Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 40 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 793
  1. #41

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    AudiC5 on mulle ka 100 eeki võlgu, pidi 7 daala vastu kandma aga siiani pole teind. Ütles et naine raiskas arvelt raha ära et paari päeva jooksul kannab :D :D, loodan et tola on õnnelik oma 70 krooniga

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas raaids
    AudiC5 on mulle ka 100 eeki võlgu, pidi 7 daala vastu kandma aga siiani pole teind. Ütles et naine raiskas arvelt raha ära et paari päeva jooksul kannab :D :D, loodan et tola on õnnelik oma 70 krooniga
    Järgnevad kasutajad bännitud:
    * AudiC5
    * LuuZer
    * Vallatuneid

    Tuntud tegelane A. Vähi.

    PS! PALUN ÄRGE KANDKE TUNDMATUTELE KASUTAJATELE RAHA ETTE. KUI TEIL RAHA SÜGELEB TASKUS, SIIS KANDKE SEE PALUN MULLE! LUBAN, ET KANNAN POOL TAGASI JA TEISE POOLE VÕTAN OMALE!

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    • Nimekirja lisatud tegelinski "Bikewarrior".

      Kasutaja: Bikewarrior
      Pärisnimi: Mihkel L.

      Põhjus: Ei täitnud diilinõudeid kasutajaga "Vapsik" (http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg104868) ning kokkuleppeväliselt mängis mitmeid turniire, kui kasutaja Vapsik nõudis diili lõpetamist ja raha tagastamist (500$), siis lubas raha tagasi maksta, kuid oma lubadusi ei täitnud ning ühtegi dollarit ega krooni tagasi ei maksnud.

      Võlgneb: $500 Kasutajale "Vapsik"

      Pokkeritubade kasutajanimed:
      [o] Full Tilt: Bikewarrior

    <hr>

    Kui kellegil veel selle kasutajakohta kaebusi siis andke teada.

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    See on küll pauk - Bikewarrior paistis korralik distsipliiniga vend olevat...
    Neid pauke tuleb veel ja jääbki tulema! Hoidke ka ise silmasid lahti ning eriti kahtlustavad olge, kui tehakse kahtlane blogi/teema/kasutaja, mis (või kes) üritab saada väga palju tähelepanu või võita väga lühikese ajaga väga suurt usaldusväärsust.

    Ja lõpetage võõraste usaldamine!! Ei ole olemas ühtegi ausat inimest siin maamunal - mõni on lihtsalt natuke ausam, kui teine. Me kõik oleme ära ostetavad see oleneb ainult summa suurusest. Mõnele piisab dollarist, teisele miljonist, et lasta keegi üle.

  5. #45
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...

    neil käib see ju suhteliselt kergesti.. teevad paar posti/teemat, scammivad kuidagi 6 000 krooni ja saavad ainult foorumist IP bani.
    *näiteks pärisnimi võiks olla täiesti välja kirjutatud.
    *peaks lisama PTR kommentaarid et tegemist on petturiga (näiteks kui ta 2+2 asju ajab siis teised teaksid et ei ole usaldusväärne isik)
    *vb sarnane kommentaar orkuti
    *tüübi pilt (et lives ära tunneks) :)

    vms. ...

  6. #46
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...

    neil käib see ju suhteliselt kergesti.. teevad paar posti/teemat, scammivad kuidagi 6 000 krooni ja saavad ainult foorumist IP bani.
    *näiteks pärisnimi võiks olla täiesti välja kirjutatud.
    *peaks lisama PTR kommentaarid et tegemist on petturiga (näiteks kui ta 2+2 asju ajab siis teised teaksid et ei ole usaldusväärne isik)
    *vb sarnane kommentaar orkuti
    *tüübi pilt (et lives ära tunneks) :)

    vms. ...
    +1
    Minu silmis on ka karistused väga mõttetud ja potensiaalsele petturile vähe olulised.
    Pärisnime välja kirjutamine oleks juba väga hea !

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...

    neil käib see ju suhteliselt kergesti.. teevad paar posti/teemat, scammivad kuidagi 6 000 krooni ja saavad ainult foorumist IP bani.
    *näiteks pärisnimi võiks olla täiesti välja kirjutatud.
    *peaks lisama PTR kommentaarid et tegemist on petturiga (näiteks kui ta 2+2 asju ajab siis teised teaksid et ei ole usaldusväärne isik)
    *vb sarnane kommentaar orkuti
    *tüübi pilt (et lives ära tunneks) :)

    vms. ...
    PTR on hea idee aga bännimine ei aita eriti mitte midagi, sest kõik on muudetav (IP, email jne). See ei ole ainult meie foorumi probleem vaid igal pool nii.

    Orkuti kommentaar on mõtetu, sest selle omanik kustutab ära ja nimede kohta ma ei oska mitte midagi öelda -- kas tohib üleüldse lampi postitada nii nimesid? Ärge tooge siia hinnavaatluse ja muid näiteid, sest sealne keskkond on hoopis erinev (kas mitte ei ole ID Kaardiga miski isiku kindlaks tegemine?) vaid ma mõtlengi seda, kui ma ei ole isikus kindel kas ma tohin toppida siia täisnime üles? Ma arvan, et ei tohi.

    Anyway tänapäeval ongi pätil rohkem õigusi, kui mendil; õpilasel rohkem, kui õpetajal; reamehel rohkem, kui kindralil jne. jne. jne.

    Rõhutan veelkord - ÄRGE USALDAGE VÕÕRAID! Ütlesin seda adminnide foorumis ja ütlen ka siin (tsiteerin end):

    Usalda ainult inimest peaksid teadma piisavalt kaua või vähemalt tema lähedasi (MITTE TUTTAVAID, LÄHEDASED ON LÄHISUGULASED - EMA, ISA, VENNAD, ÕED JA KA NAINE, KES ON ELANUD TEMAGA KOOS MITU AASTAT! MITTE KUUD!!!!!!)

    Kõik. Rohkem inimesi usaldada ei saa ning isegi siis võid saada üle aga sel juhul on sul väga hea võimalus oma raha tagasi saada ning üldiselt inimesed ei peta, kui nad teavad ,et sa võid alati nende ema/isa/õe/naise/venna jne. uks taha minna.

    Igasugu Rattasõdalaste, Domineerivate Diadedemade stakemine on täielik lollus. Isegi ostmine osakuid on täis idiootsus ja long run raha põletamine. Olen ka mina oma vitsad kätte saanud (vähemalt rahaline kaotus oli $0 aga oli oht) ning peale seda enam ei ole astunud ega kavatse astuda enam sama reha vastu.

    Mul on ühel käel vähem sõrmigi, kui siin foorumis inimesi, kellele ma usaldaks oma raha. Enamus on täispetturid või maksujõuetud ahvid, kellede stakemine ei tasu end never ära. Nad võivad olla kõige ausamad aga kui nad lähevad bustoks siis rahade tagasimakmsine võtab neil niikaua aega, et närve kulub 10 x rohkem.

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    +1
    Minu silmis on ka karistused väga mõttetud ja potensiaalsele petturile vähe olulised.
    Pärisnime välja kirjutamine oleks juba väga hea !
    Kas seda tohib teha? Või oleksid sa see inimene, kes vabatahtlikult hakkab nende inimeste nimesid välja kirjutama ja ka selle eest vastutama? Mina see isik ei ole.

  9. #49
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ma ei tea kas saab paraleele tuua, aga ntx kui korteriühistule on mõni elanik võlga jäänud, siis arve peal võib kõikide võlgnike nimi olla koos summadega, kuid ntx stendile avalikult välja panna võlglaste nimekirja ei tohi. Kui saaks foorumiga paraleele tõmmata, siis ei tohiks probleemi olla kui foorum teha lugemiseks ainult sisseloginud kasutajatele. Samas ma jätkuvalt rõhutan, et ei tea kas saab paraleele tõmmata nende kahe asja vahel.

  10. #50
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    jälle ei saa paraleele tuua aga eestis on suhteliselt palju häbiposte...
    näiteks: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=310504

    Plakati mõju on Reinsalu sõnul aga juba tunda: nii mõnigi võlgnik võttis kohe ühendust, kui plakatile sattumise võimalusest kuulis, ning ilmutas huvi sõlmida kokkuleppeid, millega varem nõus ei oldud. «Igal juhul see plakat töötab. Kõige efektiivsem moodus, mida seni kasutatud,»

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Ma ei tea kas saab paraleele tuua, aga ntx kui korteriühistule on mõni elanik võlga jäänud, siis arve peal võib kõikide võlgnike nimi olla koos summadega, kuid ntx stendile avalikult välja panna võlglaste nimekirja ei tohi. Kui saaks foorumiga paraleele tõmmata, siis ei tohiks probleemi olla kui foorum teha lugemiseks ainult sisseloginud kasutajatele. Samas ma jätkuvalt rõhutan, et ei tea kas saab paraleele tõmmata nende kahe asja vahel.
    Aga seal paberilipikul on ju eelnevalt isik kindlaks tehtud lepingute põhjal aga kahjuks meil puuduvad kirjalikud lepingud, kus on eelnevalt isik kindlaks tehtud. See, et keegi end esitels X isikuna ei pruugi olla tõsi ega anna meile mingit õigust X nime kasutada, veel-enam petturiks tembeldada.

  12. #52
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas seda tohib teha? Või oleksid sa see inimene, kes vabatahtlikult hakkab nende inimeste nimesid välja kirjutama ja ka selle eest vastutama? Mina see isik ei ole.
    pakun et siin foorumis neid inimesi kindlasti leidub kes julgeks selle eest vastatada..

    btw mis seal adminnide foorumis toimub? palju poste/teemasi on? :)

  13. #53
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    minu teada ei tohi.

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    pakun et siin foorumis neid inimesi kindlasti leidub kes julgeks selle eest vastatada..

    btw mis seal adminnide foorumis toimub? palju poste/teemasi on? :)
    Aga palun teeme nii. Tee omale üks eraldi leht (näiteks http://www.zone.ee/variatsioon) ja siis tee sinna petturite nimekiri (kus on täis nimed jne) ning ma võin siia siia lingi sellest riputada, et petturite mitte-ametliku (Või ametliku) nimekirja leiad sellelt lehelt, mis kuulub sellele ja sellele isikule. On see probleem lahendatud ja saame teha sujuvalt koostööd. Peale selle võid riputada oma lehele ju ka näiteks bänneri üles ning ehk petturite nimekirja alusel saad oma bännerile klike ja sealt näiteks affiliate rakebacki. On ju hea mõte? Võtab aega 10 minutit.

    Adminnide foorumis ei ole mitte midagi, isegi vaakumit mitte.

  15. #55
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Aga palun teeme nii. Tee omale üks eraldi leht (näiteks http://www.zone.ee/variatsioon) ja siis tee sinna petturite nimekiri (kus on täis nimed jne) ning ma võin siia siia lingi sellest riputada, et petturite mitte-ametliku (Või ametliku) nimekirja leiad sellelt lehelt, mis kuulub sellele ja sellele isikule. On see probleem lahendatud ja saame teha sujuvalt koostööd. Peale selle võid riputada oma lehele ju ka näiteks bänneri üles ning ehk petturite nimekirja alusel saad oma bännerile klike ja sealt näiteks affiliate rakebacki. On ju hea mõte? Võtab aega 10 minutit.

    Adminnide foorumis ei ole mitte midagi, isegi vaakumit mitte.
    ei mina ei julge :D pärast saan kuskil kasinnis kannaga pähe.

  16. #56

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    j&#228;lle ei saa paraleele tuua aga eestis on suhteliselt palju h&#228;biposte...
    n&#228;iteks: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=310504
    Point on selles, et antud juhul riputati &#252;les juriidiliste isikute andmed, mida isikuandmete kaitse seadus ei kaitse.
    --
    &#167; 1. Seaduse reguleerimisala ja eesm&#228;rk

    (1) Seaduse eesm&#228;rk on kaitsta isikuandmete t&#246;&#246;tlemisel f&#252;&#252;silise isiku p&#245;hi&#245;igusi ja -vabadusi, eelk&#245;ige &#245;igust eraelu puutumatusele.

    --

    Ehk akitseb ainult f&#252;&#252;silisi isikuid, kuid muidugi on seaduses ka kaks &#167;, mis annavad v&#245;imaluse nimed ja pildid siia &#252;les panna. Aga see on natuke keerulisem v&#228;rk ja peaks natuke erialakirjandust lugema, sest see minu juura&#245;pilase tagasihoidlik hinnang ning ei anna &#252;ldse mingit kinnitust asja &#245;iguses.

    Igatahes, kui isik on vabatahtlikult ksuagile keskkonda oma andmed &#252;les pannud ja n&#245;ustunud sellega, et neid teised n&#228;evad ja kasutavad, siis v&#245;ime ka meie neid siin &#252;les panna. N&#228;iteks viitame vastavalt orkuti v&#245;i rate profiilile ja juurde tekst, et "Pokkeriprod ei garanteeri, et antud isikuga sujub diil valutuls vms".

    &#167; 11. Isikuandmete avalikustamine

    (1) Kui andmesubjekt on oma isikuandmed avalikustanud ise, andnud k&#228;esoleva seaduse &#167; 12 kohase n&#245;usoleku nende avalikustamiseks v&#245;i kui isikuandmed avalikustatakse seaduse /../siis ei kohaldata isikuandmete t&#246;&#246;tlemisele k&#228;esoleva seaduse teisi paragrahve.

    &#167; 12. Andmesubjekti n&#245;usolek isikuandmete t&#246;&#246;tlemiseks

    (1) Andmesubjekti tahteavaldus, millega ta lubab oma isikuandmeid t&#246;&#246;delda (edaspidi n&#245;usolek), kehtib &#252;ksnes juhul, kui see tugineb andmesubjekti vabal tahtel. N&#245;usolekus peavad olema selgelt m&#228;&#228;ratletud andmed, mille t&#246;&#246;tlemiseks luba antakse, andmete t&#246;&#246;tlemise eesm&#228;rk ning isikud, kellele andmete edastamine on lubatud, samuti andmete kolmandatele isikutele edastamise tingimused ning andmesubjekti &#245;igused tema isikuandmete edasise t&#246;&#246;tlemise osas. Vaikimist v&#245;i tegevusetust n&#245;usolekuks ei loeta. N&#245;usolek v&#245;ib olla osaline ja tingimuslik.


    ---

    Ehk suhteliselt keeruline v&#228;rk ning sellisel juhul peaks lugema natuke ka orkuti/rate kasutajatingimusi, mis seal t&#228;pselt kirjas. Kuid hetkel liiga palju &#245;ppida, et see t&#246;&#246; ette v&#245;tta. :)

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    ei mina ei julge :D pärast saan kuskil kasinnis kannaga pähe.
    Siis sellega on teema lõppenud ning esialgsed järeldused:
    a) isikuandmeid (täisnime, aadress, telefon jne) ei tohi avalikustada, kui puuduvad selleks vettpidavad tõendid (kui kellegil on infot, et tohib siis lükake see väide ümber kasutades kehtivat seadusandlust, mitte näiteid - ala õhtuleht, hinnavaatlus jne)
    b) meie ei avalikust isikuandmeid, kui keegi tahab olla vabatahtlik "tankist" võib luua oma saidi ja seal seda teha, vajadusel võime meie lisada viite


  18. #58

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Lisaksin veel, et ilmselt oleks kõige parem antud küsimused korraliku kirjana saata Andmekaitse inspektsiooni järelpärimisele ning sealt saaks ka ilsmelt vastuse. Aga ma kujutan ette, et reaalsuses nad seda lubada ei taha.

    Aga samas, internet on avalik ning kõik, mis sa sinna üles paned on avalik.

  19. #59
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Variant on ka foorumisse liitumise agreementi lisada selline punkt millega nõustudes kasutaja on ka nõus enda andmete avalikustamisega. Sellisel juhul on ta ise selleks loa andnud.

  20. #60

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Variant on ka foorumisse liitumise agreementi lisada selline punkt millega nõustudes kasutaja on ka nõus enda andmete avalikustamisega. Sellisel juhul on ta ise selleks loa andnud.
    Point olemas, aga sellisel juhul peab kasutaja vabatahlikult oma õiged andmed meile edastama ning ise pokkeriprod kolmandatest urgastest neid otsida ei saa.

Lehekülg 3, kokku 40 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES