Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 16 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 313
  1. #241
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Tere! kas teil on HEMis mucked cardid näha? Tra millegipärast ei näita isegi kui showdownile on läinud käsi (ongame HH näitab, HEM mitte) Kas teil sama probleem?
    Vaatasin ka eile, et mingi jama toimub.Vahepeal ei näidanud midagi ja vahepeal näitas mul mingeid x käsi üldse või oli niipalju nihkes, et oli laua eelmine käsi ei süvenenud ka sellesse.

  2. #242
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    tere ma siin eelmine nädal uurisin ,et kas oleks võimalik redkingsis saada mingit head rakebck diili ,aga kadusin ise siin kolme päevasele joomingu tsüklile :D aga jah nüüd homseks saab pokkeriprode 500 first depokas läbi ja siis pole nagu seal enam midagi teha,kui mingit boonust peale ei tule ,aga tigrano mainis siin midagi ,et läbi pokkeriprode linkide liitunutel on veel võimalus hüvesi edasi saada ,et küsikski uuesti üle igaksjuhuks kas veel võimalust saada mingit boonust edasi, tänud ette vastamast!

  3. #243
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    bwinis (ongame skin) võimalik redeem bonus lahtrisse kirjutada erinevaid boonuskoode STAN500 vms saad 8x clearence ratega boonuse ei tea kas redkingsis on võimalik

  4. #244
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    tere ma siin eelmine nädal uurisin ,et kas oleks võimalik redkingsis saada mingit head rakebck diili ,aga kadusin ise siin kolme päevasele joomingu tsüklile :D aga jah nüüd homseks saab pokkeriprode 500 first depokas läbi ja siis pole nagu seal enam midagi teha,kui mingit boonust peale ei tule ,aga tigrano mainis siin midagi ,et läbi pokkeriprode linkide liitunutel on veel võimalus hüvesi edasi saada ,et küsikski uuesti üle igaksjuhuks kas veel võimalust saada mingit boonust edasi, tänud ette vastamast!
    Peale pühi on RedKingsi esindajaga side kadunud ehk pole msn teel enam kontakti saanud >:( Ei tea, kas on puhkusel või mingi kolmas põhjus. Boonuseid ja seda personaalset diili saan ainult läbi tema Teile sebida, seega loodan, et saan temaga esimesel võimalusel ühendust ja läbi linkide liitunuid aidata.

  5. #245

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Mu kontole pandi täiesti lambist block peale. Ohjah.

  6. #246
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mu kontole pandi täiesti lambist block peale. Ohjah.
    Mida see peaks tähendama? Nüüd lahti või selgitad neile midagi alles.

  7. #247
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Rofl minu oma ka praegu lukus ;D

  8. #248

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    See kõigil blockitud atm.. tower saatis isegi kirja ka LOL. Teevad miskit updatet.

  9. #249
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    See kõigil blockitud atm.. tower saatis isegi kirja ka LOL. Teevad miskit updatet.
    Ehk teevad lõpuks softi paremaks või panevad vana tagasi.

  10. #250
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Läksin logisin kontosse, konto jääk 0. Sattusin paanikasse, läksin supporti küsisin mis teema on eiei kõik korras, peabki olema kohe tagasi 2h pärast :D

  11. #251
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Läksin logisin kontosse, konto jääk 0. Sattusin paanikasse, läksin supporti küsisin mis teema on eiei kõik korras, peabki olema kohe tagasi 2h pärast :D
    Selline blokitud account ja konto jääk 0 ei ole eriti naljakas ja päris hirmutav võib olla.

  12. #252
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Selline blokitud account ja konto jääk 0 ei ole eriti naljakas ja päris hirmutav võib olla.
    esimesed mõtted jah, kas keegi on accounti tühjaks tõmmanud või mingi jama korraldanud

  13. #253
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Peale pühi on RedKingsi esindajaga side kadunud ehk pole msn teel enam kontakti saanud >:( Ei tea, kas on puhkusel või mingi kolmas põhjus. Boonuseid ja seda personaalset diili saan ainult läbi tema Teile sebida, seega loodan, et saan temaga esimesel võimalusel ühendust ja läbi linkide liitunuid aidata.
    tänud vastamast tigrano ,aga mingi diil on towriga ka teil? toweriga olen ka tglt liitund läbi teie linkide mul vahet pole kus mängin peeasi ,et hea boonus oleks ja ongame äkki saaks sinna midagi? põhimõtteliselt hetkel saaks tglt nii k aveel ,et jookseks mööda ongame teeks first depoka ja mängiks neid igas toas lahti,aga parem oleks ,kui saaks ühes toas mängida koguaeg .ja ps q kulgurile ka tänud vastamast olen seda bwini asja kuulnud ka ennem kuskilt ,aind ei tea kui õige see asi on ja kaua seda on nii,et netist uurid koode äkki lõpetavad selle asja ära, aga tänud ikka nõuannete eest praegu ja edaspidi !

  14. #254
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    kas kellegil esineb ka käte importimise raskusi HEM-ga?

    mul ei impordi ega kuva lauas ühtegi kätt, kuigi nädal tagasi töötas veel kõik

  15. #255
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    kas kellegil esineb ka käte importimise raskusi HEM-ga?

    mul ei impordi ega kuva lauas ühtegi kätt, kuigi nädal tagasi töötas veel kõik
    ma olen hetkel laudades ja hem töötab ilusti

  16. #256

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    kas kellegil esineb ka käte importimise raskusi HEM-ga?

    mul ei impordi ega kuva lauas ühtegi kätt, kuigi nädal tagasi töötas veel kõik
    Just tahtsin sama kirjutada. Mul vahel kuvab ja vahel ei kuva. Ning selline lugu veel, et kui lauad lahti, siis HEM hakkab iga kord käsi importima ning sellega läheb mingi 10 min aega ja alles peale importi lööb HUDi lahti. Väga nõme värk ühesõnaga.

  17. #257
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    lasin tund aega ilma tulemuseta. tegin restarte ja uuendasin katalooge ja uuendasin HEM ja ei saanud mingit tulemust

  18. #258

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    lasin tund aega ilma tulemuseta. tegin restarte ja uuendasin katalooge ja uuendasin HEM ja ei saanud mingit tulemust
    Seal on vist selline teema, et pead redkingsi korraks kinni panema ja siis uuesti lahti tegema. Siis peaks lööma. Ja vähemalt kui Hudi lahti lööb, siis peaks ka eelmise sessi tulemused HEMis olema.

  19. #259
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    selline küsimus oleks ,et ma tegin selle pp500 läbi ,aga lõpus pidi tulema siis 100 usd + 100 aga tulnd on arvele 100 ,et saadan suppordi sinna kirja või mis teema sellega on?

  20. #260
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Seal on vist selline teema, et pead redkingsi korraks kinni panema ja siis uuesti lahti tegema. Siis peaks lööma. Ja vähemalt kui Hudi lahti lööb, siis peaks ka eelmise sessi tulemused HEMis olema.
    mul oli sama jama ja tegin igakord restarti arvutile, siis hakkas tööle

Lehekülg 13, kokku 16 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES