Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 40 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 793
  1. #181
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Selle keskkonnaga panin küll nüüd võssa ja minu vabandused aga mõte jääb samaks. 200 eeki eest menti minna on ikka viimne debiilsus (leia miski muu viis "kättemaksuks") ja samuti menti minnes ei tohiks sa kindlasti asjasse mittepuutuvaid inimestele/lehtedele probleeme tekitada.

    Aa ja miks debiilsus? Need paadunud pätid on nii pohhuistid, et neid ei huvitagi miski ment ega kaebus. Ühesõnaga teed omal endal mõttetult margi täis ja raiskad ilmatuma aja ära. Otsi miski lõbusam meetod - sotsiaalvõrkudes on tore trollida, vanematele/tüdrukutele/tööjuurde on alati ka tore kõnesid teha. Lihtsalt viisakas küsimus, et ega te ei tea, kus oska pesitseb, kuna pettis mult nats pappi välja vms.
    Mis sul viga on?

    Keegi lihtsalt kunagi ei lähe menti, sest kõik kardavad "masti täis teha omgomgomg, nagunii midagi ei tehta" ja inimesi selle pärast üle lasta ongi no problemo, sest ükski kusik midagi ette ei võta.

    Kui mul oleks piisavalt tõendeid (nagu ingul), siis ma läheks 25 krooni pärast ka menti kui mingi t*ra mu rahasid naglalt üle üritab lasta, see ei koti kedagi, et PokerStarsil litsentsi pole - mängimine ei ole karistatav. Ja see ei kotiks mind ka absoluutselt, et äkki sina pead päti IP-d mentidele andma - sinu laiskus ei ole minu probleem, HUGE LOL @ "ei ole teretulnud siin foorumis kui mendis räägid nii nagu asi oli ehk mainid PokkeriProde foorumit".

    Edit: ja leidsin oma MSN-ist just mingi oskari, MSN on erinev sellest mis siit teemast läbi käis - oskaroliversaar@hotmail.com
    Viimati muudetud Codecci poolt : 16.03.10 at 13:18

  2. #182
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Sinu rumalus ei ole minu probleem (rahade ette kandmine, paar päeva rahadega ette arvestamine jms)

    EDIT: ja enne kui kelgid siis süvene asjatuumasse. Mina arvasin (valesti arvasin --> tänu screenshotile), et vahetus toimus siin keskkonnas, mis on keelatud ja kui sel juhul oleks ingu pöördunud politseisse siis oleks ta pidanud mainima meie foorumit. Mul ei ole vaja seda, et siin keegi, kes pokkeriga ei tegele ja allub riigile, et koguda makse/tagada julgeolek käib siin foorumis või minult lisapäringuid tegemas.

    See on kõik minule lisatöö, mis nõuab lisaaega aga viimasel ajal on isegi 24 tunnist jäänud väheks ning oma viimsetki vaba-aega (nädalavahetused) ma küll ei hakka matma teiste probleemide lahendamiseks. Kui tahad siis võid seda ise teha.

  3. #183
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sinu rumalus ei ole minu probleem (rahade ette kandmine, paar päeva rahadega ette arvestamine jms)
    Kui sa just privaatfoorumit ei tee, kus isiklikult liikmed valid, siis sellise asja vältimine on võimatu - kergeusklikke leidub ja jääb alati leiduma. Osavad pätid suudaks 100% isegi sind või mind üle lasta.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    EDIT: ja enne kui kelgid siis süvene asjatuumasse. Mina arvasin (valesti arvasin --> tänu screenshotile), et vahetus toimus siin keskkonnas, mis on keelatud ja kui sel juhul oleks ingu pöördunud politseisse siis oleks ta pidanud mainima meie foorumit. Mul ei ole vaja seda, et siin keegi, kes pokkeriga ei tegele ja allub riigile, et koguda makse/tagada julgeolek käib siin foorumis või minult lisapäringuid tegemas.
    Politsei ja Maksuamet on täiesti erinevad asutused. See on samahea kui keegi tuletõrjest selle foorumiga liituks, ta ei hakka sult makse nõudma.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See on kõik minule lisatöö, mis nõuab lisaaega aga viimasel ajal on isegi 24 tunnist jäänud väheks ning oma viimsetki vaba-aega (nädalavahetused) ma küll ei hakka matma teiste probleemide lahendamiseks. Kui tahad siis võid seda ise teha.
    Sa ei pea ju seda tegema, kui politsei sind välja kutsub siis ega nad sundviimist sulle ei korralda IP-de saamiseks, aga et ta sellepärast ei tohi mainida PokkeriProd foorumit, et jumala eest keegi sind ei tülitaks ja vastasel juhul saab bänni foorumist, on superridic.

  4. #184
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sa ei pea ju seda tegema, kui politsei sind välja kutsub siis ega nad sundviimist sulle ei korralda IP-de saamiseks, aga et ta sellepärast ei tohi mainida PokkeriProd foorumit, et jumala eest keegi sind ei tülitaks ja vastasel juhul saab bänni foorumist, on superridic.
    Foorumis on igasugused rahavahetused keelatud ja sellele järgneb karistus (s.h. ka PM'id!). Meil tekkis inguga arusaamatus, kus ma arvasin, et rahavahetus toimus siis keskkonnas ja seepärast oleks reeglite järgi pidanud saama ta karistuse. Internetis rihma ei ole, tutistada ei saa siis nii julm kui see ka ei oleks tuleks kasutada bänni.

    Kuna ma tol hetkel leidsin, et ingu sai oma karistuse kätte, summa on väike siis ka mina eirasin reegleid ja ei bänninud "ohvrit" ära. Küll aga ma oleks seda teinud kui meile oleks ta tekitanud probleeme, mis on igati loogiline samm. Ise rikub reegleid, kaasab ka meid oma probleemidesse ja mustab mingil määral foorumi nime, eriti tänasel päeval kui pokker ei kõla kõige pehmeams valguses.

    Aga näed sellele eelnevale jutule võid kohe kriipsu peale tõmmata kuna mina sain valesti aru ning tunnistan oma viga.

  5. #185
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    jup, sain speed'ilt üle, soeses turnasteigiga:
    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3537

    pidevalt rääkis, kuidas midagi mängima hakkab, aga kui otsima hakkasin, ei old midagi mängimas näha, tegin siis opr'i, ptr'i ja sharkscope'i... ja nägin, et 2 turniiri kokku 7$ eest on mängitud (kandsin 10neks turnaks 55$), natuke on rahalaudades pärast seda huiatud ja mingeid hu sng'si jms on ka mängitud... saatsin pm'i, midagi, vaatasin viimaseid poste, oli kuskil märtsi offtopicus kobisenud... kõik, msn, tühi... no mis teha, mõtlesin lithsalt, et ma oleksin tänase õhtuni oodanud ja käesoleva postituse teinud... kuna asi on juba väljas, siis vot selline asi, min poolt pigem lithsalt hoiatus selle tegelase suhtes, üsna kindel olen , et 50$ võin korstnasee kirjutada

    teinekord tean, et hoian kinni oma põhimõttest (kui steigin kedagi, siis olgu tal ikka postitusi ka) samapalju või rohkem kui minul

  6. #186
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
    jup, sain speed'ilt üle, soeses turnasteigiga:
    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3537

    pidevalt rääkis, kuidas midagi mängima hakkab, aga kui otsima hakkasin, ei old midagi mängimas näha, tegin siis opr'i, ptr'i ja sharkscope'i... ja nägin, et 2 turniiri kokku 7$ eest on mängitud (kandsin 10neks turnaks 55$), natuke on rahalaudades pärast seda huiatud ja mingeid hu sng'si jms on ka mängitud... saatsin pm'i, midagi, vaatasin viimaseid poste, oli kuskil märtsi offtopicus kobisenud... kõik, msn, tühi... no mis teha, mõtlesin lithsalt, et ma oleksin tänase õhtuni oodanud ja käesoleva postituse teinud... kuna asi on juba väljas, siis vot selline asi, min poolt pigem lithsalt hoiatus selle tegelase suhtes, üsna kindel olen , et 50$ võin korstnasee kirjutada

    teinekord tean, et hoian kinni oma põhimõttest (kui steigin kedagi, siis olgu tal ikka postitusi ka) samapalju või rohkem kui minul
    Unreal kuidas keegi saab sellise tühise raha pärast kedagi üle lasta, või siis üldse, kuidas keegi saab raha pärast kedagi üle lasta.
    :(

  7. #187
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    , või siis üldse, kuidas keegi saab raha pärast kedagi üle lasta.
    :(
    Õige summa eest laseks igaüks siin foorumis kellegi üle.

  8. #188
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    ez, see on ju internet, siin peabki kõik liberaalne olema (nagu öeldi rahvateenrites) ..

    juhtub, lihtsalt inetu lugu, kätte seda obv ei saa

  9. #189

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Õige summa eest laseks igaüks siin foorumis kellegi üle.
    eksid. nice post muidu

  10. #190

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Selle viimase huiari sõpradele poel mõtet pinda käia sest imo kõik teavad et ta huiiar on ja ta peaks kõigile võlgu niigi olema.

  11. #191
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    mina teeks omakohut.

  12. #192
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ta mulle ka miski $85 vms võlgu, PN-i foorumis kasutajale 'herlio' ka ~$21, kui ma õigesti aru saan( http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3272/ ). Kui vaja, siis ma viitsiks küll menti tunnistust andma minna, juhul, kui sellest mingit tolku on, msni loge ka alles.

  13. #193
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    tüüp juba päris rikas vist.

  14. #194
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    tüüp juba päris rikas vist.
    ranka kirjutas eespool, et kuulõpus pidi tüüp rootsi minema, juu siis teeb veidi aega tööd veel kelmitades ja siis rootsi puhkama ära vast.

  15. #195
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kui ma väga rikas oleks, siis ma küll Rootsis ei puhkaks. Pealegi jätab inimene pigem sellise degen. gambli mulje kes proovib igalt poolt raha saada, et see vaid jälle maha mängida.

  16. #196
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    kus ta rikas on kui seal kuskil ees oli , et triosse 200k eeku sisse kandnud

  17. #197
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Pardon my french, aga vägisi tahaks üle kitli sellisele affile anda, kuigi minul taga mingeid pretensioone pole. 1-outerid ei aja ka nii tilti kui sellised tulnukad.

  18. #198
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Pardon my french, aga vägisi tahaks üle kitli sellisele affile anda, kuigi minul taga mingeid pretensioone pole. 1-outerid ei aja ka nii tilti kui sellised tulnukad.
    Ma poleks ise paremaid sõnu leidnud.

  19. #199
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    speedi
    Bännitud


    Join Date: Jan 2010
    Location: T;M
    Posts: 295 Hei :)

    --------------------------------------------------------------------------------

    Ega sa minule mingit mängu võimalust ei taha pakkuda ?

    speedi
    Bännitud


    Join Date: Jan 2010
    Location: T;M
    Posts: 295 Sorry

    --------------------------------------------------------------------------------

    Et tüütan aga ega sa mingile turnale steiki ei taha pakkuda ? :)





    Tüüpilise huijari taktika. Minult ta ei saanud midagi.
    Viimati muudetud Tarq666 poolt : 17.03.10 at 18:53

  20. #200
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    sellised teated tuleb edasi saata moderaatoritele, kes spämmijatega ise edasi tegelevad. kui seda ei tehta, siis leiab scammer lõpuks ikka lolli, kes talle raha annab ja jälle kisa taevani.
    foorumi kommuun peaks ise aktiivsem olema ning siis oleks jamasid vähem, sest potentsiaalsed scammerid oleks juba varakult teada ning moderaatorid saavad siis kasutajaid hoiatada/bännida vms.

Lehekülg 10, kokku 40 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES