Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 40 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 793
  1. #341
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

    Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.
    Ta võiks ise tulla rääkima ja mingid tingimused välja käia millest ta kindlalt kinni peab, tänapäeval ei ole eriti raske internetti pääseda ükskõik kus sa pesitsed.

    Seda ei karda, et midagi üldse sellest näen, ma ei usu et ta maine talle üldse korda ei lähe.

    Tulgu, rääkigu, käigu mingi plaan välja ja kui see on mõistlik ja ta sellest kinni peab siis miks mitte. Senikaua kuni ta on kivi all tiksub tema enda väljapakutud intress.

  2. #342

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

    Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.
    Ei ole otseselt seaduses kirjas, vaid kohtupraktika pinnalt tuletatud mõistlikkuse põhimõttega. Aga see selleks.

  3. #343

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Vabandan trollimise pärast, aga müüge Lädrale võlg maha

  4. #344

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kristjan mul suht kauaaegne sõber ning mulle päris mitu korda võlgu olnud, kuid alati on ära maksnud. vahel küll väikeste viivitustega, kuid siiski on kõik( vahel isegi rohkem) ära maksnud. msnis pole pikka aega näha olnud teda , seega usun/uskusin et ta tõesti soomes tööl. septis mängitud sng-de kohta ei oska midagi kosta.

    ju ta varsti postitab siia mis vahepeal toimunud ja kuidas makstud saab.

  5. #345

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas reigo Vaata postitust
    Meelis Vestla ,

    pokerstars : tristan00
    full tilt : MtristanV
    foorumis : tristano00

    Steikisin teda ühe korra 300ks mänguks, tegime foorumisse ka vastava teema. Tema tahtis diili varem lõpetada ja saime kokkuleppele. Rahad sain ilusti kätte ja kõik oli korras.

    Pea nädal hiljem küsis ta minult uut steiki, seekord jäi teema foorumisse tegemata, kuna ise ta ei viitsinud eriti ja ma ka vajadust ei näinud. Steigi suuruseks oli 500$ ja msnis sai kokku lepitud et kõik tingimused on samad, mis esimese steigi puhul. Steik jagunes kahe toa vahel, starsi ja tildi. Mingil määral hoidsin silma peal, et kuidas läheb, mingit pettust ei kartnud. Lõpuks hakkas raha otsa saama ja hakkasime otsi kokku tõmbama. Siis vaatasin juba sharkscopeist ja OPR-st ta tulemusi ja et kas kõik ikka klapib. ~100$ oli puudu. Esialgu ajas vastu et kõik korras ja lihtsalt kaduma läinud mõned turniirid vms. Palusin saata tal starsi historyst pildi, millele ta kategooriliselt vastu oli. Hiljem tunnistas et oli 57$ välja kandnud (summa ei pruugi täpne olla). Samuti oli mänginud 55$ turniiri mis oli vastuolus kokkulepitud reeglitega. Ise sain teada sellest kõigest juuni lõpus. Kuna eelmine steik läks probleemiteta ja tean teda ka päris elus, siis ei tahtnud teda kohe petturiks tembeldada. Kokkulepe jäi, et maksab mulle steigi terves ulatuses tagasi (mida nägid ette ka reeglid). Kuna sellist summat tal kohe võtta polnud, siis saime kokkuleppele et maksab 100$ kuus. Siiani on aga asjad niimoodi läinud, et mina olen saanud temalt 250 krooni ( + postituse ajal saadetud 15$). Samas kui tema on saanud käia live turniiridel, mille sisseost on täpselt selles suurusjärgus, mis ta mulle kuus maksma peaks. Käis ta APAT-il ja triobet livel, mille sisseost oli 1100.-


    Toomas Hunt,

    pokerstars : tuneunes

    Ka teda tean päris elus. Foorumis tal kasutajat minu teada pole. Sai teda steigitud 2,2$ 180 man turbo sng-dele starsis. Algsumma oli 220$. Kuna päris kindel temas polnud siis ei andnud talle esialgu midagi. Lõpuks oli aga ülevalpool mainitud Meelis nõus teda nö käendama, et kui tema keerab diili perse, siis Meelis maksab selle kinni. Selleks ajaks olin juba üpris kindel Meelises ja usaldasin teda. Esialgu läks kõik nii nagu pidi ja kõik oli korras. Varsti aga enam ta ei mänginud ja oli kadunud. Ühendust saades ja öeldes et kannaks tagasi rahad keeldus ta seda tegemast. Lõpuks tunnistas, et tal pole enam neid rahasid.

    Igastahes rahad tal mingiks ajaks tekkisid, hittis paar turnat jne. Viimasel triobet livel sai 2.koha ja 16 000.- Praeguseks on öelnud mitmed ajad, mil ära maksab, kui alati tuleb "midagi vahele".

    Miks küsin üldse mingitki raha Toomaselt, kui Meelis peab mulle maksma? Sest Toomasel on reaalselt olemas see raha, Meelisel aga arvatavasti mitte. + Toomas on mulle ka stake väliselt võlgu.


    Praeguse seisuga võlgneb Meelis mulle 670$ ( osa Toomase võlga ja steiki summa ) ja Toomas 260$ ( varasem võlg ja stake ). Sellel, miks need summad just sellised on, pole vist eriti tähtsust. Mõlemad teavad neid ja kumbki pole vastu vaielnud.


    Mingi abi ma siit vaevalt saan. Ei taotlegi seda. Moraali lugemist samuti ei vaja. Sain oma õppetunni Skrundaga, kuid kahjuks liiga hilja, sest selleks ajaks olid juba uued jamad alguse saanud.

    Kuna mõlemad käivad ka aegajalt live turniiridel, siis loodan, et vähemalt osa selle foorumi liikmeid, kes nad ära tunnevad, kohtlevad neid ka vastavalt.
    Samuti loodan, et keegi ei satu peale minu enam mingite jamade otsa seoses kahe eelpool nimetatud isikuga.
    Okei räägin oma loo kh siis nende kohta ära.Nimelt sai juuli algul stake jagatud.Foorumikasutaja tristanoo00-le sai kh siis stake jagatud.Olin varem tema asjade kulgemist pealt vaadatud ja loetud ja varem tundus nagu kõik ok, kuigi vahepeal lugesin oli mingi jama, aga vaatasin et maksis ära ja kõik OK.Jagasin temale kh siis stake ja sai isegi päevik tehtud diilide foorumi alla.Algul tundus kõik OK andis oma asjadel koguaeg ülevaate.Andsin tallle siis stake 500$ ja Pacific pokkeritoas.Siis aga hiljem kolis ta PKR-i kuna ütles, et Pacificus turnade valik suht kehva.Mingi aja möödudes aga ütles, et kolib starsi.Ütles mulle veel et kandis rahad MB-sse et rahad siis edasi starsi edasi viia.Siis ütles mulle veel, et PKR-ist MB võtab 3 päeva aega ja et kas ma kannaks talle starsi 100$ et saaks starsis nii kaua mängida ja et kui rahad starsis, et siis kannab mulle 100$ tagasi.Siis aga tekkis pikem vaikus.Küsisin mitmeid kordki et kuule kanna mulle see 100$ ära ja siis vastas et ta naise juuures maal, et kui koju jõuab siis kannab.Selleks ajaks oli tal oli roll alles umbes 300$ (vist).Olen siis mitmeid kordi MSN-is küsinud et kuna 100$ mulle ära kannad ja siis ei vastanud.Eile siis ilmus taas MSNi ja ütlesin et kle kanna 100$ ära siis naine vastas et Meelis pesus.Ütlesin et kannaks mulle 100$ ära.Täna siis sain temaga ise rääkida MSN-is ja ütlesin et kle kanna kogu roll tagasi mis sul on et lõpetame diili ära.Siis ütles ta mulle et kannab õhtul kui koju jõuab.Rahasid pole aga senini minu starsi kontol seega olen vist rahadest ilma :( .Loodan tema käest kasvõi oma 200$ tagasi saada.

    Foorumikasutaja tuneunesega sai kh siis diil tehtud mille kohta me päevikut ei teinud kuna ei näinud vajadust.Algul küsis mu jaoks stake 6$ sngde jaoks, mida ma aga talle ei andnud.Hiljem aga küsis et kas saaksid talle 100$ anda.Otsustasin et siis annan talle 100$ MTT jaoks.Siis hiljem küsis ta aga 240$ juurde, mida ma talle ka omast lollusest andsin kuna oli hittinud paar turnat ja vaatasin, et siit tuleb asjalik diil.Minu diiili ajadel ta hittis umbes 1500$.Nüüd kui ütlesin, et lõpetame diili siis ütles,et kannab mullle 12 000 panka,kahjuks aga seda minu pangaarvele järgmine päev ei ilmunud ei ilmunud ja olin suht vihane.Eile siis rääkisin temaga MSN-is taas ja küsisin, kus ma rahad on??Siis tuli aga välja, et oli kõik minu raha alimentide peale raisanud.Ütlesin, siis et mees kas sul nagu häbi kh on või ei??Siis vastas mulle et mis mina teha saan.Ütles mulle et kavatseb mulle ära maksta kunagi?Siis vastas mulle et kui raha saab siis maksab.Mai tea mai oska midagi nende kahe vennikesega muud peale hakata kui, et bannige mõlemad kasutajad foorumist ära ja eks näis nendega tuleks igatahes midagi ette võtta.Mai looda muud kui et tristano00 maksaks mulle 200$ ära ja tuneunes maksaks mulle 340$ ära mis nad mulle võlgu on.Igatahes ütlen teistele edasi et jagage stake ainult nendele keda tunnete IRL ja keda usaldate.Sain valusalt ise kh praegu mööda näppe, aga jh eks vigadest õpitakse.Igatahes edaspidi kui stake jagan, siis uurin rohkem staketavate tausta.Teistele aga GL laudades

  6. #346

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    on ikka tegelased...sick

  7. #347

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    lol alimendid. tegu ju suht kutsikaga alles aga mine sa tea, võibolla on tegus olnud.....aga niipalju võin lubada, et kui nad peaks julgema live tulla, siis võimalusel "panen ära" küll, kui oma asju kiirelt korda ei aja. sai ju lives 2. koha ja raha peaks olema......
    näiteks küsin floorilt mikrofoni, ütlen nende nimed välja, näitan mängijatele näo kätte ja selgitan, et kummagi väljalöömise eest on välja pandud special bounty Starsi kontole, 30$näiteks. reigo ja s1990n, 15$ nägu käite veel välja, kui selline olukord tekib?
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 09.09.10 at 07:50

  8. #348
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    näitan mängijatele näo kätte ja selgitan, et kummagi väljalöömise eest on välja pandud special bounty
    Ma arvan, et Parki turvameeskond võiks oma eeliskõigust kasutada väljalöömise osas :)

  9. #349
    Bännitud
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    17

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Noniii misasja te siplete siin foorumis???
    vsiu ja mis kutsikas ma olen siin sul,väikest kasvu olen aga ega ma see-eest sul mingi koer siin ei ole!!! Ja korraldan oma võlaasjad ise ära ja üritan teha seda võimalikult kiiresti,poleks selliseid jamasi siin foorumis praegu kui mul ei oleks paari hullu sitta kaelas siis poleks ei võlgu jne...
    kui mul aega siis olen Homme kohal pokerstars Livel ,,,,,nii et poisid pange Bounty välja
    aga ma ei karanteeri et kohal 25 prossa tulen

    Ja sven ära põe saad oma pleki kätte,kuna sina ei ole selles millesgi süüdi ja reiksiga ma räägin ise nöost näkku!!!

  10. #350
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    ^^
    [ ] postitaja on 21

  11. #351
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Noh, mis siplete? Nalja siin foorumis ikka saab. Sellise posti peale peaks stakejate kindlustunne rahade kättesaamisel kindlasti suurenema, eks.

  12. #352
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Keerad teisele sitta, sööd ise hiljem sitta.

    Keegi ei pääse

  13. #353
    Bännitud
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    17

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Noh, mis siplete? Nalja siin foorumis ikka saab. Sellise posti peale peaks stakejate kindlustunne rahade kättesaamisel kindlasti suurenema, eks.
    Kindel ja.

  14. #354
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas tuneunes Vaata postitust
    Kindel ja.


    ( Click to show/hide )

  15. #355
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    lol @ Noh, mis siplete?

  16. #356
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    mismoodi inimesed üldse stakevad selliseid vendasid aru ma ei saa.
    sipelda on lahe

  17. #357
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Wtf mees.. Miks seletad siin, et mis siplete siin, kui ise lasid rahad üle ja vastasid talle, et mis mina teha saan? NO WTFFFFFFFFFFFFFFFF.. tra kui sick ikka

  18. #358

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ma ei saa aru miks keegi vägivalda ei propageeri Teate ju et tüübid käivad livel mängimas jne jne. Mine kohale ja raputa issand jumal küll

  19. #359
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Obv enamik nii ei tee ja siis jäävadki kõik skämmerid karistuseta

  20. #360
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    sry aga sa tuneunes tundud veits puudega. lased venna üle ja siis tuled ülbitsema veel siia ? BTF imo.

Lehekülg 18, kokku 40 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES