Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 16 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 313
  1. #221

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    teine küsimus veel.

    kas ongame võrgus 6max turnasid ka on ja kas nad on kuidagi erinevalt märgistatud, praegu ei ole silm ühelegi peale hakanud
    Jep shorthanded turnasid on ning nagu öeldud siis on turna nimetuses kirjas, et kas shorthanded või SH. Sateliitide koha pealt ei oska öelda, sest ise pole korraga tavaliselt mitut sateliiti võitnud, kuid vaevalt et saab seal cashi.. pigem arvan, et saab mitu ticketit.. like võidad 100+8 turnale ticketi, siis sellega saad any 100+8 turnale regada ja kui ühe ära mängid saad teisele ka. Kunagi vähemalt oli nii, ilmselt siiski praegu ka.

    Aga jah, kõik turnad on ongame võrgus hetkel jube head, sest turnal on ikka täitsa mõnusad fishid ja suht lahedad keskmisest väiksemad fieldid ka, nii et ei pea ennast pikki tunde piinama. Samas on ka turnade lobby väga mõistlikuks tehtud. Olgu see soft, mis ta muidu on aga jah turnade jaoks sitaks hea, mulle meeldib.

  2. #222
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Jep shorthanded turnasid on ning nagu öeldud siis on turna nimetuses kirjas, et kas shorthanded või SH. Sateliitide koha pealt ei oska öelda, sest ise pole korraga tavaliselt mitut sateliiti võitnud, kuid vaevalt et saab seal cashi.. pigem arvan, et saab mitu ticketit.. like võidad 100+8 turnale ticketi, siis sellega saad any 100+8 turnale regada ja kui ühe ära mängid saad teisele ka. Kunagi vähemalt oli nii, ilmselt siiski praegu ka.

    Aga jah, kõik turnad on ongame võrgus hetkel jube head, sest turnal on ikka täitsa mõnusad fishid ja suht lahedad keskmisest väiksemad fieldid ka, nii et ei pea ennast pikki tunde piinama. Samas on ka turnade lobby väga mõistlikuks tehtud. Olgu see soft, mis ta muidu on aga jah turnade jaoks sitaks hea, mulle meeldib.


    proovisin ka täna turnasi alustasin buy in 54 $ 3k$ gtd mingi pool tundi tagasi ja 10 min tagasi võtsin champinship 250 k $ gtd turna lahti ja mõlemad katkestati ära,taaskord näitab ongame oma taset.

  3. #223
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    mängiusin 10 000 vip guarnateed ja frozen:P

  4. #224

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Kavatsen ka täna turnasid proovida, sest cash on täiesti välja surnud. Uskumatu lihtsalt. Varem pole sellist asja olnud, et pühapäeva õhtul on 4 lauda ainult cashis.

    Soft crushis ka.

  5. #225
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    seda laudade väljanägemist saab ka kuskilt muuta ?
    tirisin just ja liiga kirju nende mehikeste kujudega imo

  6. #226
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    seda laudade väljanägemist saab ka kuskilt muuta ?
    tirisin just ja liiga kirju nende mehikeste kujudega imo
    Vaata sellelt lingilt seal on postitatud kust saab tõmmata erinevaid laudade layoute: http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1522.270.html

  7. #227
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    ma ütlen ausalt kõige parem support ongames on betssonis tra vennad nii abivalmid ja 1 min saab supporti lives kätte, BWIN aga polegi live supporti epic shit on see bwin

  8. #228
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Plaanin nädala lõpus võrku vahetada. Kas Ongames kaob raha endiselt musta auku ja seda tuleb suppordilt järgmine päev lunida?

  9. #229

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Plaanin nädala lõpus võrku vahetada. Kas Ongames kaob raha endiselt musta auku ja seda tuleb suppordilt järgmine päev lunida?
    Mul eile juhtus nii.

  10. #230
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mul eile juhtus nii.
    Ja mis siis saab? Kust sa üldse ära adusid, et pappi puudu on? Kas ilma suppordi kontaktita jääbki "kadunud" nuts saamata?

  11. #231
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Ja mis siis saab? Kust sa üldse ära adusid, et pappi puudu on? Kas ilma suppordi kontaktita jääbki "kadunud" nuts saamata?
    No ma arvan, et see rahade kadumise teema on natuke üle paisutatud, sest pole ühtegi juhtumit minumeelest, kus raha oleks kaduma läinud. Kõik teavad, et Ongames selline asi vahel juhtub aga suuremat probleemis sellest ei ole, kui just ei mängi bankrolliga, kus viimane raha oli laudades.

    Raha jõuab alati arvele tagas, mina ei ole vaevunud isegi mingit kirja saata.

  12. #232

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Jep, nõustun tigranoga.. üldjuhul 24h on max see aeg, mis kulub et raha tagasi accoundile tekiks ja mingeid kirju pole vaja olnud saata.

  13. #233
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    ei suuda mina enam selles võrgus mängida, üldiselt ma olen rahulik inimene aga see soft on mul südame nii pahaks ajanud et ma ei hakka parem neid **** siia postitama. boonused jne on võrgus küll vinged aga kui igapäev tekib oksemaitse suhu sellest miljonist veast siis paratamatult kannatab mäng kah sellest ajunussist juba, sellepärast ei hoia boonused ka mind enam selles võrgus kinni. 300 punkti vaja veel ära teha et boonus kätte saada ja adjoo

  14. #234

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    ei suuda mina enam selles võrgus mängida, üldiselt ma olen rahulik inimene aga see soft on mul südame nii pahaks ajanud et ma ei hakka parem neid **** siia postitama. boonused jne on võrgus küll vinged aga kui igapäev tekib oksemaitse suhu sellest miljonist veast siis paratamatult kannatab mäng kah sellest ajunussist juba, sellepärast ei hoia boonused ka mind enam selles võrgus kinni. 300 punkti vaja veel ära teha et boonus kätte saada ja adjoo
    Kahju :( , aga j22me k6ik ongame paremaid aegu ootama!

  15. #235

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Ja mis siis saab? Kust sa üldse ära adusid, et pappi puudu on? Kas ilma suppordi kontaktita jääbki "kadunud" nuts saamata?
    Mingi 18h võttis aega ja papp oli tagasi. Aru sain nii, et päris suur summa oli kadunud. ;D ;D

  16. #236

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Nii, proovisin eile õhtul üht turniiri ja toimus täpselt sama pull, mis pühapäeval paljude turniiridega. Turniir algas, mängiti täpselt 1 hand ja siis lööb laua kinni ning lobbys näitab, et turna frozen. Ja nii oli ongames enamus turniiridega eile järjekordselt. Mis kõige huvitavam, siis buy-ini ka ei refunditud, loodetavasti see ikka mingil ajal toimub ja ei pea ise eraldi kirja saatma. But this sucks!

  17. #237
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Nii, proovisin eile õhtul üht turniiri ja toimus täpselt sama pull, mis pühapäeval paljude turniiridega. Turniir algas, mängiti täpselt 1 hand ja siis lööb laua kinni ning lobbys näitab, et turna frozen. Ja nii oli ongames enamus turniiridega eile järjekordselt. Mis kõige huvitavam, siis buy-ini ka ei refunditud, loodetavasti see ikka mingil ajal toimub ja ei pea ise eraldi kirja saatma. But this sucks!
    Väga karm, see turna server on neil päris korrast ära.

  18. #238
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Krt, peab vist isiklikult ära proovima, et kas asi on nii hull v mitte. Toweri ajast (vana soft) meeldivad mängijad + veel 5-maxis sobivale kohale istumise võimalus + lobbyst vastaste notede lugemine on minu jaoks tugevad argumendid. Peale ramdiski tegemist klappisid HEM ja saldo vana softiga sendi pealt. Nii et HEMi järgi hakkan kontrollima, et ega mulle tünga ei tehta. Kuna mängin ainult cashi, siis turniirijamad mind ei puuduta. Ja aknaid on ka ainult 4 tk (5-max). Nagu ma aru saan saab ka sobiva skini endale modida.

  19. #239
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tere! kas teil on HEMis mucked cardid näha? Tra millegipärast ei näita isegi kui showdownile on läinud käsi (ongame HH näitab, HEM mitte) Kas teil sama probleem?

  20. #240
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Tere! kas teil on HEMis mucked cardid näha? Tra millegipärast ei näita isegi kui showdownile on läinud käsi (ongame HH näitab, HEM mitte) Kas teil sama probleem?
    Jah mul on ka nii

Lehekülg 12, kokku 16 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES