Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 103, kokku 178 EsimeneEsimene ... 35393101102103104105113153 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 3547
  1. #2041
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mille jaoks sul vaja on ? Soovitaks pigem HV foorumist vaadata , saab tunduvalt paremaid .

  2. #2042

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Oleks võimalik saada see arvuti 135€, kas on ok diil, või saab kusagilt kompunnides soodsamalt sama võimsa?
    http://leiunurk.elion.ee/20/?shop&3868604
    ma sain 100 eest kasutamata, võimsama ja 3 kuud garantiid. ca nädal HV ärifoorumit jälgid, siis peaks suht kindlalt nägema midagi head.

  3. #2043

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    ma sain 100 eest kasutamata, võimsama ja 3 kuud garantiid. ca nädal HV ärifoorumit jälgid, siis peaks suht kindlalt nägema midagi head.
    Selline variant tundub lausa ulme. Kasutamata ja võimsam arvuti 35€ odavamalt?

    Alaska, kui sul just pikalt aega otsida pole, siis on see päris ok hind. Hinnavaatluses olen ise ka aeg-ajalt vaadanud, kuid midagi hypersoodsat pole seal kordagi silma hakanud.

  4. #2044

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tänud vastuste eest, see polnud päris mulle ja kuna graafikal pole selle arvuti puhul mingit tähtsust, siis tundus ok variant. Hinnavaatluse pakutavatest alati mingid kallid graafikakaardid sees. Hetkel parem pakkumine silmapiiril.

  5. #2045

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Selline variant tundub lausa ulme. Kasutamata ja võimsam arvuti 35€ odavamalt?

    Alaska, kui sul just pikalt aega otsida pole, siis on see päris ok hind. Hinnavaatluses olen ise ka aeg-ajalt vaadanud, kuid midagi hypersoodsat pole seal kordagi silma hakanud.
    sul õigus jep, võrdlesin googles ja jääb ikka alla. c2d parem, kui amdx x2. mu omal tõsteti veel poes hinda paar p pärast ostu, sain liiga odavalt.
    Päris ok kast see elion sellise hinnaklassi kohta. Aeg on raha ja 5h otsimisele kulutada muudaks teoreetilise võidu suht olematuks.
    Viimati muudetud con poolt : 22.03.12 at 11:57

  6. #2046
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul juhtus selline naljakas asi FB-s. Unustasin passwordi ära, pärast selgus, et emaili konto millelt olin kunagi fb konto teinud on blokitud(ei kasutaa seda emaili juba aastaid).
    Ühesõnaga nali naljaks aga ei saa FB kontole ligi. HELP sektsioon eeldab seda, mul on mail, kus saan vajalikud uued passad jne...

    Ok see selleks. Hämmastas nüüd see, et FB pole reaalset supporti(v ma vähemalt ei leidnud seda) kus ma saaksin oma id tõestada
    Sisuliselt tee või uus konto...

  7. #2047
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Hakkan vanematele koju arvutit soetama. Arvuti võiks olla kiire, kuid ei ole vaja mingit x videokaarti ja staffi sest üldiselt mänge ei mängita :) kui siis ainult mu 8 aastane õde midagi toksib, kuid selle jaoks ei ole vaja ka midagi erilist. Võib ka olla kasutatud. On kellelgi ideid milline ja kust kohast? kas see mida alaska pakkus sobiks?

  8. #2048

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    See arvuti on elioni töötaja oma, kes suure tõenäosusega on seal ainult maili lugenud ja wordi kasutanud, hooldatud IT mehe poolt. Usun, et riskivabam variant, kui mõne tiineka 3 korda klokitud ja biosi näpitud variant.

  9. #2049

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui seal leiunurgas ringi vvadata, siis on see selgelt parima hinna ja kvaliteedi suhtega arvuti. Teistest oluliselt võimsam prose ja 4x suurem kõvaketas.

    Sick! kõige odavamad uued 320GB kõvakettad maksavad 50€+ ja 1TB omade hinnad algavad 62€ pealt.

    http://digimarket.ee/?p=1&id=1&start=0&dir=ASC

    Ma eeldan, et seal on müügis kasutatud kontoriarvutid, mis peaks ka veel hästi kärama. Hinnad on samas vist tõusnud viimasel ajal, viimati kui vaatasin olid nagu paremad.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 23.03.12 at 10:56

  10. #2050
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui BIOS on aknas viltu/nihkes siis millest see tuleneb? Lisaks sellele jookseb uus arvuti päevas vähemalt kaks korda kokku ja on vaja restart teha. Emaplaat vigane ehk?

  11. #2051

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    On kellelgi infot ipad 3/HD kohta, kuna seda Eestis osta saab? Kuulsin kuskilt, et 23.märts, kuid hetkel vist pole seda müügis?

  12. #2052
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    On kellelgi infot ipad 3/HD kohta, kuna seda Eestis osta saab? Kuulsin kuskilt, et 23.märts, kuid hetkel vist pole seda müügis?
    Kui ametlikud edasimüüjad (imarvutid) hetkel ei müü seda, siis ilmselt polegi.

  13. #2053

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Kui BIOS on aknas viltu/nihkes siis millest see tuleneb? Lisaks sellele jookseb uus arvuti päevas vähemalt kaks korda kokku ja on vaja restart teha. Emaplaat vigane ehk?
    Kusagil salvestub veateade, sealt näha milles asi või näed sa seda sinist ekraani veateatega ?

    Üldiselt eks targemad seletavad edasi. Mina tegin kunagi päris mitu videokaardi installi ja uninstalli, ennem kui probleem lakkas. Samas võib tõesti vabalt ka emaplaadi viga olla. Muide, kui uus garantiiga arvuti, siis milles üldse probleem ?

  14. #2054
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    On kellelgi infot ipad 3/HD kohta, kuna seda Eestis osta saab? Kuulsin kuskilt, et 23.märts, kuid hetkel vist pole seda müügis?
    Selline asi on olemas juba?

  15. #2055
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kusagil salvestub veateade, sealt näha milles asi või näed sa seda sinist ekraani veateatega ?

    Üldiselt eks targemad seletavad edasi. Mina tegin kunagi päris mitu videokaardi installi ja uninstalli, ennem kui probleem lakkas. Samas võib tõesti vabalt ka emaplaadi viga olla. Muide, kui uus garantiiga arvuti, siis milles üldse probleem ?
    Viisin vahepeal garantiise, öeldi, et 1 mälu oli vigane ja nüüd korras, aga ei ole, ikka sama viga edasi. Lootsin, et keegi siit oskab juhatada, et mis viga võib olla sest ilmselgelt Arvutikeskuses ei ole garantii mehed piisavalt pädevad. Eks homme viin uuesti, näeb mis saab.

    Üldse see Arvutikeskus tundub väga imelik koht olevat, kui tellitud ja kokku pandud arvuti kätte sain siis arvuti oli seest poolt tubakat täis, suht suures koguses. Nüüd kui garantiist uuesti sain arvuti kätte oli see jälle tubakat täis, mis nad keeravad omale tubaka jointe arvuti kastides igavusest? Homme uurin järgi.

  16. #2056
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Viisin vahepeal garantiise, öeldi, et 1 mälu oli vigane ja nüüd korras, aga ei ole, ikka sama viga edasi. Lootsin, et keegi siit oskab juhatada, et mis viga võib olla sest ilmselgelt Arvutikeskuses ei ole garantii mehed piisavalt pädevad. Eks homme viin uuesti, näeb mis saab.

    Üldse see Arvutikeskus tundub väga imelik koht olevat, kui tellitud ja kokku pandud arvuti kätte sain siis arvuti oli seest poolt tubakat täis, suht suures koguses. Nüüd kui garantiist uuesti sain arvuti kätte oli see jälle tubakat täis, mis nad keeravad omale tubaka jointe arvuti kastides igavusest? Homme uurin järgi.
    LOL´d postida homme mis nad sellest arvavad kah.....

  17. #2057
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas keegi oskab öelda kas läpakat on ka võimalik ära trackida nagu ihpone ntx kui kaduma on läinud? Käisime siin kodust ära ja uksed jäid vist lahti. Tagasi tulime oli sugulasel läpakas rotti lastud toast lol. Mõtlen kas on võimalik asukohta määrata?

    Edit: lihtsa googeldamise teel sain aru, et peab olema mingi vastav app ikka eelnevalt installitud :/.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 25.03.12 at 19:54

  18. #2058
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    teatud programmidega küll. muidu vist mitte.

    http://preyproject.com/
    locatemylaptop.com

  19. #2059

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    teatud programmidega küll. muidu vist mitte.

    http://preyproject.com/
    see on nuts!

  20. #2060
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    see on nuts!
    yup,tegin kasutaja sinna.
    See alert message suht fun:This device is stolen property, and your movements are currently being tracked. Please contact the owner at (INSERT_MAIL_HERE) to resolve the situation. He's willing to give you 100 USD for its safe return.
    Obv maksan vargale 100 usd,et arvuti tagasi saada,just testisin seda ja viskas seda kirjutades selle sama kirja ette :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES