Tsitaat Algselt postitas gerd84
mul oleks natuke nõu vaja ,ühesõnaga ma liitusin läbi teie pokkeriprod.com nüüd selle redkingsiga ja võtsin 500 boonuse ,aga nüüd eile sai mängitud tulin topi enim punkte saand mängija:):) ja võitsin sellega nüüd aind ma ei tea mida no saana aru lähen lehele et pane sinna summa palju tahad ,aga ma ei saand sellest lausest aru Please note you will not be able to purchase another bonus for 30 days.
Choose wisely, select a bonus that will last you at least 30 days! no ma saan aru sellest et eesti keeles tähendab see umbes nii Palun pane tähele, et sa ei saa osta veel üht boonust 30 päeva. Vali targalt, vali boonus mis kestab sul vähemalt 30 päeva aga poindist ei saa aru nüüd kuidas seee boonus vabaneb, mitme mängija punktide vastu ja kas mul see pokkeriprode bonus kaob ära siis ,või see boonus mis praegu saaks valida, hakkaks hiljme jooksma no äkki keegi teab siin ,natuke midagi rohkme kui ma, ma ei saa üldse aru:)
kahjuks on su jutt väga segane ja sellest raske aru saada. kuid niipalju kui mina aru saan, siis sa oled võtnud pokkeriprode boonuse ja tegeled hetkel selle vabastamisega. juhul kui sulle pakuti mingitmoodi lisaks veel mingit boonust, siis ilmselt on ka sellel mingisugune tähtaeg, milleni on aega seda vabastada.. kuid eelnevalt pead esimese boonuse vabastama.