Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.
Ta võiks ise tulla rääkima ja mingid tingimused välja käia millest ta kindlalt kinni peab, tänapäeval ei ole eriti raske internetti pääseda ükskõik kus sa pesitsed.

Seda ei karda, et midagi üldse sellest näen, ma ei usu et ta maine talle üldse korda ei lähe.

Tulgu, rääkigu, käigu mingi plaan välja ja kui see on mõistlik ja ta sellest kinni peab siis miks mitte. Senikaua kuni ta on kivi all tiksub tema enda väljapakutud intress.