Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 40 EsimeneEsimene ... 233132333435 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 793
  1. #641

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    LOL@võidan diili keskel raha ja siis ütlen, et see oli stellar.

  2. #642
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 275

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
    See oli pigem sellep mingiaeg, et diilist lahti saada. Näitamaks, et enda kasum läks kasutusse ning pole miskit sisse pista enam. Kuna mõtlesin mingi lambi stoori välja, miks mitte enam temaga diilis olla peale seda jama. Kuna ta jahus pidevalt, et teda ei huvita ja temaga käivad kõik diilid minimaalselt 6 kuud.

    Kas keegi oskab öelda kuidas ma korraliku MB täis history saan? Praegu väidab MB, et mul pole ühtegi tehingut tehtud kogu praeguse aasta jooksul.
    Ei saanud täpselt aru. Sa mõtlesid välja lambistoori, et diil ära lõpetada?

  3. #643
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 275

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
    Jep, kuna ta lihtsalt ajas koguaeg, et diil on min 6 kuud ja enne ei lähe keegi kuskile.
    Tere talv. Sa saad stake ja oled õnnelik KUNIKS sa hitid "stellari" eest turniiri ning ei ole nõus stakejaga kasumit jagama. Tekivad arusaamatused ja siis mõtled välja miski mudaloo selle asemel, et asi selgeks rääkida. Lõpuks paned veel stakeja olukorda: "ole õnnelik, et algse raha ja nats kasumigi tagasi saada".

    Kuskil diili kokkuleppimise info on? Enne pidi ju miski lepe olema, kus on kõik kirjas.

  4. #644
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kustutatut 03.11.2023
    --ranka

  5. #645
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kõlab nagu tavaline pettus. Lepid midagi kokku, hiljem valetad, et kokkuleppest taganeda. Põhjused polegi siinkohal eriti olulised. Sellel stellari-hitil on muidugi perspektiivi saada legendiks.

    Kui ma Ranka oleks, siis rohkem ei viitsiks küll tegeleda. Pettus piisavalt veenvalt tõestatud, ban for life ja las toimetab 2+2's edasi kui tahab tõestada, et keegi teine lammas on.

  6. #646
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Päris imelik hämamine jah.. algul räägib üht 2p2's, siis siin mingit teist juttu ja lõppkokkuvõttes üldse miski kolmas skeem :D

  7. #647
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda kuidas ma korraliku MB täis history saan? Praegu väidab MB, et mul pole ühtegi tehingut tehtud kogu praeguse aasta jooksul.
    Lähed history lehele, paned ajavahemiku paika ja vajutad [GO], mitte [Search]

  8. #648
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    epic värk jälle.....

  9. #649
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
    Alguses rääkisin talle, et steiki otsin ainult enda HU NL50 korraliku rolli jaoks, siis oli okei. Ütles, et tuleb HEM ja coaching. Pärast muutus jutt ja HEMi pidin ise ostma, kui seda tahtsin ning coachi ei sebinud ta ka kuskilt. Aa eks mõne päeva jooksul teen pildid ära ja saadad 2p2 adminile.

    Ikkagi oleks vaja teada miks ma ei näe enda MB historyt. Täielik 0 on. Kui keegi selle kohapealt miskit ette võtta oskab, siis võiks mainida, tänan.
    Mis tähendab muutus jutt? Oli kokkulepe või ei olnud? Kui oli ütled: "Fuck off, you said I can get HEM, so now i'm gonna buy HEM with your money and if you want to get your share get me this f*cking coach."

    Staking-diilist valetamisega välja nihelemine on pettus. Kui teil oli lepingus kirjas, et 6 kuud mängid, siis nii see ka peab olema ja kui staker oma osapoolest kinni ei pea siis seisa enda eest ja nõua oma asjad välja mitte ära hakka omakorda petma. Kui oli rohkem selline maybe jutt, et need asjad saad (mis prolly oli, sest counter-pettuse asemel oleks normaalne inimene oma boonused välja nõudnud), siis see ei kohusta coachi millekski ja oma viga, et sellise diiliga nõustusid.

    Üldiselt keegi võiks kõik need faktid 2+2 'te ka panna mis siia kirja on pandud ja üle confirmida, kas kõik klapib - HEM-i ja coachi jutt jne.

  10. #650

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kustutatut 03.11.2023
    --ranka

  11. #651

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    süüdimatu ju, jätke rahule vaeseke :)

  12. #652
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ranka ürita esimest posti täiendada, et saaksime Pokernewsis ka hoiatused üles panna. Tihti ühest tullakse teise... ja tundub, et ülelaskajaid tuleb nagu seeni...
    Mina ei poolda vanade postituste kustutamist, kui isegi võlg 10a hiljem tasutud. Minult on korduvalt seda palutud. Kui oled ikka oma nime määrinud, siis kirjutan selle taha ainult, et lahendas probleemi. Kui kord juba sellise teoga hakkama on saanud, siis kipub ka teine kord tulema. Kuidas sina talitad?

  13. #653
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ei saa aru, miks peaks keegi sinu möla siin uskuma, peale seda toredat ja spetsiifilist valet, mille stake'jale rääkisid.

  14. #654
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Vassimine ei lahenda küll kunagi probleeme, see tekitab neid juurde tavaliselt.

  15. #655
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 275

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kuule. kas tuleb siis skype/MSN/email või mõne muu allika baasil tõestused diili reeglitest või mitte? (võtsin su stakejaga ka 2p2 foorumis ühendust, ju tuleb siis sealt)

    Oleks väga huvitav lugeda ja su stakeja hetkel kannatamatult ootab raha. Kui neid tõestusi tulema ei hakka siis mõningad postitused tagasi on meie foorumis 2p2 foorumi tsitaat, kus on sinu nimi ning seda siin foorumis 10x+ tsiteerida ei ole mitte mingi probleem. See viib su nime automaatselt google esilehele teemaga "Petturite nimekiri kellega ei tasuks tulevikus diile teha".

  16. #656
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 275

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kustutatut 03.11.2023
    --ranka

  17. #657
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Epic degen - ja üritas veel õigustada end siin teemas...

  18. #658

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ei taha ment olla, aga olen.
    Nii lamp on lugeda seda lihtsalt, kas on mingi kokkulepe adminide ja osapooltega või miks täielikult ignoreeritakse sellist näkku sülitamist?
    Nii palju kui mina anduga rääkinud olen, siis tema saab lihtsalt ignoori $$$lt ja viimaste postide põhjal tundub, et ka k2snakalle.
    Sitaks on aega möödas ju ja see peab olema tahtlik mittemaksmine.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...b-HU-SnG-stake
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 09.09.11 at 18:34

  19. #659
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 275

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ei taha ment olla, aga olen.
    Nii lamp on lugeda seda lihtsalt, kas on mingi kokkulepe adminide ja osapooltega või miks täielikult ignoreeritakse sellist näkku sülitamist?
    Nii palju kui mina anduga rääkinud olen, siis tema saab lihtsalt ignoori $$$lt ja viimaste postide põhjal tundub, et ka k2snakalle.
    Sitaks on aega möödas ju ja see peab olema tahtlik mittemaksmine.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...b-HU-SnG-stake
    See teema on 4-5 kuud vana ja ma tõesti ei jõua kõike teemasid läbi lugeda. Võin ka eksida aga ei ole andu_andu-lt teavitust saanud selle teema kohta ja ei ole näinud ka moderaatorite alafoorumis selle kohast teemat. Kes scammitud saavad peavad ise ka selle eest seisma, et antud isikud jõuaksid õigetesse nimekirjadesse. Väga palju aitavad PM-id kiirete cliffnotedega. Andu_andu puhul ei oleks keegi viitsinud isegi kontrollida, kas teema legit ja antud isik oleks saanud sõna võtta siin samas teemas.

    Praegugi ei oska ma seisukohta võtta. Loen teema üle, tõstatan modede alafoorumis ja nii see bürokraatia masin veereb. Seepärast ongi kiired cliffid + teavitused kõige kiirem viis õigus jalule seda.

    EDIT: ja tänan, et teavitasid.

  20. #660
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ma lihtsalt mainin, et ma pole mitte kedagi ignoreerinud.

Lehekülg 33, kokku 40 EsimeneEsimene ... 233132333435 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES