Tsitaat Algselt postitas gerd84
tänud vastamast tigrano ,aga mingi diil on towriga ka teil? toweriga olen ka tglt liitund läbi teie linkide mul vahet pole kus mängin peeasi ,et hea boonus oleks ja ongame äkki saaks sinna midagi? põhimõtteliselt hetkel saaks tglt nii k aveel ,et jookseks mööda ongame teeks first depoka ja mängiks neid igas toas lahti,aga parem oleks ,kui saaks ühes toas mängida koguaeg .ja ps q kulgurile ka tänud vastamast olen seda bwini asja kuulnud ka ennem kuskilt ,aind ei tea kui õige see asi on ja kaua seda on nii,et netist uurid koode äkki lõpetavad selle asja ära, aga tänud ikka nõuannete eest praegu ja edaspidi !
Lood pole eriti muutunud ja RedKingsi kohapealt olen ikka veel teadmatuses, mis on väga kurb, sest paljud mängijad ootavad lubatud soodustusi. Toweris saan ühtteist leiutada aga sealgi kõik võtab momendil oodatust kauem aega. Terve Ongame võrk on peale softi vahetust nagu maapealt pühitud.

Tsitaat Algselt postitas gerd84
selline küsimus oleks ,et ma tegin selle pp500 läbi ,aga lõpus pidi tulema siis 100 usd + 100 aga tulnd on arvele 100 ,et saadan suppordi sinna kirja või mis teema sellega on?
Ole hea lisa mind msn tigrano(at)pokkeriprod.com, siis saan ehk e-maili RedKingsi saata ja järelpärimise teha. Kas teised, kes boonuse vabastasid on saanud MEGA promo preemia?

Tsitaat Algselt postitas Supsti
No tere talv, mis soft.. mul on kahe tuumaline prose, 4gb rami, väga hea video kaart ja ei suuda 7 lauda välja vedada. REAALNE. Pm jah, 3x nägin lihtsalt kuidas AA time outib 1 table sngdes, hitin flushi, ei saa raiseda, ega callida... Imestasin, et suutsin veel sellise laggiga mingit moodi breakeven mängida. VÄGA NÄRVIS OLEN.
Minu enda arvuti kannatab 12 lauda koos HEMiga, muidugi uus soft on jube ressursi röövel ja ei ole kõige parem multitablemiseks enam. Tegelikult 12 lauda on ikka liiga vähe ühe full ringi mängija jaoks.

Kui arvuti enam ei võimalda normaalselt mängida, siis ei jää midagi üle, kui tuba vahetada, sest uue arvuti ostmine oleks ju liiast.

Ning esimene kuu on näidanud, et softi uuendatakse ikka üli aeglaselt. Mingi pool kuud möödas tehakse uuendus river card faster, no siit pole lähiajal mingit mõstliku uuendust tulemas kindlalt.