Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 33 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 644
  1. #21
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Aga terve korruse võiks ju üürida,eriti veel kui paarkümmend matsi väljaspoolt Pärnut tulevad.
    irw, Kes sul tervet korrust hakkab üürima. Miks sa suvel hotellis sees tahad üldse nürgeldada. Ja kuhu keegi üldse selle magamise paigutada tahab. Sa tuled turnale kaks kätt ja raha taskus. Võtad jooki väheke, chillid ja edasi läheb mingi pidu kuhugi. Kui on normulks, siis enne läheb väljas valgeks tagasi, kui keegi magama üldse tahab minna ja saab rahulikult alustada remont-õlle/siidriga ja söögiga ja kas kohe edasi tegutseda või koju minna.

  2. #22

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Olen osavõtja, kuid tahaks küsida mis ajaks peab hiljemalt raha üle kandma? :)

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Olen osavõtja, kuid tahaks küsida mis ajaks peab hiljemalt raha üle kandma? :)
    Ausalt öeldes selle peale ei olegi mõelnud :) Ütleme nii, et 14-ndaks juuliks võiks kõikidel rahaasjad korras olla AGA mida varem Te maksate seda parem on meile, sest nii saame hakata arvestama enam-vähem osalejate arvu ning selle järgi saame koostada täpse turniiristruktuuri, palju chippe läheb vaja jms.

    Seega palun ärge jätke rahaasju viimasele hetkele, see on nii tüüpiline, et kõik mõtlevad, et oh aega küll ja küll ning siis lõpus viimasel hetkel hakatakse alles liigutama. Endalgi on lihtsam teha tuleviku plaane, kui rahad varakult makstud.

  4. #24

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Sobiv teema, kuhu teha esimene postitus.

    Et siis kes veel tuleb kui pärnakad ise ei tule! Kui vähegi võimalust, olen kohal!

  5. #25

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Ma kuskil juuli esimese nädala lõpux peaks teadma, kuda mu rahaline olukord on, siis selgub tuleku töenäosus, aga üritan ikka kindlasti tulla ja sõbra ka kaasa võtta

  6. #26
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    inimesed kes pole veel maksnud peaksid seda turniiri võtma kui kokkutulekut, mille populaarsus oli päris kõrge kevadel, niiet makske ära. ise ma ei osale kuna tegelen ilmselt korralduse poolega


    REGISTREERIMA

  7. #27

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    nii mina tahan kindlalt tulla... pean läbirääkimisi sõpradega keda kaasa kutsuda

  8. #28

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Algatus on kiiduväärt ja pärnakana olen 90% tulija. Eks juuli alguseks on vast selge, kas olen Pärnus too päev ja siis teen ülekande ka ära.

  9. #29
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Tsitaat Algselt postitas R1naldo
    nii mina tahan kindlalt tulla... pean läbirääkimisi sõpradega keda kaasa kutsuda
    kutsu kõik kaasa

  10. #30

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    avasüli :D

  11. #31

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Endal plaan ka tulla, raha kannan juuni lõpp/juuli algus. Prolly ka üks/kaks sõpra tulevad pelama.
    Pärast turniiri obv mälulaks ning järgmine päev ehk kerged golfi ringid kui pea hästi seletab!

  12. #32

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Budyy transferiga ei saa tasuda?

  13. #33

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Olen ka 90% tõenäosusega tulija. Hea meelega kasutaks ka buddy transferit

  14. #34
    FPP Pro Kasutaja pilme10 avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Pärnu/Tln
    Postitusi
    224

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Olen ka tulemas, teen ülekande kunagi hiljem.

    Strandi ööklubi kohta oskan öelda, et kui on korralikud riided, saab sisse. Mul just paps läks ükspäev sõpradega & ta 35 aastased semud ei saanud sisse, kuna olid varbavahe plätud vms. :D

    Kellel öömaja Pärnus vaja, siis mu vanaema pakub põmst kodumajutust, soodsa hinnaga. (4 inimesele, koos saunaruumide ja köögiga, see on meil nö. kõrvalmaja) Kel huvi on andke teada, küsin täpsema hinna.

    Ööbimiskoht asub Strandist 1km kaugusel.

  15. #35

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Tsitaat Algselt postitas pilme10
    Olen ka tulemas, teen ülekande kunagi hiljem.

    Strandi ööklubi kohta oskan öelda, et kui on korralikud riided, saab sisse. Mul just paps läks ükspäev sõpradega & ta 35 aastased semud ei saanud sisse, kuna olid varbavahe plätud vms. :D

    Kellel öömaja Pärnus vaja, siis mu vanaema pakub põmst kodumajutust, soodsa hinnaga. (4 inimesele, koos saunaruumide ja köögiga, see on meil nö. kõrvalmaja) Kel huvi on andke teada, küsin täpsema hinna.

    Ööbimiskoht asub Strandist 1km kaugusel.
    nonii kutid, hakkab looma ;D

  16. #36
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    olen kohal, teen mingi aeg ka ülekande.

  17. #37

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Ei, krt, iga päevaga aina rohkem tahaks juba seda juulit :D
    Ma loodan, et mul on puhkus siis, sel juhul suure, väga suure tõenäosusega olen ka käpp...ning siis oleks hea lebotada Pärnus ;D

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Tsitaat Algselt postitas pilme10
    Olen ka tulemas, teen ülekande kunagi hiljem.

    Strandi ööklubi kohta oskan öelda, et kui on korralikud riided, saab sisse. Mul just paps läks ükspäev sõpradega & ta 35 aastased semud ei saanud sisse, kuna olid varbavahe plätud vms. :D

    Kellel öömaja Pärnus vaja, siis mu vanaema pakub põmst kodumajutust, soodsa hinnaga. (4 inimesele, koos saunaruumide ja köögiga, see on meil nö. kõrvalmaja) Kel huvi on andke teada, küsin täpsema hinna.

    Ööbimiskoht asub Strandist 1km kaugusel.
    hakkab looma jah. Kes siit tartust lähevad? ma võtaks kah punti ja siis võiks selle maja kah võtta. Tulen suht kindlalt kui kamraadid leian

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Paluti edasta selline pakkumine:

    18-ndal juulil on Strand SPA & Konverentsihotell üsna täis ja seega, kellel on huvi peaks juba varakult reserveerima omale kohad ära!

    Samuti on Strandilt pakkumine 18-ndaks juuliks, 2009:
    2ne tuba 990.- tavahind 1490.-
    1ne tuba 900.- tavahind 1280.-

    Hinna sees spa(päev ja hommik), hommikusöök, ööklubi.
    Reserveerimisel märksõna "pokker".

  20. #40
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Väga hea, peaks isegi võtma ei viitsi klubist koju küll kimada ;D

Lehekülg 2, kokku 33 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES