Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 16 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 313
  1. #21

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Mis kõige targem oleks teha hetkel. Mängiks NL20-30, 25k kätt kuus. Mis boonus valida?

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tere tulemast foorumi Janar_RK,

    Loodan, et koostöö RedKingsi ja foorumi vahel annab foorumi mängijatele RedKingsis ainulaadseid võimalusi, millega ükski teine Ongame pokkerituba konkureerida ei suuda ;D Peaasi, et kõik oleks happy-d mängijad ja RedKings ;D

    Esimene suur samm on juba ametlik esindaja otse pokkeritoast, mis vist ei ole igapäevane nähtus ;D

    Edu,

    Tigrano

  3. #23
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mis kõige targem oleks teha hetkel. Mängiks NL20-30, 25k kätt kuus. Mis boonus valida?
    Selle praegu promo raames saadav boonus oleks rahulikult teostatav, saad suht rahulikult boonuse clearimist võtta.


    PPMEGA500 $500 5x $100 75 päeva - lõpetamisel $100 kontole juurde

  4. #24
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    aga kas boonusel on mingi nõue ka ,kui tahaks seda 500 võtta siis tuleb 500 daala kanda redkingsi või ei ole vahet mis summa kannad

  5. #25
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    aga kas boonusel on mingi nõue ka ,kui tahaks seda 500 võtta siis tuleb 500 daala kanda redkingsi või ei ole vahet mis summa kannad
    Nõudeid boonusele ei ole, võite kanda palju soovite.

  6. #26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    aga kas boonusel on mingi nõue ka ,kui tahaks seda 500 võtta siis tuleb 500 daala kanda redkingsi või ei ole vahet mis summa kannad
    Absoluutselt mitte mingit vahet - võta kasvõi $1000 boonus ja kanna $10 sisse - ainult, et vabastamisega võib sel juhul natuke keeruliseks minna :)

  7. #27

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tigrano mainib esimeses postituses miinusena, et buddy transfer võimalus puudub. Vip leveli võimaluste all on see aga alates Silver tasemest olemas, mis siis õige ?

  8. #28

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Tigrano mainib esimeses postituses miinusena, et buddy transfer võimalus puudub. Vip leveli võimaluste all on see aga alates Silver tasemest olemas, mis siis õige ?
    Buddy transfer võimalus on olemas, aga natuke teisiti lahendatud, kui mujal. Seda saab teha nimelt RedKingsi kinkekaartidega. Step-by-step:

    1. Mine www.RedKings.com ja logi sisse või kliki softist "Cashier";
    2. Kliki vasakpoolsest menüüst "Gift Vouchers"
    3. Sisesta raha saaja nimi, e-mail ja summa ja kliki "Send Gift!" - NB! Nimi ja e-mail ei pea olema samad, mis saaja RedKingsi kontol kasutanud on. Saajal ei pea RK kontot isegi olemas olema.

    Seejärel saab saaja kirja kinkekaardi koodiga ja raha kättesaamiseks peab läbi tegema samad stepid, ainsa erinevusega, et saatmise asemel tuleb lehe üleval otsas kood sisestada ja "Redeem!" klikkida.

    Ainus nõue on see, et raha saatja peab enne saatmist olema vähemalt 100 pokkeripunkti kogunud.

  9. #29

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Ahjaa - loomulikult ei kehti kinkekaardi saajale automaatsed esimese deposiidi boonused, samas on võimalus mulle PM saata ja panen boonuse käsitsi jooksma :)

  10. #30
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Uskumatud pakkumised tunduvad olevat. Kohe üks loll küsimus ka. Kas 8x boonus tähendab seda, et saan 8 korda võtta selle ja lahti mängida?

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Uskumatud pakkumised tunduvad olevat. Kohe üks loll küsimus ka. Kas 8x boonus tähendab seda, et saan 8 korda võtta selle ja lahti mängida?
    See tähendab, et 8 Player Points = 1$ boonust

  12. #32
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Mis tähendab ju väga kehva rakebacki? Või olen ma millestki väga valesti aru saanud?
    1 punkt= 1$ rake, seega 8 punkti =8$ rake, millest me saame 1$ tagasi. pm rakeback on ju nii 12-13% või olen ma millestki väga valesti aru saanud.

  13. #33
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Mis tähendab ju väga kehva rakebacki? Või olen ma millestki väga valesti aru saanud?
    1 punkt= 1$ rake, seega 8 punkti =8$ rake, millest me saame 1$ tagasi. pm rakeback on ju nii 12-13% või olen ma millestki väga valesti aru saanud.
    8x boonus full ringis on 42% umbes ümberarvutatuna rakebacki + veel lisandub preemia, kui boonus vabastatud ja nänni särkide jne näol võimalik saada.

  14. #34
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Seletaksid äkki ära kuidas, saaksin targemaks..

  15. #35

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Seletaksid äkki ära kuidas, saaksin targemaks..
    Viga tekkis Su arvutusse sisse selles, et 1 punkt ei tähenda $1 reiki vaid tublisti rohkem.

    Turniiridel mängimise eest saad Sa iga tournament fee-na makstud $1 eest 5 punkti ja rahalauas saad iga $1 eest, mis lauas reigitud on 1 punkti - st. selle 1 punkti saavad kõik, kes selles jaotuses aktiivselt osalenud on - kui osaled jaotuses näiteks kolmekesi ja reik on $1, oled punkti saamiseks reiki maksnud vaid $0.33.

    Loodan, et sain tsipa selgust loodud :)

  16. #36
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    tegin ka sümboolse sissekande ja kui soft töötab ja meeldib, siis hakkan aktiivselt mängima

  17. #37

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Janar_RK
    Ahjaa - loomulikult ei kehti kinkekaardi saajale automaatsed esimese deposiidi boonused, samas on võimalus mulle PM saata ja panen boonuse käsitsi jooksma :)
    Kas see tähendab, et kui ma leian kellegi, kes mulle näiteks 500$ kingib sinna saidile, saan ma samamoodi mängimisega alustada, nagu oleks selle ise moneybookersist kandnud?

    Alustasin just MB-s seda verifymise protsessi, see võtab palju aega, buddytransferiga saaks kiiremini pihta hakata.

  18. #38

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kas see tähendab, et kui ma leian kellegi, kes mulle näiteks 500$ kingib sinna saidile, saan ma samamoodi mängimisega alustada, nagu oleks selle ise moneybookersist kandnud?

    Alustasin just MB-s seda verifymise protsessi, see võtab palju aega, buddytransferiga saaks kiiremini pihta hakata.
    Jep!

    Saada mulle PM-iga oma kasutajanimi, ütle mis boonust tahad ja panen peale.

  19. #39
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Nüüd RedKingsis seljataga esimene pikem sess, mille tegin 12 laual ja kestis 2h, selle jooksul kasutasin ka camtasiat, mozillat, msn jne ja suuremat lagi tunda ei olnud, kui just camtasia ajal korra natukene, sest osad lauad olid ka natuke kattes. Kindasti vahetasin ära layoudi aga kõik on ikka liiga kirev, tuleb veel vaeva näha sellega. Kaardid suuremaks ja veel mõned asjad suuremaks, nagu öelda nipet näpet ja saab tehtud.

    HEM töötas samuti hästi ainult vaja oma 3 rida statte veel paremini paigutada.

    Kõige rohkem häiris praegu üldse waiting listi puudumine, aga sai hakkama ning see uuendus pidi see kuu vist tulema nagu aru sain.

    Küll tegijamad ka scriptid üles riputavad kohe kohe, mis laudade suurusi reguleerivad ja vahetavad layoute jne.

    Laudasi on jubedalt juurde tekkinud, samuti ka fishe, nii et olen edasi positiivne.


  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Janar_RK
    Viga tekkis Su arvutusse sisse selles, et 1 punkt ei tähenda $1 reiki vaid tublisti rohkem.

    Turniiridel mängimise eest saad Sa iga tournament fee-na makstud $1 eest 5 punkti ja rahalauas saad iga $1 eest, mis lauas reigitud on 1 punkti - st. selle 1 punkti saavad kõik, kes selles jaotuses aktiivselt osalenud on - kui osaled jaotuses näiteks kolmekesi ja reik on $1, oled punkti saamiseks reiki maksnud vaid $0.33.

    Loodan, et sain tsipa selgust loodud :)
    et ehk siis kes on potti raha pannud, mitte lihtsalt käes osalenud ?

Lehekülg 2, kokku 16 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES