Ma ise olin loll, aga mis teha. Nüüd targem

4-5 päeva tagasi kui üks hommik ärkasin oli keegi Oliver mind MSNi lisanud. Rääkis et on foorumist kasutaja speedi. Kui küsisin, et miks lisas, ütles umbes nii, et ah lambist, iga, ala teinekord hea lihtsalt juttu ajada. Uurisin foorumist veidike kasutaja tausta, kõik tundus OK olevat. Mul oli toohetk just veidike cashi vaja ja pakkusin talle diili, et ma annan talle starsi 20 taala pandku mulle swedi 200.- EEK. Ta oli nõus. Ütles et teeb arvutile restardi, siis teeb ülekande ära. Kandsin enne seda talle raha starsi ära. Nlii läks vast mööda 30 min enne kui ta msni tuli. Ütles et ta ei saagi millegipärast ülekannet teha swedi, kannab mulle raha starsi tagasi ja kandis ka. Isegi taala peale.

Reede ööse küsis ta raha uuesti. Kuni laupäeva õhtuni maksimaalselt kella 18.00ni. Algul küsis 4 taala ja 10 min pärast 12 juurde. Mina vana loll andsin ka. Ma oleks juba esimest kokkupuutest aru saama, et tegu pole usaldusväärse inimesega, aga nojah, mis teha.
Anyway Laupäeva hommikul/päeval küsis ta veel 10-15 taala. Siis ma enam ei andnud talle midagi. Lubas kõik õhtu kuueks kinni maksta. See kui ta sai selle 16 taala, siis lasin ma tal endale PS-i saata.

Nagu näha jäi meil diil, et ta maksab veidike peale ka. Ise pakkus välja selle.
Laupäeval teda kordagi MSNis ei näinud. Õhtu korra helistasin, aga telfi vastu ei võtnud. õöse tuli msni, küsisin kus raha on ja miks telfi ei vasta, siis ütles et magas ja teeb kohe ülekande ära. EI miskit. Eile õhtu helistasin korra veel võõra numbri pealt, võttis telfi vastu ja ütles, et kui koju siis teeb ülekande ära. Max tunni jooksul pidi minema.
Arvata võis et ei miskit. Seega tegemist petturiga. Keda on siin foorumis ka steigitud ja tal nii mõnigi diil hetkel pooleli. Mind see 15 taala maha ei löö, aga hoolitsen selle eest, et selline huiar saaks karistuse. Mingismõttes paras mulle, ise olin puruloll tegelt, aga noh mis seal ikka.