasti jäin plussi need olid nii väiksed sessid lihsalt pole võimalik sain ise paar head allinni endale ,aga kindlasti vastu ei kaoatnd niipalju ehk oleks võimalik rääkida nendega ,minuga nad ei räägi:):)

  17. #157

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    u just wait. oota õhtuni, tavaliselt 24hazzi jooksul tuleb papp tagasi.

  18. #158
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    u just wait. oota õhtuni, tavaliselt 24hazzi jooksul tuleb papp tagasi.
    Gerd84 see on kahjuks peale uue softi tulekut esinema hakanud probleem, et rahad on kadunud. Üldjuhul kantakse kõik tagasi pokkerikontole 24h jooksul nagu rankapoeg mainis aga alati tasub saata kindluse mõttes supporti kiri. Kui oled kirja saatnud, siis varsti saad ka vastuse, sest kiri edastatakse rahaasjade osakonda ja sealt tuleb ka vastus. Proovin kohe ka Janari kätte saada ja teavitada sinu probleemist. Üks asi muidugi, mida ei saa alati 100% võtta on HEMi andmed, sest laua sulgemine jne enne käe lõpuni mängimist, rikub ära ka käe handhistory kausta txt faili kirjutamise.

  19. #159
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    tigrano ,veel ei ole tulnd tuli just üle see 5.50 dollarit mis eile turna ära jäi see summerparty ja ma tean seda, et hem ei salvesta vahel käsi või midagi sellist ,aga ma tean 100 prossa ma ei saand jääda 50 daala miinusesse 600 käega sest ma tegin mitu head allinni enda kasuks ja ise ühe kaotasin no miljon prossa ma ei jäänd miinusesse aga eilse seisuga nagu jäin 50 daala suppordi saatsin eile õhtul kirja täna hommikul kirja kummalegile kirjale pole vastust saand aga eks vaatame äkki tuleb veel üle ja kui ei tule ,siis ehk saate uurida mis jama on muidu pole küll mõtet pokkerit mängida, kui päeva teenistuse pead majale kinkima :D sest ma jäin plussi ka veel see sama päev arvan ,et 70 daala on umbes kadund ,aga eks näis ootame äkki kannavad üle ja saadan kohe suppordi veel ühe kirja:)

  20. #160
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    tigrano ,veel ei ole tulnd tuli just üle see 5.50 dollarit mis eile turna ära jäi see summerparty ja ma tean seda, et hem ei salvesta vahel käsi või midagi sellist ,aga ma tean 100 prossa ma ei saand jääda 50 daala miinusesse 600 käega sest ma tegin mitu head allinni enda kasuks ja ise ühe kaotasin no miljon prossa ma ei jäänd miinusesse aga eilse seisuga nagu jäin 50 daala suppordi saatsin eile õhtul kirja täna hommikul kirja kummalegile kirjale pole vastust saand aga eks vaatame äkki tuleb veel üle ja kui ei tule ,siis ehk saate uurida mis jama on muidu pole küll mõtet pokkerit mängida, kui päeva teenistuse pead majale kinkima :D sest ma jäin plussi ka veel see sama päev arvan ,et 70 daala on umbes kadund ,aga eks näis ootame äkki kannavad üle ja saadan kohe suppordi veel ühe kirja:)
    Kirjutasin Janarile msn, momendil tal mingid toimetused ja ei vasta, kui kätte saan, siis ta uurib asja kindlasti, seega ära momendil uut kirja supporti saada ja suhtleme edasi siin, kui saad ise targemaks või probleem lahenes kirjuta siia, kui Janar saab ennem targemaks, siis samuti anname teada.

Lehekülg 8, kokku 16 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES