Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 40 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 793
  1. #161
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    pm on mul teist - kes oma raha on kaotanud - kahju.

    teisalt olen rankaga nõus, mis krdi loogika see on kui vend lisab msni ja ajab head juttu sulle 5 min ja siis järsku ütleb et kuule ole mees kanna mulle x$ PS'i ja ma ausõna 100% surmkindlalt luban, et kannan kohe sulle x summa pangakontole. ja siis järsku kaob kutil nett, siis koodikaart ja muud asjad ära ja teie raha jääb tulemata....

    ma ei annaks siit foorumist kellelegi ühtki senti kui ta mind msni lisab...olgu see siis ranka, patric, mingi krdi speedi v kurat teab kes...

    mõelge ikka ka inimesed natuke mida te teete...!!!

    E: andke jah asi menti...juba profülaktika mõttes tahaks teada mis juhtub

  2. #162
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    õigust räägid daljoh, kuid ära unusta, et siin foorumis on väga suur protsent alaealisi. nende mõttemaailm on veidi teistsugune.
    ei taha kedagi solvata.

  3. #163
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    4-5 päeva tagasi kui üks hommik ärkasin oli keegi Oliver mind MSNi lisanud. Rääkis et on foorumist kasutaja speedi. Kui küsisin, et miks lisas, ütles umbes nii, et ah lambist, iga, ala teinekord hea lihtsalt juttu ajada. Uurisin foorumist veidike kasutaja tausta, kõik tundus OK olevat. Mul oli toohetk just veidike cashi vaja ja pakkusin talle diili, et ma annan talle starsi 20 taala pandku mulle swedi 200.- EEK. Ta oli nõus. Ütles et teeb arvutile restardi, siis teeb ülekande ära. Kandsin enne seda talle raha starsi ära. Nlii läks vast mööda 30 min enne kui ta msni tuli. Ütles et ta ei saagi millegipärast ülekannet teha swedi, kannab mulle raha starsi tagasi ja kandis ka. Isegi taala peale.


    E: see siis kopitud ingu postitusest

    esimese vahetuse diili pakkus siiski petetu ise välja ja kui speedi hiljem raha juurde lunis ja ingu andis (eelnevalt esimese diili raha kätte saamata) sellisel juhul pretendeerib ingu kõige sinisilmsema foorumi kasutaja tiitlile. sry ingu, aga mul ei ole lihtsalt sõnu. vaatasi ka speedi postitused üle (nii nagu ka ingu tegi, enne kui raha hakkas kandma) ja mina ei lugenud sealt küll midagi sellist välja, mis oleks mind suurest vaimustusest pannud raha saatma.
    Viimati muudetud rahvavaenlane poolt : 16.03.10 at 11:30

  4. #164
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    ja jaaa saan aru et ise tehtud ettepanek!

    siit minu küsimus....kas osad inimesed ei suuda oma rahaasju kõige elementaarsemal tasemel ka korras (kontrolli all) hoida....pangakontol võiks ikka mingi väike summa olla ju mida hädapärast võib kasutada!?

  5. #165
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    TROPID ON JU. Ei salga öelda ka seda.

  6. #166
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Minule jääb arusaamatuks selline asi, et kui sa kasutad eesti suurimat pokkerifoorumit ja lased siin kellegi mingi väga tühise summaga üle, siis kas sul tõesti pole huvi edasipidi näiteks live mängida kuskil vms.. . Ma ei kujuta isegi vaimusilmis ette seda, et kui ma oleks kah rahapaja selle stakega üle lasnud ja olnud mingi 75 daala võrra rikkam ja siis aasta pärast lümpsi cashi läind mängima ja teinud näo nagu olen õige mees.

  7. #167
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Näiteks ma olen andudedele $30 sees (tequila lasime rotti) ja ma pohhuilt võiksin live mängida. Olen neile öelnud ka, et saite tünni ja tõenäoliselt kunagi ei too tequilat tagasi. Aga näed, ma ei karda midagi. Suht suur asi.

    Tegelt point selles, et ükski normaalne inimene ei hakka $20 eest kedagi petma. Kui ta seda teeb siis ta ei ole normaalne inimene ja ta ei mõtle nii nagu mõtleb näiteks sina või tema (aga mitte mina).

    Ühesõnaga vanasõna on selline:
    Kui tahad varastada, siis varasta miljon; kui tahad vägistada, siis vägista kuninganna. Ülejäänud kommipoeröövid on mõttetud ja retardide pärusmaa.

    EDIT: 200 eeki eest menti minna on ka päris normaalne tegu

    EDIT2: võsapets on ka variant, talle meeldib 200 krooni eest sõimamas käia. võtad oma rahapaja ühes nagu imelik kandle ja tiugu ning peksate rusikaga uste peale.

  8. #168

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Muuseas mina mõtlesin ka ikka võsapetsi peale kohe hehe.
    Samas siis oleks minu naistuttavatel ikka põhjust jätkata seda juttu, et see pokker on ikka pättide pärusmaa ja korralikud maksumaksjad end sellise asjaga ei seo.

  9. #169

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Normaalne inimene ei hakka ka $20000 eest kedagi petma. Summa ei ole ju siin oluline, petis on petis.

    Võõrale inimesele oma raha kandmine on üldse rumal tegu. Kuid see ei tähenda, et petmine peaks lubatud olema, kui petetav on rumalat käitunud.

    Olukorra juures ei olegi kõige olulisem summa, vaid tegu. Selle eest kasutaja ingut karistada, kui ta petise vastu politseisse avalduse teeb ei ole ka õiglane.

  10. #170
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
    Normaalne inimene ei hakka ka $20000 eest kedagi petma. Summa ei ole ju siin oluline, petis on petis.

    Võõrale inimesele oma raha kandmine on üldse rumal tegu. Kuid see ei tähenda, et petmine peaks lubatud olema, kui petetav on rumalat käitunud.

    Olukorra juures ei olegi kõige olulisem summa, vaid tegu. Selle eest kasutaja ingut karistada, kui ta petise vastu politseisse avalduse teeb ei ole ka õiglane.
    Mina ei keela (ega saagi keelata) tal politseisse minna - mingu kui tahab, mul täiesti ükskõik aga kui meie lehele esitatakse ükskõik, milline päring antud teemaga kohta asutustest, mis ei ole selle foorumiga seotud siis mina võtan seda kui meie foorumi peale sülitamine.

    Hetkel on olukord üks vs üks. Meie oleme kõik teinud selleks, et inimesed ei saaks petta ning selle jaoks loonud reeglid. Ingu arvas, et teda reeglid ei takista ning on nii kõva mees, et vahetab rahasid läbi meie keskkonna ilma, et tal oleks selleks luba. Muidugi sai ta petta ja nüüd pisarad silmid ning veel avalikult seda ütlema. Mis kuradi õigust sa siit otsid, kui ise reegleid ei järgi? Samasugune must pätt oled, said nüüd omale 200 kroonise karistuse ja seetõttu ma ei hakka teda topelt karistama. Küll aga ma teen seda, kui mulle tekitatakse lisaprobleeme/tööd.

  11. #171
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ma ka kunagi ammu poisikesena laenasin külajoodikule 25 krooni "söögirahaks", lasi üle obv.
    Ei läinud politseisse, aga tänu sellele on terve elu meeles olnud, et suvalistele juhututtavatele raha ei laena, endal lihtsam.

    Pane kirja kui elukooli õppemaks, odavalt saadud mu meelest.

  12. #172
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina ei keela (ega saagi keelata) tal politseisse minna - mingu kui tahab, mul täiesti ükskõik aga kui meie lehele esitatakse ükskõik, milline päring antud teemaga kohta asutustest, mis ei ole selle foorumiga seotud siis mina võtan seda kui meie foorumi peale sülitamine.

    Hetkel on olukord üks vs üks. Meie oleme kõik teinud selleks, et inimesed ei saaks petta ning selle jaoks loonud reeglid. Ingu arvas, et teda reeglid ei takista ning on nii kõva mees, et vahetab rahasid läbi meie keskkonna ilma, et tal oleks selleks luba. Muidugi sai ta petta ja nüüd pisarad silmid ning veel avalikult seda ütlema. Mis kuradi õigust sa siit otsid, kui ise reegleid ei järgi? Samasugune must pätt oled, said nüüd omale 200 kroonise karistuse ja seetõttu ma ei hakka teda topelt karistama. Küll aga ma teen seda, kui mulle tekitatakse lisaprobleeme/tööd.

    diil käis läbi msn-i ei ole kellegi asi kas nad on oma esialgsed kontaktid saanud läbi selle foorumi või kuskilt pedesaidilt. palun väga, võtku oma msn history ja telefoni salvestused ja mingu nendega.

  13. #173
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    muide ingu, ma ei tahtnud sind oma kommentaaridega solvata ja tundub lihtsalt , et sa pole selliste mölakatega varem kokku puutunud. soovitan, et unusta kogu see jama ära ja võta seda kui kooliraha. usu mind, et sellised mehed saavad oma vitsad varem või hiljem.

  14. #174
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    muide ingu, ma ei tahtnud sind oma kommentaaridega solvata ja tundub lihtsalt , et sa pole selliste mölakatega varem kokku puutunud. soovitan, et unusta kogu see jama ära ja võta seda kui kooliraha. usu mind, et sellised mehed saavad oma vitsad varem või hiljem.
    See paarsada EEKu paistab üsna köömes olevat varasemate probleemidega võrreldes:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...7&postcount=10

    E: Seal teemas natukene pikem stoori ka hiljem.

  15. #175
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ma olen küll üldiselt ütelnud, et ei kanna kellelegi raha ette (kui veel diile võis teha läbi foorumi), aga mõnel üksikul korral olen seda eiranud. Kui vastaspool teeb pangaülekande mingi tühise summa peale, siis ma tõesti ei viitsi alati oodata ja kontrollimas käia, kas see kopikas tõesti laekus ära. Kui lõpuks mingi 200-500 EEKiga tüssu saan, siis no big deal.

    Kui keegi tahab oma renomeed rikkuda 200 EEKi pärast, siis on see pigem tema probleem, mitte minu oma. Aga kui see peaks juhtuma, võin sinna otsa veel 2k kütta, et sellist tonti maksimaalselt pedereerida. Paneks kasvõi sekretäri ta töökohti ja vanemaid vms läbi helistama. Loomulikult oleks elementaarne, et foorumile või kellelegi teisele selle käigus mingeid probleeme ei tekita või kedagi teist oma revenge missionisse tahtmatult ei kaasa. Aga taolistesse hälvikutesse ei saa suhtuda 'las ta sitt olla', lihtsalt põhimõtte pärast.

  16. #176
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas daljoh Vaata postitust
    pm on mul teist - kes oma raha on kaotanud - kahju.

    teisalt olen rankaga nõus, mis krdi loogika see on kui vend lisab msni ja ajab head juttu sulle 5 min ja siis järsku ütleb et kuule ole mees kanna mulle x$ PS'i ja ma ausõna 100% surmkindlalt luban, et kannan kohe sulle x summa pangakontole. ja siis järsku kaob kutil nett, siis koodikaart ja muud asjad ära ja teie raha jääb tulemata....

    ma ei annaks siit foorumist kellelegi ühtki senti kui ta mind msni lisab...olgu see siis ranka, patric, mingi krdi speedi v kurat teab kes...

    mõelge ikka ka inimesed natuke mida te teete...!!!

    E: andke jah asi menti...juba profülaktika mõttes tahaks teada mis juhtub

    Olin loll. Ja mitte vähe. Vigadest õpitakse ja eriti oma vigadest. See ei tähenda nüüd, et ma kellegile pappi ei anna, sest mul on inimesi, kellele ma usaldan kasvõi kogu oma bankrolli kui vaja (foorumi liikmed, aga tuttavad juba enne foorumiga liitumist)

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Minule jääb arusaamatuks selline asi, et kui sa kasutad eesti suurimat pokkerifoorumit ja lased siin kellegi mingi väga tühise summaga üle, siis kas sul tõesti pole huvi edasipidi näiteks live mängida kuskil vms.. .
    Ega sellised huiarid ei mõtle sellepeale ju.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    EDIT: 200 eeki eest menti minna on ka päris normaalne tegu.EDIT2: võsapets on ka variant, talle meeldib 200 krooni eest sõimamas käia. võtad oma rahapaja ühes nagu imelik kandle ja tiugu ning peksate rusikaga uste peale.
    Ma läheks menti siis kui see ei ohustaks foorumit ega sunniks kedagi mingeid tobedaid käike jaoskonda tegema. Point oleks sellest, et tegelane karistatud saaks, mitte papi väljanõudmine.
    VõsPets muidugi! Kindlasti me kõik viitsime 200.- EEK pärast Petsiga koos tartu linna vahel mingit oliveri taga ajada ja rääkida telekaekraanil kuidas 200 eegiga huiata sain ja pole vist lootustki pappi tagasi saada. Jeah :)
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina ei keela (ega saagi keelata) tal politseisse minna - mingu kui tahab, mul täiesti ükskõik aga kui meie lehele esitatakse ükskõik, milline päring antud teemaga kohta asutustest, mis ei ole selle foorumiga seotud siis mina võtan seda kui meie foorumi peale sülitamine.

    Hetkel on olukord üks vs üks. Meie oleme kõik teinud selleks, et inimesed ei saaks petta ning selle jaoks loonud reeglid. Ingu arvas, et teda reeglid ei takista ning on nii kõva mees, et vahetab rahasid läbi meie keskkonna ilma, et tal oleks selleks luba. Muidugi sai ta petta ja nüüd pisarad silmid ning veel avalikult seda ütlema. Mis kuradi õigust sa siit otsid, kui ise reegleid ei järgi? Samasugune must pätt oled, said nüüd omale 200 kroonise karistuse ja seetõttu ma ei hakka teda topelt karistama. Küll aga ma teen seda, kui mulle tekitatakse lisaprobleeme/tööd.
    Ma pole vahetanud speediga mitte ühtegi raha läbi TEIE keskkonna. speedi otsis mu msni netist (pokkeriprodest) üles, lisas mind ja hakkas vestlema. Ühtegi diili me siin ei sõlminud. Lasin speedil saata siia PS-i, et on mulle võlgu, kuna tahtsin mingit tõestust selle kohta. Oleks võinud lasta kirja ka emailile saata ntx. Põhjus miks ma siia foorumisse kirjutasin, et tegemist on petturiga (kuigi ma diili siin ei sõlminud) on väga lihtne. Et teised ka teaks, mis inimene ta on! Ei ole mingeid pisaraid siin mängus.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    muide ingu, ma ei tahtnud sind oma kommentaaridega solvata ja tundub lihtsalt , et sa pole selliste mölakatega varem kokku puutunud. soovitan, et unusta kogu see jama ära ja võta seda kui kooliraha. usu mind, et sellised mehed saavad oma vitsad varem või hiljem.
    Sina ei solvanudki.

  17. #177

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aa ja miks debiilsus? Need paadunud pätid on nii pohhuistid, et neid ei huvitagi miski ment ega kaebus. Ühesõnaga teed omal endal mõttetult margi täis ja raiskad ilmatuma aja ära. Otsi miski lõbusam meetod - sotsiaalvõrkudes on tore trollida, vanematele/tüdrukutele/tööjuurde on alati ka tore kõnesid teha. Lihtsalt viisakas küsimus, et ega te ei tea, kus oska pesitseb, kuna pettis mult nats pappi välja vms.
    See, ma kujutan ette, oleks meeletult tõhus, pluss alandav jne.
    Hakata pereliikmetele ja sõpradele sarnaseid kirju kirjutama/helistama, mitte ähvardama, aga eada andma, et oleks vaja kätte saada, et varastas/pettis. facebook näiteks
    Kujutan ette, et see oleks 100x tõhusam kui politseisse pöördumine.

  18. #178
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Speedi ise ka kirjutas (Vapsiku lingitud teemas), et keegi eriti ei tea tema allakäiguteest midagi (200k triobeti deponeerinud ja nt. 3 kuuline amfetamiinikuur). Lähedastele kindlasti meeldib.

  19. #179
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Speedi ise ka kirjutas (Vapsiku lingitud teemas), et keegi eriti ei tea tema allakäiguteest midagi (200k triobeti deponeerinud ja nt. 3 kuuline amfetamiinikuur). Lähedastele kindlasti meeldib.
    WTF you are doing man? Sa lähed oma 200 eeki tagasi nõudma ning teavitama ta lähedasi, et Oskaril võivad olla väikesed petmise probleemid, mitte sa ei lähe ta "saladusi" paljastama, mis ei puutu üldse asjasegi ja mis ei pruugi olla tõesed.

  20. #180
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    WTF you are doing man? Sa lähed oma 200 eeki tagasi nõudma ning teavitama ta lähedasi, et Oskaril võivad olla väikesed petmise probleemid, mitte sa ei lähe ta "saladusi" paljastama, mis ei puutu üldse asjasegi ja mis ei pruugi olla tõesed.
    Minul ei ole sellest 200.- kroonist ei sooja ega külma ja kui oleks minu raha kirjutaks selle korstnasse (loe: ei hakkaks isegi sugulaste sotsiaalvõrgustike kontodel trollima). Lihtsalt mainisin, aga mis sul hakkas speedist kahju nüüd?

Lehekülg 9, kokku 40 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES