Tsitaat Algselt postitas gerd84
redkingsil ka vist masu seda preemiat pole siiani üle tulnd sedA 100 usdi ei tea mis ootavad seal? aga TIGRANO kas oleks võimalik ja ütleks palju sul selel samsung t220 ma kuskilt lugesin tööriistade alt ,et sa soetasid ka endale ,et tahaks ka seda 24 ,aga küss olekski ,et kas sellele 24 monitorile mahub ongames ära 12 lauda kui lauad tõmbad täitsa väikseks ,no mulle ei istu kui jälgida ei saa:):) ,aga poes ei anta nii proovida koju:( no loodan et 12 lauda mahub nii ära,et mul on täielik ülevaade mitte et nad katavad ükstiest ,tahaks ikka täit ülevaadet laudadest:) Ma igaljuhul toen poest uue arvuti ka ongame jaoks ,arvan et pikas perspektiivis tuleb investeering kasulik:D
Ma saatsin sulle PM ja Sinu sada ootab minu käest saamist juba mitu päeva.Tahtsin kinnitust, et kas oled everin777 ja siis saadaksin sulle ka koodi mille alusel saad kätte oma 100$ preemia.

24 tollise monitoriga jääb 12 lauda kattesse, ma ise olen harjunud natuke kates mängima ja osa laudu on ka teise monitoril. Nüüd muidugi seda muret pole, kui üle 12 laua ma ei julge mängida, siis võib soft kokku joosta.

Kui sul boonus läbi saab, siis boonuse saab ka sulle uue.