Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 793

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kahe normaalse inimese vahel oleks selline kokkulepe olnud igati ok jah minu arust.
    Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

    Edit: Natukene tõlgendasin valesti ennast. Pidasin silmas meie coachi. Meil konkreetselt oli tehtud diil olenevalt tulemusest. See tähendab, kui ma sinust kasumis mängijat ei tee, ei saa palka. Kui teen, saan raha. Siin pole tunni palgaga midagi seotud. Mina võtsin riski, raha mitte saada enda töö eest.
    Viimati muudetud olympus999 poolt : 14.02.10 at 21:58

  2. #2

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.
    Kus see kirjas on? 2+2 foorumis enamus coache näiteks pakuvad oma teenust ikkagi tunnihinde alusel. Aga see hakkab jälle asja tuumast eemale valguma.

  3. #3

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

    Edit: Natukene tõlgendasin valesti ennast. Pidasin silmas meie coachi. Meil konkreetselt oli tehtud diil olenevalt tulemusest. See tähendab, kui ma sinust kasumis mängijat ei tee, ei saa palka. Kui teen, saan raha. Siin pole tunni palgaga midagi seotud. Mina võtsin riski, raha mitte saada enda töö eest.
    esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
    neljandaks: epic ettepanek imo

  4. #4

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    bankrollide peale flipid? see kes võidav, see on parem ja sellel on õigus .. good imo

  5. #5

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
    neljandaks: epic ettepanek imo
    Loe nüüd uuesti läbi. Ta selge sõnaga ütles, et ta edaspidi 2 kuud ei TEGELE enam pokkeriga. Mitte mingist põhirõhust ei olnud seal juttugi. Teiseks, ennem oli ta breakeven, vaata nüüd tema graafikut, ta on võitev mängija hetkel.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES