Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 40 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 793
  1. #201

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Heh, nägin trollis teda täna.
    Päris armetu nägi välja teine, käis ja hoidis pead maas ja lootis, et keegi ei märka teda:D

  2. #202
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Heh, nägin trollis teda täna.
    Päris armetu nägi välja teine, käis ja hoidis pead maas ja lootis, et keegi ei märka teda:D
    sinine vest ka seljas?

  3. #203
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Heh, nägin trollis teda täna.
    Päris armetu nägi välja teine, käis ja hoidis pead maas ja lootis, et keegi ei märka teda:D
    Kuidas sa tead, et see tema oli ? Rate või orkut teada ?

  4. #204
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Anna mulle ka ta pilt vms.

  5. #205
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kasutaja: Poku
    http://foorum.pokkeriprod.com/member.php?u=1613

    Põhjus: Pettis välja kasutajalt "Karikakar" 40$.

    Selgitus: Alustuseks pakkus kasutaja "Poku" kasutajale "Karikakar" coachi ning seda mitmel korral. Peale seda mõtles kasutaja "Poku" välja küllaltki geniaalse petuskeemi, mis toimis järgmisel:

    1)Kasutaja "Poku" kontakteerus kasutajaga "Karikakar läbi msni ja palus abi, et "Karikakar" saadaks Naxeri PokerStarsi kontole ~60-70$ stakeks ja kasutaja "Poku" maksab selle "Karikakrale" tagasi, kui endale rahad PokerStarsi jõuab kanda.
    2)Kasutaja "Karikakar" oli nõus, sest kasutaja "Poku" tundus talle usaldatav, sest oli teda aidanud ja coachinud, nii saatiski "Karikakar" Naxeri kontole 40$ õhtusteks turniirideks.
    3)"Naxer" ei ole asjaga pmst seotudki, sest ka temaga kontakteerus Poku läbi msn'i ja ütles, et saadab sõbra kontolt PokerStarsi talle turniirideks raha, samal ajal "Karikakrale öeldes, et Naxer on tema kauaaegne sõber jne, mis paraku tõele ei vasta.
    4)Kui "Naxer" oleks turniiridelt hittinud, oleks asi olnud arvatavasti korras ja rahad oleks tagasi antud, paraku nii ei läinud ja "Karikakar" on siiani oma rahadest ilma.
    5)Viimased nädala aega pole kasutaja "Karikakar" kasutaja "Pokuga" kontakti saanud, kuigi ennist suheldi pea iga õhtu coachimise teemal.


    Võlgneb: $40 Kasutajale "Karikakar"

    KÕIK KASUTAJAD HOIDKE SILMAD LAHTI, SEST NII POKERNEWSIS KUI KA POKKERIKOOLIS (SEAL ENAMGI), ÜRITAB SAMA KASUTAJA LÄBI VIIA MISKISUGUST RAHALIST ÕPET, KUI KELLEGIL TÄPSEMAID ANDMEID, SIIS LISAGE.
    ÜRITAME KIIREMAS KORRAS KA POKERNEWSI JA POKKERIKOOLIGA TEMA TEEMAL KONTAKTEERUDA.



    Lisaks veel seda, et kui kellegil juhtub olema mingisuguseid lisaandmeid/kontakte kasutajaga "Poku", siis saatke juhtkonna mõnele liikmele PM ja saame ehk kasutajanimesid ja teiste foorumite aliaseid siia ülesse riputada.

  6. #206
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Praegu jääb mulle igatahes arusaamatuks kuidas poku sellest kasu oleks saanud. Kas nii, et kui naxer oleks turnal hittinud, oleks pool võitu pokule saanud ja tema oleks sellest siis karikakrale ainult 40 taala maksnud? Poku stakes naxerit karikakra rahaga?

  7. #207
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Nii palju kui mina aru sain, siis poku stakes naxerit, saates pappi "sõbra" kontoga (karikakar). Kui naxer oleks hittinud, siis oleks kõik olnud korras, aga kui ei, siis kakar kannatab ja Poku freerollis all the time.

    E: Tegelt on see päris kaval plaan, sest teoreetiliselt stakes karikakar teda, enda teadmata, aga kui naxer olekski tõmmanud suure kala, poleks karikakar seda raha näinud, vaid poku oleks saanud hea teenistuse - kas just küllaltki geniaalne plaan, aga üle keskmise küll, sest vaevalt, et geniaalse plaani puhul poleks variandi B-ga arvestatud (juhul kui ei näkka naxeril).
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 12.04.10 at 13:05

  8. #208
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kui inimene coachib kas siis tõesti oma peaga ei teeni seda 40$ ära? Väga imelik inimene, et riskib sellise jamaga nii vähese eest

  9. #209
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    See on üks ilgelt imelik juhtum, ma ei oska kohe midagi arvatagi.
    Nagu ma varemgi olen maininud, on Poku ka mind mõned nädalad päris asjalikult coachinud. Ka mina pole temaga üle nädala ühendust saanud, aga vahe on selles, et võlgu olen mina, sest coachidiili eest pole ta veel tasu välja võtnud (kuigi olen pakkunud) ja summa on natuke suurem kui see 40$.
    Kindel, et karikakra raha polnud mõeldud pokule coachitasuna, mille ta lihtsalt stake'i lükkas? Infohäire?

    Sest niipalju ma võin küll öelda, et tema pokkeriteadmistega peaks 40$ küll märksa lihtsamini kätte tulema :)

  10. #210
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Poku tahtis ka Pokkerikoolis väikse cashi projetki teha, kus ta coachima hakkab. Projekt ei jõudnud alatagi, kui juba hakati kahtlustama, et õpetaja ei näita oma graafikuid ega mingeid andmeid, kuidas teda usaldada saab? Pärast seda kahtlustamist pole Poku enam MSN-i ega foorumisse nägu näidanud. Muidugi tal oli mingi koduleht ka, kus müüs tõlgituid artikleid. Loodan, et keegi neid ei ostnud.
    Tegemis on siis ilmselgelt petturiga, kui ta isegi kaitsma end ei tule süüdistuste eest.

  11. #211
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kindel, et karikakra raha polnud mõeldud pokule coachitasuna, mille ta lihtsalt stake'i lükkas? Infohäire?)
    Coachimise eest sai tasu talle juba makstud. See 40$ küsis ta ükspäev selleks, et Naxerit stakeda. Eelmine laupäev ütles, ma tsiteerin, raha on shippitud. Pärast seda pole MSNi tulnud, ühendust minuga võtnud, rahad pole kontole jõudnud.

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Tegemis on siis ilmselgelt petturiga, kui ta isegi kaitsma end ei tule süüdistuste eest.
    Ma ise oleks veel oodanud enne kui asjaga lagedale tulin, aga mõtlesin, et tal ju samas paljusid teisi keda coachib, et igaksjuhuks hoiatan inimesi.

    Ma saaks aru, kui inimene võtaks ühendust, et hetkel pole raha maksta vms. aga selline ära kadumine jätab küll negatiivse mulje.

  12. #212

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    oot, sa teadsid, et ta tahtis naxerit stakeda? Ja kogu probleem on selles, et mees pole msn tulnud ja 40$ ära maksnud?

  13. #213
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    oot, sa teadsid, et ta tahtis naxerit stakeda? Ja kogu probleem on selles, et mees pole msn tulnud ja 40$ ära maksnud?
    Teadsin.

    Kogu probleem on selles, et praeguseks on "rahade shippimisest" möödas juba peaaegu, et 10 päeva ja inimene kes enne iga päev stabiilselt rääkis jne. pole nüüd isegi MSNi ega foorumisse juhtunud. Ma ei tea, minule jätab küll kahtlase mulje.

  14. #214

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    loodame, et temaga on ikka kõik korras, ja saad oma rahad kätte.
    Aga mingisugust geniaalset petuskeemi ja freerollimist ma küll kusagil ei näe.

  15. #215

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    aga vahe on selles, et võlgu olen mina, sest coachidiili eest pole ta veel tasu välja võtnud (kuigi olen pakkunud) ja summa on natuke suurem kui see 40$.
    Kuna selline fakt tuli välja siis ei saa ju inimest kohe petturiks tembeldada, elus juhtub igasugu asju.

  16. #216

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tundub natuke vähe infot olevat, et pokut täielikult süüdi mõista. Äkki on tüübil lihtsalt midagi juhtunud, et pole võimalik netti saada? Loodetavasti pole midagi Johnny Jazzy juhtumi taolist...

    Pakuks üheks lahenduseks, et see isik, kes pokule oli võlgu maksab karikakrale 40 USDi, sest pmst on see poku raha enivei.

  17. #217
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    loodame, et temaga on ikka kõik korras, ja saad oma rahad kätte.
    Aga mingisugust geniaalset petuskeemi ja freerollimist ma küll kusagil ei näe.
    Jep.

    Nagu enne mainisingi, siis algne plaan oli asjaga veel oodata, aga kuna tal on palju inimesi keda ta coachib, siis igaksjuhuks mainin selle siin ära, et vältida hilisemaid probleeme.

  18. #218
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    siin foorumis ennegi ikka väga halbu asju juhtunud nende inimestega, kelle käes on olnud võõras raha, niiet loodame parimat, et ta ainult pettur

  19. #219
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Pakuks üheks lahenduseks, et see isik, kes pokule oli võlgu maksab karikakrale 40 USDi, sest pmst on see poku raha enivei.
    Minul poleks mingit probleemi maksta poku asemel see 40$ karikakrale tagasi, aga teen seda ainult siis, kui Poku seda mulle ütleb. Ma ei saa ju sellist asja ise otsustada.

  20. #220
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Jep, petuskeemist on asi kaugel, loodan, et pokuga on kõik korras.

    E: Fakt, et kakar teadis naxeri stakemisest, muudab terve skeemi olematuks.

    E2: Nahhui ta peaks $40 pärast ära kaduma, kui tal on nomerlotilt ka rohkem saada, non-sense.

    /Case closed
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 12.04.10 at 16:41

Lehekülg 11, kokku 40 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES