Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 94

Teema: Pakun diili

Hübriidvaade

  1. #1

    Pakun diili

    Tere foorumipere!

    Ärge laske mu nimel ennast ehmatada. :D

    Pakuks võitvale (kandideerijal peab olema ette näidata graafikud statid, mida suurem sample seda parem) mängijale diili, kel mingil põhjusel on bankroll hävinud või see on liiga väike ja võimed lubavad mängida kõrgemal limiidil.

    Mänguks oleks Holdem NL
    Minu poolt oleks pakkuda 800 daala (40 buy ini NL20 jaoks) või kahele mängijale 400 daala NL10 jaoks.

    Tingimused:

    Diil kestab vähemalt 80k kätt või rohkem vastastikusel kokkuleppel (minul on õigus lõpetada diil igal ajal )
    Diili saaja peab mängima selle raha eest ainult kokkulepitud limiiti, kokkulepitud pokkeritoas. (Vastastikusel kokkuleppel võib ka turniire)
    Diili saaja peab postitama kõik suuremad kaotatud käed ja põhjendama, miks ta nii mängis.
    Kuus peab vähemalt 25k käsi mängima.
    Kasum jagatakse 50/50
    Kui mängija on kaotanud 13 buy ini ei tohi ta minu loata edasi mängida.

    Diili küsija võiks olla arenev mängija, kes viitsib ja tahab paremaks saada. Kui ma mängijat ise õpetama pean hakkama on ilmselt raha valesse kohta läinud. ;D

    Enda kogemused pokkeris:

    NL50 shortstackina 1.7 Big Bets/100 hands 23K käsi
    NL4 11 Big Bets/100 hands 58K käsi

    Ei viitsi rohkem kirjutada kui huvilisi on ja kokkuleppele saame siis saame tingimused ka konkreetselt paika panna.

    Edu laudades,

    Teie Karupee!

  2. #2

    Re: Pakun diili

    Tervist , ära lase ka minu kommentaaride arvust end ära ehmatada . Mulle lihtsalt ei meeldi kommenteerida , pigem loeks teiste omi . Ma oleksin huvitatud . Aga mitte cashi , vaid pigem SNG ja 3.25 45plrs oma . Pokerstarsis . Kas see kõlbaks teile ? Raha teeks pooleks nagu sulle sobib ja kannan kõik oma suuremad võidud kaotused ette . www.sharkscope.com KastiPoker , mängisin enne 45 plrsi SNG-si 1.10 Buy iniga , aga oleks soovi suuremasse limiiti minna , aga kahjuks oma rahakott seda eriti ei võimalda , aga ma usun , et ma saaksin hakkama . Äkki oled huvitatud ?

  3. #3

    Re: Pakun diili

    Ahoi Marrandi!
    Esialgu vaatan mis pakkumisi veel tuleb ja siis otsustan.

    Tervisi,

    Karupee

  4. #4

    Re: Pakun diili

    Okei , ootan huviga su vastust . Head õhtut !

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Pakun diili

    Ma arvan, et kõik stake andjad/küsijad on nii ära hirmutatud, et keegi ei julge enam midagi öelda. Kõigi nende ülelaskmiste ja reeglipiirangutega (meenutab F1 hetkeseisu hetkel ;D) ei julge vist mitte keegi isegi stake küsida enam kui pakutakse.

  6. #6

    Re: Pakun diili

    huvi pärast küsin,
    miks sa nii suurt steiki pakud? ei karda hävida?
    tavaliselt steigitakse ikka vähem :)


    aga seda teemat soovitan kõikidele, kes tahaksid steiki saada, suurepärane võimalus endale jalad alla saada :)

  7. #7

    Re: Pakun diili

    Short või fullring? Kus toas sa diili mõtled teha stars või kuskil ongames?

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pakun diili

    Tsitaat Algselt postitas Karupee
    võimed lubavad mängida kõrgemal limiidil.

    Minu poolt oleks pakkuda 800 daala (40 buy ini NL20 jaoks) või kahele mängijale 400 daala NL10 jaoks.
    [ ] kõrgemad limiidid

    no offence though :) loodan et mõni teravam uim siit steigitud saab. Reeglid on aga huvitavad.

  9. #9

    Re: Pakun diili

    kui suudad mind backida nl50 rolliga (ca 2.5k$) im in

  10. #10

    Re: Pakun diili

    Tere. Oleks samuti huvitatud sellest diilist.
    Diili sooviks just distsipliini pärast, et seda endal arendada. Tean, et avalikkuse tähelepanu ja teise inimese raha vastutus parandaks mängukvaliteeti kindlasti oluliselt ja kasum oleks praegusest suurem.
    Soov oleks alustada NL10 ja toaks triobet, 6-max.

    Täpsemat infot, graafikut ja andmeid saab vaadata siit:

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1491.0.html

    :)

  11. #11

    Re: Pakun diili

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Short või fullring? Kus toas sa diili mõtled teha stars või kuskil ongames?
    Ise ei sunni mingit tuba peale, mängija peab ise ennast mugavalt tundma. Hea muidugi kui fishine tuba ja mingi boonus ka oleks(reload, deposit vms).

    Fullring eelistatud.

  12. #12

    Re: Pakun diili

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    huvi pärast küsin,
    miks sa nii suurt steiki pakud? ei karda hävida?
    tavaliselt steigitakse ikka vähem :)


    aga seda teemat soovitan kõikidele, kes tahaksid steiki saada, suurepärane võimalus endale jalad alla saada :)
    Kas steik on liiga suur või? :) Ise olen selle raha pokkeris teeninud ja pole aega nii palju mängida, mis ta ikka niisama seisab, äkki teenib juurde hoopis läbi diili.

    Mida sa hävimise all silmas pead? Seda, et mängija bustoks läheb? Diili reeglites on ka kirjas teatud buy inide kaotuse korral ei tohi edasi mängida ja siis saab analüüsida, mik mängija kaotab. Võitev mängija vaevalt 40 buy ini hea mänguga kaotab. :)
    Kui hävimise all mõtled, et külma ei tehta siis seda võimalust ei saa kunagi välistada aga enne diili tegemist üritan mängija tausta võimalikult palju uurida ja riske maandada.

  13. #13

    Re: Pakun diili

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    [ ] kõrgemad limiidid

    no offence though :) loodan et mõni teravam uim siit steigitud saab. Reeglid on aga huvitavad.
    Kirjutasin, et võimed lubavad mängida kõrgemal limiidil, mitte seda, et pakun staket kõrgel limiidil mängimiseks. Läbi selle diili on ilmselt lihtsam bankrolli ehitada kui nullist freerollidega. Diili sees saab alati reeglid üle vaadata ja limiidil üles liikuda kui vaja. Seega teoreetiliselt on ka kõrged limiidid võimalikud.

  14. #14

    Re: Pakun diili

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kui suudad mind backida nl50 rolliga (ca 2.5k$) im in
    Ei, olen su päevikut lugenud. ;D

  15. #15

    Re: Pakun diili

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    Tere. Oleks samuti huvitatud sellest diilist.
    Diili sooviks just distsipliini pärast, et seda endal arendada. Tean, et avalikkuse tähelepanu ja teise inimese raha vastutus parandaks mängukvaliteeti kindlasti oluliselt ja kasum oleks praegusest suurem.
    Soov oleks alustada NL10 ja toaks triobet, 6-max.

    Täpsemat infot, graafikut ja andmeid saab vaadata siit:

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1491.0.html

    :)
    Jätan näo meelde. :D Eks vaatab, mis pakkumisi veel tuleb ja siis pärast jaanipäeva vast otsustan kas ja kes.

  16. #16

    Re: Pakun diili

    Tere Karupee oleks stakest huvitatud aga tahaks sinuga msnis rääkida kui saab?

  17. #17

    Re: Pakun diili

    Tsitaat Algselt postitas s1990n
    Tere Karupee oleks stakest huvitatud aga tahaks sinuga msnis rääkida kui saab?
    Pole aega eriti msnis passida, saada PM.

  18. #18

    Re: Pakun diili

    arvan, et soovin kandideerida. homme postitan graphid ja statid ka :)

  19. #19

    Re: Pakun diili

    Jätan näo meelde. :D Eks vaatab, mis pakkumisi veel tuleb ja siis pärast jaanipäeva vast otsustan kas ja kes.
    Jääb ootele siis : )

  20. #20

    Re: Pakun diili

    Tsitaat Algselt postitas Helmps
    arvan, et soovin kandideerida. homme postitan graphid ja statid ka :)
    Jään põnevusega ootama!

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES