Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 40 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 793
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Thumbs down Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    • Kasutaja: Bikewarrior
      Pärisnimi: Mihkel L.

      Põhjus: Ei täitnud diilinõudeid kasutajaga "Vapsik" (http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg104868) ning kokkuleppeväliselt mängis mitmeid turniire, kui kasutaja Vapsik nõudis diili lõpetamist ja raha tagastamist (500$), siis lubas raha tagasi maksta, kuid oma lubadusi ei täitnud ning ühtegi dollarit ega krooni tagasi ei maksnud.

      Võlgneb: $500 Kasutajale "Vapsik"

      Pokkeritubade kasutajanimed:
      [o] Full Tilt: Bikewarrior

    <hr>


    • Kasutaja: Diadema111
      Pärisnimi: Freddy V.

      Põhjused:
      [x] Küsis PokerNewsilt steiki ($50) Littlewoodsis mängimiseks, millest $30 oli kohustatud tagastama. Ei ole seda teinud ligi nelja nädala jooksul, kuigi lubas tegutseda mõne päevaga.
      [x] Tegelenud oma veebilehel piraatlusega, avaldadades seal PokerNewsi artikleid. PokerNewsi lehel olevad artiklid on iBusMedia Ltd. omand ning nende kasutamine ilma omaniku nõusoleku või nõuetekohase viitamiseta tähendab sihilikku eksimist autorikaitse vastu. Käesolevaks hetkeks on see koduleht suletud.
      [x] Müüs PokerNews Eesti foorumis kasutajale „Tarmo182” chipikohvri $40 eest, mida viimane ei ole kätte saanud.
      [x] On alust arvata, et kasutab teiste inimeste nimesid, väljamõeldud nimesid või erinevaid kasutajanimesid nii PokerNewsi kui Pokkeriprode foorumis (sama IP). Üsna kahtlased tunduvad olema ka teised Diadema111 pokkeriklubi liikmed, näiteks PokerNewsi foorumi kasutaja „Katsuke8888”, õige nimega Käty V., kes esitas (või tema kohta esitati?) sihilikult enda kohta valeandmeid (sünniaasta). Tegemist on alaealisega! Peale selle tõenäoliselt kasutas PokkeriProd.com foorumis valekontot nimega "Mafioso" ja "Chris" ning pettis kasutajalt "amcx" välja $50 ja kasutajalt "rynno" $45.


      Võlgneb:
      [x] $30 PokerNewsile
      [x] $40 või chipikohvri PokerNews Eesti foorumi kasutajale "Tarmo182"
      [x] $50 kasutajale "amcx"
      [x] $45 kasutajale "rynno"


      Pokkeritubade kasutajanimed:
      [o]PokerStars: Diadema111
      [o]Full Tilt Poker: Diadema1991

      Samuti võib esineda kasutajate all:
      [x] PokerStars: Fretsu
      [x] Full Tilt Poker: Kristjan666
      [x] Pacific Poker: Carriba


      Kui kasutajal „Diadema111” on soov Eesti pokkerifoorumites oma hea nimi taastada, tuleb tal viivitamatult klaarida kõik probleemid. Seda tuleb teha REAALSELT (jutust ning lubadustest ei piisa) ning anda oma tegemistest teada aadressidel ranka@pokkeriprod.com ja hannes@pokernews.com. Samuti kui kasutajal „Diadema111” on kaebusi seoses süüdistusega, siis võtta ühendust eelnimetatud aadressidelt.

    <hr>

      • Kasutaja: Valts
        Pärisnimi: Valdur T.

        Põhjus: Jättis maksmata stakemisdiili raames $660 ulatuses raha tagasi investoritele: http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1440.120.html

        Võlgneb: $660 kasutajale lenC

        Pokkeritubade kasutajanimed:
        [o]PokerStarsis: siurusystem
        [o]Triobet: Valts
        [o]Duplicate Poker: Valts
        [o]Pacific Poker: Valtzor

      <hr>
      Kasutaja: Tartu aka ArnisEST
      Pärisnimi: Arnis V.


      Põhjus: Ei täitnud kokkulepet Eesti PokerNewsiga, lähemalt: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2720/

      Võlgneb: $131.50 Eesti PokerNewsile

      Pokkeritubade kasutajanimed:
      [o] Full Tilt: Elu On Lill

    <hr>

    Kasutaja: Jessica

    Põhjus: huias Naxer'it $600-ga, mille sai steigiks.

    Võlgneb: $600 Naxerile

    Pokkeritubade kasutajanimed:
    [o] PokerStars: JESSICA00007
    [o] TrioBet: jessica007
    <hr>
    Kasutaja: Andres77

    Põhjus: Pettis kasutajalt "Raimo1" välja $50.

    Võlgneb: $50 kasutajale "Raimo1"

    Pokkeritubade kasutajanimed:
    [o] PokerStars: bingopokker


    Kindlalt visata pilk peale ka: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2720/


    Kasutaja: Poku
    http://foorum.pokkeriprod.com/member.php?u=1613

    Põhjus: Pettis välja kasutajalt "Karikakar" 40$.

    Selgitus: Alustuseks pakkus kasutaja "Poku" kasutajale "Karikakar" coachi ning seda mitmel korral. Peale seda mõtles kasutaja "Poku" välja küllaltki geniaalse petuskeemi, mis toimis järgmisel:

    1)Kasutaja "Poku" kontakteerus kasutajaga "Karikakar läbi msni ja palus abi, et "Karikakar" saadaks Naxeri PokerStarsi kontole ~60-70$ stakeks ja kasutaja "Poku" maksab selle "Karikakrale" tagasi, kui endale rahad PokerStarsi jõuab kanda.
    2)Kasutaja "Karikakar" oli nõus, sest kasutaja "Poku" tundus talle usaldatav, sest oli teda aidanud ja coachinud, nii saatiski "Karikakar" Naxeri kontole 40$ õhtusteks turniirideks.
    3)"Naxer" ei ole asjaga pmst seotudki, sest ka temaga kontakteerus Poku läbi msn'i ja ütles, et saadab sõbra kontolt PokerStarsi talle turniirideks raha, samal ajal "Karikakrale öeldes, et Naxer on tema kauaaegne sõber jne, mis paraku tõele ei vasta.
    4)Kui "Naxer" oleks turniiridelt hittinud, oleks asi olnud arvatavasti korras ja rahad oleks tagasi antud, paraku nii ei läinud ja "Karikakar" on siiani oma rahadest ilma.
    5)Viimased nädala aega pole kasutaja "Karikakar" kasutaja "Pokuga" kontakti saanud, kuigi ennist suheldi pea iga õhtu coachimise teemal.


    Võlgneb: $40 Kasutajale "Karikakar"

    KÕIK KASUTAJAD HOIDKE SILMAD LAHTI, SEST NII POKERNEWSIS KUI KA POKKERIKOOLIS (SEAL ENAMGI), ÜRITAB SAMA KASUTAJA LÄBI VIIA MISKISUGUST RAHALIST ÕPET, KUI KELLEGIL TÄPSEMAID ANDMEID, SIIS LISAGE.
    ÜRITAME KIIREMAS KORRAS KA POKERNEWSI JA POKKERIKOOLIGA TEMA TEEMAL KONTAKTEERUDA.



    Lisaks veel seda, et kui kellegil juhtub olema mingisuguseid lisaandmeid/kontakte kasutajaga "Poku", siis saatke juhtkonna mõnele liikmele PM ja saame ehk kasutajanimesid ja teiste foorumite aliaseid siia ülesse riputada.
    Viimati muudetud -andres- poolt : 12.04.10 at 13:44

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    3. august 2009 - lisatud kasutaja "Tartu"

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ei hakka sama juttu ümber kirjutama. Põhjuse leiab aadressilt: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2720/

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Võtsin sellelt teemalt lukustuse maha, kuna edaspidi kaasame ka teiste pokkerifoorumite infot sellesse teemasse ja samuti ootame igasugust lisainfot kasutajate kohta. Isikliku informatsiooni (pärisnime, telefoninumbreid jms) me kahjuks ei avalda. Kui Teie tahate seda teha, siis palun tehke aga PokkeriProd.com selle eest ei vastuta; Vastutab kommentaari autor.





  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Lisatud kasutaja "jessica". Lisan omalt poolt niipalju, et ka kunagi sai temaga tehtud diil aga kadus ära rahaga, summa oli väikene ja asja ei tahtnud nii jätta. Nägin teda mängimas PokerStarsis ja siis oli asi selge, et ma olen "scammed" aga tänu ähvardamisele ma sain temaga ühendust ja lubas rahad tagasi maksma ning sai viimase daatumi, milleks ta pidid raha ära kandma. Kokkuleppeks oli, et kui ta peab oma daatumist kinni, siis unustame kogu oma loo. Kui teeb uue pettuse või daatumist kinni ei pea, siis võin loo avalikustada. Nüüd siis on järjekordne pettus ja võisin oma loo ära rääkida.

    Peale selle kõik kasutajad, kes on tegelenud pettusega on meie foorumist bännitud ELUKS AJAKS. See tähendab, et siia foorumisse nad ei saa enam mitte kunagi, isegi uue kasutaja või olgu kasvõi Eesti President X ajal - niikaua, kui mina siin foorumis puldis olen, niikaua see nii ka on.

    *AGA kui mõni pettur tahab end heastada, siis palun võtku minuga ühendust ja saatku kiri: ranka (at) pokkeriprod.com, lepime kokku, kuidas rahad tagastate (võin olla vahendaja)*

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Petturina päris ei kvalifitseeru, aga foorumi kasutajale nimega pwndre (PokerNewsis stenkristjan, mingi uus kasutaja pidi tal seal ka vist olema) ei soovita võlgu ühelgi viisil anda, rahade vahetuses raha ette kanda jms.
    Jutt siis selline, et kuskil poolteist aastat tagasi käisime Riias minu autoga, mina, lenC ja kasutaja pwndre oma tüdruksõbraga. Tagasi jõudes polnud pwndre 'l sularaha ja lubas kütuseraha 400.- ülekandega maksta, olin nõus. Võla sain kätte alles ~ aasta hiljem, poiss lihtsalt ignoreeris mind (teated sai kindlalt kätte, iga paari nädala tagant postitasin ta orkutisse, et maksa võlg ära, vend lihtsalt tuimalt kustutas teated ära).

  7. #7

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    interneti pank arestis, ei saand kanda, elab üle võin alati ette kanda kõik diilides mul suva. ( Ja sula pold kaasas kuna arvasin et saan autoga koju aga pidin rongiga minema, aga no minu enda viga sorri. ) paar korda üritasin jutu peale ka saada, et maksaks sulas aga jutuks need jäidki

  8. #8

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Suhtumine on metsik.

  9. #9
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas pwndre
    interneti pank arestis, ei saand kanda, elab üle võin alati ette kanda kõik diilides mul suva. ( Ja sula pold kaasas kuna arvasin et saan autoga koju aga pidin rongiga minema, aga no minu enda viga sorri. )
    Kui sa oled huvitatud võla ära maksmisest, siis leiad ka viisi - lähed panka sularahaga ja ütled, et palun see summa sellele kontole panna, lased vanematel/sõpradel/tuttavatel kanda, mida iganes. Saaks aru veel kuuajalisest viivitusest, kaotasid rahakoti ära, jõid kogemata rahad maha vms, aga aasta aega on puhas nahhaalsus, mis näitab, et sul polnud mingit huvi seda võlga ära maksta... Eks sellepärast maksid lõpuks, et hakkas häbi tuttavate ees kes Orkutis nägid minu pandud teadet.

    Kui ma praegu tõmbaks kõikide PokkeriProd.com kasutajate vahel loosi, kes saab mult 5 kilo ja sina võidad, siis loobuksid rahast, sest konto arestis? Ilmselgelt laseksid kellegi teise kontole kanda.

  10. #10

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    no a kui konto on arestis suurelt miinustes ja sissetulekut eriti pole siis ei ole kuskilt võtta, tegin sitta küll enam midagi muuta ei saa, vähemalt sai ära makstud sõbra kaudu siiski lõpuks.

  11. #11

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Imo on see asi rohkem põhimõttes, kui rahas.

  12. #12
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas pwndre
    no a kui konto on arestis suurelt miinustes ja sissetulekut eriti pole siis ei ole kuskilt võtta, tegin sitta küll enam midagi muuta ei saa, vähemalt sai ära makstud sõbra kaudu siiski lõpuks.
    Aga miks üldse annad selliseid lubadusi, et maksad ülekandega ja käid Lätis gämblemas kui rahakott seda ei võimalda? See rongijutt pole mingi vabandus... Kui ma oleks teid Tallinna autoga viinud, oleks kütuseraha rohkem olnud, kui 400 + rongisõit.

  13. #13

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Aga miks üldse annad selliseid lubadusi, et maksad ülekandega ja käid Lätis gämblemas kui rahakott seda ei võimalda? See rongijutt pole mingi vabandus... Kui ma oleks teid Tallinna autoga viinud, oleks kütuseraha rohkem olnud, kui 400 + rongisõit.
    +1

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    PUMP!

    Lisatud petturite nimekirja kasutaja "Diadema111" ja kasutaja "Mafioso" (kes tõenäoliselt on üks ja see sama isik).

    Lugu selline:
    Kasutaja: Diadema111
    Pärisnimi: Freddy V.

    Põhjused:
    [x] Küsis PokerNewsilt steiki ($50) Littlewoodsis mängimiseks, millest $30 oli kohustatud tagastama. Ei ole seda teinud ligi nelja nädala jooksul, kuigi lubas tegutseda mõne päevaga.
    [x] Tegelenud oma veebilehel piraatlusega, avaldadades seal PokerNewsi artikleid. PokerNewsi lehel olevad artiklid on iBusMedia Ltd. omand ning nende kasutamine ilma omaniku nõusoleku või nõuetekohase viitamiseta tähendab sihilikku eksimist autorikaitse vastu. Käesolevaks hetkeks on see koduleht suletud.
    [x] Müüs PokerNews Eesti foorumis kasutajale „Tarmo182” chipikohvri $40 eest, mida viimane ei ole kätte saanud.
    [x] On alust arvata, et kasutab teiste inimeste nimesid, väljamõeldud nimesid või erinevaid kasutajanimesid nii PokerNewsi kui Pokkeriprode foorumis (sama IP). Üsna kahtlased tunduvad olema ka teised Diadema111 pokkeriklubi liikmed, näiteks PokerNewsi foorumi kasutaja „Katsuke8888”, õige nimega Käty V., kes esitas (või tema kohta esitati?) sihilikult enda kohta valeandmeid (sünniaasta). Tegemist on alaealisega! Peale selle tõenäoliselt kasutas PokkeriProd.com foorumis valekontot nimega "Mafioso" ja pettis kasutajalt "amcx" välja $50.


    Võlgneb:
    [x] $30 PokerNewsile
    [x] $40 või chipikohvri PokerNews Eesti foorumi kasutajale "Tarmo182"
    [x] $50 kasutajale "amcx"


    Pokkeritubade kasutajanimed:
    [o]PokerStars: Diadema111
    [o]Full Tilt Poker: Diadema1991


    Kui kasutajal „Diadema111” on soov Eesti pokkerifoorumites oma hea nimi taastada (või on pretentsioone süüdistustega), tuleb tal viivitamatult klaarida kõik probleemid. Seda tuleb teha REAALSELT (jutust ning lubadustest ei piisa) ning anda oma tegemistest teada aadressidel ranka@pokkeriprod.com ja hannes@pokernews.com.
    <hr>

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Diadema111 paturegister täienenud - lugege esimest postitust.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tuleks siis mingi loogiline varjant diilide puhul välja mõelda.
    Ilmselgelt ei piisa enam sellest kui küsida kasutaja nime ja nime ja ma ei tea mida veel.

    Nagu pangas: isikukoodid, aadressid, telefonid, 2 käendajat jne jne.

    Ise olen saanud stake (aitäh Maheaatom) ja olen 100% reeglitest kinni pidanud. Kannan vajaliku summa kohe peale saamist stakejale.
    Imelik on see, et inimesed jäävad stakejale võlgu ja nagu ei oleks midagi. Aga kui pangale võlgu jääda siis oleks nagu jama juba eks.
    Ma ei kujuta ette, kui ma peaks kellegile üle 1000$ nt stake andma, ja stake saaja seda reeglite kohaselt tagasi ei maksa, siis ma müüks selle võla küll edasi. Neid inimesi kes sinna siis omalt poolt nt 50% otsa keevitavad ja su metsa viivad neid ju ikka leidub.

    Codecci juhtumit lugedes, siis tekkis küll selline mõte: Äkki ei peaks pokkeriga tegelema siis kui ei suuda oma raha asju majandada. BR management - nii elus kui pokkeris!? Ja kui on mingid jamad siis saab seda ju selgitada. Mingi lahendus ju ikka leidub!

    Ah no tglt mis arvamusliider mina olen aga noh... selline mõte mul tekkis.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Milleks ajada pilli lõhki ja jännata miskite nimede ning muude asjadega??? Selle asemel ärge usaldage võõraid ning ärge kandke raha ennem eriti tänasel päeval, kus raha vahetamise teemas on väga palju usaldusväärseid rahakandjaid, kelledega ma võiks silmad kinni vahetada ka $10,000 ilma, et ma peaks miski nime küsima.

    Kauba ostu-müügi puhul on asi teine aga tuleks käituda täpselt samamoodi. Kui lambikas müüb, siis saatku kaup enne teele ning siis maksate Teie raha. Kui ei ole nõus siis jätta diil katki ja üleüldse ma ei ostaks võõrastelt ühtegi chipikohvrit ega muud jura. Kõik on poes olemas ja kui ei olegi ning tõesti vaja siis ma läheks kasvõi ise vajadusel järgi, kui kahtlen kasutaja usaldusväärsuses.

    See on Teie raha ja näete isegi, et termiitide ja parasiitide (lugege: kelmide) vastu oleme suht võimetud, veel-enam see ei ole meie raha ning me ei saa teiste hoolimatuse pärast hakata iga kasutaja järgi jooksma ning nõudma sisse teiste raha - häbi tunnistada aga nii see kahjuks on :(

    Ärge unustage, et foorumid on kahepoolne kommuun, mis ei saa eksiteerida ilma administratsiooni ja ilma kasutajatega seega me peaks töötama kõik ühte. Meie, kui administratsioon peaksime tegema maksimumi, et ennetada kelmusi ning kasutajaid peaksid ka andma endapoolt maksimumi ja enne "Send" nupu vajutamist mõtleksid 3-4 korda, kas on mõtet seda diili selle inimesega teha.

  18. #18
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Milleks ajada pilli lõhki ja jännata miskite nimede ning muude asjadega??? Selle asemel ärge usaldage võõraid ning ärge kandke raha ennem eriti tänasel päeval, kus raha vahetamise teemas on väga palju usaldusväärseid rahakandjaid, kelledega ma võiks silmad kinni vahetada ka $10,000 ilma, et ma peaks miski nime küsima.
    Jäigi mõte katki sama koha pealt. Tahtsingi öelda, et ega ju ei laenaks võõrale tänavalt. Sama asi on ju ka muu laenamisega. Kõikidele oma tuttavatele ma ei laenaks, mõnele aga võiks kinnisilmi anda.

    Usalduse küsimus that's all.

  19. #19
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Maheaatom ütles PNis:

    Paraku on hobusevargad "avastanud" lihtsama mooduse - kui keegi soovib rahasid vahetada, siis saadetakse talle PM valmidusega aidata. Siis kannabki lahke abivajaja esimesena ja ongi petturil raha käes. Arvake kolm korda, kas ta vastu ka kannab?

    P.S. Foorumist eelmaldatud kasutajad "Anette" ja "Koorekiht" (IP-d 213.35.233.198 ja 84.50.27.118; usun, et saame üsna pea ka nende õiged nimed suurimates Eesti pokkerifoorumites avaldada), kes on päris kindlasti petised ja üsnagi selged jäljed viitavad meie "vanadele sõpradele" Diadema111 ja JESSICA.

    Kahjuks kehtib petiste ja pettustega alati sama põhimõte, mis majaduses üldiselt - niikaua kui on nõudlust, on alati olemas ka pakkumine. Ehk kui te ise olete nõus suvaliste tontidega "äri" ajama, siis pole hiljem ka midagi ega kedagi peale iseenda süüdistada. 99% olete te oma rahast lõplikult ilma ja mitte midagi hiljem teha ei ole - kuigi ma soovitaks siiski aata vähemalt kirjad Moneybookersile ja pokkeritoale, kus arveldati, sest sellega saab vähegi selliste vantide tegevust piirata.

  20. #20

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kõik, kes on petta saanud kasutajatelt "Diadema111", "Anette", "Koorekiht", "Kristjan123", "Katsuke8888", "Googleman1234", "Christiano", "Katyke", siin foorumis kasutaja "Mafioso" või mõnelt muult nimelt, mis on nendega seotud siis palun võtke ühendust PM-i teel.

Lehekülg 1, kokku 40 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES