Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 793

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Sinu rumalus ei ole minu probleem (rahade ette kandmine, paar päeva rahadega ette arvestamine jms)

    EDIT: ja enne kui kelgid siis süvene asjatuumasse. Mina arvasin (valesti arvasin --> tänu screenshotile), et vahetus toimus siin keskkonnas, mis on keelatud ja kui sel juhul oleks ingu pöördunud politseisse siis oleks ta pidanud mainima meie foorumit. Mul ei ole vaja seda, et siin keegi, kes pokkeriga ei tegele ja allub riigile, et koguda makse/tagada julgeolek käib siin foorumis või minult lisapäringuid tegemas.

    See on kõik minule lisatöö, mis nõuab lisaaega aga viimasel ajal on isegi 24 tunnist jäänud väheks ning oma viimsetki vaba-aega (nädalavahetused) ma küll ei hakka matma teiste probleemide lahendamiseks. Kui tahad siis võid seda ise teha.

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sinu rumalus ei ole minu probleem (rahade ette kandmine, paar päeva rahadega ette arvestamine jms)
    Kui sa just privaatfoorumit ei tee, kus isiklikult liikmed valid, siis sellise asja vältimine on võimatu - kergeusklikke leidub ja jääb alati leiduma. Osavad pätid suudaks 100% isegi sind või mind üle lasta.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    EDIT: ja enne kui kelgid siis süvene asjatuumasse. Mina arvasin (valesti arvasin --> tänu screenshotile), et vahetus toimus siin keskkonnas, mis on keelatud ja kui sel juhul oleks ingu pöördunud politseisse siis oleks ta pidanud mainima meie foorumit. Mul ei ole vaja seda, et siin keegi, kes pokkeriga ei tegele ja allub riigile, et koguda makse/tagada julgeolek käib siin foorumis või minult lisapäringuid tegemas.
    Politsei ja Maksuamet on täiesti erinevad asutused. See on samahea kui keegi tuletõrjest selle foorumiga liituks, ta ei hakka sult makse nõudma.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See on kõik minule lisatöö, mis nõuab lisaaega aga viimasel ajal on isegi 24 tunnist jäänud väheks ning oma viimsetki vaba-aega (nädalavahetused) ma küll ei hakka matma teiste probleemide lahendamiseks. Kui tahad siis võid seda ise teha.
    Sa ei pea ju seda tegema, kui politsei sind välja kutsub siis ega nad sundviimist sulle ei korralda IP-de saamiseks, aga et ta sellepärast ei tohi mainida PokkeriProd foorumit, et jumala eest keegi sind ei tülitaks ja vastasel juhul saab bänni foorumist, on superridic.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sa ei pea ju seda tegema, kui politsei sind välja kutsub siis ega nad sundviimist sulle ei korralda IP-de saamiseks, aga et ta sellepärast ei tohi mainida PokkeriProd foorumit, et jumala eest keegi sind ei tülitaks ja vastasel juhul saab bänni foorumist, on superridic.
    Foorumis on igasugused rahavahetused keelatud ja sellele järgneb karistus (s.h. ka PM'id!). Meil tekkis inguga arusaamatus, kus ma arvasin, et rahavahetus toimus siis keskkonnas ja seepärast oleks reeglite järgi pidanud saama ta karistuse. Internetis rihma ei ole, tutistada ei saa siis nii julm kui see ka ei oleks tuleks kasutada bänni.

    Kuna ma tol hetkel leidsin, et ingu sai oma karistuse kätte, summa on väike siis ka mina eirasin reegleid ja ei bänninud "ohvrit" ära. Küll aga ma oleks seda teinud kui meile oleks ta tekitanud probleeme, mis on igati loogiline samm. Ise rikub reegleid, kaasab ka meid oma probleemidesse ja mustab mingil määral foorumi nime, eriti tänasel päeval kui pokker ei kõla kõige pehmeams valguses.

    Aga näed sellele eelnevale jutule võid kohe kriipsu peale tõmmata kuna mina sain valesti aru ning tunnistan oma viga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES