Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 40 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 793
  1. #441
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    tuneunesile soovitaks korralik vastus välja mõelda ja stakejatega kokkuleppele/lahendusele jõuda. seni jääb arutelu avatuks ja meie poolt midagi ei juhtu.
    kui esmaspäeval on seis endine, siis life-ban.
    Sai kaks lisapäeva aga ei midagi. Seega lifetime bänn ja lisatud esimesse postitusse.

  2. #442

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kahju, et osta sai, päris huvitav lugemine oli. Eks igal oinal ole oma Mihklipäev, kas varem või hiljem. Lihtsalt tundub müstiline, kuidas mõne tuhande eest ollakse valmis iseenda maine rikkuma.

  3. #443
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Miks te steigite selliseid ahve?

  4. #444
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ahvidel pidavat 98% sama DNA olema kui inimestel.

  5. #445
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    miks te üldse steigite mingeid võõraid neandertaallasi..

  6. #446

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    obv. tahavad üle saada

  7. #447
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    viimase case saab kokku v6tta selle pildi abil. roflmao, teil on venna tel olemas ja ta palus, et temaga yhendust v6etakse. hahaha, tra, siin ei saa kyll naeru pidama.


  8. #448

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    obv. tahavad üle saada
    Parafraasides ühte vanasõna:
    ära ütle lollile, et ta loll on, küsi talt parem steikki.

    Aga no tõesti, kui oled steigi välja andnud, siis vastutad tagajärgede eest ise, halada pole enam midagi. Anda lambist tundmatule raha kasu saamise eesmärgil pole just eriti clever muuv.

    Mitte et ma ülelaskjaid toetan muidugi. Omas nooruses tõmmati mind ennast ühe "sõbra" poolt lohku minu jaoks korraliku summaga. Vitsad käes. Ei anna ma kellelegi enam võlgu, ega küsi ise ka.

  9. #449
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ärge nöökige inimesi, kes on tünga saanud. Nad pole seda ära teeninud ja teie sapised kommentaarid ei õpeta neile midagi lisaks. Nad maksid õppetunni eest cashis ja sellest võiks piisata. Ka see oleks kurb, kui keegi enam üksteist ei usaldaks ja järgmine kord kui teil endal midagi vaja on, saadab iga sõber, tuttav ja võõras teid irvel muigega pikalt.

    Ma toon ühe näite, kus mind on 2/3 kordadest 'üle lastud': Ma olen kolm korda andnud inimestele raha, kes on juurde tulnud ja selgitanud, et rahakott varastatud/kadunud ja bussiraha on vaja. Rohkem kui 3 korda olen andmata jätnud, aga need 3 on olnud usutavad. Olen andnud inimestele oma kontonumbri, et hiljem raha tagasi kanda. Kahel korral ei tulnud midagi tagasi ja sain hoopis hiljem teada, et need tegelased on oma legendiga iga päev samas kohas shoppamas. Ühel puhul (andsin kellelegi 180 krooni, et ta koos naisega Saaremaale saaks bussiga) tuli raha tagasi koos pika, kirjavigu täis SMS-ga, mis selgitas, et nad on naisega elu lõpuni tänulikud bla-bla-bla. Kui ma oleks esimesest kahest korrast 'õppinud', siis oleks ma need õnnetud saarlased kell 23 õhtul üle **** saatnud ja nad oleksid öö veetnud vihma käes väljas (novembri keskel). Aga kui me alati kõik perse saadame, siis pole endal ka häda korral abi loota. Vahel tuleb riski võtta.

    Minu 'payback' saabus vähem kui pool aastat hiljem, kui 170-ga Pärnust Virtsu poole lendasin, et viimasele praamile jõuda. Otse loomulikult läks rehv puruks ja mul polnud tööriistu, et vahetada. Esimene auto peatus. Tüüp ütles, et on ise saarlane ja automehaanik. Vahetas vist 2 minutiga rehvi ära, jõudsin ilusti praamile. Peaaegu perse läinud nv sai päästetud.

    Sry for OT. Ja petta saanutel soovitaks võla mõnele kandile ära müüa.

  10. #450
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
    Anda lambist tundmatule raha kasu saamise eesmärgil pole just eriti clever muuv.
    Mille peale sinuarust siis kogu laenubisnes üles on ehitatud? :D Asi on tegelikult riskis - ära pane kõiki oma mune ühte korvi. Või no kui paned, siis valva korvi. Mind vahest hämmastab, kuidas inimesed ei suuda tajuda oma riske siin - steigiks võid anda ainult raha, mille sa oled tegelikult nõus ju kaotama, kuna potentsiaalne payoff on ikkagi protsentuaalselt suht korralik (võrreldes nüüd näiteks depo või mõne muu hoiusega).

    Isiklikult olen steikinud 4 inimest (ja PLO's, kus variatsioon on suurem) ning 1 nendest on defaultinud (eesti keeles siis p**** kukkunud). Kokkuvõttes olen ma oma steikimistega ikka plussis. Siin võikski nagu edaspidi mõelda nii, et kui sa pead steikima ainult ühte inimest arvestatava summaga oma kogukapitalist, siis peaks sul ikkagi millegagi see tagatud olema ja parem on, kui coaching diiliga koos - nii on sul vähemalt mingi mõju steigi tulemusele.

    E: Mõtlen hakata booki runnima, kus kirjutan välja soovijatele steigidiilidele CDS'e :D
    http://en.wikipedia.org/wiki/Credit_default_swap

  11. #451

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Kusjuures oma postis räägid sa kahest täielikult erinevast asjast. Ligimese aitamist ei saa minu arust absoluutselt võrrelda kellegile raha laenamisega või stake´misega kasu saamise eesmärgil. Muidugi on olemas ka erandeid aga need kinnitavad reeglit.

  12. #452
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kusjuures oma postis räägid sa kahest täielikult erinevast asjast. Ligimese aitamist ei saa minu arust absoluutselt võrrelda kellegile raha laenamisega või stake´misega kasu saamise eesmärgil.
    Muidugi on olemas ka erandeid aga need kinnitavad reeglit.
    Ma räägin suhtumisest. Kui mõni tont üle laseb, siis ei tasu seda käitumist kogu ühiskonnale laiendada. Ja pole mõtet nokkida neid, kel halvasti läks. Kui ranka & rankapoeg tegid diili, kas siis keegi teist irvitas esimese üle, et ta ilma lepinguta raha usaldas kellelegi? Kui diil hästi läks, siis mitmed siinsed nöökijad noogutavad tunnustavalt ja mõtlevad, et võinuks isegi stakeda. Kui perse läheb, siis on kõik tagantjärgi targad.

  13. #453
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kui ranka & rankapoeg tegid diili, kas siis keegi teist irvitas esimese üle, et ta ilma lepinguta raha usaldas kellelegi?
    Sa tahad öelda, et ma võtsin riski "üle saada"? :) Ütleme nii, et oli miski võimalus, et rankapoeg eirab reegleid ja tiltab end bustoks aga raha ma oleks igal juhul tagasi saanud.

  14. #454
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Sa tahad öelda, et ma võtsin riski "üle saada"? :) Ütleme nii, et oli miski võimalus, et rankapoeg eirab reegleid ja tiltab end bustoks aga raha ma oleks igal juhul tagasi saanud.
    Oleksid kappidega kohale l2inud?

  15. #455
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa tahad öelda, et ma võtsin riski "üle saada"? :) Ütleme nii, et oli miski võimalus, et rankapoeg eirab reegleid ja tiltab end bustoks aga raha ma oleks igal juhul tagasi saanud.
    Ma ütlesin vaid, et ka teised on stakenud inimesi ilma nendega notariaalseid lepinguid tegemata või neeru panti võtmata. Ja kõik on toiminud. Kui mõnel läheb halvemini, kas siis on mõistlik käia nende üle nalja viskamas, et 'ise olid piisavalt loll ja usaldasid kedagi'? Ofc sinu puhul teadsid inimest tõenäoliselt hästi, aga siin on ka seda tõestatud, et see ei garanteeri veel midagi.

  16. #456
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Oleksid kappidega kohale l2inud?
    Ma ei tee diili inimestega kellelt rahasid muud moodi kui kantidega kätte ei saaks.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma ütlesin vaid, et ka teised on stakenud inimesi ilma nendega notariaalseid lepinguid tegemata või neeru panti võtmata. Ja kõik on toiminud. Kui mõnel läheb halvemini, kas siis on mõistlik käia nende üle nalja viskamas, et 'ise olid piisavalt loll ja usaldasid kedagi'? Ofc sinu puhul teadsid inimest tõenäoliselt hästi, aga siin on ka seda tõestatud, et see ei garanteeri veel midagi.
    Mhmh. Mõistan täiesti aga väike background check ei tee mitte kunagi paha.

  17. #457
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Just telling, aga siin oli Klaaspros't paar lehte tagasi juttu. Ta on nimelt viimasel ajal päris mitu korda foorumis käinud ( viimati eile ), aga siia teemasse pole midagi postitanud ( mille pärast ta üldse nagu tööle läks ). Kas poleks aeg vastavad meetmed kasutusele võtta?

  18. #458
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Saadan talle PM'i ning kui see tal loetud ja vastust ei ole on sellest hetkest ametlik pettur. Siia foorumisse tal enam asja ei ole ning eluks ajaks nimi rikutud.

  19. #459
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kontrollisin üle ja viimati Kristjan Laas külastas foorumit 29. September, 2010 kell 14:09. Sisselogis ta Eesti IP pealt.

  20. #460
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    oooo...siit saaks isegi ajakirjandus (kollane vähemalt) kondi hambusse

Lehekülg 23, kokku 40 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES