Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 40 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 793
  1. #221
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Jep, petuskeemist on asi kaugel, loodan, et pokuga on kõik korras.

    E: Fakt, et kakar teadis naxeri stakemisest, muudab terve skeemi olematuks.

    E2: Nahhui ta peaks $40 pärast ära kaduma, kui tal on nomerlotilt ka rohkem saada, non-sense.

    /Case closed
    Sa ikka saad aru, et kui inimene ütleb et rahad on shippitud, siis peaks rahad minu kontole jõudma sõltumata sellest, kas inimesega pärast seda juhtub midagi või ei. Hetkel pole ei raha ega inimest

  2. #222
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    V-o mõtles, et rahad on naxerile shipitud.

  3. #223
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    V-o mõtles, et rahad on naxerile shipitud.
    Ei saanud mõelda, Naxer mängis samal päeval juba need turnad ära ja ma küsisin järgmine päev kas mõni hit tuli ka ''

    Pealegi kandsin ma ise raha otse Naxeri kontole

  4. #224
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ikkagi kõlab ajuvabalt, andke aega atra seada.

  5. #225
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Anyway kui Poku ei olegi pettur siis on olemas tal emaili aadress (admin [at] pokkeriprod.com), millele saab ta kirja saata. Niikaua kui seda ei ole siis niikaua ei saa me vastupidist väita. Vastasel juhul võiksime ju kõik Diademad ja Arnis Vähidelt ka bännid maha võtta kuna nad lihtsalt ei ole naasenud meie foorumisse pärast pettuse korda saatmist.

  6. #226
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    E: Fakt, et kakar teadis naxeri stakemisest, muudab terve skeemi olematuks.
    Ei muuda ju. Naxer hitib, maksab Pokule profiti, Poku maksab profitist $40 Karikakrale - successful freeroll, Poku ei ole paha. Naxer ei hiti - Pokul Karikakrale tagasi maksta pole - Poku on paha.

    Aga lololol kui ongi algusest peale scam projekt - sellise vaeva eest laseks ennastki $40 eest scammida, +++ EntertainmentValue sellise raha eest :D

    Aga coachitavad - olete kindlad, et ta teid ikka õigesti mängima õpetas? Mis mängu ja limiidi coachimisteenust ta pakkus üldse?

  7. #227
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Muudab ikka küll, sest nii karikakar ise teab, millega riskib. Siis on see tavaline petuskeem(anna raha, saad tagasi), mitte enam see küllaltki geniaalne.

  8. #228
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Muudab ikka küll, sest nii karikakar ise teab, millega riskib. Siis on see tavaline petuskeem(anna raha, saad tagasi), mitte enam see küllaltki geniaalne.
    Selles mõttes küll jah.

  9. #229
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    keegi mõnda Poku screenname ka teab? saaks kohe ptr'ist järgi vaadata, mis tegelane ta on.

  10. #230
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    mainis kuskil, et mängib ainult neil saitidel, mida ptr ei tracki. lol

  11. #231
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    case closed.

  12. #232
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga coachitavad - olete kindlad, et ta teid ikka õigesti mängima õpetas? Mis mängu ja limiidi coachimisteenust ta pakkus üldse?
    Minu teada ainult FR NL õpetas madalal tasemel, mingit 3 inimest korraga, Karikakar jõudis vist NL2-st NL10-sse, eks ta ise oskab kommenteerida. Tean veel üht foorumlast, kes NL25 coachimist sai, eks ta ise teab, kas ja mida ta selle kohta ütleb.

    Ütles et mängib peamiselt Cakes, sellepärast ei saa ka PTR-st vaadata, kuigi ma vist ei küsinudki seda linki (muide, scämmer võiks ju anda ka kellegi teise lingi, mis seal vahet?)

    Minu otsuse aluseks ei olnud mingid graafikud, vaid käte analüüsid, mis ta varem foorumis tegi + strateegia aruteludes osalemine, mille järgi oli näha, et on mõtlev mängija, kelle analüüsist võib abi olla.

    Analüüsis konkreetseid käsi, üldstatse, tegime ühissessi, mul küll ei tekkinud kordagi kahtlust, et tegu võiks olla scammeriga :D

    Vara on öelda, kui palju coachimisest kasu on olnud. Niipalju oskan öelda, et enne diili jooksin kuu aega pidevalt miinuses, nüüd viimase 20K käe jooksul on kasum 3,5BB/100. Aga 20K kätt pole ju veel määrav. Mõtlen kindlasti rohkematele asjadele mängides.

    lugege ise mõnda tema postitust ja öelge siis, et suvaline 40$-scämmer, kes midagi pokkerist ei jaga.
    http://foorum.pokkeriprod.com/search...earchid=176068

    Mina olen ju talle rohkem võlgu kui tema Karikakrale, aga kadunud on ta meie mõlema jaoks. Juba selle fakti pärast tundub kogu scämmijuhtum täiesti ebaloogiline. Nagu ma varem olen öelnud - meie diil oli üldse puhtalt ausõna peal, alguses me ei rääkinud üldse rahast ja ülelaskmise võimalus on ainult minul. Näiteks Kotkas-Olympus diili tingimustest ja kaasnevast lärmist on asi vääääga kaugel.

    Ja ma kordan, et niipea kui temast midagi kuulda taas on (olen tema pärast mures juba), piisaks tema sõnast, et ma kannaks kohe karikakrale see 40$ ära ja case closed. Omal algatusel ma seda ei tee, sest mina ei tea, võib-olla on temal juhtumist hoopis teine arusaam, aga mina jagan tema raha ilma peale laiali...

    Edit:
    ja üks moment veel - ühel nädalal oli ta raskesti kättesaadav. Võttis ise ühendust ja ütles, et tal ei ole antud nädalal palju aega, kuna tal olla üks high-rollerist sõber külas teda ennast coachimas ja pakkus ilma küsimata välja, et jätaksime nimetet nädala meievahelisest coachidiilist välja. No ei kõla scämmeri käitumisena, kohe kuidagi ei kõla.
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 13.04.10 at 15:34 Põhjus: tuli veel üks asi meelde

  13. #233
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Seda kõike lugedes tundub kõik imelik tõesti.

  14. #234
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Praegust olukorda nimetada "Poku" arestiks ja eks me näe, mis siin välja tuleb -- reeglina keegi ei kao niisama kuskile ära ja kui tõesti juhtus midagi halba temaga siis me ka sellest kuuleme!

  15. #235
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Praeguseks on minu kontole jõudnud raha, mis arvatavasti tuli Pokult.

    Raha saabus mulle starsi, kasutajalt carpc007 (sinna sai ka coachimise eest tasu kantud). Kokkuvõtteks võib öelda vist lõpp hea-kõik hea? Ei tea kas aitas siis vähe kurjema hääle tegemine või midagi muud. Fakt on see, et "rahade shippimisest" ei saanud vast juttu olla kui praegu (pmst 10 päeva hiljem) raha starsi jõudis.

  16. #236
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    nüüd ootaks mingit poku poolset selgitust asjale.

  17. #237
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Siis on ju hästi, et mull lõhki lõpuks läks

  18. #238
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Poku palun saatku mulle kiri admin (at) pokkeriprod.com - seda sama elektronposti aadressi peaks sisaldama ka tekst mis kuvatakse kui ta tahab logida meie foorumisse.

    Ennem mina bänni maha ei võta. Põhjus miks ma tahan kirja on see, et kui ta siiski oli süüdi siis me tõestame seda. Kui ei olnud siis tuleb meie poolt Pokule ametlik vabandus. Ühesõnaga, et rahvale ei jääks teadmatuks kas ta oli süüdi või mitte.

  19. #239
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tahaks ka loota, et see ikka mingi arusaamatus vaid oli. Ta jah pakkus mulle msn-s PS-i ja ka FT-i väikseid steike, ütles, et tal huvitav railida jms. Ei osanud küll kahtlustada, et selle ümber mingi skeem oleks. Loodetavasti polnudki.

  20. #240
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsiteerin Kajameest Pokkerikooli foorumist Poku teemal.

    Ma ka arutan. Miks inimene tõmbas kohe uttu, kui peale pikemat usaldusväärset jutuajamist Skypes ta nime küsisin. Miks meie ühisprojektks kokku lepitud toas ei ava mees lihtsalt kontot, vaid peab soustima midagi sõbranna nimel tehtud kontost jms. Miks on edukal rahamängijal vaja Naxerit steikida kelletki teiselt laenatud raha eest ??? Miks ei suuda ennast ise coachima pakkuv mängija mitte kellelgi näidata oma tulemusi. Miks ta ei suhtle peale foorumites esile kerkinud kahtlustusi isegi inimestega, kellega tal oli MSN-is ja Skypes usalduslikud privaatvestlused ja kes teda foorumis isegi avalikult kaitsesid. Minu isiklik kontkst lõppes keset pikka privaatvestlust nagu noaga lõigatult nõnda:

    Kajamees: Mis su pärisnimi on, et saaksin vaadat adminnist järele. (Jutt siis rackeback diilist Pokkerikooli kaudu, peale tema väidet, et ta on Pokkerikooli kaudu liitumise juba teinud varem olla olnud mingi sõbranna nimel konto).

    POKU: oot ma sekund eemal.

    pele pikka vaikimist küsin, et kas oled tagsi online

    POKU: Kle olen jah siin, mul hetkel coach siin et teeme rasket trenni (ja pele seda ei kippu ega kõppu, kadumisest rääkis ka oitarvi, kes ka temaga pikki MSN vestluseid enne seda pidas pidas)

    Lõpuks kirjutasin peale paari päeva, kui foorumis olid tekkinud kahtlustused tema suhtes:

    Kajamees: tere, sa peaksid midagi foorumis vastama. Vaikimine ei ole lahendus.

    vastus tuli järgmisel päeval, kuigi kogu aeg näitas, et kasutaja on online.

    POKU:.... Homme olen kainem ja võin sulle vabalt anda kontaktid keda ma coachinud olen + veel kontakte ja minupärast raili või mind. Enivei over and out now. Mul pole huvi tasuta teha ebameeldivat asja.

    Otsustasin, et võtan pakutu vastu ja lasen mehel ennast puhtaks pesta kui ta tõepoolest õige mees on. Kajuks ei vastanud ta nüüd enam sõnagi, kuigi nägin pidevalt teateid Skypis, et kautaja POKU tuli sisse.

    Miks ta peaks solvunut mängima, kui lubas - "kontaktid keda ma coachinud olen + veel kontakte ja minupärast raili või mind."

    Ma arvan, et vastus on lihtne. Tegemist oli ühesilmalisega, kes uskus, et võib pimadate seas kunn olla aga võta näpust - osutusid täitsa terava nägemisega tüüpideks :)

    Ma arvan, et solvunud ei peaks olema mite poku, vaid kõik meie foorumlased, kes temaga siiralt suhtlesid.

Lehekülg 12, kokku 40 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES