Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 40 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 793
  1. #61
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Suht tüütu tegevus võib olla, aga enamus pokkerilehtedest kus liiguvad rahad, nõuavad pisteliselt dokumendi scannitud koopiat. Sellega kaoks ka võimalus, et kui üks konto saab bänni tehakse uus. Kui see 100% uutele liitujatele teha, siis võtab ülevaatamine omajagu aega olenevalt liitujate hulgast.

  2. #62
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Seadused on ausatele inimestele :)

  3. #63
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas seda tohib teha? Või oleksid sa see inimene, kes vabatahtlikult hakkab nende inimeste nimesid välja kirjutama ja ka selle eest vastutama? Mina see isik ei ole.
    Minu kaks senti: IMHO võiks võlausaldaja ise selle nime foorumisse üles panna, siis pole see otseselt keskkonna haldajate probleem. Kui tuleb kaebus, ettekirjutus, siis võtab haldaja nime maha.

    Aga muidu tõesti - milleks laenata raha suvamatsidele, keda sa elus näinudki pole?

  4. #64

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kasutaja: Bikewarrior
    Pärisnimi: Mihkel L.
    Võlgneb: $500 Kasutajale "Vapsik"
    Olgu mainitud, et ta võlgneb arvatavasti mulle ka teatava summa, mis pole küll tõenäoliselt suur, kuid pigem põhimõtteline (tuleneb diili FFPde mahust ja ma lubasin tal ühe suurema boonuse täis teha, mis peaks tõenäoliselt täis olema) ja meenus alles selle Vapsiku probleemi kerkides. Ja ma kaalun tõsiselt nii täisnime, isikukoodi ja kõige muu info avalikustamist ja kasvõi toreda veebilehe loomist, sest viisakas oleks, kui midagi isegi juhtus, normaalselt suhelda ja näiteks maksegraafik kokku leppida.

  5. #65
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...
    ise pead ahvil aknad sisse viskama kui naglalt 5 tonniga üle lastakse, mitte ranka & co sinu eest

  6. #66
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    ise pead ahvil aknad sisse viskama kui naglalt 5 tonniga üle lastakse, mitte ranka & co sinu eest
    mul on jumala pohhui.. ei ole laenanud ega laena mingil suvalisele jorsile raha..

    mõtlesin lihtsalt et ranka & co tahab seda saiti ja üldiselt pokkeri seotud värki turvalisemaks teha..
    aga tundub et neil ka pohhui.. nii et unustame selle teema.
    sry kui kedagi ärritasin.

  7. #67
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    mul on jumala pohhui.. ei ole laenanud ega laena mingil suvalisele jorsile raha..

    mõtlesin lihtsalt et ranka & co tahab seda saiti ja üldiselt pokkeri seotud värki turvalisemaks teha..
    aga tundub et neil ka pohhui.. nii et unustame selle teema.
    sry kui kedagi ärritasin.
    Ei me ei taha seda turvalisemaks teha! Veel-enam me soosime pettusi! Palun tuleta meelde mõne kuu tagune juhtum, kus me diilide reegleid karmistasime ja pool foorumit oli vastu.

    Võime ka selle teema kinni panna, kõik diilid kusutada ja siis ikka kellegile ei meeldi ning ikka keegi saab petta. Kui kahe kõrva vahel mõistust ei ole siis ei aita ka ükski lukk ega taba.

  8. #68
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    mul on jumala pohhui.. ei ole laenanud ega laena mingil suvalisele jorsile raha..

    mõtlesin lihtsalt et ranka & co tahab seda saiti ja üldiselt pokkeri seotud värki turvalisemaks teha..
    aga tundub et neil ka pohhui.. nii et unustame selle teema.
    sry kui kedagi ärritasin.
    ma ei mõelnud sind selle all, vaid neid kes üle said... võtke ette midagi ffs, kui ei võta siis soosite ka tulevasi pettusi kui inimesed näevad et see nii easy

  9. #69
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    ma ei mõelnud sind selle all, vaid neid kes üle said... võtke ette midagi ffs, kui ei võta siis soosite ka tulevasi pettusi kui inimesed näevad et see nii easy
    mis sa siis teeksid kui "Andres77" sult 50$ scammiks?
    telliksid 500$ eest hakkeri kes tuvastaks tüübi elukoha ja peksaksid vaeseomaks?

  10. #70
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    mis sa siis teeksid kui "Andres77" sult 50$ scammiks?
    telliksid 500$ eest hakkeri kes tuvastaks tüübi elukoha ja peksaksid vaeseomaks?
    50$ ma ei tea, aga kui 500$ siis kui mingid pärisnimed värgid teada, siis postitaks neonetti ja HV-sse kas keegi teab sellest vandist midagi, elukohta ja kui teada saaks lendaks ukse taha ja küsiks võla + muud kulud mis tema peale raisanud, kui ei ole raha maksta siis küsiks midagi panti/endale kuni makstud, kui ei anna siis visaks aknad sisse/peksaks auto segi

    FWIW ma ei ole mingi põkk või gängsta, aga enda ja oma varade vastu võiks veidikenegi austust olla, mitte käed rüpes istuda kui mingi piider sult 5 kilo rotti laseb
    ei pea üksi ukse taha minema, võtad 2 sõpra kaasa, sõpru ei ole siis küsid pokkeriprodest kas keegi viitsib kaasa tulla, et lähme võtame poisil kratist kinni

    selles suhtes midagi põdema ju ei pea, menti ta kutsuma ei hakka või kättemaksu hauduma kui asja eest saab ja ise süüdi on

  11. #71

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Pärnumaal Sindis elab too tüüp muidu. Orkutis oli ka konto aga enam ei leia kahjuks..

  12. #72
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    50$ ma ei tea, aga kui 500$ siis kui mingid pärisnimed värgid teada, siis postitaks neonetti ja HV-sse kas keegi teab sellest vandist midagi, elukohta ja kui teada saaks lendaks ukse taha ja küsiks võla + muud kulud mis tema peale raisanud, kui ei ole raha maksta siis küsiks midagi panti/endale kuni makstud, kui ei anna siis visaks aknad sisse/peksaks auto segi

    FWIW ma ei ole mingi põkk või gängsta, aga enda ja oma varade vastu võiks veidikenegi austust olla, mitte käed rüpes istuda kui mingi piider sult 5 kilo rotti laseb
    ei pea üksi ukse taha minema, võtad 2 sõpra kaasa, sõpru ei ole siis küsid pokkeriprodest kas keegi viitsib kaasa tulla, et lähme võtame poisil kratist kinni

    selles suhtes midagi põdema ju ei pea, menti ta kutsuma ei hakka või kättemaksu hauduma kui asja eest saab ja ise süüdi on
    olgu.. mõistlik jutt.

  13. #73
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Jõle kuradi nõme. Ei tundunud üldse sellist tüüpi vana. Ja Vapsik on jõle kõva tegelane, sellepärast on topeltkahju. Ja 500$ pole teab mis kommiraha. Ma pole kunagi füüsilist vägivalda pooldanud, aga midagi tuleks kindlasti ette võtta.

    Ja kui foorumi juhtkond venna täisnime ja asjad avaldab, siis ma küll kahtlen, et tüüp kusagile kaebama julgeb minna. Ise on ju süüdi. Las läheb teeb avalduse kusagile, saabki teada tema koordinaadid.

  14. #74
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Noh, kahte võimaliku aadressi ja tel numbrit ning isikukoodi ma tean tal.

  15. #75
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Noh, kahte võimaliku aadressi ja tel numbrit ning isikukoodi ma tean tal.
    Lase isikukoodid ja nimed läbi (ja seda võiksid teha kõik tulevased rahade vahetajad) järgmiste sitede:
    http://kola.just.ee/
    http://www.ametlikudteadaanded.ee/

  16. #76
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Lase isikukoodid ja nimed läbi (ja seda võiksid teha kõik tulevased rahade vahetajad) järgmiste sitede:
    http://kola.just.ee/
    http://www.ametlikudteadaanded.ee/
    Ametlikes teadaaannetes on täitsa olemas 2 asjaga eelmisest aastast.

  17. #77
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Suht tüütu tegevus võib olla, aga enamus pokkerilehtedest kus liiguvad rahad, nõuavad pisteliselt dokumendi scannitud koopiat. Sellega kaoks ka võimalus, et kui üks konto saab bänni tehakse uus. Kui see 100% uutele liitujatele teha, siis võtab ülevaatamine omajagu aega olenevalt liitujate hulgast.
    Oleks tõesti hea, kui oleks võimalus siin foorumis oma isiku usaldusväärsust tõestada ja et see annaks foorumi poolt mingi tärnikese juurde või midagi, mistõttu näiteks rahavahetusel saaks öelda, et mul on pokkeriprode poolt usaldusväärsuse kinnitus olemas. Ja kannan raha üle alles siis kui kinnituseta kasutaja on ennem üle kandnud.

    Küsimus on vaid selles, et kuidas oma isiku usalduväärsust tõestada. Mul on scaneeritud passikoopia, samuti pangaülekannete kaudu saab ülekandja andmed teada, lisaks saan tõestada, et olen riigitööl, kuhu tööle saamiseks tehakse põhjalik isiku kontroll, nii et kriminaalset minevikku ei saa olla sellel ametipostil töötades. Samuti olympic kasiinos on turniiridest osavõtu tõttu andmed säilinud. Elukoha tõestamine keerulisem, äkki moneybookersi andmed(sest seal konto avamiseks saadeti koodiga kiri kodusel aadressil).

    Küsimus selles, et kas kõik see on piisav või siiski mitte?

    Igal juhul soosin seda, et kui pokkerprode saidil on kasutajad kelle usaldusväärsuses ollakse kindlad, siis oleks hea kui nende kasutajatel oleks selle kohta eraldi märge. Tuleks kasuks stakemis dealidel jne.

  18. #78

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Isiklikult teeksin inimese elu põrguks kui raha kohe kuidagi kätte ei saa, teataks talle tööle ( isegi kui ei usuta seda juttu töökohas, siis inimese maine langeb kindlasti ), helistaks koju: vanemetale, sugulastele, tüdruksõbrale, kooli jne. Samuti võib anonüümselt avaldada inimese nime ja isikukoodi ja muud andmed ning lisada sinna miks need on avaldatud, et vähendada teiste inimeste ohvrikslangemisohtu. Aga kuna antud tüüp elab Sindis, siis on talle kerge meeldetuletada, Sindis mul mitu tuttavat poksijat ( seal poksikool kõva olemas ) ja ka üks kant vändagangster, kes võib talle tagantpoolt hoiatuse teha koos HIV-ga...

  19. #79
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tundub suht mõistlik mõte jah, mingi tärn või märge juurde, kelle isik on mõistuse piires tuvastatud. Nt. MTÜ liikmed on end ranka jaoks tuvastanud saates nii ID-koopia kui tehes pangaülekande enda nimelt. Seega kui keegi mingi mädaga välja tuleb, siis on tema andmete avalikustamine igati OK. Tuvastamise kriteeriumiks võiks olla nt. moderaatori veenmine, kas siis talle sümboolset pangaülekannet tehes, isikliku tutvuse kaudu või muul viisil. Muidugi adminidele lisapeavalu sellise vidina juurde keevitamine + peab olema tagantjärgi tuvastatav milline moderaator ja mis alusel kellegi isikusamasuse on kinnitanud. Samas kui selline võimalus olemas oleks, võiks nt. diilide eeltingimuseks panna isiku eelneva tuvastamise. Ka rahade vahetus jms oleks lihtsam ja kindlam.

    Ja eelneva teema kommentaariks: Kui mul oleks vähegi mingisugune tõend (nt. pangaülekanne), siis annaksin iga tondi kasvõi 10 dollari pärast politseisse. Kui ta ei suuda selgitada, miks sinult raha sai, siis on tegu alusetu rikastumisega ja papp tagasi (a la ekslik ülekanne ei luba raha saajal seda endale jätta). Kõige vähemal juhul kutsuvad ta välja ja põhjustavad muud jama. Kui sell räägib, et raha pole, siis helistaks ka ta tööle ülemusele ja küsiks, et kas saab kokku leppida. Ofc ei saa, aga nalja täie raha eest. Töötaks veel vanematele helistamine teemal 'teie pojal on hasartmänguvõlg' jne. Põhimõtte pärast ei jätaks järgi.

  20. #80

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Lisaks saab ju teha staketavaga sisulise lepingu, et kirjalikus mailis kinnitab see isik, et deal'i mittetäitmisel ja rahade mittetagastamisel võib stakeja avaldada tema isikuandmed ( pangakonto omaniku ) avalikus kanalis. Sellega peaks igasugune probleem lahendatud olema. Kui aga seni pole seda nõusolekut, siis adminnid pigistavad silma kinni või siis avaldad ise kuskil veebilehel mida ei kontrollita isiku nimed ja info tema "sigatsemise" kohta.

    Aga seda ma ei poolda, et antud foorum hakkaks avaldama isikute krediidiinfot.

    1. See tähendaks modedele kõva töökoormust, mida nad teeksid siis sisuliselt tasuta.
    2. Kes tahaks joinida foorumiga, kus avaldatatakse infot tema eraelu kohta, mida ta on korda saatnud varasemas elus.

    Arvan, et avaldada tuleks see info, mis on toimunud pärast foorumiga liitumist. Ja stakejad peaksid ise kontrollima teise inimese tausta ja tegema ka eelnimetatud kirjaliku nõusoleku staketava isikuandmete avaldamiseks, kui too ei ole deali tingimusi täitnud.

Lehekülg 4, kokku 40 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES