Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 793

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis sa oleksid pidanud kokku leppima, et juhul kui mängid edasi siis pead ikka loovutama kasumist. Kuna Te nii ei leppinud kokku siis mis sul siin nõuda on? Mina siin mitte mingisugust pettust ei näe, kuna diil lõpetati mõlema osapoole nõusolekul.
    kas sa siis ei mõista, et diil lõppetati tingimusel, et ta ei mängi enam edasi 2 kuud vähemalt. Mida ta rikkus.
    Ma copy-pastisin selle enda postitusse, kus ta seda ise ütles.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    kas sa siis ei mõista, et diil lõppetati tingimusel, et ta ei mängi enam edasi 2 kuud vähemalt. Mida ta rikkus.
    Ma mõistan seda ja ma saan selles suhtes su murest ka aru, et külmalt lasti sind üle. Aga kuna sa lisatingimusi ei pannud (vähemalt sa ei ole neist maininud) siis sul ei ole õigust enam ta rahale ja üleüldse kuidas sa mõtlesid kontrollida, et ta reaalselt ka kaks kuud eemal on.

  3. #3

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma mõistan seda ja ma saan selles suhtes su murest ka aru, et külmalt lasti sind üle. Aga kuna sa lisatingimusi ei pannud (vähemalt sa ei ole neist maininud) siis sul ei ole õigust enam ta rahale ja üleüldse kuidas sa mõtlesid kontrollida, et ta reaalselt ka kaks kuud eemal on.
    Polnud plaanis kontrollida, ma uskusin teda. Aga kui ma nägin PTR ka graafikut, siis jäi kohe mulje, et tal ei olnud plaanisgi lõppetada mängimist. Kas ülelaskmine ei ole pettus?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES