Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 16 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 313
  1. #161
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    niii midagi on siin tagasi laekund ma ütlesin neile algul et mul on 50 daaal kadund ja selle nad panid tagasi ka mulle just, aga ma jäin plussi ka tglt,ma olen sellespäris kindel ,võibolla tuleb juurde ,aga kui ei tule siis ma ei ole päris 100 prossa kindel kuigi 99 prossa olen kindel ,et midgai nad ikka mult vasakule lasknud ,aag las ta olla ,aga kui ükskord peaks veel nii juhtuma siis öelge neile edasi ,et tuleb kohtukeiss euroopa kohtus ( see naljaga öeldud) aga tõesti ma tahan keskenduda 100 prossa mängule ja teha kvaliteetset mängu analüüsida jne mitte iga 10 mintsa tagant arvestama ise paberi peal oma konto jääki kas klapib sissepandud ja kaotatud rahaga mis ma olen nende arust mingi sekretär kes peab raamatupidamist ka ajama ,see pahameel on redkingis ja üldse selle terve ongame kohta ,aga mis sa teed fishe seal ikka jagub selle eest:D:D:D

  2. #162
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    öösel on nad veel juurde pannud mul 30 daala, et ühesõnaga olen 80 daala tagasi saand ,aga loodan ,et see ongame võrk saaks ikka oma vana hiilguse tagasi kus oli palju mängijaid jne jne sest ega mul seal mängimise vastu pole üldse ,kui nad oma softid ja asjad korda saaks ,aga loodame parimat neilt ja tänud kõikidele siin foorumis olijatele kes on alati väga abivalmis kutid

  3. #163
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    öösel on nad veel juurde pannud mul 30 daala, et ühesõnaga olen 80 daala tagasi saand ,aga loodan ,et see ongame võrk saaks ikka oma vana hiilguse tagasi kus oli palju mängijaid jne jne sest ega mul seal mängimise vastu pole üldse ,kui nad oma softid ja asjad korda saaks ,aga loodame parimat neilt ja tänud kõikidele siin foorumis olijatele kes on alati väga abivalmis kutid
    Väga hea, et kõik korda said, saad nüüd rahulikult grindida.

  4. #164
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    haige värk mul samaja jama raha j2i laudadesse kinni, ja käistsi support laksas tagasi

  5. #165
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    muloli ka veel juurde tulnud BI. Ise kurat mõtleisn ka, et ei saanud nii miinuses olla. Nüüd rol väljas sealt ja lasin plo hilod seal. Jubesoft ikka micro
    peabki seda muude asjade kõrvale toksima hakkama

  6. #166

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    öösel on nad veel juurde pannud mul 30 daala, et ühesõnaga olen 80 daala tagasi saand ,aga loodan ,et see ongame võrk saaks ikka oma vana hiilguse tagasi kus oli palju mängijaid jne jne sest ega mul seal mängimise vastu pole üldse ,kui nad oma softid ja asjad korda saaks ,aga loodame parimat neilt ja tänud kõikidele siin foorumis olijatele kes on alati väga abivalmis kutid
    Vana hiilguse? Rahad on neil sea alati (juba poolteteist aasta eest) kuhugi mõneks ajaks kadunud, kuid alati tagasi tekkinud.

  7. #167
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    vana hiilguse all mõtlesin tglt seda,et siin pool aastat tagasi sai mängitud oli ikka 40 kilo inimesi sees hetkel hea kui 15 tuleb õhtuti ja et nad selle softi korda teevad aga seda raha teemat jah olen siin lugend,no loodame,et asi muutub ja kõik paremuse poole

  8. #168
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    mis teil kõigil on roll ainult 4BI et on probleem kui paar BI tuleb lauast 24h jooksul tagasi? ega miskit kellegil ära ei võeta

  9. #169
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    mis teil kõigil on roll ainult 4BI et on probleem kui paar BI tuleb lauast 24h jooksul tagasi? ega miskit kellegil ära ei võeta
    Samas on halb see, et fishidel vb ongi 4BI, mida nad ei saa ära annetada.

  10. #170
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Meeldetuletus kõikidele RedKingsi mängijatele, kes on liitunud RedKingsi läbi PokkeriProd.com linkide.

    Täna õhtul kell 20:00 leiab aset järjekordne PokkeriProd MEGA Series turniir. NB!!! seekord on ka turniir kaitstud salasõnaga: pokkeriprod ja igaks juhuks mainin veelkord, et osaleda palun ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijatel.

    Eelmisel turniiril osales kokku 11 mängijat, kellest osad ei olnud teatud põhjustel läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad, seega edetabeli punktid ja lisaauhinnad lähevad järgmistele mängijatele:

    Turniiride seeria kokkuvõttes 3 parimale Ipod suffled.

    Praegune turniiri edetabel: shipoopi21 - 5p
    deeflou - 3p
    insener - 2p

    Särgid saavad kõik läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad, kes on osalenud ühel MEGA series turniiril. Kuna särgid alles on teel RedKingsist siiapoole, siis arvan, et särkide jagamise teeks turniiri seeria viimasel päeval, kui on olemas ka täpne ülevaade särkide saajatest ning siis saab korraga kõigile särgid postitada või muul moel kätte toimetada.

    Kuna shipoopi21 võitis eelminekord turniiri, siis võidu puhul sai ta PokkeriProd.com tiimi poolt koolituspaketi, millest aga shipoopi21 teatud põhjustel loobus. Seega seekord tuleme veel vastu ja teeme sessi 2 koha omanikuga deeflou-ga. Kuna pühad olid vahel, siis deeflou-ga teen täna isiklikult esimese sessi ja vaatame ehk leiame mängust mõningaid leake ;D


    Seega kõik täna uuesti turniiri mängima, kes pole veel ühelgi osalenud tulge särgi järgi ja samuti võimalus veel Ipod Suffle tasku pista



  11. #171

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Redkingsis on ühekordne BadBeat bonus 50$, kui ma saan punaste kunnidega showdownil kotti. Lisatingimus on 500 punkti kogutud. Ma olen muidugi punaste kunnidega juba kotti saanud aga punkte veel koos ei ole. Kas ma võin punktid kokku koguda ja siis selle vana käe neile saata?

  12. #172

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Ma arvan, et pigem kui sul punased kunnid ja nendega biiti saad, siis saada see käsi neile 24h jooksul. Peale seda hakkad antud boonuse jaoks punkte koguma, juhul kui sul mõnda eelnevat boonust jooksmas ei ole.

  13. #173
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Redkingsis on ühekordne BadBeat bonus 50$, kui ma saan punaste kunnidega showdownil kotti. Lisatingimus on 500 punkti kogutud. Ma olen muidugi punaste kunnidega juba kotti saanud aga punkte veel koos ei ole. Kas ma võin punktid kokku koguda ja siis selle vana käe neile saata?
    kurat ei teadnudgi sellisest asjast. peab meelde jätma.

  14. #174
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Pumpan turniiri üles, sest PokkeriProd MEGA Series turniir kohe algamas 27 minuti pärast ja momendil ainult 6 reganut.

    Full ring turniirid ei toimu Ongames, kui pole vähemalt 10 osalejat, loodan, et tuleb veel osalejaid ikka.

  15. #175

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    ah wtf. Ma just sellepärast ajasin ennast koju. :-\ oleks võind veel rannas tsillida. :'(

  16. #176
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tere talv..

  17. #177

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    JAMA

  18. #178

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    kurat.

  19. #179
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    vana lits! Nii ei saa ju punne kokku ajada. kurjam selline, ma nädal aega selleks turnaks vamistusin ette ennast.

  20. #180

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Ma arvan, et pigem kui sul punased kunnid ja nendega biiti saad, siis saada see käsi neile 24h jooksul. Peale seda hakkad antud boonuse jaoks punkte koguma, juhul kui sul mõnda eelnevat boonust jooksmas ei ole.
    Ei ole, seal on, et iga mängija saab seda ühe korra insta, kui tingimused täidetud. Teine oli see, et punaste kunnide eest preflop saad 10$, kui 100 punkti kogutud, saatsin meili, vaatame mis saab.

Lehekülg 9, kokku 16 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES