Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 40 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 793
  1. #241
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Poku saatis kirja adminni meilile, et oli nädal aega internetist eemal ja kohe petiseks tembeldatud.

    Võtsin kasutaja Poku bänni maha, et saaks tekkinud ebameeldivat olukorda selgitada.

  2. #242
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Oli Karakakar üks inimene kelle 40$ oli minu käes, kuna ma ise ei mängi ei FT ega PS, siis tõesti nende kontosid ma ei oma, kasutasin tuttava kontosid. Ühe teise foorumlase raha oli ka minu käes, kes pole siin veel sõna võtnud (natuke suurem), sai ka see koheselt tagasi saadetud. Kellegile midagi ma võlgu enam ei ole. Olin endast täiesti mittesõltuvatel põhjustel internetist eemal.
    Karikakar, nomerloti ja ühe inimese ees veel suured vabandused, ei saanud endast kuidagi märku anda ka ma, võin veel paariks päevaks "ära kaduda".
    Pokkerikooli teemat ei vaevu ma isegi kommenteerima, mul on parematki teha kui lastega peitust mängida.

  3. #243
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Miks sa ütlesid, et raha on shipped, kui see tegelikult nii ei olnud?

  4. #244
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Miks sa ütlesid, et raha on shipped, kui see tegelikult nii ei olnud?
    Sest kontod mida kasutasin ei ole minu kontod ja ma ei halda neid, ma mõistsin valesti, minupoolne möödapanek. Ja see miks see oli minupoolne möödapanek on juba minu eraeluline asi. Aga vabandused "Karikakar" ees veelkord.
    Enivei, väga ebameeldiv kogemus minujaoks ja mingeid rahalisi ega mitterahalisi coachimisi ma enam ei tee, ainult abistan ja ütlen enda arvamuse. See value on nii väikene, pigem sümboolne, aga nüüd on Eesti pokkerifoorumid mingit jama täis, mille lahendamise asemel ma parem tegelen millegi muu kasulikuga.
    Kui te võtaks nt nüüd Pokkerikooli foorumi ette ja hakkaks kronoloogilises järjekorras lugema postitusi, ma arvan, et leiaks ka teie: mina tahtsin väikest nurgakest teha, suuremaks puhusid asja nemad. Raha ma kuskilt ei küsinud, kes on saatnud mulle maili on saanud ka antud artiklid tasuta. Ja siis hakati eraelus sobrama. Nagu miks ma peaks kellegile oma eraelust rääkima? Kui hr. Taimla küsis skype teel nime, et vaadata kas rakeback diil on aktiveerunud, siis taipasin ma, et käib nendepoolne hämamine, et oska siis otse küsida või, et ei usalda, räägi mis on. Ükski pokkerituba ei avalda enda mängijate nimesid ka affilatele, kasutajanimed saate, ega nii lolliks ka ei tasu mind pidada.
    Ma arvan, et mingeid teadmisi ja kogemusi mul on mida jagada inimestele ja kui ma olen nõus seda tasuta tegema, siis ma ei pea andma asjasse mittepuutuvatele küsimustele vastuseid. Kui teen asja tasuliselt on teine teema.

  5. #245

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Temaga paistab kõik korras olevat, kui ta on suutnud 10.aprillil siia lehele sisse logidaSmile Ju tal pole siis teile midagi öelda
    Tsiteeritud pokernewsist. Teeme ju oligi see et hakati raha küsima ja sellepärast uuriti, mis mehega tegu. See kui esimesed 5 klienti said, oleks saand midagi tasuta, ei tähenda et kõigiga nii oleks läind.

  6. #246
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Tsiteeritud pokernewsist. Teeme ju oligi see et hakati raha küsima ja sellepärast uuriti, mis mehega tegu. See kui esimesed 5 klienti said, oleks saand midagi tasuta, ei tähenda et kõigiga nii oleks läind.
    Ma ei saa aru, mida te õiendate Pokuga.
    Ta ei olnud kordagi küsinud kellegi käest raha ja nüüd hakata ajama teemat, a la et esimestelt jah ei küsinud aga järgmistelt kindlalt küsib, siis see on HAIGE.
    Kurat küll, närvi ajab. Poku on väga normaalne inimene, kes lihtsalt püüdis oma õpitut edasi anda aga te kõik hüppate talle koheselt kaela.
    Ärge tõmmelge tema kallal nii palju. Tema õpetused on mulle väga palju juurde andnud, ning ta ei ole mitte mingisugust raha küsinud.
    Tema sooviks oli vaid pokkerikommuunile natuke tagasi anda, aga mis ta vastu sai, sellise ****raja kaela, et vähe pole.
    Mõelge rohkem peaga ja ärge pekse segast!

  7. #247

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Mõelge rohkem peaga ja ärge pekse segast!

    Soovitan sul iseenda nõu kuulda võtta.

    ps: ei ole iroonia ega sarkasm. tõsiselt kohe.

  8. #248
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Poku puhul on niipalju vasturääkivusi, et ei teagi mida arvata...

  9. #249

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Hakkame siis seda müüti purustama, et need kel mingi konflikt on või isegi need, kes asjast midagi ei tea kipuvad teisi halvustama ning positiivsete kogemustega inimesed on vait.
    Poku pakkus mulle coachingut enne seda juhtumit. Olin seda foorumit lugenud ning üritasin salakaval olla ning natukene lisainfot foorumlaste jaoks koguda, aga Poku saatis mulle selle teema lingi kohe alguses ja ütles, et ma peaksin tema kohta käivatest süüdistustest teadlik olema enne kui me koostööd alustame.
    Pettur ei teeks seda :)
    Coachingu eest ta tasu ei küsinud. Kuna ma sellega nõus ei olnud, siis leppisime kokku, et maksan talle südametunnistuse järgi, kui see koostöö mulle tulus on.
    Kindlasti paljudele tundub naeruväärne, et pärast ühte vestlust siin teda kaitsma tulen, aga avaldan lihtsalt oma arvamuse, kuna Poku jättis sümpaatse mulje.

    Praegu on ainuke kahtlane asi selles, et miks inimene on valmis teisi niisama ilma tasuta abistama ning see mõte hakkab kohe häirekella taguma. Ühiskond on saavutanud staadiumi, kus igasugune abivalmidus tekitab kahtlust.

  10. #250

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    sick business jah, olge sõbralikud. keegi pole kokkuvõttes midagi kaotanud, las inimesed elavad oma elu edasi. ma antud teemal ise suht neutraalne, et ei hakka arvamust avaldama, aga üldiselt on ikka nii, et headus tänapäeval võidule ei vii. tuletaksin jällegi meelde kellamees lible ütlust, et räägi sa tõtt, oled mõttetu vend, aga vot valeta.. valeta ja vassi, siis oled sa õige mees!

  11. #251
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    sick business jah, olge sõbralikud. keegi pole kokkuvõttes midagi kaotanud, las inimesed elavad oma elu edasi. ma antud teemal ise suht neutraalne, et ei hakka arvamust avaldama, aga üldiselt on ikka nii, et headus tänapäeval võidule ei vii. tuletaksin jällegi meelde kellamees lible ütlust, et räägi sa tõtt, oled mõttetu vend, aga vot valeta.. valeta ja vassi, siis oled sa õige mees!
    Ega jh, selle pärast ma su sõber olengi, et sküüdid juba ütlesid: "Kui on hea olla, siis on hästi!"

  12. #252
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kindlasti mitte minuga.
    Petan ja varastan.
    ilma naljata.

  13. #253
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kindlasti mitte minuga.
    Petan ja varastan.
    ilma naljata.
    lol

  14. #254
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    there is a scammer among us, who moves like a shadow, yet like a sun cloud.
    no sound will be heard, no move will be detected, but when one will reach for his bulging pockets, there will be something missing, yet everything is still bright.
    Silent fox has been around.....


    rofl 2+2st kuskil oli

  15. #255
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    misasja? 200eegu eest 30$?:D:D

  16. #256

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    eriti näljas vist, et 100 eeku vaja skämmida

  17. #257
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    ..kuidas on võimalik sellist asja uskuda, et keegi annab sulle 200.- eest 30$ vastu..

  18. #258
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ehk sa Lauri nüüd mõistad, et jõuluvanasid pole päriselt olemas. Sellise kursiga saaks vaid valeraha osta.

  19. #259
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    ..kuidas on võimalik sellist asja uskuda, et keegi annab sulle 200.- eest 30$ vastu..
    kes scammib 100kr pärast?
    enne viiks taara ära vms.

  20. #260
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kes scammib 100kr pärast?
    enne viiks taara ära vms.
    Oma nimi 100 kr eest ära määrida on küll mehetegu haha. Ju siis sellised scammivad, kellel pole seda taaratki.

Lehekülg 13, kokku 40 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES