Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 16 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 313
  1. #181
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ei ole, seal on, et iga mängija saab seda ühe korra insta, kui tingimused täidetud. Teine oli see, et punaste kunnide eest preflop saad 10$, kui 100 punkti kogutud, saatsin meili, vaatame mis saab.
    Ma ei tea, aga ma lugesin kuksilt, et need punktid pidid mingis jaanuar-mai ajal tehtud olema ning need, kes tegid sel ajal piisavalt punkte ja nüüd biidi saades saaksid raha.
    Võibolla sain väga valesti aru.


    Edit:// Olin väga valesti aru saanud..

  2. #182
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ei ole, seal on, et iga mängija saab seda ühe korra insta, kui tingimused täidetud. Teine oli see, et punaste kunnide eest preflop saad 10$, kui 100 punkti kogutud, saatsin meili, vaatame mis saab.
    et siis kokku 60$ nende punaste kunnide eest?

  3. #183

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Jah.

    Ma ei tea, kas sul avaneb see...

    https://myaccount.redkings.com/Promotions.html

  4. #184
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Kahjuks jah, suuresti tänu uuele softile ja Ongame viimaseaja käkkidele, mis mängijaid lausa on minema hirmutanud kohati ning kahjuks tänu sellele suuresti ei ole PokkeriProd.com MEGA promo olnud nii edukas. Isegi paljud vanad Ongame grinderid lahkusid peale uue softi tulekut. Siiski liitujaid promo raames peaks olema kuskil 20 ringis või rohkem isegi, seega järeldan, et paljusi ei huvita turniirid ja antud lisaauhinnad.

    Need, kes täna esmakordselt registeerisid ennast turniirile saavad endale ka t-särgi, missiis et turniir ei toimunud. Samuti jääb samaks turniiri edetabeli arvestus. Loodan, et järmistel turniiridel on rohkem aktiivsust

    Üks suur miinus asja juures on tegelt see, et vähene aktiivsus ei anna edaspidi meile kaubelda nii häid pakkumisi >:( Plaanis oli RedKingsi abiga tulevikus teha meie mängijatele midagi sarnast nagu Toweris on monthly hand challange jne, eks elame näeme ;D Praegune fist deposiit boonus oli ka ainulaadne, mida pole kuskil näinud 8x boonus + preemia.

  5. #185

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO


    Need, kes täna esmakordselt registeerisid ennast turniirile saavad endale ka t-särgi, missiis et turniir ei toimunud.
    Juhhei! :D 8)

  6. #186

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kahjuks jah, suuresti tänu uuele softile ja Ongame viimaseaja käkkidele, mis mängijaid lausa on minema hirmutanud kohati ning kahjuks tänu sellele suuresti ei ole PokkeriProd.com MEGA promo olnud nii edukas. Isegi paljud vanad Ongame grinderid lahkusid peale uue softi tulekut. Siiski liitujaid promo raames peaks olema kuskil 20 ringis või rohkem isegi, seega järeldan, et paljusi ei huvita turniirid ja antud lisaauhinnad.

    Need, kes täna esmakordselt registeerisid ennast turniirile saavad endale ka t-särgi, missiis et turniir ei toimunud. Samuti jääb samaks turniiri edetabeli arvestus. Loodan, et järmistel turniiridel on rohkem aktiivsust

    Üks suur miinus asja juures on tegelt see, et vähene aktiivsus ei anna edaspidi meile kaubelda nii häid pakkumisi >:( Plaanis oli RedKingsi abiga tulevikus teha meie mängijatele midagi sarnast nagu Toweris on monthly hand challange jne, eks elame näeme ;D Praegune fist deposiit boonus oli ka ainulaadne, mida pole kuskil näinud 8x boonus + preemia.
    Nojah, ega midagi öelda aktiivsuse kohta pole öelda, sest no doubt seal ei kannata mängida hetkel veel, kui läheb soft paremaks tuleb ka inimesi juurde ...

  7. #187
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Nojah, ega midagi öelda aktiivsuse kohta pole öelda, sest no doubt seal ei kannata mängida hetkel veel, kui läheb soft paremaks tuleb ka inimesi juurde ...
    Kõik sõltub jah, ise kavatsen edasi mängida 10-12 lauda + Starsi kõrvale 10-12 lauda võtta ;D

  8. #188

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Ma pean veel reklaamiks ütlemaneile, kes ei multitable, et 4 lauda 5max + pokertracker, mittemingeid probleeme softiga. Virxi antud skin on parim, mis mina näinud olen. Ma ülirahul.


  9. #189

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Sellest on tõesti kahju, et korraldatakse nii häid promosid, kuid aktiivsetest huvilistest jääb puudu. Loodame siiski, et asjad peagi muutuvad.

  10. #190

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    see trigiano taust meeldis endale ka .. kuid kaardid on nii fcked up .. mulele meeldib tavaline 4 color deck

  11. #191
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    a eelmise korra eest ei saa särki?

    he aoleks jõukas higistada :D

    ja rohvel kui kõva HU PLO HI/LO on. Teengi väikse projekti, et sel ajal kui ei ftps normaaselt ja olen arvuti taga ja loen foormeid vms, siis lasen samal ajal seda hu cashi. Rake on küll jõhker, aga raha annetatakse ka mõnusalt. Täna ühte venda koorisin 3 korda ja üht 2 korda. Ei sumistatud midagi vastu ära ka ja viimane vend tuli vist lihtsalt tiltama, kui ma hakaksin teda raisedega nussima. Mul oli mingi A K Q 2 ja tüübiga sumistasime 100bb reraiseda sisse, kartsin ikka AAxx vastu näha näha aga mingi doublesuied 68j4 või mingi selline pask. Scoopisin ja tüüp reloadis 50bb ja kui flopp tuli mulle rida, no low possible, siis reraises ka kuniks allini, airiga, siis tõmbas nahhui

    lahe mäng

  12. #192
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    a eelmise korra eest ei saa särki?
    Saad ikka aga seda alles turniiri ja promo seeria lõpus.

  13. #193
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    teen omaha turnat ja ei saa lauda teha väikseks. Standart?

  14. #194

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    teen omaha turnat ja ei saa lauda teha väikseks. Standart?
    jah, omahas ei saa.

  15. #195
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    jah, omahas ei saa.
    tra oleks teadnud poleks võtnud seda turnat, mõtlesin et võtan cashi kõrvale harjutamiseks. Ma ei saa aru miks see on vajalik nüüd.

  16. #196

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    eitea jah, ju siis kaardid ei mahu ära väiksele lauale, rofl naer tuleb ikka kohati peale.. et softi puhul pole mitte tegemist jamaga, vaid totaalse programmeerijate lolluse ja laiskusega :)

  17. #197
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    eitea jah, ju siis kaardid ei mahu ära väiksele lauale, rofl naer tuleb ikka kohati peale.. et softi puhul pole mitte tegemist jamaga, vaid totaalse programmeerijate lolluse ja laiskusega :)
    just sest vanas softis mahtusid kõik kaardid mini lauale ära omahas.


  18. #198
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    eitea jah, ju siis kaardid ei mahu ära väiksele lauale, rofl naer tuleb ikka kohati peale.. et softi puhul pole mitte tegemist jamaga, vaid totaalse programmeerijate lolluse ja laiskusega :)
    Ei ole ainulaadne lahendus. Kunagi (ehk ka praegu?) ei saanud ka MicroGamingus (TrioBet, NordicBet jne) Omaha laudade suurust muuta.

  19. #199
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    tirisin ka redkingsi softi läbi pokkeriprode alla.
    Küss selline:
    kas ma pean signup bonuse koodi kohe panema, kuigi hetkel ma deposiiti tegema ei hakka. ega see boonuse vabastamise aeg kohe ometi jooksma ei hakka?
    poovin lihtsalt playmoney laudades, kuidas mulle see soft istub.

  20. #200
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    tirisin ka redkingsi softi läbi pokkeriprode alla.
    Küss selline:
    kas ma pean signup bonuse koodi kohe panema, kuigi hetkel ma deposiiti tegema ei hakka. ega see boonuse vabastamise aeg kohe ometi jooksma ei hakka?
    poovin lihtsalt playmoney laudades, kuidas mulle see soft istub.
    Siis, kui deposiiti alles tegema hakkad valid ka vastava boonuse.

Lehekülg 10, kokku 16 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES